ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 sierpień 2021
pokaż:
29 sierpień
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
42. PKO Półmaraton Szczecin więcej
Procam Cup - Wielki Finał więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
Sokół Karlino - Ina Goleniów 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Nowogard 2 : 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Golczewo 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Korona Człopa 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - Błękitni II Stargard 9 : 0 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - SALOS II Szczecin 7 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 6 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Dąb Dębice 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Promień Mosty 2 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Wicher Reptowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Ogniwo Babinek - Wicher Steklno 6 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Bryza Reńsko 4 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Unia Swochowo 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 3 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 1 : 4 więcej
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Piast Karsko 2 : 5 więcej
Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 1 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 1 : 5 więcej
Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Wicher Mierzym 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 7 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo 4 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo 3 : 1 więcej
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 1 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 2 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo 3 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 5 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 2 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 1 : 4 więcej
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 0 : 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Kopanik Lubno 3 : 0 więcej
KS Dzikowo - Legion Strączno 9 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Jacademy Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - Chemik Bydgoszcz 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Górnik Zabrze S.A. 0 : 0 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Legia Warszawa S.A. 5 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - MKS Lew Lębork 7 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 16
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies