ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 kwiecień 2020
pokaż:
18 kwiecień
piła nożna II liga
  Lech II Poznań - GKS Katowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo więcej
14:00  Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo więcej
15:00  Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Vineta Wolin - MKP Szczecinek więcej
16:00  Olimp Gościno - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Ina Goleniów - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Mieszko Gniezno - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
14:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Świt Szczecin - Grom Nowy Staw więcej
16:00  Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Polonia Płoty - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Piast Chociwel - Pomorzanin Nowogard więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Stal Szczecin więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno więcej
  Czcibor Cedynia - Stal Lipiany więcej
14:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
14:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Iskra Banie więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Płomień Myślino - Strong Zielenica więcej
  Vimobilia Będzino - Victoria Sianów więcej
  Saturn Mielno - Sława Sławno więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino więcej
15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Mechanik Turowo - Redłovia Redło więcej
16:00  Błonie Barwice - Ikar Krosino więcej
16:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz więcej
  Mitech Żywiec - Rolnik Biedrzychowice więcej
12:00  Medyk Konin - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica więcej
  Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno więcej
  Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
  WODR Barzkowice - Ina Ińsko więcej
  Rolpol Chlebowo - Radowia Radowo Małe więcej
  Płomień Lisowo - Dąb Dębice więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Hanza Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
  Czarni 44 Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Orzeł Grzędzice - Czarni Czarnówko więcej
  Grot Gardno - Ogniwo Babinek więcej
  Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo więcej
  Wicher Steklno - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Podlesie Sowno - Czarni Fiege Lubanowo więcej
Unia Swochowo - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Rurzyca Nawodna - GKS Golenice więcej
  Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice więcej
  Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole więcej
15:00  KLUKS Krzywin - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki więcej
  Koral Mostkowo - Iskra Warszyn więcej
  Sęp Brzesko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
11:00  Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki więcej
13:00  SCRS Barlinek - Zorza Tychowo więcej
15:00  Piast Kolin - Iskra Lutówko więcej
15:00  Mechanik Warnice - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Sokół Lulewice - Resko Karcino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Gryf Dobrowo więcej
  Radew Białogórzyno - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Grot Bonin - Jantar Siemyśl więcej
14:00  Wrzos Wrzosowo - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Zjednoczeni Wapnica - Iskra Pomień więcej
  Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec więcej
  Orzeł Bierzwnik - Klon Krzęcin więcej
  Sokół Granowo - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo więcej
  Olympic Warszkowo - KS Skibno więcej
  Arkadia Malechowo - Gryf Polanów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka więcej
  Grom Świelino - Błękitni Gonne Małe więcej
  Wicher Rąbino - Sokół Spore więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Legion Strączno - Bytyń Nakielno więcej
  Santos Kłębowiec - Grom Giżyno więcej
  Wspólni Różewo - Gryf Budowo więcej
  Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn więcej
  Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja więcej
13:00  Kopanik Lubno - Kolejarz Wierzchowo więcej
14:00  Sokół Suliszewo - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne więcej
  Korona II Stuchowo - Bizon II Cerkwica więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Iskierka II Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Rybak Trzebież więcej
  Pionier Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Tywa Swobnica - Polonia Gryfino więcej
  Korona Klępicz - Zryw Góralice więcej
  Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany więcej
  Dęby Rogowo - Sława Choszczno więcej
  Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
  Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
11:00  Arka Gdynia - Hutnik Kraków więcej
12:00  FCB Escola Varsovia - Legia Warszawa więcej
12:00  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
12:00  Korona Kielce - Gwarek Zabrze więcej
13:00  SMS Łódź - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Gwiazda Toruń - Pogoń Tczew więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża więcej
13:00  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - WAP Włocławek więcej
14:30  Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Ząbkovia Ząbki - Medyk II Konin więcej
14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
  Jurand Ciechanów - Meble Wójcik Elbląg więcej
  MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec więcej
  GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
13 » Dbają o murawę i budyne »
12 » Dąb Dębno z nowym trene »
6 » Capelli Sport partnere »
4 » VI Runda Pucharu Polsk »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Koniec sezonu
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
4 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
hubcio
gości: 606
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122222
• newsów: 73304
• użytkowników: 74478
• komentarzy: 1095076
• zdjęć: 793319
• relacji: 38528
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies