ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2021
pokaż:
01 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 87 : 94 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
02 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 87 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna 3 : 6 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - ITS Jeziorak Iława 35 : 33 więcej
03 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 76 : 104 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 90 : 60 więcej
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 71 : 76 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska 94 : 75 więcej
Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 69 więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 1 : 6 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 : 23 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahçe SK Stambuł 3 : 1 więcej
Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci 3 : 0 więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 79 : 65 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Wisła Płock 2 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 35 : 29 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
VakifBank Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 0 więcej
Eczacıbaşı Stambuł - UYBA Busto Arsizio 1 : 3 więcej
05 marzec
Plebiscyt Roku 2021 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 93 : 77 więcej
Trefl Sopot - Legia Warszawa 74 : 81 więcej
PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 84 : 83 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 57 : 69 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty SPR Tarnów 32 : 21 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Ruch Chorzów 35 : 26 więcej
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 75 : 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 81 : 78 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków 85 : 92 więcej
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 87 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 77 więcej
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 75 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 107 : 82 więcej
KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 78 : 79 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 83 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 77 : 62 więcej
Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka Gdynia 64 : 91 więcej
Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno 74 : 85 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sharks AWFiS Port Gdynia 82 : 60 więcej
MKKS Żak Koszalin - KSK Noteć Inowrocław 93 : 81 więcej
piła nożna Sparingi
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 3 więcej
LFA Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 2 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - STLA Szczecinek 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 0 : 5 więcej
Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
14:00  Piast Chociwel - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Ogniwo Babinek - CRS Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino 6 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 : 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 12 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie 0 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 4 : 1 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 3 : 2 więcej
Polonia Płoty - Leśnik Manowo 0 : 2 więcej
Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Chemik Police - Górnik Konin 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
Wisła Kraków SA - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - Best Drive Piła 5 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 : 5 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 0 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
GKS Katowice - Hutnik Kraków 0 : 2 więcej
Lech II Poznań - Sokół Ostróda 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Motor Lublin 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKS Kalisz 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 : 27 więcej
Łomża Vive Kielce - Górnik Zabrze 34 : 30 więcej
Azoty Puławy - Gwardia Opole 30 : 28 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 26 : 29 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 34 : 24 więcej
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 29 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 40 : 40k więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Brodnica 28 : 38 więcej
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 24 : 21 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 32 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 22 więcej
UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk 22 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 2 więcej
07 marzec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Skrzat U6 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 77 : 98 więcej
piła nożna Sparingi
  Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 4 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 1 : 6 więcej
14:00  Sparta Skalin - Gwiazda Żalęcino więcej
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 1 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - UKS Victoria SP2 Sianów 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Dąb Dębice 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Stal Lipiany - Odra Chojna 1 : 5 więcej
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 3 : 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 : 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wicher Steklno - Aquila Szczecin 3 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 17 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
GKS Golenice - Koral Mostkowo 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
GKS Przodkowo - Elana Toruń 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Stal Mielec 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Escola Varsovia 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 3 : 0 więcej
Korona SA Kielce - Jagiellonia Białystok SSA 0 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - SKS Gwarek Zabrze 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
LZS Bojano - UMKS Zgierz 2 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - TAF Toruń 6 : 2 więcej
Legia Futsal Warszawa - We-Met Futsal Club Kamienica 7 : 1 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3 : 3 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 5 : 9 więcej
Futsal Oborniki - AZS UG Gdańsk 5 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - ROW Rybnik 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek 8 : 0 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - AP Lotos Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 25 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 28 : 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - KS Tytani Wejherowo 29 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 3 : 2 więcej
08 marzec
1/4F PP kobiet JKS Jarosław K - PR Koszalin K 27:28 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Płock 2 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 1 więcej
09 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 80 : 91 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 103 : 73 więcej
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 77 : 67 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław 0 : 3 więcej
10 marzec
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa 91 : 85 więcej
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 88 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 1 : 1 więcej
11 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 96 więcej
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 67 : 69 więcej
piła nożna eWinner II liga
Motor Lublin - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS COCODRILLO Kościan - Enea Energetyk II Poznań 3 : 1 więcej
12 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 66 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 3 : 1 więcej
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 5 więcej
13 marzec
Turniej eliminacyjny 'Kinder + SPORT Joy of moving' więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - SMS Police 3:1 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 109 więcej
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 70 : 64 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 73 : 70 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 62 : 74 więcej
WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 64 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 84 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 75 : 80 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 97 : 48 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 76 więcej
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - MKKS Żak Koszalin 69 : 90 więcej
piła nożna Sparingi
Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
KS Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - Stal Szczecin 3 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 7 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Unia Dolice - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 2 : 4 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 : 0 więcej
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło 5 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 4 : 0 więcej
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Polonia Płoty 6 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 3 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 4 : 2 więcej
LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 6 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Górnik Konin - GKS Przodkowo 1 : 2 więcej
Radunia Stężyca - Chemik Police 9 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 0 : 5 więcej
Elana Toruń - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Wisła Płock - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań 4 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA 2 : 5 więcej
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia 2 : 4 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - MLKS Victoria Sulejówek 6 : 5 więcej
UMKS Zgierz - Legia Futsal Warszawa 1 : 2 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Oborniki 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Lotos Gdańsk - Olimpia Szczecin 0 : 0 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Górnik Łęczna 1 : 8 więcej
Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek 9 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
ROW Rybnik - GKS Katowice 0 : 7 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 0 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Żaki Szczecin - Chemik Police 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Białogard 10 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Bałtyk Koszalin - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 22 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - MKS Handball Czersk 46 : 40 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 27 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 20 : 25 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
APS Rumia - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno 1 : 3 więcej
14 marzec
SKS Gorzów Wielkopolski - SMS Police 3:2 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 100 : 70 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Ogniwo Szczecin - Miasto Zakochanych Chełmno 106 : 49 więcej
piła nożna Sparingi
GOSRiT Luzino - UKS Victoria SP2 Sianów 4 : 5 więcej
Lotnik Czarne - Syrena-Grot Rymań 4 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 2 : 1 więcej
Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Dąb Dębno 1 : 9 więcej
Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Iskra Kłanino - Saturn Mielno 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Wicher Reptowo 4 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 6 : 2 więcej
Unia Stargard - Sparta Skalin 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Odrzanka Radziszewo 5 : 2 więcej
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 1 : 3 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Wicher Steklno 0 : 8 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 0 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 3 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Bryza Reńsko - Piast Kolin 2 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
Iskra II Banie - GKS Golenice 1 : 4 więcej
Piast Karsko - Wicher Przelewice 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 2 : 2 więcej
Gryf Budowo - Kopanik Lubno 0 : 3 więcej
Grom Giżyno - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 4 więcej
  Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec więcej
Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo 3 : 3 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo 3 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze S.A. 0 : 0 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Korona SA Kielce 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków 3 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Widzew Łódź Futsal 3 : 6 więcej
TAF Toruń - LZS Bojano 7 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno 4 : 4 więcej
Best Drive Piła - Futsal Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - Medyk II Konin 4 : 3 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - WAP Włocławek 0 : 4 więcej
KS Skra Częstochowa - UKS SMS III Łódź 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 2 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 10 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 22 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 25 : 26 więcej
KPR Ruch Chorzów - MKS Zagłębie Lubin 27 : 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 31 : 19 więcej
AZS UMK Toruń - KPR Blejkan Gryfino 16 : 37 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police 3 : 0 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
15 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin 104 : 98 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
16 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 71 : 82 więcej
Polpharma Starogard Gd. - PGE Spójnia Stargard 93 : 106 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Lech Czaplinek - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 1 więcej
17 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - HydroTruck Radom 97 : 87 więcej
GTK Gliwice - Legia Warszawa 80 : 89 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 90 : 80 więcej
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 80 : 84 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 92 : 75 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - Politechnika Gdańska 63 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Rąbino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 13 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice 0 : 3 więcej
Garbarnia Kraków - KKS Kalisz 1 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki 3 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 0 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Lech II Poznań - GKS Katowice 1 : 2 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 0 : 3 więcej
VakifBank Stambuł - UYBA Busto Arsizio 2 : 3 więcej
18 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 88 : 93 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin 89 : 92 więcej
19 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 80 : 64 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Bruskowo Wielkie - Ikar Krosino 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Błękitni Wronki - AP Reissa Poznań 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - SPR Stal Mielec 41 : 24 więcej
20 marzec
SMS Police - SKS Gorzów Wielkopolski 2:3 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra 90 : 103 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 102 : 95 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 74 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 98 : 70 więcej
Pogoń Prudnik - TS Wisła Chemart Kraków 84 : 82 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 89 : 96 więcej
GKS Tychy - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 72 : 92 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 78 : 69 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - MKKS Żak Koszalin 85 : 91 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - AZS UMK Toruń 87 : 81 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław 66 : 121 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Bałtyk Gostyń - Lotnik Czarne więcej
piła nożna III liga gr. II
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 0 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Górnik Konin 0 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Elana Toruń 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia 0 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pomorzanin Toruń 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 2 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 4 : 2 więcej
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 2 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno 5 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia - UKS SMS Łódź 2 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Cracovia SSA Kraków 3 : 5 więcej
Wisła Kraków SA - Jagiellonia Białystok SSA 4 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - SKS Gwarek Zabrze 4 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA 1 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica 1 : 4 więcej
Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
Rolnik B. Głogówek - AP Lotos Gdańsk 0 : 5 więcej
Olimpia Szczecin - Medyk Konin 4 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Unia Białogard - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Hutnik Szczecin - Chemik Police 2 : 2 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 4 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk 26 : 27 więcej
Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów 27 : 32 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 23 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - MKS Grudziądz 20 : 33 więcej
Gwardia Koszalin - SKPR USAR Kwidzyn 34 : 28 więcej
GKS Żukowo - Tytani Wejherowo 35 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 46 : 30 więcej
KPR Blejkan Gryfino - KU AZS UKW Bydgoszcz 46 : 29 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska 29 : 30 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS ZSMS Poznań 3 : 1 więcej
MKS Sokół Mogilno - UKŻPS COCODRILLO Kościan 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - APS Rumia 3 : 0 więcej
21 marzec
CL Juniorek U-15 Olimpia Szczecin - AP Lotos Gdańsk 1:1 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 84 : 73 więcej
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 107 : 78 więcej
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 91 : 96 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 86 : 74 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 67 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - SMS PZKosz Władysławowo 64 : 69 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - MKKS Żak Koszalin 78 : 96 więcej
piła nożna Sparingi
12:00  Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 3 : 4 więcej
14:00  Pomorzanin Krąpiel - Sokół Sokoliniec więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - MKS Lew Lębork 5 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
15:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0 : 4 więcej
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 więcej
Wisła Kraków - Stal Mielec 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Korona SA Kielce - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Oborniki - Best Drive Piła 3 : 3 więcej
LZS Bojano - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 1 : 4 więcej
KS Gniezno - UMKS Zgierz 4 : 3 więcej
Legia Futsal Warszawa - TAF Toruń 4 : 1 więcej
Widzew Łódź Futsal - MLKS Victoria Sulejówek 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 0 : 2 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - ROW Rybnik 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 2 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 2 : 0 więcej
GKS Katowice - Górnik Polkowice 2 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WAP Włocławek - UKS SMS III Łódź 2 : 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - LUKS Ziemia Lubińska 1 : 1 więcej
Medyk II Konin - Unifreeze Górzno 4 : 3 więcej
WKS Śląsk II Wrocław - KS Skra Częstochowa 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 2 : 6 więcej
FASE Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Żaki Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Sparta Gryfice 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Olimpijczyk Kwakowo - Warta Poznań 0 : 4 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty SPR Tarnów - Łomża Vive Kielce 20 : 31 więcej
Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
ITS Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń 24 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
22 marzec
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 94 : 92 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 67 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
23 marzec
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 3 : 0 więcej
24 marzec
1/2F PP Kobiet PR Koszalin K - Perła Lublin K 20:33 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 86 : 89 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futbalo Białystok 7 : 4 więcej
UMKS Zgierz - We-Met Futsal Club Kamienica 9 : 5 więcej
TAF Toruń - Best Drive Piła 10 : 4 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - Futsal Oborniki 4 : 5 więcej
LZS Bojano - KS Gniezno 5 : 1 więcej
Legia Futsal Warszawa - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - MKS Zagłębie Lubin 44 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 39 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
UYBA Busto Arsizio - VakifBank Stambuł 0 : 3 więcej
26 marzec
piła nożna III liga gr. II
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Błękitni Wronki - FASE Szczecin 0 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze 24 : 29 więcej
27 marzec
koszykówka Suzuki I liga
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 103 : 82 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno 75 : 89 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 93 : 87 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 92 : 94 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa 80 : 75 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TBS Śląsk II Wrocław 94 : 70 więcej
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 108 : 97 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 2 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Chemik Police - GKS Przodkowo 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
15:00  Cracovia SSA Kraków - Legia Warszawa S.A. więcej
12:30  UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna eWinner II liga
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 4 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
KS Skra Częstochowa - WAP Włocławek 2 : 1 więcej
Unifreeze Górzno - WKS Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  KKS Lech Poznań - Olimpijczyk Kwakowo więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS więcej
16:00  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - Warta Poznań SA więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Grupa Azoty SPR Tarnów 31 : 26 więcej
Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 40 : 26 więcej
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 28 : 18 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
17:00  SMS ZPRP Gdańsk - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
Warmia Olsztyn - GKS Żukowo 33 : 29 więcej
Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 30 : 33 więcej
MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec 28 : 26 więcej
28 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 137 : 43 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 84 : 69 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - MKKS Żak Koszalin 64 : 76 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - Trefl II Sopot 70 : 100 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 68 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Miasto Zakochanych Chełmno 83 : 81 więcej
AZS UMK Toruń - Ogniwo Szczecin 85 : 90 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze S.A. więcej
15:00  Arka Gdynia SSA - Korona SA Kielce więcej
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Hutnik Kraków więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Escola Varsovia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - Widzew Łódź Futsal 7 : 1 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - LZS Bojano 7 : 6 więcej
TAF Toruń - KS Gniezno 5 : 2 więcej
UMKS Zgierz - Futsal Szczecin 8 : 8 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Oborniki 9 : 6 więcej
Best Drive Piła - Futbalo Białystok 8 : 6 więcej
Legia Futsal Warszawa - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 6 : 5 więcej
piła nożna eWinner II liga
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 0 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - GKS Katowice 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Bielawianka Bielawa 4 : 1 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 : 3 więcej
UKS SMS III Łódź - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 23 : 21 więcej
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 36 : 22 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 17 : 29 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 20 : 20k więcej
MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 36 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 29 : 24 więcej
siatkówka III liga kobiet
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 2 : 3 więcej
SMS Police - MKS Koszalin 0 : 3 więcej
SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0 : 3 więcej
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - MKS Koszalin 2 : 3 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
E.Leclerc Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
30 marzec
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 76 : 71 więcej
Zastal Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 90 : 70 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
19:30  SMS ZPRP Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
31 marzec
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz 76 : 86 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 75 : 66 więcej
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 102 : 80 więcej
Decka Pelplin - TS Wisła Chemart Kraków 105 : 78 więcej
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 67 : 96 więcej
Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 66 : 80 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 87 więcej
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 88 : 92 więcej
koszykówka Energa Basket Liga play off
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 106 : 81 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
17:00  Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  CRS Pogoń Barlinek - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty więcej
17:00  Sparta Gryfice - Vineta Wolin więcej
17:00  Drawa Drawno - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Wicher Brojce - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Dąb Dębice - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Chemik Police więcej
17:00  Tanowia Tanowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Iskra Banie - Ina Goleniów więcej
17:00  Energetyk Gryfino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów więcej
17:00  Unia Dolice - Flota Świnoujście więcej
17:00  Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Błonie Barwice - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Resko Karcino - Olimp Gościno więcej
17:00  Strong Zielenica - Wieża Postomino więcej
17:00  Ikar Krosino - Leśnik Manowo więcej
17:00  Iskra Białogard - Rasel Dygowo więcej
17:00  Saturn Mielno - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Gryf Polanów - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Orzeł Łubowo - MKP Szczecinek więcej
17:00  Korona Człopa - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
15:00  KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
19:00  Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
16 » Rozgrywki zawieszone d »
1 » Bartkowski na dłużej w  »
mecze:
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
5 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
2 » Polonia Płoty-Hutnik Sz »
1 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
1 » Radunia Stężyca-Pogoń I »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114132
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies