ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2020
pokaż:
01 listopad
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Widzew Łódź Futsal - Football Club 10 Zgierz 1 : 3 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław 1 : 3 więcej
02 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 83 : 70 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Legia Warszawa 0 : 3 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 0 : 3 więcej
03 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław 67 : 87 więcej
04 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 90 : 71 więcej
Stelmet Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 104 : 58 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 112 : 100 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 72 : 56 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 2 : 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec 2 : 4 więcej
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2 : 2 więcej
SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 4 : 3 więcej
Lech II Poznań - Skra Częstochowa 1 : 0 więcej
GKS Katowice - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
Sokół Ostróda - KKS Kalisz 1 : 4 więcej
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 1 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia - Warta Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz 5 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Sokół Karlino - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiety
AP Kotwica Kołobrzeg - AZS UJ Kraków 0 : 6 więcej
Olimpia II Szczecin - Respekt Myślenice 1 : 3 więcej
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 3 : 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna 25 : 34 więcej
05 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Trefl Sopot 78 : 72 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 0 : 2 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Gedania Gdańsk - Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
SMS Police - Szamotulanin Szamotuły 3 : 2 więcej
06 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 91 : 73 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Okręt Szczecin - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lech Poznań - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 23 : 24 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce 20 : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
Enea PTPS Piła - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
07 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 76 : 74 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 85 : 80 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 82 : 83 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 102 : 108 więcej
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 : 87 więcej
KS Księżak Łowicz - TS Wisła Chemart Kraków 94 : 107 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Asseco Arka Gdynia 76 : 75 więcej
Trefl II Sopot - MChKK Chełmno 107 : 100 więcej
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 77 : 80 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 61 : 127 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 3 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 2 : 6 więcej
Wicher Brojce - KS Fala Międzyzdroje 3 : 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 4 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 5 : 2 więcej
Iskra Banie - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 3 : 8 więcej
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 5 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 3 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 9 : 0 więcej
Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno 1 : 2 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 : 5 więcej
Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie 0 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 5 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik 4 : 1 więcej
Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 7 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Vineta Wolin 2 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Resko Karcino 5 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Sokół Lulewice 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 5 więcej
Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 0 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 2 : 0 więcej
Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 5 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 4 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 2 więcej
Aquila Szczecin - Chemik II Police 3 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Steklno 2 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Czarnówko 20 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 5 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 0 : 6 więcej
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 4 : 4 więcej
Gryf Budowo - Santos Kłębowiec 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - Future Szczecin 7 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Energetyk II Gryfino 3 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 2 : 4 więcej
Sokół II Pyrzyce - Morzycko II Moryń 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Chemik Police 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Stal Mielec - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - SMS Łódź 1 : 3 więcej
Wisła Kraków - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Best Drive Piła - KS Gniezno 5 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
GOSRiT Luzino - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
KA4 resPect Krobia - MKS Lew Lębork 3 : 0 więcej
LFA Szczecin - Marcus Gdynia 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
AZS UJ Kraków - ROW Rybnik 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 3 : 1 więcej
KKS Kalisz - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
Motor Lublin - Stal Rzeszów 1 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 1 : 3 więcej
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 2 : 4 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
LUKS Ziemia Lubińska - UKS SMS III Łódź 3 : 4 więcej
Medyk II Konin - KS Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
WKS Śląsk II Wrocław - UKS Bielawianka Bielawa 4 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Światowid 63 Łobez 5 : 3 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Iskra Białogard 5 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 : 4 więcej
CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Żaki Szczecin 9 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 19 : 0 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
Świt Szczecin - FASE Szczecin 0 : 7 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 29 : 25 więcej
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 31 : 25 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Start Elbląg - SPR JKS Jarosław 21 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 33 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - Sambor Tczew 31 : 25 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Jeziorak Iława 23 : 20 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - Tytani Wejherowo 21 : 14 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Energetyk Poznań - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 1 więcej
Wilki Wilczyn - Noteć Czarnków 3 : 1 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Stoczniowiec Gdańsk 2 : 3 więcej
SPS Słupca - Trefl Lębork 1 : 3 więcej
SMS Police - SKS Gorzów Wielkopolski 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
Truso Elbląg - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 0 więcej
SMS Police - Wieżyca 2011 Stężyca 1 : 3 więcej
08 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - GTK Gliwice 87 : 80 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. 94 : 89 więcej
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 84 : 96 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 70 : 92 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 56 : 64 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Iskra Kłanino 10 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 5 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 7 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 : 5 więcej
WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 18 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 5 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Iskra II Banie - Wicher Przelewice 3 : 3 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Mechanik Warnice 4 : 0 więcej
Błyskawica Kluki - GKS Golenice 0 : 10 więcej
Polonia Giżyn - Piast Kolin 7 : 1 więcej
Unia Swochowo - Piast Karsko 4 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Pomień - Klon Krzęcin 3 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 0 : 4 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
08-11 11:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 : 0 więcej
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica 1 : 8 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 4 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - KS Gwda Wielka 3 : 3 więcej
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 3 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Sad Chwiram 1 : 8 więcej
Znicz Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
FASE Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 4 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Victoria 95 Przecław 10 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Zryw Góralice 6 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 3 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1 : 4 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2 : 3 więcej
Korona Kielce - FCB Escola Varsovia 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 7 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Mrówka Mosina - Futsal Victoria Sulejówek 4 : 2 więcej
TAF Toruń - Widzew Łódź Futsal 4 : 1 więcej
Football Club 10 Zgierz - LZS Dragon Bojano 3 : 3 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Legia Warszawa 5 : 7 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Spójnia Białe Błota - Victoria Niemcz Osielsko 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Akademia Piłkarska LG 6 : 3 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec 0 : 9 więcej
piła nożna II liga
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda 1 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 3 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek 1 : 6 więcej
Unifreeze Górzno - GSS Grodzisk Wielkopolski 5 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Sparta Gryfice - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - Chemik Police 0 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 3 : 1 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 10 więcej
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 2 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gavia Choszczno - Sokół Karlino 9 : 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz 26 : 31 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Szamotulanin Szamotuły - Truso Elbląg 3 : 0 więcej
09 listopad
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - Grupa Azoty Tarnów 37 : 26 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
10 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 79 : 60 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 : 15 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 1 więcej
11 listopad
Szczeciński Niepodległościowy Rajd Rowerowy więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 99 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra 77 : 103 więcej
koszykówka Suzuki I liga
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz 96 : 79 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 77 : 94 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 84 : 68 więcej
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 75 więcej
Decka Pelplin - Pogoń Prudnik 80 : 77 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków 73 : 60 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 87 : 78 więcej
Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 63 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 66 : 92 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek 0 : 6 więcej
Orkan Suchań - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 0 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 6 : 0 więcej
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
Biali Sądów - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki 7 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Stal II Lipiany 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 2 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 3 : 1 więcej
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno 3 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 1 : 0 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 3 : 2 więcej
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
Chemik Police - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
FCB Escola Varsovia - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
We-Met Futsal Club Kamienica - Widzew Łódź Futsal 0 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Spójnia Białe Błota - Energetyk Junior Gryfino 4 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 5 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Świnoujście 11 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Świt Szczecin - Victoria Sianów 6 : 0 więcej
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - Unia Białogard 9 : 2 więcej
Sokół Karlino - Bałtyk SP 7 Koszalin 1 : 5 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 : 8 więcej
Prawobrzeże Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 6 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole 23 : 24 więcej
Grupa Azoty Tarnów - MMTS Kwidzyn 26 : 23 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec 26 : 27 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów 30 : 28 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Orzeł Międzyrzecz - SPS Słupca 3 : 0 więcej
SMS Police - Stalpro Błyskawica Szczecin 1 : 3 więcej
12 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
13 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 82 : 92 więcej
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 97 : 86 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - E.Leclerc Radomka Radom 2 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 1 : 3 więcej
14 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
KSW 56 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 78 : 86 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 74 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 : 82 więcej
Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa 78 : 76 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 88 : 92 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków 97 : 92 więcej
GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków 74 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Sharks AWFiS Port Gdynia 92 : 84 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 85 : 78 więcej
MChKK Chełmno - Enea UTP Astoria Bydgoszcz 111 : 72 więcej
AZS UMK Toruń - MKKS Żak Koszalin 61 : 93 więcej
KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 102 : 65 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Mewa Resko - Stal Szczecin 4 : 3 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 9 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 : 2 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 : 3 więcej
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 3 : 2 więcej
Odra Chojna - Iskra Banie 8 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 1 : 5 więcej
Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 1 : 4 więcej
Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 2 : 0 więcej
Drawa Drawno - Korona Człopa 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 4 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin 3 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 2 : 6 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 4 : 5 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice 8 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Promień Mosty 1 : 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Orzeł Małkocin 3 : 2 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 4 : 12 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 13 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Polonia Giżyn 1 : 1 więcej
Piast Kolin - Iskra II Banie 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Recz - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 4 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 4 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Gryf Budowo 7 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Okręt Szczecin 3 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0 : 7 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
Górnik Konin - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Świt Szczecin - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SMS Łódź - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 10 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin 5 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - LFA Szczecin 0 : 5 więcej
Lechia Gdańsk - Spójnia Białe Błota 9 : 0 więcej
Marcus Gdynia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 8 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
14-11 12:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
14-11 10:45  AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
14-11 14:00  Śląsk Wrocław - ROW Rybnik więcej
14-11 13:00  GKS Katowice - Medyk Konin więcej
piła nożna II liga
Sokół Ostróda - Motor Lublin 1 : 0 więcej
GKS Katowice - KKS Kalisz 4 : 1 więcej
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 3 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 7 : 0 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 5 : 2 więcej
Vineta Wolin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk SP 7 Koszalin - SALOS Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Grupa Azoty Tarnów 31 : 30 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Łomża Vive Kielce 24 : 38 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 24 : 35 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 35 : 32 więcej
Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce 22 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
GKS Żukowo - KPR Elbląg 37 : 25 więcej
Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk 35 : 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Tytani Wejherowo 37 : 29 więcej
MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 33 : 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - MKS Brodnica 29 : 38 więcej
Sambor Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 38 : 27 więcej
KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń 38 : 21 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 35 : 39 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 26 więcej
MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk 29 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stoczniowiec Gdańsk - SPS Słupca 3 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SMS Police - Wilki Wilczyn 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Szamotulanin Szamotuły - AZS UMK Toruń 3 : 1 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SMS Police 1 : 3 więcej
Pałac II Bydgoszcz - Truso Elbląg 3 : 1 więcej
15 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 73 : 68 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 99 : 83 więcej
KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 81 : 80 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Ogniwo Piratesports Szczecin - Trefl II Sopot 86 : 72 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Sława Sławno 0 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Sparta Skalin - Orkan Dalewo 2 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo 5 : 4 więcej
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 0 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 3 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 5 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Chemik II Police 1 : 8 więcej
Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 2 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki 2 : 1 więcej
Unia Swochowo - Koral Mostkowo 6 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 3 więcej
Piast Karsko - Bryza Reńsko 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin 4 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Legion Strączno 1 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 4 : 2 więcej
Sad Chwiram - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
15-11 11:00  Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Klon Krzymów - Korona Klępicz 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 0 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Widzew Łódź Futsal - Mrówka Mosina 7 : 3 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - AZS UG Gdańsk 3 : 11 więcej
LZS Dragon Bojano - TAF Toruń 4 : 6 więcej
Legia Warszawa - Football Club 10 Zgierz 5 : 4 więcej
KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica 1 : 4 więcej
Futsal Szczecin - Best Drive Piła 5 : 8 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
MKS Lew Lębork - GOSRiT Luzino 1 : 4 więcej
Energetyk Junior Gryfino - UKS Victoria SP2 Sianów 1 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 0 : 3 więcej
15-11 12:30  Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki 1 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 10 : 0 więcej
FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Hutnik Szczecin - Mewa Resko 2 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Stal Szczecin - Chemik Police 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gavia Choszczno - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Unia Białogard - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Żaki Szczecin 8 : 0 więcej
Sokół Karlino - Prawobrzeże Szczecin 0 : 5 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk 22 : 28 więcej
Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 20 : 26 więcej
Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 20 : 18 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - MKS Lublin 20 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna 39 : 30 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów 24 : 30 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UKŻPS Kościan 1 : 3 więcej
16 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 72 : 81 więcej
Stelmet Zielona Góra - HydroTruck Radom 111 : 80 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - Joker Świecie 3 : 1 więcej
17 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard 108 : 95 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Mewa Resko 3 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Stal Mielec - Gwardia Opole 31 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo 32 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn 30 : 22 więcej
18 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Zielona Góra 87 : 101 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław 80 : 67 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 68 : 74 więcej
Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 : 90 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 82 : 69 więcej
Dziki Warszawa - GKS Tychy 64 : 82 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - FCB Escola Varsovia 3 : 1 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
Gwarek Zabrze - Cracovia Kraków 3 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Widzew Łódź Futsal - Best Drive Piła 1 : 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Akademia Piłkarska LG - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - Rolnik B. Głogówek 4 : 1 więcej
piła nożna II liga
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 1 : 0 więcej
Motor Lublin - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
Śląsk II Wrocław - GKS Katowice 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 0 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - SALOS Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 0 : 10 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS SPR Chrobry Głogów 28 : 29 więcej
NMC Górnik Zabrze - Grupa Azoty Tarnów 28 : 19 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 30 : 32 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SPS Słupca - Energetyk Poznań 3 : 0 więcej
19 listopad
Wojewódzkie Mistrzostwa Orliczek więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 99 więcej
HydroTruck Radom - King Wilki Morskie Szczecin 83 : 73 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Energetyk II Poznań - Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
20 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - GTK Gliwice 95 : 85 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 86 : 74 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TBS Śląsk II Wrocław 77 : 70 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Future Szczecin - Sztorm Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 3 : 2 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk SP 7 Koszalin 6 : 0 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 24 : 30 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 1 więcej
21 listopad
Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
91. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Wałczu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105 : 85 więcej
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 86 : 78 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TS Wisła Chemart Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 96 : 83 więcej
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 80 : 97 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 76 : 71 więcej
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno 69 : 61 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 82 : 78 więcej
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 78 : 50 więcej
Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Ogniwo Piratesports Szczecin 59 : 80 więcej
MKKS Żak Koszalin - AMW Asseco Arka Gdynia 90 : 78 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 3 : 6 więcej
Wicher Brojce - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Odra Chojna 0 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 2 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 : 2 więcej
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 4 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Saturn Mielno - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 2 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino 6 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 0 : 6 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 0 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica 2 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Redłovia Redło - Drawa Drawno 0 : 6 więcej
Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 7 : 1 więcej
Ikar Krosino - Mechanik Turowo 0 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 6 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 : 10 więcej
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 3 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sowianka Sowno 14 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo 10 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Wicher Reptowo 7 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Sparta Skalin 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 0 : 5 więcej
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko 5 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Znicz Niedźwiedź 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 3 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Czarni Fiege Lubanowo - Sęp Brzesko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 : 6 więcej
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 0 : 5 więcej
Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo 2 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Elana Toruń 2 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia 2 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Mrówka Mosina - LZS Dragon Bojano 4 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino 0 : 7 więcej
Energetyk Junior Gryfino - MKS Lew Lębork 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia 0 : 5 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Marcus Gdynia 0 : 11 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Lech II Poznań 2 : 0 więcej
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Stal Szczecin 9 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 9 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 2 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
Żaki Szczecin - Błękitni Stargard 4 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Unia Białogard 4 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów 37 : 26 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 19 : 30 więcej
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 21k : 21 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 26 : 28 więcej
Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec 23 : 24 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Sokół Kościerzyna 29 : 31 więcej
KPR Elbląg - Gwardia Koszalin 23 : 23k więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - SMS ZPRP II Kwidzyn 36 : 30 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk 29 : 37 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino 12 : 45 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
GUKS Drwęca Lubicz - UKS Morski Sianów 31 : 32 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Energetyk Poznań - SKS Gorzów Wielkopolski 0 : 3 więcej
Wilki Wilczyn - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 1 więcej
SPS Słupca - Noteć Czarnków 3 : 1 więcej
Trefl Lębork - Stoczniowiec Gdańsk 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Sokół Mogilno - Szamotulanin Szamotuły 3 : 2 więcej
UKS ZSMS Poznań - Energetyk II Poznań 2 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
Truso Elbląg - Wieżyca 2011 Stężyca 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 2 więcej
22 listopad
II kolejka PSB Szczesny PLAS Mężczyzn więcej
Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71 : 60 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 82 : 88 więcej
koszykówka Suzuki I liga
WKK Wrocław - GKS Tychy 105 : 76 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - KS Księżak Łowicz 63 : 54 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław 57 : 101 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 4 : 3 więcej
Dąb Dębno - Unia Dolice 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik 2 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 0 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orkan Dalewo - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Unia Stargard - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
Chemik II Police - Wicher Steklno 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 1 : 6 więcej
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 10 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 4 : 4 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 2 : 2 więcej
Polonia Giżyn - GKS Golenice 2 : 1 więcej
Błyskawica Kluki - Unia Swochowo 0 : 8 więcej
Iskra II Banie - Mechanik Warnice 3 : 4 więcej
Koral Mostkowo - Piast Karsko 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Legion Strączno - Sad Chwiram 1 : 4 więcej
Znicz Dzikowo - Kopanik Lubno 2 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 8 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Korona Klępicz - Sparta Sobiemyśl 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Lech Poznań - Raków Częstochowa 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
Korona Kielce - SMS Łódź 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok 10 : 2 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - Widzew Łódź Futsal 1 : 4 więcej
TAF Toruń - Legia Warszawa 5 : 1 więcej
Football Club 10 Zgierz - KS Gniezno 4 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Szczecin 4 : 8 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rolnik B. Głogówek - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 2 : 3 więcej
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice 0 : 0 więcej
Wigry Suwałki - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Motor Lublin - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda 1 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 0 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 4 : 3 więcej
Mewa Resko - Vineta Wolin 0 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Gwardia Koszalin 0 : 5 więcej
Chemik Police - Prawobrzeże Świnoujście 12 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Sokół Karlino 17 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik Police 7 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Zagłębie Lubin 24 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława 28 : 28k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Sokół Mogilno - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
23 listopad
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 5 : 2 więcej
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Stal Mielec 35 : 21 więcej
NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 24 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Enea PTPS Piła - BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
Joker Świecie - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
24 listopad
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Sokół Karlino 8 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Pałac II Bydgoszcz - Energetyk II Poznań 3 : 1 więcej
siatkówka Liga Mistrzów Kobiet grupa E
Igor Gorgonzola Novara Volley - Dynamo Kazań 3 : 0 więcej
VK UP Ołomuniec - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
25 listopad
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 94 : 100 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 72 : 91 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 58 : 80 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - Enea UTP Astoria Bydgoszcz 83 : 60 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 6 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Wieża Postomino - Iskierka Szczecin 6 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Górnik Konin 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Jeziorak Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 2 więcej
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 6 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 : 33 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Orzeł Międzyrzecz - Energetyk Poznań 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Sokół Mogilno - Pałac II Bydgoszcz 3 : 2 więcej
siatkówka Liga Mistrzów Kobiet grupa E
VK UP Ołomuniec - Igor Gorgonzola Novara Volley 0 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Dynamo Kazań 3 : 0 więcej
26 listopad
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
MChKK Chełmno - SMS PZKosz Władysławowo 92 : 83 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 36 : 29 więcej
siatkówka Liga Mistrzów Kobiet grupa E
Dynamo Kazań - VK UP Ołomuniec 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Igor Gorgonzola Novara Volley 2 : 3 więcej
27 listopad
Finał Mistrzostw Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Płock - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 0 : 5 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom 1 : 3 więcej
28 listopad
Finał Mistrzostw Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Dziki Warszawa 92 : 74 więcej
Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 66 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków 111 : 85 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 84 : 89 więcej
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 95 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 83 : 49 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz 96 : 84 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot 100 : 88 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 61 : 62 więcej
AZS UMK Toruń - Enea UTP Astoria Bydgoszcz 62 : 84 więcej
KSK Noteć Inowrocław - MKKS Żak Koszalin 67 : 72 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 4 : 3 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
28-11 13:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
Drawa Drawno - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Lech Czaplinek - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 3 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 2 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 5 : 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 2 : 0 więcej
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Biali Sądów 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
28-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Płomień Lisowo - Wicher Reptowo 4 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
28-11   Wicher Steklno - Aquila Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
KS Sztorm - Aquila II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 1 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - SMS Łódź 3 : 2 więcej
Hutnik Kraków - FCB Escola Varsovia 2 : 8 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - TAF Toruń 1 : 5 więcej
KS Futsal Oborniki - We-Met Futsal Club Kamienica 2 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Football Club 10 Zgierz 3 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
28-11 13:30  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Energetyk Junior Gryfino więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Błękitni Stargard 4 : 3 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Wigry Suwałki 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - KKS Kalisz 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice 3 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Stal Szczecin - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 8 więcej
SALOS Szczecin - Mewa Resko 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Prawobrzeże Szczecin - Unia Białogard 8 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Świt Szczecin 3 : 3 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 28 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Kwidzyn 34 : 21 więcej
Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk 32 : 27 więcej
MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn 23 : 24 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 35 : 31 więcej
KPR Elbląg - Sokół Kościerzyna 29 : 20 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 : 31 więcej
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn 37 : 29 więcej
Sambor Tczew - AZS UMK Toruń 35 : 29 więcej
Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
GUKS Drwęca Lubicz - Tytani Wejherowo 32 : 29 więcej
UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin 27 : 30 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stoczniowiec Gdańsk - Energetyk Poznań 3 : 0 więcej
Noteć Czarnków - Trefl Lębork 1 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Wilki Wilczyn 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Szamotulanin Szamotuły - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 0 więcej
Pałac II Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Energetyk II Poznań - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
Sokół Mogilno - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
29 listopad
Finał Mistrzostw Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn więcej
koszykówka Suzuki I liga
GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 85 : 93 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sharks AWFiS Port Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 60 : 98 więcej
Ogniwo Piratesports Szczecin - AMW Asseco Arka Gdynia 84 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
Flota Świnoujście - A.P. Gavia Choszczno 8 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Mewa Resko 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
29-11 12:00  Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 0 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. II
Elana Toruń - Chemik Police 6 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 4 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 3 : 1 więcej
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Widzew Łódź Futsal - AZS UG Gdańsk 3 : 9 więcej
Mrówka Mosina - Legia Warszawa 5 : 4 więcej
LZS Dragon Bojano - Futsal Victoria Sulejówek 8 : 5 więcej
piła nożna II liga
GKS Katowice - Motor Lublin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Chemik Police 1 : 2 więcej
Victoria Sianów - Flota Świnoujście 4 : 3 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Świt Szczecin 1 : 4 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - NMC Górnik Zabrze 20 : 30 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - DPD Legionovia Legionowo 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stalpro Błyskawica Szczecin - Noteć Czarnków 0 : 3 więcej
Trefl Lębork - Energetyk Poznań 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Energetyk II Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 1 więcej
SMS Police - AZS UMK Toruń 3 : 2 więcej
Gedania Gdańsk - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
30 listopad
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 19 : 27 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź 2 : 3 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Joker Świecie 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
 
top komentarze
newsy:
3 » Przygotowania do nowej  »
2 » Czy Gwardia i Bałtyk Ko »
1 » 101. urodziny Stefana Ż »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Trener poszukuje klubu
mecze:
1 » Raków Częstochowa-Pogoń »
1 » MKS Dąbrowa Górnicza-PG »
1 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127697
• newsów: 74352
• użytkowników: 75070
• komentarzy: 1112072
• zdjęć: 807371
• relacji: 38992
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies