ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 marzec 2021
pokaż:
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 81 : 78 więcej
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 75 : 83 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków 85 : 92 więcej
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 87 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 77 więcej
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 75 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 107 : 82 więcej
KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 78 : 79 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 83 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 77 : 62 więcej
Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno 74 : 85 więcej
MKKS Żak Koszalin - KSK Noteć Inowrocław 93 : 81 więcej
Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka Gdynia 64 : 91 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sharks AWFiS Port Gdynia 82 : 60 więcej
piła nożna Sparingi
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - STLA Szczecinek 4 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 3 więcej
LFA Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 2 : 2 więcej
Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
14:00  Piast Chociwel - Mewa Resko więcej
Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 0 : 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - CRS Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Unia Dolice 1 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 5 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino 6 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie 0 : 3 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 : 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 12 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 4 : 1 więcej
Polonia Płoty - Leśnik Manowo 0 : 2 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 3 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo 1 : 4 więcej
Chemik Police - Górnik Konin 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Wisła Kraków SA - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - Best Drive Piła 5 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 : 5 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 0 : 1 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Znicz Pruszków - Motor Lublin 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Sokół Ostróda 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - KKS Kalisz 0 : 4 więcej
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 0 : 0 więcej
GKS Katowice - Hutnik Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 : 27 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 26 : 29 więcej
Łomża Vive Kielce - Górnik Zabrze 34 : 30 więcej
Azoty Puławy - Gwardia Opole 30 : 28 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 34 : 24 więcej
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 29 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 24 : 21 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Brodnica 28 : 38 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 40 : 40k więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 32 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk 22 : 23 więcej
MKS Kusy Szczecin - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
16 » Rozgrywki zawieszone d »
1 » Bartkowski na dłużej w  »
mecze:
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
5 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
2 » Polonia Płoty-Hutnik Sz »
1 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
1 » Radunia Stężyca-Pogoń I »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114132
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies