ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 październik 2021
pokaż:
16 październik
FEN 36: Fight Night Szczecin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 79 : 64 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92 : 62 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 71 : 90 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 70 : 65 więcej
GKS Tychy - Decka Pelplin 84 : 85 więcej
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz 103 : 95 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Dziki Warszawa 76 : 82 więcej
Znicz Basket Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 81 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków 92 : 73 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - TS Basket Poznań 78 : 66 więcej
Sokół Międzychód - Pyra Poznań 75 : 85 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 : 66 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 0 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Manowo 4 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin 1 : 6 więcej
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 5 : 1 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 3 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 : 8 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 3 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Spójnia Świdwin 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Astra Ustronie Morskie 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 0 : 7 więcej
Stal Lipiany - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 1 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Iskierka Szczecin 2 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Morzycko Moryń 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Grot Bonin 1 : 2 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 1 : 4 więcej
Wrzos Wrześnica - Mechanik Bobolice 1 : 12 więcej
Victoria Sianów - Głaz Tychowo 0 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Wiarus Żółtnica 9 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Gryf Polanów 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zawisza Grzmiąca 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 7 więcej
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - Kluczevia Stargard 11 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki Szczecin 0 : 5 więcej
SALOS II Szczecin - Żaki II Szczecin 1 : 5 więcej
Błękitni II Stargard - Pogoń Barlinek 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 3 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - Sokół Sokoliniec 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Mechanik Warnice 2 : 2 więcej
Piast Kolin - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
Sparta Skalin - Unia Swochowo 4 : 10 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sokół II Pyrzyce 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 3 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 4 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 9 więcej
Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Grot Gorawino 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Strong Zielenica - Darpol Barzowice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Grom Świelino 3 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Grom Giżyno 6 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Olimpijczyk Kwakowo 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - KS Mustang 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Iskra Białogard 3 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Victoria Sianów 2 : 8 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 0 : 9 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 6 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Pomorzanin Sławoborze 2 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Darłovia Darłowo 3 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Perła Gmina Dygowo 0 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - TAF Toruń 2 : 3 więcej
Futbalo Białystok - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce 28 : 29 więcej
SPR Stal Mielec - Górnik Zabrze 27 : 35 więcej
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 31 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Sambor Tczew - SMS ZPRP II Płock 32 : 20 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - AZS Poznań 29 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - MTS Kwidzyn 47 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - Sokół Kościerzyna 27 : 33 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Elbląg 26 : 23 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Kospel Gwardia Koszalin 23 : 33 więcej
PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 27 : 28 więcej
MKS Mazur Sierpc - Tytani Wejherowo 27 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 : 25 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS II Grudziądz 37 : 32 więcej
ITS Jeziorak Iława - Wybrzeże II Gdańsk 38 : 30 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn 38 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
AZS Politechnika Koszalińska - MSPR Junak Włocławek 24 : 15 więcej
MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk 33 : 25 więcej
Iskra AMW Gdynia - SPR GKS Żukowo 22 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 2 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LUKS Wilki Wilczyn - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - Anioły Toruń 1 : 3 więcej
Sobieski Żagań - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
Astra Nowa Sól - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 2 więcej
Trefl II Gdańsk - Enea Energetyk Poznań 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Enea Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - SMS Police 3 : 0 więcej
UKŻPS Kościan - AZS UMK Toruń 1 : 3 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Gra IV liga
mecze:
23 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
17 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
16 » Błękitni II Stargard-Dą »
15 » Sparta Gryfice-Polonia  »
14 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
14 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
12 » Wrzos Wrzosowo-Saturn M »
12 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
11 » Pionier 95 Borne Sulino »
11 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3028
• imprez: 140489
• newsów: 76670
• użytkowników: 80127
• komentarzy: 1146823
• zdjęć: 856244
• relacji: 39969
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies