ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2020
pokaż:
01 marzec
Faza zasadnicza PSB Szczesny PLAS Połczyn-Zdrój więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 80 : 66 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 65 : 78 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 4 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 5 więcej
Ina Ińsko - Orkan Suchań 8 : 1 więcej
14:00  Piast Piaseczno - Celuloza Kostrzyn n/O więcej
Lotnik Czarne - Błękitni Trzygłów 4 : 8 więcej
Wiarus Żółtnica - Błękitni Gonne Małe 2 : 1 więcej
Orkan II Suchań - Płomień Lisowo 2 : 3 więcej
Polonia Płoty - Błękitni Stargard 4 : 4 więcej
Arkonia Szczecin - Grot Gardno 1 : 2 więcej
14:30  Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo więcej
Sława Sławno - Gryf Słupsk 1 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze 29 : 29k więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 25 : 30 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Słupia Słupsk - Tytani Wejherowo 26 : 26k więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
02 marzec
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
03 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 103 : 73 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0 : 2 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
Wisła Płock - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
18:00  Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Nowogard więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 19 : 32 więcej
siatkówka Puchar CEV siatkarek
Grupa Azoty Chemik Police - Mladost Zagrzeb 3 : 0 więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Stelmet Zielona Góra 74 : 86 więcej
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 66 : 106 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole 41 : 29 więcej
05 marzec
piła nożna Sparingi
Czcibor Cedynia - Klon Krzymów 6 : 0 więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 82 : 88 więcej
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 82 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 31 : 34 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 35 : 28 więcej
07 marzec
Floating Garden Canoepolo International 2020 więcej
Liga Bałtycka Skrzatów w Sianowie więcej
Turniej Finałowy PSB Szczesny PLAS Kobiet i Mężczyzn więcej
Finał XXI edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 86 : 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Timeout Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 72 : 89 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 100 : 99 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 78 : 81 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Pogoń Prudnik 110 : 92 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk 82 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Wisła Płock 1 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 4 : 4 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
Legionovia Legionowo - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Katowice 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Resovia Rzeszów 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 1 : 5 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 3 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 4 : 2 więcej
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Nielba Wągrowiec 2 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Grom Nowy Staw 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin 3 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Chemik Police 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Korona Kielce - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
SMS Łódź - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 4 : 1 więcej
Wisła Kraków - Gwarek Zabrze 3 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo 4 : 1 więcej
SCRS Barlinek - Masovia Maszewo 5 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 2 : 7 więcej
  Korona Stuchowo - Wicher Brojce więcej
A.P. Gavia Choszczno - Noteć Czarnków 0 : 5 więcej
Dąb Dębno - Zieloni Zielin 5 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 2 : 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Orkan Suchań 10 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 37 : 21 więcej
PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów 47 : 26 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec 27 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Jurand Ciechanów - Warmia Olsztyn 32 : 35 więcej
MKS Mazur Sierpc - SKPR USAR Kwidzyn 23 : 24 więcej
GKS Żukowo - Gwardia Koszalin 40 : 31 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Tytani Wejherowo 34 : 19 więcej
Nielba Wągrowiec - Meble Wójcik Elbląg 38 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR JKS Jarosław 26 : 24 więcej
KPR Kobierzyce - MKS Lublin 26 : 33 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów 31 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
SMS ZPRP Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn 31 : 29 więcej
08 marzec
Sanprobi Bieg Kobiet więcej
Floating Garden Canoepolo International 2020 więcej
Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci w Połczynie-Zdroju więcej
Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z roczników 2013/2014 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 111 : 89 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 72 : 86 więcej
PGE Spójnia Stargard - TBV Start Lublin 71 : 83 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 65 : 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 1 : 2 więcej
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - FCB Escola Varsovia 1 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok 2 : 5 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Sława Sławno - Błonie Barwice 4 : 3 więcej
piła nożna II liga Futsalu
Sędziowie ZZPN - Arkonia Szczecin 9 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Grom Szwecja 1 : 3 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 9 : 3 więcej
16:00  Polonia Płoty - Piast Chociwel więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin 27 : 30 więcej
Gwardia Opole - Azoty Puławy 24 : 33 więcej
NMC Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 33k więcej
09 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
10 marzec
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Lublin 24 : 20 więcej
11 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 97 : 74 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - PGE Vive Kielce 32 : 39 więcej
piłka ręczna Puchar Polski mężczyzn
Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 27 więcej
13 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  ŁKS Łódź - Górnik Zabrze więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:30  Chemik Police - Unia Janikowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
14:00  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
14 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Biegach Przełajowych 2020 (WLP-ZPM) więcej
VIII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Timeout Polonia 1912 Leszno - STK Czarni Słupsk więcej
  WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  Weegree AZS Politechnika Opolska - Biofarm Basket Poznań więcej
  Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
17:30  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga
15:00  Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard więcej
18:00  Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg więcej
19:10  Widzew Łódź - Skra Częstochowa więcej
18:00  Elana Toruń - Stal Rzeszów więcej
16:00  Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo więcej
12:00  Lech II Poznań - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Sokół Karlino więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard więcej
14:30  Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:30  Iskierka Szczecin - Vineta Wolin więcej
15:00  Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski więcej
12:00  Olimp Gościno - Lech Czaplinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Sokół Kleczew - Świt Szczecin więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin więcej
15:30  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
14:00  Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Mewa Resko więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
15:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard więcej
14:00  Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
14:00  A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany więcej
16:00  Odra Chojna - Czcibor Cedynia więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie więcej
12:00  Dąb Dębno - Morzycko Moryń więcej
13:00  Drawa Drawno - Orkan Suchań więcej
14:00  Osadnik Myślibórz - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
11:00  Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino więcej
12:00  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard więcej
14:00  Wieża Postomino - Strong Zielenica więcej
15:00  Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
18:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  Błonie Barwice - Mechanik Turowo więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin więcej
13:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo więcej
15:00  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca więcej
13:00  Ikar Krosino - Redłovia Redło więcej
14:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
12:15  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
13:00  GKS Katowice - Mitech Żywiec więcej
12:00  AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
17:00  Legia Warszawa - SMS Łódź więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Unifreeze Górzno - Ząbkovia Ząbki więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
14:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
piła nożna Sparingi
16:30  KP Drawsko Pomorskie - Mechanik II / Iskra więcej
  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
14:00  Meble Wójcik Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk więcej
17:00  Tytani Wejherowo - GKS Żukowo więcej
17:00  Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc więcej
18:00  SKPR USAR Kwidzyn - Jurand Ciechanów więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
18:00  KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
18:00  MKS Brodnica - MKS Handball Czersk więcej
piłka ręczna II liga kobiet
13:00  UKS Morski Sianów - Tytani Wejherowo więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - Arka Gdynia więcej
  MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk więcej
  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
15 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga
13:00  Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce więcej
12:00  Znicz Pruszków - Bytovia Bytów więcej
13:05  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
18:00  Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Biali Sądów - Piast Karsko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  Sława Sławno - LZS Kowalewice więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13:00  Rolnik Biedrzychowice - Medyk Konin więcej
12:00  KKP Bydgoszcz - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna III liga Kobiet
11:00  Sparta Gryfice - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
11:00  Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
12:15  FCB Escola Varsovia - Korona Kielce więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Polonia Środa Wlkp. - MUKS Praga Warszawa więcej
12:00  KS Raszyn - Medyk II Konin więcej
15:00  Piastovia Piastów - Stomilanki Olsztyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz więcej
14:30  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna Sparingi
14:00  Sokół Sokoliniec - Sława Choszczno więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
13:00  UKS Hagard Strzałkowo - MKS Grudziądz więcej
15:00  Sambor Tczew - Jeziorak Iława więcej
16 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Wisła Płock - Korona Kielce więcej
17 marzec
piłka ręczna II liga kobiet
19:00  Arka Gdynia - UKS Morski Sianów więcej
19 marzec
piłka ręczna I liga mężczyzn
19:00  SKPR USAR Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
20 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
18:00  Raków Częstochowa - ŁKS Łódź więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  FASE Szczecin - Warta Poznań więcej
21 marzec
Mistrzostwa Smoczych Łodzi więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
17:30  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
20:00  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
15:00  Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice więcej
15:00  Legionovia Legionowo - Elana Toruń więcej
18:00  Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola więcej
17:00  Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów więcej
13:00  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
16:00  Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno więcej
14:00  Lech Czaplinek - Ina Goleniów więcej
14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
15:00  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
14:00  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
19:30  Bałtyk Gdynia - Chemik Police więcej
15:00  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. więcej
11:00  Górnik Konin - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  Gwardia Koszalin - Grom Nowy Staw więcej
12:00  Unia Janikowo - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice więcej
12:00  Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Polonia Płoty - Zorza Dobrzany więcej
14:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin więcej
15:30  Stal Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino więcej
12:00  Dąb Dębno - Drawa Drawno więcej
14:00  Unia Dolice - Biali Sądów więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna więcej
  Czcibor Cedynia - A.P. Gavia Choszczno więcej
15:00  Iskra Banie - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław więcej
15:00  Saturn Mielno - Wieża Postomino więcej
15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard więcej
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie więcej
  Vimobilia Będzino - Sława Sławno więcej
15:30  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Głaz Tychowo - Sad Chwiram więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Ikar Krosino więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice więcej
  Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec więcej
15:00  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica więcej
  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
11:45  Olimpia Szczecin - GKS Katowice więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Rolnik Biedrzychowice więcej
14:00  Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  AZS UJ Kraków - AZS Wrocław więcej
  Mitech Żywiec - Górnik Łęczna więcej
12:00  Medyk Konin - KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica więcej
  Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
12:00  Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
14:00  Jantar Dziwnów - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra więcej
  Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
  Ina Ińsko - Płomień Lisowo więcej
18:30  Unia Stargard - Rolpol Chlebowo więcej
  Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Aquila Szczecin - Hanza Goleniów więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  OKS Center MD Goleniów - Chemik II Police więcej
  Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno więcej
  Odrzanka Radziszewo - Orzeł Grzędzice więcej
Podlesie Sowno - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Czarni Czarnówko - Unia Swochowo więcej
  Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin więcej
  Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry więcej
  Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Koral Mostkowo - SCRS Barlinek więcej
  Wicher Przelewice - Piast Kolin więcej
  Iskra Warszyn - Polonia Giżyn więcej
  Zorza Tychowo - Bryza Reńsko więcej
  Iskra Lutówko - Sęp Brzesko więcej
15:00  Mechanik Warnice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Błyskawica Kluki - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Sokół Lulewice - Radew Białogórzyno więcej
  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Iskra Pomień - Korona Raduń więcej
  Błękitni Sarnik - Sokół Granowo więcej
  Ina Nadarzyn - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo więcej
  Derby Gwiazdowo - Gryf Polanów więcej
  Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo więcej
  KS Skibno - KS Sieciemin więcej
  Wieża II Postomino - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Kopanik Lubno - Wspólni Różewo więcej
  Legion Strączno - Santos Kłębowiec więcej
15:00  Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec więcej
15:00  Gryf Budowo - Sokół Suliszewo więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Korona Kielce - Pogoń Szczecin więcej
14:15  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
13:00  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  WAP Włocławek - Spójnia Białe Błota więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Błękitni Stargard więcej
15:30  KKP Chełmża - GOSRiT Luzino więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Gwiazda Toruń więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  MUKS Praga Warszawa - Piastovia Piastów więcej
15:00  UKS SMS Łódź II - Unifreeze Górzno więcej
19:00  Stomilanki Olsztyn - Medyk II Konin więcej
  Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Arka Gdynia - AP Reissa Poznań więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
18:00  Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  MKS Grudziądz - Sambor Tczew więcej
  MKS Handball Czersk - UKS Hagard Strzałkowo więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica więcej
  AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  Jeziorak Iława - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  Arka Gdynia - MKS Brodnica więcej
  Tytani Wejherowo - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin więcej
22 marzec
Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
12:30  Korona Kielce - Piast Gliwice więcej
17:30  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
12:00  Lech II Poznań - Pogoń Siedlce więcej
13:05  Stal Rzeszów - Widzew Łódź więcej
14:00  Skra Częstochowa - GKS Katowice więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Świt Szczecin - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Victoria Sianów - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa więcej
13:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Orkan Dalewo - Dąb Dębice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice więcej
15:00  GKS Golenice - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Wicher Mierzym - Grot Bonin więcej
12:00  Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań więcej
13:30  Resko Karcino - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
15:00  Górnik Zabrze - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  SMS Łódź - Jagiellonia Białystok więcej
12:00  Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Pogoń Tczew - Górnicza Konin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  Akademia Piłkarska LG - KS Raszyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
14:00  Korona Stuchowo - Lotnik Czarne więcej
28 marzec
piła nożna II liga
15:00  Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów więcej
  Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
18:00  Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa więcej
18:00  GKS Katowice - Stal Rzeszów więcej
19:10  Widzew Łódź - Legionovia Legionowo więcej
18:00  Elana Toruń - Garbarnia Kraków więcej
  Górnik Polkowice - Lech II Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard więcej
14:00  MKP Szczecinek - Sokół Karlino więcej
15:00  Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Flota Świnoujście - Lech Czaplinek więcej
15:00  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Grom Nowy Staw - Mieszko Gniezno więcej
15:00  Sokół Kleczew - Chemik Police więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Górnik Konin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Zorza Dobrzany - Mewa Resko więcej
15:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
  Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
14:00  Wicher Brojce - Piast Chociwel więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
13:00  Iskra Banie - Drawa Drawno więcej
13:00  Orkan Suchań - Stal Lipiany więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Odra Chojna - Piast Karsko więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Wieża Postomino - Victoria Sianów więcej
16:00  Strong Zielenica - Zefir Wyszewo więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino więcej
14:00  Iskra Białogard - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna więcej
14:00  Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Redłovia Redło - Głaz Tychowo więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin więcej
  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14:00  Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS Wrocław - Medyk Konin więcej
12:15  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
13:00  KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź więcej
  Rolnik Biedrzychowice - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo więcej
  Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów więcej
  Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sarmata Dobra - Dąb Dębice więcej
  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
  Rolpol Chlebowo - Ina Ińsko więcej
  Płomień Lisowo - Promień Mosty więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
18:00  Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów więcej
  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa więcej
  Znicz Niedźwiedź - Ogniwo Babinek więcej
  Wicher Steklno - Grot Gardno więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Odrzanka Radziszewo więcej
  Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin więcej
Zootechnik Kołbacz - Czarni Czarnówko 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole więcej
  Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl więcej
  Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice więcej
  Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko więcej
15:00  KLUKS Krzywin - GKS Golenice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  SCRS Barlinek - Wicher Przelewice więcej
  Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki więcej
15:00  Piast Kolin - Iskra Warszyn więcej
  Sęp Brzesko - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Derby Karścino - Grot Gorawino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Resko Karcino więcej
  Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo więcej
  Radew Białogórzyno - Gryf Dobrowo więcej
  Grot Bonin - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Klon Krzęcin - Sokół Granowo więcej
  Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Błękitni Sarnik więcej
15:00  Korona Raduń - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo więcej
  Olympic Warszkowo - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe więcej
  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
  SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka więcej
  Grom Świelino - Mechanik II / Iskra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
14:00  Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn więcej
  Legion Strączno - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno więcej
  Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
  Znicz Dzikowo - Grom Giżyno więcej
  Mirstal Mirosławiec - Gryf Budowo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Grom Szwecja więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór więcej
  Jantar II Dziwnów - Bizon II Cerkwica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Iskierka II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Pionier Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Korona Klępicz - Klon Krzymów więcej
  Iskra II Banie - Polonia Gryfino więcej
  Sokół Różańsko - Zryw Góralice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Dęby Rogowo - Gwiazda Żalęcino więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Grom Płonno - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Wisła Kraków - Hutnik Kraków więcej
12:00  Śląsk Wrocław - SMS Łódź więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Gwiazda Toruń - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  KS Raszyn - Stomilanki Olsztyn więcej
  Unifreeze Górzno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
  FASE Szczecin - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
  Jurand Ciechanów - Gwardia Koszalin więcej
  MKS Mazur Sierpc - Tytani Wejherowo więcej
  GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  Sambor Tczew - MKS Handball Czersk więcej
  MKS Grudziądz - Jeziorak Iława więcej
  UKS Hagard Strzałkowo - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  Tytani Wejherowo - MKS Brodnica więcej
  MKS Kusy Szczecin - Arka Gdynia więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - UKS Morski Sianów więcej
29 marzec
piła nożna II liga
14:00  Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard więcej
13:05  Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Unia Janikowo więcej
16:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Iskra Golczewo - Polonia Płoty więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Biali Sądów - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
13:00  Sława Sławno - Płomień Myślino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Sad Chwiram - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  Jastrząb Łosośnica - KS Fala Międzyzdroje więcej
15:30  Prawobrzeże II Świnoujście - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino więcej
14:00  Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  Chemik II Police - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
15:00  Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
14:00  Polonia Giżyn - Zorza Tychowo więcej
13:00  Bryza Reńsko - Iskra Lutówko więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo więcej
13:00  Błękitni Tychowo - KS Skibno więcej
12:00  KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie więcej
14:00  Gryf Polanów - Płomień Jeżyczki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
14:00  Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Fala II Międzyzdroje - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Energetyk II Gryfino - Aquila II Szczecin więcej
18:00  FASE Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn więcej
14:00  Orkan II Suchań - Sława Choszczno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:15  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
11:30  Gwarek Zabrze - Arka Gdynia więcej
13:30  FCB Escola Varsovia - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
12:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Spójnia Białe Błota więcej
13:00  GOSRiT Luzino - Pogoń Tczew więcej
13:30  Błękitni Stargard - KKP Chełmża więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Medyk II Konin - MUKS Praga Warszawa więcej
12:00  Polonia Środa Wlkp. - UKS SMS Łódź II więcej
16:00  Piastovia Piastów - Ząbkovia Ząbki więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
33 » Informacja ZZPN-u
6 » Pakiet pomocowy PZPN
3 » Komunikat Ekstraklasy
2 » Proponowany podział na  »
1 » Rudzik: Mam nadzieję,  »
mecze:
2 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 498
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122212
• newsów: 73208
• użytkowników: 74406
• komentarzy: 1094517
• zdjęć: 793280
• relacji: 38521
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies