ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 październik 2021
pokaż:
23 październik
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę TS Basket Gniezno - Kskk Koszalin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102 : 60 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96 : 92 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 : 73 więcej
WKK Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 91 : 85 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - MKKS Żak Koszalin 66 : 50 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec 124 : 54 więcej
GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin 93 : 62 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 75 : 70 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 66 : 70 więcej
Sokół Międzychód - Sklep Polski MKK Gniezno 68 : 88 więcej
Biofarm Basket Poznań - Pyra Poznań 100 : 67 więcej
KSK Noteć Inowrocław - AMW Asseco Arka Gdynia 83 : 90 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 4 : 1 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Wieża Postomino 0 : 5 więcej
Chemik Police - Sokół Karlino 4 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin 4 : 0 więcej
Olimp Gościno - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Biali Sądów 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 5 : 0 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - GKS Przodkowo 5 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 : 2 więcej
Unia Janikowo - Błękitni Stargard 6 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 5 więcej
Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mewa Resko 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 4 : 6 więcej
Łabędź Widuchowa - Stal Lipiany 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Czarni Fiege Lubanowo 6 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - LZS Kowalewice 5 : 1 więcej
Gryf Polanów - Sława Sławno 3 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Radew Białogórzyno 6 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Iskra Białogard 2 : 6 więcej
Redłovia Redło - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 3 więcej
Grot Bonin - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Iskra Pomień 4 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie 3 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Korona Człopa 4 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 3 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 1 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Błękitni Pomierzyn 4 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno 8 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Jantar II Dziwnów 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Orzeł Łoźnica 0 : 4 więcej
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 3 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów 2 : 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dęby Rogowo 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Promień Mosty - Aquila Szczecin 4 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 2 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Unia Stargard 5 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Grot Gardno 1 : 6 więcej
Ogniwo Babinek - Piast Kolin 5 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Odrzanka Radziszewo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 8 : 0 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 9 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - GKS Sokół 12 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Gryf Dobrowo 2 : 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań 6 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 6 : 3 więcej
Arka Gdynia SSA - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
Warta Poznań SA - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok SSA 0 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze S.A. 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór 3 : 1 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Vineta II Wolin 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 : 1 więcej
Rybak Trzebież - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Sztorm Szczecin 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Stal II Lipiany 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Morzycko II Moryń 4 : 3 więcej
Klon Krzymów - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko 2 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 5 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 6 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Amator Kołobrzeg 1 : 5 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 12 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin 3 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - MKS Lew Lębork 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
TKKF Stilon II Gorzów - UKS Victoria SP2 Sianów 2 : 8 więcej
piła nożna I liga futsalu
UMKS Zgierz - KS Gniezno 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 31k : 31 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 : 37 więcej
Gwardia Opole - MKS Zagłębie Lubin 30 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
UKS PCM Kościerzyna - Jutrzenka Płock 22 : 23 więcej
Arka Gdynia - Bukowsko-Dopiewski KPR 29 : 21 więcej
AZS Poznań - MKS PR Urbis Gniezno 16 : 45 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - SPR Pogoń Szczecin 22 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP II Kwidzyn 38 : 27 więcej
USAR Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock 41 : 35 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc 28 : 23 więcej
KPR Elbląg - SKF KPR Sparta Oborniki 25 : 19 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 33 : 32 więcej
Tytani Wejherowo - PGE KPR Gryfino 33 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - ITS Jeziorak Iława 27 : 29 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - MKS Handball Czersk 24 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MSPR Junak Włocławek - Iskra AMW Gdynia 21 : 33 więcej
UKS Morski Sianów - MKS Brodnica 23 : 21 więcej
SPR GKS Żukowo - MKS Kusy Szczecin 27 : 25 więcej
MKS Słupia Słupsk - AZS Politechnika Koszalińska 28 : 19 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań 2 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
Anioły Toruń - Sobieski Żagań 3 : 1 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - SPS Konspol Słupca 3 : 0 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
AZS UMK Toruń - UKS Szamotulanin Szamotuły 1 : 3 więcej
SMS Police - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Trener Andrzej Tychows »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
mecze:
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
18 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
17 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
13 » Iskra Białogard-Zawisza »
13 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
11 » Gavia Choszczno-Sarmata »
11 » Płomień Myślino-AP Kotw »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
emil123 Endriu15
estan52 gajowy1984
kibic2wybr... kokej
kondi24 KSRossa
leon2343 Meteor80
Pankibic06... VvDementor...
zapala81
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79829
• komentarzy: 1139371
• zdjęć: 844914
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies