ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 październik 2021
pokaż:
24 październik
Pierwsza Piłka rocznik 2011 więcej
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2021/2022 więcej
Pierwsza Piłka - Liga skrzata - grupa H więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin 73 : 76 więcej
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 86 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 80 : 89 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Znicz Basket Pruszków - KS Księżak Łowicz 56 : 70 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 73 : 54 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa 64 : 59 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Ogniwo Szczecin - TS Basket Poznań 71 : 69 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Stal Mielec 0 : 0 więcej
Piast Gliwice - Legia Warszawa 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Golczewo 0 : 6 więcej
Astra Ustronie Morskie - Jantar Dziwnów 4 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 5 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - SALOS Szczecin 2 : 5 więcej
Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Chemik Police - AP Gavia OZIMEK Choszczno 0 : 11 więcej
Pogoń Barlinek - SALOS II Szczecin 1 : 1 więcej
MKP Szczecinek - SALOS Szczecin 0 : 7 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
FASE Szczecin - Żaki Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 4 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Grzędzice 1 : 5 więcej
Orkan Dalewo - Dąb Dębice 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Świat Drzewa KP Przecław - Vielgovia Szczecin 3 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Czarni Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Sęp Brzesko 5 : 1 więcej
Wicher Steklno - Sparta Skalin 10 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Kluczevia II Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Żeńsko - Piast Karsko 0 : 9 więcej
Kłos Pełczyce - Pomorzanin Zamęcin 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 2 : 5 więcej
GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 4 więcej
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 6 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 1 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym 2 : 3 więcej
Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań 10 : 1 więcej
Derby Karścino - Grot Gorawino 0 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Myślino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Derby Gwiazdowo - Strong Zielenica 0 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo 2 : 2 więcej
Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie 1 : 1 więcej
KS Skibno - KS Sieciemin 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino 7 : 2 więcej
Sokół Spore - Mechanik Turowo 1 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 2 więcej
Grom Świelino - Iskra Kłanino 2 : 4 więcej
KS Gwda Wielka - Wrzos Borne Sulinowo 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
KS Dzikowo - Santos Kłębowiec 2 : 4 więcej
Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec 3 : 1 więcej
Legion Strączno - Błękitni Ostrowice 0 : 6 więcej
Kopanik Lubno - Sad Chwiram 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS 1 : 0 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Jacademy Bydgoszcz 0 : 4 więcej
Lechia Gdańsk - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - SKS Gwarek Zabrze 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
KS Mustang - Polonia II Płoty 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Iskierka II Szczecin 7 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 2 : 2 więcej
Osadnik II Myślibórz - Skrzydlaci Będargowo 4 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKP Chełmża - KA4 resPect Krobia 4 : 0 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 3 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - LFA Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Dynamik Toruń - Futbalo Białystok 6 : 3 więcej
Best Drive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica 8 : 2 więcej
TAF Toruń - Futsal Szczecin 4 : 2 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - LZS Bojano 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk 30 : 24 więcej
Górnik Zabrze - Grupa Azoty Unia Tarnów 26 : 26k więcej
Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 41 : 29 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - EUROBUD JKS Jarosław 26 : 31 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin 24 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MTS Kwidzyn - Sambor Tczew 24 : 39 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 28k : 28 więcej
MKS II Grudziądz - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 35 więcej
BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Morąg 30 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
Energa MKS Kalisz - UNI Opole 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Trener Andrzej Tychows »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
mecze:
19 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
15 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
14 » Iskra Białogard-Zawisza »
12 » Płomień Myślino-AP Kotw »
11 » Stal Lipiany-Łabędź Wid »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
amunike Iskra
Katekate Krakowski
KSRossa lukaszgard...
Matrowski4... Meteor80
piotrs Poloniarz2...
Prezydent1... stworek
Winko13 zapala81
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79829
• komentarzy: 1139357
• zdjęć: 844914
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies