ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 marzec 2021
pokaż:
13 marzec
Turniej eliminacyjny 'Kinder + SPORT Joy of moving' więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - SMS Police 3:1 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 109 więcej
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 70 : 64 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 75 : 80 więcej
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 73 : 70 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 62 : 74 więcej
WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 64 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 84 : 70 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 97 : 48 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 76 więcej
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - MKKS Żak Koszalin 69 : 90 więcej
piła nożna Sparingi
Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo 4 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 5 : 1 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - Stal Szczecin 3 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 2 : 2 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 2 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 : 0 więcej
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło 5 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 4 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 2 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Polonia Płoty 6 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 3 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo 3 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 3 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Radunia Stężyca - Chemik Police 9 : 0 więcej
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 0 : 5 więcej
Górnik Konin - GKS Przodkowo 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Płock - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Warta Poznań 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia 2 : 4 więcej
Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA 2 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań 4 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - MLKS Victoria Sulejówek 6 : 5 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Oborniki 4 : 2 więcej
UMKS Zgierz - Legia Futsal Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek 9 : 0 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Górnik Łęczna 1 : 8 więcej
AP Lotos Gdańsk - Olimpia Szczecin 0 : 0 więcej
ROW Rybnik - GKS Katowice 0 : 7 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 0 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Żaki Szczecin - Chemik Police 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Białogard 10 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Bałtyk Koszalin - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 22 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 27 : 31 więcej
MKS Brodnica - MKS Handball Czersk 46 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 20 : 25 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
APS Rumia - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
16 » Rozgrywki zawieszone d »
1 » Bartkowski na dłużej w  »
mecze:
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
5 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
2 » Polonia Płoty-Hutnik Sz »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
1 » Sparta Węgorzyno-Leśnik »
1 » Jeziorak Szczecin-Mewa  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114132
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies