ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 listopad 2020
pokaż:
28 listopad
Finał Mistrzostw Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Dziki Warszawa 92 : 74 więcej
Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 66 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 84 : 89 więcej
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 95 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 83 : 49 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz 96 : 84 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków 111 : 85 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot 100 : 88 więcej
AZS UMK Toruń - Enea UTP Astoria Bydgoszcz 62 : 84 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 61 : 62 więcej
KSK Noteć Inowrocław - MKKS Żak Koszalin 67 : 72 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 4 : 3 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
28-11 13:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
Drawa Drawno - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Biali Sądów 1 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 3 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 2 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 5 : 0 więcej
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
28-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Płomień Lisowo - Wicher Reptowo 4 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
28-11   Wicher Steklno - Aquila Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
KS Sztorm - Aquila II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Hutnik Kraków - FCB Escola Varsovia 2 : 8 więcej
Zagłębie Lubin - SMS Łódź 3 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Futsal Oborniki - We-Met Futsal Club Kamienica 2 : 3 więcej
KS Gniezno - TAF Toruń 1 : 5 więcej
Futsal Szczecin - Football Club 10 Zgierz 3 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
UKS Victoria SP2 Sianów - Błękitni Stargard 4 : 3 więcej
28-11 13:30  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
Lech II Poznań - Wigry Suwałki 1 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław 1 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów 3 : 1 więcej
Górnik Polkowice - KKS Kalisz 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Stal Szczecin - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 8 więcej
SALOS Szczecin - Mewa Resko 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gavia Choszczno - Świt Szczecin 3 : 3 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Unia Białogard 8 : 0 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 28 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn 23 : 24 więcej
KPR Elbląg - Sokół Kościerzyna 29 : 20 więcej
Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Kwidzyn 34 : 21 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 35 : 31 więcej
Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk 32 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Tczew - AZS UMK Toruń 35 : 29 więcej
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn 37 : 29 więcej
Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz 24k : 24 więcej
MKS Brodnica - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin 27 : 30 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - Tytani Wejherowo 32 : 29 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stoczniowiec Gdańsk - Energetyk Poznań 3 : 0 więcej
Noteć Czarnków - Trefl Lębork 1 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Wilki Wilczyn 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Szamotulanin Szamotuły - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 0 więcej
Pałac II Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Energetyk II Poznań - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
Sokół Mogilno - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
13 » Przygotowania do nowej  »
2 » Piotr Zajączkowski nowy »
2 » Czy Gwardia i Bałtyk Ko »
1 » Trener poszukuje
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Plan meczów kontrolnych »
1 » Błękitni przygotowują s »
1 » Odrzanka szuka sparingp »
1 » Trener poszukuje klubu
mecze:
2 » Orkan Suchań-Energetyk  »
1 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
1 » Hutnik Szczecin-Świt Sz »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127710
• newsów: 74367
• użytkowników: 75071
• komentarzy: 1112095
• zdjęć: 807418
• relacji: 38999
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies