ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2020
pokaż:
01 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
19:30  Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk więcej
04 kwiecień
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Pogoń Tczew - Błękitni Stargard więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Spójnia Białe Błota - Górnicza Konin więcej
  KKP Chełmża - Gwiazda Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
11:00  Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - Sokół Kościerzyna więcej
  Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo więcej
  Meble Wójcik Elbląg - MKS Mazur Sierpc więcej
  Tytani Wejherowo - Jurand Ciechanów więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Brodnica więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew więcej
  MKS Handball Czersk - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
  MKS Słupia Słupsk - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  Arka Gdynia - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin więcej
05 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
13:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
09 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:30  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
13:00  Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz więcej
10 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:30  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
11 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
16:00  FASE Szczecin - Lech Poznań więcej
13 kwiecień
III Wielkanocny Bieg Zająca więcej
18 kwiecień
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - WAP Włocławek więcej
14:30  Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Gwiazda Toruń - Pogoń Tczew więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - Unifreeze Górzno więcej
  Ząbkovia Ząbki - Medyk II Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
  Jurand Ciechanów - Meble Wójcik Elbląg więcej
  MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec więcej
  GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
19 kwiecień
Szturm na Wieżę Reaktywacja więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  MUKS Praga Warszawa - Stomilanki Olsztyn więcej
15:00  UKS SMS Łódź II - Piastovia Piastów więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań więcej
15:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
25 kwiecień
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - GOSRiT Luzino więcej
  Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard więcej
  KKP Chełmża - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  MUKS Praga Warszawa - KS Raszyn więcej
15:00  Medyk II Konin - UKS SMS Łódź II więcej
  Stomilanki Olsztyn - Ząbkovia Ząbki więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Akademia Piłkarska LG więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - MKS Mazur Sierpc więcej
  Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów więcej
  Gwardia Koszalin - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  UKS Hagard Strzałkowo - AZS UMK Toruń więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino więcej
  MKS Grudziądz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MKS Handball Czersk - Jeziorak Iława więcej
26 kwiecień
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
12:00  Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  WAP Włocławek - Górnicza Konin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
16:00  Piastovia Piastów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
29 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
  FASE Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Zmiany w rozgrywkach. D »
4 » Niedomówienia między wł »
4 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
3 » Borger odchodzi z Chemi »
3 » Stal z licencją na grę
1 » Stal Szczecin bez licen »
1 » Stal szuka sparingspart »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
mecze:
5 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
5 » Pomorzanin Sławoborze-K »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
4 » Wieża Postomino-Rasel D »
4 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
4 » SCRS Barlinek-Pogoń II  »
3 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
2 » Błękitni Stargard-Górni »
2 » Iskierka Szczecin-Świt  »
1 » Korona Człopa-Sokół Kar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
abm ALX
paulinus
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2838
• imprez: 120377
• newsów: 73422
• użytkowników: 74484
• komentarzy: 1094990
• zdjęć: 794293
• relacji: 38570
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies