ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 sierpień 2021
pokaż:
28 sierpień
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
Turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Floriana Krygiera rocznik 2011 więcej
Siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój Wicemistrzami Polski więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - AP Lotos Gdańsk 2 : 0 więcej
Medyk Konin - Tarnovia Tarnów 6 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - KS AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Zefir Wyszewo 3 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Dąb Dębno 2 : 4 więcej
Flota Świnoujście - GKS Manowo 1 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 4 : 0 więcej
Polonia Płoty - Spójnia Świdwin 5 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Iskierka Szczecin 2 : 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Odra Chojna 0 : 2 więcej
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 3 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 2 : 5 więcej
Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 1 : 6 więcej
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 2 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Grot Bonin - Redłovia Redło 8 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - KP Drawsko Pomorskie 0 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Olimp Złocieniec 3 : 12 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kluczevia Stargard - SALOS Szczecin 1 : 6 więcej
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 6 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
MKP Szczecinek - Świt Szczecin 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Korona Stuchowo 6 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jantar II Dziwnów 6 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Recz 7 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Sokół Sokoliniec 5 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 3 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 4 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Sparta Skalin 6 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Unia Stargard - Piast Kolin 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Iskra II Banie 7 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala ABFrost Gąski - Grot Gorawino 9 : 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 1 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Resko Karcino 0 : 7 więcej
Płomień Myślino - Gryf Dobrowo 10 : 1 więcej
Saturn Mielno - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Iskra Kłanino 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 9 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 5 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec 3 : 6 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - STLA Szczecinek 0 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 6 więcej
Perła Gmina Dygowo - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 : 9 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 3 : 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 4 : 6 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino 0 : 2 więcej
LFA Szczecin - Victoria Niemcz Osielsko 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKS LECH Poznań/UAM 2 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Kary zawieszenia licenc »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
3 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Przygotowania Pogoni Po »
1 » Kamil Lech zawodnikiem  »
1 » Stop segregacji sanitar »
1 » Sebastian Woźniak preze »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
7 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
3 » Pogoń Szczecin-Hansa Ro »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
2 » Flota Świnoujście-Gryf  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
BigFanPogo...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133850
• newsów: 75810
• użytkowników: 79597
• komentarzy: 1133823
• zdjęć: 836660
• relacji: 39625
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies