ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 marzec 2020
pokaż:
14 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Biegach Przełajowych 2020 (WLP-ZPM) więcej
VIII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Timeout Polonia 1912 Leszno - STK Czarni Słupsk więcej
  WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  Weegree AZS Politechnika Opolska - Biofarm Basket Poznań więcej
  Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
17:30  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
20:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
12:00  Lech II Poznań - Garbarnia Kraków więcej
15:00  Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard więcej
16:00  Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo więcej
18:00  Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg więcej
18:00  Elana Toruń - Stal Rzeszów więcej
19:10  Widzew Łódź - Skra Częstochowa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
12:00  Olimp Gościno - Lech Czaplinek więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Sokół Karlino więcej
14:00  Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz więcej
14:30  Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:30  Iskierka Szczecin - Vineta Wolin więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański więcej
15:00  Sokół Kleczew - Świt Szczecin więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
15:30  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty więcej
14:00  Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Mewa Resko więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
15:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Dąb Dębno - Morzycko Moryń więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie więcej
13:00  Drawa Drawno - Orkan Suchań więcej
14:00  A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany więcej
14:00  Osadnik Myślibórz - Unia Dolice więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Odra Chojna - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
11:00  Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
12:00  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino więcej
14:00  Wieża Postomino - Strong Zielenica więcej
15:00  Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo więcej
13:00  Ikar Krosino - Redłovia Redło więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin więcej
14:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski więcej
15:00  Błonie Barwice - Mechanik Turowo więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo więcej
15:00  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca więcej
18:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź więcej
12:15  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
13:00  GKS Katowice - Mitech Żywiec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
11:00  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
12:00  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
17:00  Legia Warszawa - SMS Łódź więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Unifreeze Górzno - Ząbkovia Ząbki więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
14:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
16:30  KP Drawsko Pomorskie - Mechanik II / Iskra więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
14:00  Meble Wójcik Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk więcej
17:00  Tytani Wejherowo - GKS Żukowo więcej
17:00  Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc więcej
18:00  SKPR USAR Kwidzyn - Jurand Ciechanów więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
18:00  KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
18:00  MKS Brodnica - MKS Handball Czersk więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  GUKS Drwęca Lubicz - Arka Gdynia więcej
  MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk więcej
  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
13:00  UKS Morski Sianów - Tytani Wejherowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
21 » Informacja ZZPN-u
6 » Pakiet pomocowy PZPN
3 » Proponowany podział na  »
3 » Komunikat Ekstraklasy
1 » Rudzik: Mam nadzieję,  »
mecze:
2 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
1 » Sokół Lulewice-Radew Bi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 416
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122212
• newsów: 73208
• użytkowników: 74405
• komentarzy: 1094505
• zdjęć: 793280
• relacji: 38521
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies