ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2020
pokaż:
01 luty
147 UltraBike Zima 2020 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14 więcej
XVIII Memoriał im. Jerzego Machońskiego więcej
Zimowy bieg na gołą klatę więcej
koszykówka Energa Basket Liga
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 87 : 77 więcej
TBV Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 88 : 65 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Elektrobud-Investment Pruszków - Pogoń Prudnik 74 : 75 więcej
STK Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 93 : 74 więcej
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 88 : 84 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - A.P. Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Noteć Czarnków - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 8 : 0 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 : 1 więcej
Stal Szczecin - Pommern Löcknitz 7 : 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin 1 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 0 : 6 więcej
Błękitni Stargard - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 1 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Grot Gardno - Czarni Czarnówko 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin 35 : 28 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze 27 : 32 więcej
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 26 : 20 więcej
Energa MKS Kalisz - PGE Vive Kielce 22 : 42 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 : 24 więcej
Ruch Chorzów - Start Elbląg 33 : 35 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk 29 : 33 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Brodnica - GUKS Drwęca Lubicz 36 : 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - DPD Legionovia Legionowo 3 : 1 więcej
02 luty
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 76 : 70 więcej
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 71 : 72 więcej
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 86 : 73 więcej
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. 111 : 99 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Syntex Łowicz 84 : 78 więcej
piła nożna Sparingi
Gwardia Koszalin - Sława Sławno 2 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Iskierka Szczecin 5 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 : 26 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 32 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc 25 : 18 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów 30 : 20 więcej
KU AZS Politechnika Koszalińska - Tytani Wejherowo 30 : 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Wisła Warszawa 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
03 luty
piła nożna II liga Futsalu
Sędziowie ZZPN - FC Aquila Szczecin 6 : 7 więcej
piła nożna Sparingi
Hutnik Szczecin - Orkan Suchań 9 : 1 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
04 luty
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock 29 : 20 więcej
05 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 79 : 88 więcej
piła nożna II liga Futsalu
Arkonia Szczecin - Futsal Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Azoty Puławy 21 : 35 więcej
Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk 28 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Lublin - Ruch Chorzów 33 : 21 więcej
siatkówka Puchar CEV siatkarek
Sanaya Libby’s la Laguna - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
06 luty
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 107 : 113 więcej
piła nożna Sparingi
Chemik Police - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
07 luty
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 75 : 73 więcej
HydroTruck Radom - Legia Warszawa 79 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - FC Schwedt 1 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Łucznik Strzelce Kraj. 5 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Łucznik Strzelce Kraj. 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg 26 : 32 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła 2 : 3 więcej
08 luty
Międzynarodowy Turniej Tenisowy ITF Szczecin Indoors Seniors więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - TBV Start Lublin 75 : 81 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Weegree AZS Politechnika Opolska - STK Czarni Słupsk 111 : 105 więcej
Pogoń Prudnik - Timeout Polonia 1912 Leszno 87 : 84 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 92 : 101 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
Lech Poznań - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Futsalu
FC Aquila Szczecin - Arkonia Szczecin 8 : 5 więcej
piła nożna Sparingi
Ina Stradzewo - Sokół Sokoliniec 3 : 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie 3 : 5 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 2 : 5 więcej
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 2 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Wicher Rąbino więcej
15:00  Drawa Drawno - Świt Barnimie więcej
13:00  Piast Chociwel - Płomień Myślino więcej
15:00  Wicher Steklno - Energetyk Gryfino więcej
Polonia Płoty - Płomień Myślino 13 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Mewa Resko 3 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 2 : 3 więcej
Vineta Wolin - FC Schwedt 6 : 3 więcej
Świt Szczecin - Lechia Zielona Góra 3 : 3 więcej
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 2 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 8 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - FC Insel Usedom 5 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 3 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 : 4 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Energa MKS Kalisz 21 : 21k więcej
NMC Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 32 : 26 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 28 : 18 więcej
Stal Mielec - KS SPR Chrobry Głogów 24 : 31 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy 25 : 35 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc 31 : 20 więcej
GKS Żukowo - Jurand Ciechanów 36 : 31 więcej
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn 27k : 27 więcej
Meble Wójcik Elbląg - SKPR USAR Kwidzyn 31 : 38 więcej
Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 33 : 40 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 35 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
KPR Blejkan Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 38 : 26 więcej
UKS Hagard Strzałkowo - Jeziorak Iława 31 : 27 więcej
MKS Brodnica - Sambor Tczew 32 : 31 więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudziądz 20 : 31 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
Wisła Warszawa - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
09 luty
Międzynarodowy Turniej Tenisowy ITF Szczecin Indoors Seniors więcej
Półfinał AMP w futsalu Kobiet więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 64 : 77 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 85 : 96 więcej
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 86 : 79 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment Pruszków 71 : 76 więcej
Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 81 : 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3 : 1 więcej
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna II liga Futsalu
Futsal Szczecin - Sędziowie ZZPN 7 : 4 więcej
piła nożna Sparingi
Piast Kolin - Sokół Sokoliniec 2 : 5 więcej
Korona Człopa - Drawa Krzyż 1 : 3 więcej
Lotnik Czarne - Znicz Wysoka Kamieńska 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Orzeł Małkocin 3 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Penkuner SV 2 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 6 : 9 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin 25 : 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
10 luty
Międzynarodowy Turniej Tenisowy ITF Szczecin Indoors Seniors więcej
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 90 : 83 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
11 luty
Międzynarodowy Turniej Tenisowy ITF Szczecin Indoors Seniors więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - PGE Vive Kielce 17 : 27 więcej
12 luty
Międzynarodowy Turniej Tenisowy ITF Szczecin Indoors Seniors więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Timeout Polonia 1912 Leszno - Miasto Szkła Krosno 79 : 71 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 82 : 71 więcej
STK Czarni Słupsk - WKK Wrocław 76 : 81 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 86 : 82 więcej
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 83 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Syntex Łowicz 91 : 93 więcej
piła nożna Sparingi
Odra Chojna - Vineta Wolin 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Orzeł Wałcz 13 : 0 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 24 : 30 więcej
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 21 : 24 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Słupia Słupsk - Arka Gdynia 16 : 31 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
  Korona Handball Kielce - Młyny Stoisław Koszalin więcej
14 luty
Plebiscyt Roku 2019 - Bal Piłkarza - rozdanie nagród więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 2 więcej
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25k : 25 więcej
Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz 30 : 23 więcej
15 luty
Fala Women Cup więcej
VIII Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
Babolat Cup 2020 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Weegree AZS Politechnika Opolska - Timeout Polonia 1912 Leszno 74 : 92 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - STK Czarni Słupsk 73 : 79 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 72 : 67 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Legia Warszawa 2 : 2 więcej
ŁKS Łódź - Wisła Płock 0 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Medyk Konin - Górnik Łęczna 1 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Tarnovia Tarnów 4 : 0 więcej
piła nożna II liga Futsalu
Futsal Szczecin - FC Aquila Szczecin 6 : 6 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - A.P. Gavia Choszczno 6 : 4 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin 5 : 5 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orkan Suchań 7 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
12:30  Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - SV Boitzenburg 6 : 3 więcej
Odra Górzyca - Dąb Dębno 0 : 4 więcej
Sława Sławno - Start Miastko 3 : 0 więcej
Chrobry Głogów - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
13:00  Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty Tarnów 22 : 21 więcej
Azoty Puławy - Stal Mielec 36 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna 27 : 23 więcej
Gwardia Koszalin - Meble Wójcik Elbląg 31 : 24 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 29 : 29k więcej
Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc 20 : 36 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 35 : 16 więcej
Start Elbląg - MKS Lublin 27 : 32 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk 32 : 22 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MKS Kusy Szczecin 22 : 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
Enea PTPS Piła - Volley Wrocław 0 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Wisła Warszawa 3 : 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 0 : 3 więcej
16 luty
Babolat Cup 2020 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 94 : 78 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Biofarm Basket Poznań 71 : 85 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec 4 : 4 więcej
Świt Szczecin - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Lotnik Czarne - Jastrząb Łosośnica 1 : 5 więcej
13:00  Włókniarz Okonek - Wiarus Żółtnica więcej
Bryza Reńsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 4 więcej
Piast Karsko - Łucznik Strzelce Kraj. 1 : 4 więcej
Sparta Sobiemyśl - Wicher Steklno 1 : 6 więcej
Grot Gardno - Czarni 44 Szczecin 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce 28 : 29 więcej
Ruch Chorzów - SPR JKS Jarosław 30 : 35 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska 31 : 26 więcej
Tytani Wejherowo - Arka Gdynia 11 : 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
17 luty
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Orlen Wisła Płock 16 : 33 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
18 luty
piłka ręczna I liga mężczyzn
19:00  Warmia Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk więcej
19 luty
koszykówka I liga koszykarzy
18:00  WKK Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
13:00  Tarnovia Tarnów - Czarni Sosnowiec więcej
piłka ręczna Puchar Polski mężczyzn
  Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
20 luty
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
12:00  Górnik Łęczna - Medyk Konin więcej
13:00  UKS SMS Łódź - GKS Katowice więcej
16:00  Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz więcej
siatkówka Puchar CEV siatkarek
20:00  Mladost Zagrzeb - Grupa Azoty Chemik Police więcej
21 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
18:00  KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów więcej
22 luty
Pajo Cup więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik więcej
  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
  Elektrobud-Investment Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
  STK Czarni Słupsk - GKS Tychy więcej
  WKK Wrocław - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Arka Gdynia - Raków Częstochowa więcej
17:30  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
20:00  Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga Futsalu
  FC Aquila Szczecin - Futsal Szczecin więcej
  Sędziowie ZZPN - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
12:00  Korona Stuchowo - Sparta Gryfice więcej
16:30  KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa więcej
13:00  Flota Świnoujście - Polonia Płoty więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Energa MKS Kalisz - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
  Gwardia Opole - Zagłębie Lubin więcej
  NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy więcej
  Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Jurand Ciechanów więcej
  GKS Żukowo - Warmia Olsztyn więcej
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - SKPR USAR Kwidzyn więcej
18:00  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Grudziądz - MKS Brodnica więcej
  MKS Handball Czersk - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Sambor Tczew - UKS Hagard Strzałkowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz więcej
  Wisła Warszawa - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła więcej
  Volley Wrocław - DPD Legionovia Legionowo więcej
23 luty
Pajo Cup więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
12:30  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
14:00  Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna Sparingi
  Pionier Zwierzyn - Sokół Sokoliniec więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Grot Gardno więcej
13:00  Orkan Suchań - Sarmata Dobra więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Błękitni Stargard więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
19:00  SPR JKS Jarosław - Start Elbląg więcej
12:45  Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
17:30  Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź więcej
25 luty
Szczecin Pole Vault Meeting 2020 więcej
26 luty
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
  Enea PTPS Piła - Wisła Warszawa więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
27 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra więcej
28 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  GTK Gliwice - Trefl Sopot więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
18:00  Raków Częstochowa - Piast Gliwice więcej
29 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia więcej
18:00  TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Timeout Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
  Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań więcej
  GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
  Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
20:00  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
15:00  Wisła Kraków - Wisła Płock więcej
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce więcej
  Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo więcej
  Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów więcej
  GKS Katowice - Błękitni Stargard więcej
20:08  Elana Toruń - Górnik Łęczna więcej
  Górnik Polkowice - Skra Częstochowa więcej
  Lech II Poznań - Stal Rzeszów więcej
  Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
14:00  Odra Chojna - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskierka Szczecin więcej
14:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
14:00  Biali Sądów - Świt Szczecin więcej
14:00  SCRS Barlinek - Masovia Maszewo więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
14:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
14:00  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Sława Sławno - Błonie Barwice więcej
14:00  Korona Człopa - MKP Szczecinek więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Wieża Postomino - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Stal Mielec - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole więcej
  Zagłębie Lubin - PGE Vive Kielce więcej
  MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - Sokół Kościerzyna więcej
  Tytani Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
  Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
  Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
  MKS Lublin - SPR JKS Jarosław więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Słupia Słupsk - Tytani Wejherowo więcej
  Arka Gdynia - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła więcej
  Wisła Warszawa - DPD Legionovia Legionowo więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
67 » 'Sytuacja w Kotwicy jes »
6 » Chemik wygrywa z Kotwic »
5 » Przyznano dofinansowani »
2 » Wielka gala i rozdanie  »
2 » Ostatni sparing w Polsc »
2 » Zootechnik Kołbacz wyco »
1 » eziorak II Szczecin pos »
1 » Zwoliński piłkarzem Lec »
1 » Mateusz Kompanicki wyp »
1 » Twarzyński poprowadzi P »
mecze:
11 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
9 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
2 » Vineta Wolin-Flota Świn »
1 » Plebiscyt Roku 2019 - B »
1 » Młyny Stoisław Koszalin »
1 » Światowid 63 Łobez-Ina  »
1 » Iskra Warszyn-Polonia G »
1 » ŁKS Łódź-Pogoń Szczecin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 419
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122033
• newsów: 73068
• użytkowników: 74384
• komentarzy: 1093928
• zdjęć: 791863
• relacji: 38476
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies