ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 sierpień 2021
pokaż:
21 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Stal Mielec 4 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Tarnovia Tarnów - UKS SMS Łódź 0 : 4 więcej
AP Lotos Gdańsk - Górnik Łęczna 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 0 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 2 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Chemik Police 4 : 6 więcej
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 2 : 2 więcej
Wieża Postomino - Biali Sądów 1 : 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 1 : 4 więcej
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Błękitni II Stargard 5 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Stolem Gniewino 5 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 5 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 7 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Unia Dolice - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
Stal Lipiany - Czarni Fiege Lubanowo 5 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Iskra Banie - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 1 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wiarus Żółtnica 5 : 0 więcej
Gryf Polanów - Wrzos Wrześnica 1 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 2 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grot Bonin 5 : 1 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Bobolice 0 : 11 więcej
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Drawa Drawno - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 3 : 3 więcej
Piast Chociwel - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 1 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - Chemik Police 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Lotos Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Arka Gdynia SSA - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Polonia Warszawa 7 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Stal Rzeszów 2 : 3 więcej
Legia Warszawa S.A. - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Warta Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 6 więcej
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 8 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Sokół Stara Dąbrowa 6 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 12 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 4 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Pomorzanin Sławoborze 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
1 » Lekcja futbolu. Śląsk o »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
mecze:
12 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » KS Mustang-Saturn Mieln »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
1 » SALOS Szczecin JS-Okręt »
1 » Jagiellonia Białystok-P »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143367
• newsów: 77005
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151727
• zdjęć: 862035
• relacji: 40144
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies