ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 kwiecień 2020
pokaż:
26 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Rasel Dygowo - Vineta Wolin więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin więcej
16:00  Świt Szczecin - Jarota Jarocin więcej
16:00  Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Sława Sławno - Iskra Białogard więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Victoria Sianów - Płomień Myślino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13:00  KKP Bydgoszcz - Mitech Żywiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:30  Prawobrzeże II Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
15:00  Arkonia Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Łabędź Widuchowa - Orzeł Grzędzice więcej
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
15:00  Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Wicher Mierzym - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Grot Gorawino - Radew Białogórzyno więcej
13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Pogoń Noskowo - Wieża II Postomino więcej
16:00  Gryf Polanów - KS Sieciemin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
12:00  KS Gwda Wielka - Wicher Rąbino więcej
12:00  Sokół Spore - Grom Świelino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Energetyk II Gryfino - Iskierka II Szczecin więcej
18:00  FASE Szczecin - Sparta Skalin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Korona Klępicz więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Orkan II Suchań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
11:30  Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze więcej
12:00  Hutnik Kraków - SMS Łódź więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
12:00  Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  WAP Włocławek - Górnicza Konin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
16:00  Piastovia Piastów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
13 » Dbają o murawę i budyne »
12 » Dąb Dębno z nowym trene »
6 » Capelli Sport partnere »
4 » VI Runda Pucharu Polsk »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Koniec sezonu
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
4 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
hubcio
gości: 606
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122222
• newsów: 73304
• użytkowników: 74478
• komentarzy: 1095076
• zdjęć: 793319
• relacji: 38528
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies