ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 wrzesień 2022
pokaż:
25 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 97 więcej
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra 82 : 61 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 88 : 70 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - AZS AGH Kraków 72 : 52 więcej
Miasto Szkła Krosno - AZS UMCS Start II Lublin 116 : 74 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
KS Księżak Łowicz - Trefl II Sopot 75 : 59 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - AMW Asseco Arka II Gdynia 81 : 69 więcej
Ogniwo Szczecin - AZS UMK Toruń 65 : 80 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Motor Lublin 1 : 3 więcej
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 0 : 12 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Lech Czaplinek 1 : 6 więcej
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Wicher Brojce 1 : 6 więcej
Fala Międzyzdroje - Leśnik Kliniska 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Ikar Krosino 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Piast Kolin 2 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Vielgovia Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 0 więcej
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Tanowia Tanowo 4 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 2 : 7 więcej
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 4 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 4 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Stal Lipiany 2 : 0 więcej
Polonia Giżyn - GKS Golenice 5 : 0 więcej
Piast Karsko - Witniczanka Witnica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Pomień - Czarni Marianowo 5 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Ina Recz 1 : 8 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 0 : 7 więcej
Sokół Granowo - Świt Barnimie 0 : 6 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Klon Krzęcin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 0 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 2 : 1 więcej
KS Skibno - Wicher Mierzym 1 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala Gąski 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Wspólni Różewo 3 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Hubertus Biały Bór 1 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 0 więcej
KS Dzikowo - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 12 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JS - Błękitni Stargard JS 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście JS - Kotwica Kołobrzeg JS 6 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków SA 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Korona SA Kielce 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia SSA 2 : 6 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 4 więcej
Orlen Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
Jaguar Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Energetyk Junior Gryfino - Budowlani Lubsko 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
WIKĘD Luzino - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 1 więcej
Górnicza Konin - KA4 resPect Krobia 0 : 8 więcej
KKP II Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Żaki Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Błękitni II Stargard - Arkonia II Szczecin 4 : 2 więcej
Bałtyk II Koszalin - Chemik Police 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 13 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko 5 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Błękit Pniewo 0 : 1 więcej
Klon Krzymów - LUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Czcibor Bielin - Koral Mostkowo 8 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ina Stradzewo - Strzała Płotno 6 : 2 więcej
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 4 : 2 więcej
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - KS Mustang 2 : 1 więcej
Chrobry Drzonowo - Darpol Barzowice 11 : 0 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 4 : 1 więcej
Grot Gorawino - Wicher Rąbino 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Krosino 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Sokół Spore 3 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Świerczyna 8 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - TAF Toruń 11 : 1 więcej
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 4 : 3 więcej
Team Lębork - Futsal Powiat Pilski 2 : 1 więcej
LZS Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Kospel Gwardia Koszalin 31 : 38 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn 24 : 35 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 36 : 20 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - Wybrzeże II Gdańsk 22 : 39 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
michu100
gości: 11
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76863
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies