ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 marzec 2020
pokaż:
14 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Biegach Przełajowych 2020 (WLP-ZPM) więcej
VIII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Timeout Polonia 1912 Leszno - STK Czarni Słupsk więcej
  WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  Weegree AZS Politechnika Opolska - Biofarm Basket Poznań więcej
  Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Unifreeze Górzno - Ząbkovia Ząbki więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
14:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
16:30  KP Drawsko Pomorskie - Mechanik II / Iskra więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
14:00  Meble Wójcik Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk więcej
17:00  Tytani Wejherowo - GKS Żukowo więcej
17:00  Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc więcej
18:00  SKPR USAR Kwidzyn - Jurand Ciechanów więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
18:00  KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
18:00  MKS Brodnica - MKS Handball Czersk więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  GUKS Drwęca Lubicz - Arka Gdynia więcej
  MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk więcej
  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
13:00  UKS Morski Sianów - Tytani Wejherowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
4 » Niedomówienia między wł »
3 » Stal z licencją na grę
2 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » Stal szuka sparingspart »
1 » Mikołaj Midzio w Kotwic »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
1 » Stal Szczecin bez licen »
mecze:
14 » Pomorzanin Sławoborze-K »
7 » SCRS Barlinek-Pogoń II  »
6 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
5 » Wieża Postomino-Rasel D »
3 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
2 » Sarmata Dobra-Vineta Wo »
2 » Korona Człopa-Sokół Kar »
2 » Odra Chojna-Chemik Poli »
2 » Błękitni Stargard-Górni »
1 » Energetyk Gryfino-Iskie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2838
• imprez: 120376
• newsów: 73417
• użytkowników: 74483
• komentarzy: 1094974
• zdjęć: 794057
• relacji: 38569
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies