ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 wrzesień 2022
pokaż:
11 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Korona Kielce 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Polonia Warszawa 2 : 3 więcej
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Płomień Myślino 4 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Ina Goleniów 0 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Lech Czaplinek 3 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Bizon Cerkwica 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Sparta Węgorzyno 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Gwiazda Żalęcino 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Wicher Steklno 0 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - GKS Golenice 3 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 : 5 więcej
Piast Piaseczno - Piast Karsko 0 : 8 więcej
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 4 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orkan Suchań - Klon Krzęcin 3 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 8 : 4 więcej
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 4 : 1 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 0 : 7 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Ina Recz 0 : 11 więcej
Sokół Granowo - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Skibno - Arkadia Malechowo 0 : 6 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Strong Zielenica 1 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Mechanik Turowo 2 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 1 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Dąb Dębno JS - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin JS 7 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 2 : 3 więcej
Górnik Łęczna - GKS Katowice 0 : 3 więcej
AP Orlen Gdańsk - KS AZS UJ Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze 3 : 6 więcej
Chemik Bydgoszcz - Raków Częstochowa 0 : 10 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KKP II Bydgoszcz - Victoria Niemcz Osielsko 9 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin JM 3 : 2 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
FASE Szczecin - Żaki Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Football Arena Szczecin - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 4 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 0 więcej
FASE Szczecin - Czarni II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Błękit Pniewo 1 : 1 więcej
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Czcibor Bielin 4 : 0 więcej
Klon Krzymów - Sokół Różańsko 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 0 : 0 więcej
Ina Stradzewo - WODR Barzkowice 12 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Syrena-Grot Rymań 0 : 2 więcej
Grot Gorawino - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 13 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Spore 4 : 0 więcej
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 23 : 30 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
henryk133
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76863
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies