ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2020
pokaż:
01 październik
LBO 2012 - Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 112 : 102 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Jeziorak Iława - SMS ZPRP II Kwidzyn 29 : 29k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS ZSMS Poznań - UKŻPS Kościan 3 : 0 więcej
02 październik
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 99 : 90 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Płock 3 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 2 : 3 więcej
03 październik
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 86 : 78 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 78 więcej
GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 106 : 92 więcej
KS Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik 103 : 79 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Miasto Szkła Krosno 67 : 77 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Decka Pelplin 89 : 78 więcej
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 98 : 105 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 78 : 75 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
MChKK Chełmno - Sklep Polski MKK Gniezno 71 : 67 więcej
Enea UTP Astoria Bydgoszcz - SMS PZKosz Władysławowo 87 : 84 więcej
Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 62 : 63 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Dąb Dębice - Sarmata Dobra 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Wicher Brojce 0 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica 6 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Jeziorak Szczecin 1 : 6 więcej
Pomorzanin Nowogard - KS Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - CRS Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 : 3 więcej
Orkan Suchań - Ogniwo Babinek 2 : 1 więcej
Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Strong Zielenica - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 0 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 1 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 6 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 2 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 4 : 0 więcej
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
KP Drawsko Pomorskie - Ikar Krosino 1 : 3 więcej
Błonie Barwice - Korona Człopa 2 : 0 więcej
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 5 : 4 więcej
Drawa Drawno - Mechanik Turowo 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 4 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 2 więcej
Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 5 : 1 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 : 4 więcej
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 4 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
Biali Sądów - Iskierka Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Derby Karścino - Bałtyk Gostyń 4 : 6 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 4 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 2 : 4 więcej
Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Ina Ińsko - Czarni Marianowo 6 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Sparta Skalin 3 : 5 więcej
Orzeł Małkocin - Unia Stargard 4 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Czarnówko 7 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Aquila Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 1 : 6 więcej
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Grom Giżyno 3 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 1 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Pionier Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Klon Krzymów - Energetyk II Gryfino 3 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Stal II Lipiany 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Ina Stradzewo - SCRS II Barlinek 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II
Górnik Konin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Chemik Police - Pomorzanin Toruń 1 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 2 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SMS Łódź - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Gwarek Zabrze 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 5 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Mrówka Mosina - Best Drive Piła 7 : 4 więcej
Football Club 10 Zgierz - AZS UG Gdańsk 2 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - Energetyk Junior Gryfino 8 : 0 więcej
LFA Szczecin - KA4 resPect Krobia 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - GKS Katowice 2 : 2 więcej
Medyk Konin - ROW Rybnik 5 : 2 więcej
Akademia Piłkarska LG - UKS SMS Łódź 0 : 4 więcej
Górnik Łęczna - Sportis KKP Bydgoszcz 4 : 2 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 4 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław 2 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 3 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard 0 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
GKS Katowice - Znicz Pruszków 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
GSS Grodzisk Wielkopolski - KS Skra Częstochowa 1 : 7 więcej
piła nożna II Liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Ikar Krosino - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 4 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 5 więcej
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 9 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe 4 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 więcej
piła nożna I Liga PLO
Błękitni Stargard - Zryw Kretomino 1 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 4 : 7 więcej
Lech Czaplinek - STLA Szczecinek 0 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 2 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Białogard 1 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
03-10 14:00  FASE Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Victoria Sianów - SALOS Szczecin 0 : 9 więcej
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gavia Choszczno - Błękitni Stargard 2 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 0 : 7 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk SP 7 Koszalin 1 : 3 więcej
FASE Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 1 więcej
03-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Unia Białogard więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 27 : 27k więcej
Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz 22 : 22k więcej
GKS Żukowo - SKPR USAR Kwidzyn 10 : 0 więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - Tytani Wejherowo 33 : 22 więcej
KPR Elbląg - Warmia Olsztyn 24 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - Szczypiorniak Olsztyn 25 : 28 więcej
MKS Brodnica - AZS UMK Toruń 35 : 30 więcej
Sambor Tczew - KPR Blejkan Gryfino 18 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Joker Świecie 3 : 0 więcej
04 październik
Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet więcej
V Rodzinny Rajd Rowerowy "Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem" więcej
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 67 więcej
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. 91 : 77 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 76 : 72 więcej
Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin 70 : 76 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka Gdynia 106 : 112 więcej
Ogniwo Piratesports Szczecin - KSK Noteć Inowrocław 106 : 60 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 0 więcej
Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Płomień Myślino 5 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Bizon Cerkwica 12 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 0 : 7 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Korona Stuchowo 8 : 1 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 9 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Rolpol Chlebowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 3 : 4 więcej
WODR Barzkowice - Wicher Reptowo 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 2 : 2 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Chemik II Police 5 : 2 więcej
Grot Gardno - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 7 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia 2 : 7 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko 1 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Iskra II Banie 4 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Jedność Przewłoki 5 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 2 : 2 więcej
Unia Swochowo - Piast Kolin 4 : 4 więcej
GKS Golenice - Piast Karsko 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
Ina Recz - Sokół Sokoliniec 4 : 2 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Iskra Lutówko 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Korona Raduń 2 : 3 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Warszyn 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo 3 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo 2 : 3 więcej
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 8 : 0 więcej
KS Skibno - Wieża II Postomino 1 : 0 więcej
KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Spore 7 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Wicher Mierzym 2 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Błękitni Gonne Małe 0 : 4 więcej
Grot Bonin - Grom Świelino 6 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Wicher Rąbino 2 : 0 więcej
Huragan Bierzwnica - Pogoń Wierzchowo 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 3 : 2 więcej
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 0 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 1 : 4 więcej
Legion Strączno - Wspólni Różewo 0 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 1 : 3 więcej
Gardominka Mechowo - Wicher II Brojce 1 : 7 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Polonia II Płoty 5 : 1 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów 2 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Orkan II Suchań - Pomorzanin Krąpiel 2 : 2 więcej
Sparta II Węgorzyno - Zorza II Dobrzany 2 : 3 więcej
Unia II Dolice - Dęby Rogowo 2 : 5 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Victoria 95 Przecław - Aquila II Szczecin 9 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Iskierka II Szczecin 6 : 3 więcej
FASE Szczecin - GKS Kołbacz 2 : 5 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Korona Klępicz - Sokół Różańsko 0 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice 13 : 0 więcej
Sparta Sobiemyśl - Morzycko II Moryń 6 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 3 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 1 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. II
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 7 : 1 więcej
Elana Toruń - Unia Janikowo 1 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
FCB Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
TAF Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica 1 : 6 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - Futbalo Białystok 6 : 2 więcej
Widzew Łódź Futsal - KS Futsal Oborniki 2 : 2 więcej
LZS Dragon Bojano - Futsal Szczecin 4 : 1 więcej
Legia Warszawa - KS Gniezno 5 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Spójnia Białe Błota - MKS Lew Lębork 3 : 4 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - UKS Victoria SP2 Sianów 5 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 6 : 2 więcej
GOSRiT Luzino - Marcus Gdynia 2 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków 6 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
Motor Lublin - KKS Kalisz 0 : 3 więcej
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa 3 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - LUKS Ziemia Lubińska 7 : 1 więcej
Medyk II Konin - WAP Włocławek 1 : 1 więcej
WKS Śląsk II Wrocław - UKS SMS III Łódź 0 : 4 więcej
UKS Bielawianka Bielawa - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin 0 : 6 więcej
Lotos Gdańsk UKS - CWZS Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Bałtyk Koszalin 0 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 4 : 5 więcej
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 4 : 1 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 8 : 2 więcej
Sokół Karlino - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna Sparingi
Hanza Goleniów - Okręt Szczecin 0 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Okręt Szczecin 0 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - AZS UKW Bydgoszcz 48 : 31 więcej
05 październik
Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 95 : 74 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
05-10 17:30  Enea PTPS Piła - Grupa Azoty Chemik Police więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3 : 2 więcej
06 październik
Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet więcej
07 październik
Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 72 : 85 więcej
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 94 : 88 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Żaki Szczecin 3 : 7 więcej
08 październik
Polska U 19 - Dania U 19 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 76 : 69 więcej
09 październik
Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie więcej
Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 80 : 88 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Lech II Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 22 : 20 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Energetyk II Poznań - SMS Police 3 : 0 więcej
10 październik
Dwumecz waterpolo Arkonia Szczecin - ŁSTW OCMER Łódź więcej
Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie więcej
KSW 55 więcej
Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 60 : 80 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TS Wisła Chemart Kraków 91 : 79 więcej
Decka Pelplin - Elektrobud-Investment Pruszków 83 : 85 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 : 97 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 73 : 80 więcej
Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 66 : 73 więcej
Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 72 : 79 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - MChKK Chełmno 66 : 109 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Piratesports Szczecin 66 : 68 więcej
KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 102 : 64 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 8 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 8 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
Wicher Brojce - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Orzeł Łożnica - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 : 3 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 1 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 3 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 : 1 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik 1 : 1 więcej
Korona Człopa - Redłovia Redło 5 : 2 więcej
Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie 3 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 3 : 4 więcej
GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 3 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Syrena-Grot Rymań 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 : 8 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 : 6 więcej
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 3 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Jastrząb Łosośnica 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 1 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin 4 : 0 więcej
Ina Ińsko - Zorza Tychowo 21 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 0 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Koral Mostkowo 1 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 2 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
10-10 14:00  Aquila II Szczecin - FASE Szczecin więcej
Future Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II
Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo 0 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 6 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 0 : 2 więcej
Unia Janikowo - Górnik Konin 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Hutnik Kraków 7 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano 3 : 2 więcej
Best Drive Piła - Futsal Victoria Sulejówek 1 : 1 więcej
Football Club 10 Zgierz - TAF Toruń 9 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Energetyk Junior Gryfino - Lechia Gdańsk 0 : 7 więcej
KA4 resPect Krobia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 4 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - GOSRiT Luzino 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 3 : 2 więcej
ROW Rybnik - Górnik Łęczna 1 : 5 więcej
AZS UJ Kraków - Akademia Piłkarska LG 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
GKS Katowice - Rolnik B. Głogówek 5 : 0 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Wigry Suwałki - Motor Lublin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda 3 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 0 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice 2 : 0 więcej
KKS Kalisz - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 3 : 5 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 2 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 0 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 6 : 6 więcej
Oldboje Wyszewo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 : 1 więcej
piła nożna I Liga PLO
Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice 10 : 0 więcej
Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 5 : 1 więcej
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - STLA Szczecinek 1 : 11 więcej
Zryw Kretomino - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
10-10 15:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 0 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 7 : 0 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 8 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Arkonia Szczecin 0 : 4 więcej
10-10 14:30  Unia Białogard - FASE Szczecin więcej
Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
10-10 16:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 19 : 31 więcej
10-10 19:30  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS SPR Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Lublin - Start Elbląg 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - Sokół Kościerzyna 26 : 24 więcej
Tytani Wejherowo - GKS Żukowo 22 : 38 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - KPR Elbląg 25 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UMK Toruń - UKS Jedynka Kodo Morąg 25 : 25k więcej
KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk 36 : 25 więcej
Jeziorak Iława - Sambor Tczew 22 : 30 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
10-10   Volley Wrocław - Enea PTPS Piła więcej
10-10   Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom więcej
Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 1 więcej
11 październik
Dwumecz waterpolo Arkonia Szczecin - ŁSTW OCMER Łódź więcej
Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym więcej
Liga Bałtycka Orlika w Połczynie-Zdroju więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice 80 : 85 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
MKKS Żak Koszalin - Trefl II Sopot 96 : 61 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 0 : 0 więcej
Sława Sławno - Saturn Mielno 1 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Drawa Drawno 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Resko Karcino - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Derby Karścino 4 : 3 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Korona Stuchowo 0 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Sokół Lulewice 22 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Masovia Maszewo 1 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo 4 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice 4 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Orzeł Pęzino 2 : 3 więcej
Unia Stargard - Orkan Dalewo 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Chemik II Police - Czarni Szczecin 1 : 0 więcej
Wicher Steklno - Świat Drzewa KP Przecław 3 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 2 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 1 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 2 : 0 więcej
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Bryza Reńsko - Czarni Fiege Lubanowo 1 : 5 więcej
Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki 5 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Polonia Giżyn 1 : 1 więcej
GKS Golenice - Sęp Brzesko 1 : 3 więcej
Piast Karsko - Iskra II Banie 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 1 : 7 więcej
Korona Raduń - Ina Recz 3 : 2 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko 3 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 0 : 4 więcej
Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 6 : 2 więcej
Świt Barnimie - Sokół Granowo 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Płomień Jeżyczki - KS Skibno 0 : 13 więcej
Wrzos Wrześnica - Fala ABFrost Gąski 3 : 0 więcej
Wieża II Postomino - KS Sieciemin 3 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo 3 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Olympic Warszkowo 1 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Sokół Spore - Gryf Dobrowo 2 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 0 : 4 więcej
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Huragan Bierzwnica 2 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Grom Świelino 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Grom Szwecja 3 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo 6 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 1 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno 3 : 0 więcej
Sad Chwiram - Grom Giżyno 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Wicher II Brojce - Lotnik Czarne 6 : 3 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo 5 : 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 1 : 5 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Zorza II Dobrzany - Unia II Dolice 3 : 0 więcej
Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 3 : 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Gwiazda Żalęcino 0 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin 4 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sparta Sobiemyśl - Klon Krzymów 2 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Korona Klępicz 4 : 4 więcej
Zryw Góralice - Polonia Gryfino 2 : 4 więcej
Energetyk II Gryfino - Sokół II Pyrzyce 8 : 1 więcej
Morzycko II Moryń - Sokół Różańsko 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Strzała Płotno - Skrzydlaci Będargowo 2 : 0 więcej
SCRS II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko 12 : 1 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Lech Poznań - Wisła Kraków 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - SMS Łódź 3 : 1 więcej
Gwarek Zabrze - FCB Escola Varsovia 0 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
We-Met Futsal Club Kamienica - Mrówka Mosina 3 : 7 więcej
AZS UG Gdańsk - KS Gniezno 5 : 2 więcej
Futsal Szczecin - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
Futbalo Białystok - Widzew Łódź Futsal 6 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota 5 : 3 więcej
MKS Lew Lębork - LFA Szczecin 1 : 6 więcej
Marcus Gdynia - Victoria Niemcz Osielsko 11 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS SMS III Łódź - Unifreeze Górzno 1 : 5 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Bielawianka Bielawa 3 : 3 więcej
WAP Włocławek - WKS Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
KS Skra Częstochowa - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 5 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 6 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Mewa Resko - Victoria Sianów 4 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 7 : 1 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 4 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin 5 : 0 więcej
Vineta Wolin - Stal Szczecin 4 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 9 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Sokół Karlino 23 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Torus Wybrzeże Gdańsk 38 : 21 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
11-10 16:00  SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 22 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - SMS ZPRP Kwidzyn 29 : 21 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Gwardia Koszalin 22 : 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 35 : 43 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
12 październik
Polska U 19 - Dania U 19 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
12-10 19:00  Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Chemik Police - Gavia Choszczno 10 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 30 : 30k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Energa MKS Kalisz 1 : 3 więcej
13 październik
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 94 : 79 więcej
14 październik
koszykówka Suzuki I liga
Weegree AZS Politechnika Opolska - TS Wisła Chemart Kraków 95 : 94 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg 82 : 63 więcej
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 70 więcej
KS Księżak Łowicz - Decka Pelplin 97 : 83 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Łubowo 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
14-10 15:30  Rolnik B. Głogówek - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Kobiety
LFA Szczecin - Olimpia II Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 4 : 1 więcej
Vineta Wolin - Victoria Sianów 4 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 1 : 3 więcej
15 październik
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31 : 30 więcej
16 październik
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 90 : 97 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TBS Śląsk II Wrocław 80 : 82 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16-10 19:30  Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Lublin 28 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 2 więcej
17 październik
Turniej Ligi Orlików w Mścicach więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 82 : 77 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 94 : 92 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 90 : 69 więcej
Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz 97 : 95 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AZS UMK Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno 67 : 90 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Piast Chociwel - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Stal Szczecin - Wicher Brojce 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra 7 : 2 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Tanowia Tanowo 4 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 : 1 więcej
Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 1 : 3 więcej
Iskra Banie - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 3 : 3 więcej
Stal Lipiany - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 5 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Płomień Myślino 1 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 : 2 więcej
Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 4 więcej
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 3 : 2 więcej
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Redłovia Redło 10 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 5 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Mechanik Turowo 2 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 3 : 8 więcej
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 3 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 3 : 4 więcej
Vineta Wolin - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 4 : 2 więcej
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 5 : 1 więcej
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 3 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 0 : 10 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 0 : 2 więcej
Grot Gardno - Chemik II Police 1 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Wicher Steklno 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Zieloni Zielin 0 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Piast Karsko 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Fala ABFrost Gąski - Wieża II Postomino 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 5 : 2 więcej
Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 0 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - GKS Kołbacz 5 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Polonia Gryfino - Energetyk II Gryfino 1 : 6 więcej
Sokół Różańsko - Stal II Lipiany 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II
Elana Toruń - Mieszko Gniezno 5 : 0 więcej
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 1 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń 2 : 0 więcej
Chemik Police - Sokół Kleczew 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 4 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 0 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze 1 : 0 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
UKS Victoria SP2 Sianów - KA4 resPect Krobia 1 : 4 więcej
Lechia Gdańsk - Marcus Gdynia 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Olimpia Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław 0 : 3 więcej
17-10   Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków więcej
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa 3 : 1 więcej
17-10   Lech II Poznań - Olimpia Elbląg więcej
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 4 : 0 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
17-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 7 więcej
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 7 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga PLO
17-10 12:00  STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
Zryw Kretomino - Darłovia Darłowo 7 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 4 : 1 więcej
17-10 16:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Lech Poznań 0 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 0 : 8 więcej
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 1 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 23 : 23k więcej
Łomża Vive Kielce - Gwardia Opole 39 : 24 więcej
17-10   NMC Górnik Zabrze - Grupa Azoty Tarnów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg 27 : 26 więcej
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 26 : 36 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - SMS ZPRP Gdańsk 27 : 37 więcej
GKS Żukowo - Warmia Olsztyn 25 : 34 więcej
17-10   Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo więcej
Sokół Kościerzyna - SKPR USAR Kwidzyn 38 : 26 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz 22 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino 26 : 36 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS UKW Bydgoszcz 30 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
GUKS Drwęca Lubicz - MKS Słupia Słupsk 19 : 28 więcej
MKS Kusy Szczecin - Tytani Wejherowo 32 : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie 0 : 3 więcej
17-10   E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów więcej
18 październik
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 61 : 83 więcej
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 94 : 85 więcej
Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 85 : 75 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 100 : 81 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Ogniwo Piratesports Szczecin - Sharks AWFiS Port Gdynia 114 : 81 więcej
Enea UTP Astoria Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin 74 : 81 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
18-10 11:00  Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Sokół Lulewice 7 : 0 więcej
Grot Gorawino - Bałtyk Gostyń 1 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 1 : 3 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Resko Karcino 13 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Płomień Lisowo - Unia Stargard 1 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Wicher Reptowo 2 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 : 5 więcej
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 4 : 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 2 : 8 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Iskra II Banie - Jedność Przewłoki 1 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Mechanik Warnice 2 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Bryza Reńsko 14 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Przelewice 2 : 0 więcej
Unia Swochowo - GKS Golenice 3 : 5 więcej
Błyskawica Kluki - Piast Kolin 5 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Orzeł Żeńsko - Iskra Warszyn 2 : 4 więcej
Ina Recz - Pomorzanin Zamęcin 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 2 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 3 : 2 więcej
Iskra Pomień - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
Sokół Granowo - Iskra Lutówko 3 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 6 : 0 więcej
KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 0 : 1 więcej
KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki 10 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1 : 7 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Grot Bonin - Sokół Spore 10 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym 3 : 10 więcej
Grom Świelino - Błękitni Gonne Małe 1 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Wierzchowo 3 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 4 : 0 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 : 6 więcej
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 0 : 8 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 0 : 6 więcej
Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór 14 : 1 więcej
Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 7 więcej
Gardominka Mechowo - Polonia II Płoty 0 : 8 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Wicher II Brojce 1 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Orkan II Suchań - Zorza II Dobrzany 3 : 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
Unia II Dolice - Sparta II Węgorzyno 6 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
FASE Szczecin - Future Szczecin 1 : 11 więcej
Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin 3 : 4 więcej
Sztorm Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 8 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Pionier Szczecin 9 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Sparta Sobiemyśl 12 : 0 więcej
Korona Klępicz - Zryw Góralice 7 : 0 więcej
Klon Krzymów - Morzycko II Moryń 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno 2 : 5 więcej
Ina Stradzewo - Strzała Płotno 0 : 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Pogoń II Barlinek 0 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 2 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Unia Janikowo 4 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
Stal Mielec - Wisła Kraków 0 : 6 więcej
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 3 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Mrówka Mosina - Football Club 10 Zgierz 3 : 8 więcej
LZS Dragon Bojano - Futbalo Białystok 1 : 1 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - We-Met Futsal Club Kamienica 4 : 8 więcej
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk 4 : 8 więcej
18-10 15:30  Widzew Łódź Futsal - Best Drive Piła więcej
KS Gniezno - Futsal Szczecin 5 : 2 więcej
Legia Warszawa - KS Futsal Oborniki 4 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
GOSRiT Luzino - Victoria Niemcz Osielsko 2 : 4 więcej
18-10 12:00  Spójnia Białe Błota - Energetyk Junior Gryfino więcej
LFA Szczecin - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - MKS Lew Lębork 5 : 2 więcej
piła nożna II liga
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - LUKS Ziemia Lubińska 4 : 2 więcej
Medyk II Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski 9 : 1 więcej
Unifreeze Górzno - WAP Włocławek 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 10 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Sparta Gryfice - Chemik Police 0 : 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 1 : 8 więcej
Victoria Sianów - Bałtyk Koszalin 1 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Arkonia Szczecin - Żaki Szczecin 8 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Unia Białogard 4 : 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń 37 : 29 więcej
19 październik
koszykówka Energa Basket Liga
19-10 17:35  Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 0 więcej
20 październik
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 3 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 31 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
20-10 18:00  BKS Stal Bielsko-Biała - Volley Wrocław więcej
21 październik
koszykówka Energa Basket Liga
21-10 19:55  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
21-10 18:30  Stelmet Zielona Góra - HydroTruck Radom więcej
21-10 18:00  Stelmet Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard więcej
koszykówka Suzuki I liga
21-10 19:00  GKS Tychy - Pogoń Prudnik więcej
piła nożna III liga gr. II
21-10 17:00  Elana Toruń - KP Starogard Gdański więcej
21-10 15:30  Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
21-10 18:00  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
21-10 12:00  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
21-10 11:00  Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
21-10 11:15  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
21-10 12:00  Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
21-10 16:30  LUKS Ziemia Lubińska - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
21-10 12:00  FASE Szczecin - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
21-10 18:30  Gwardia Koszalin - Mewa Resko więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
21-10 17:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
21-10 16:00  Chemik Police - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
21-10 18:30  Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
21-10 17:30  SMS ZPRP II Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
21-10 17:30  BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów więcej
22 październik
koszykówka Energa Basket Liga
22-10 17:35  Asseco Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. więcej
23 październik
koszykówka Energa Basket Liga
23-10 20:25  Trefl Sopot - GTK Gliwice więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
23-10 20:30  Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk więcej
23-10 18:00  Piast Gliwice - Wisła Płock więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
23-10 21:00  Futbalo Białystok - Legia Warszawa więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
23-10 20:30  Marcus Gdynia - Spójnia Białe Błota więcej
24 październik
koszykówka Energa Basket Liga
24-10 17:35  Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
koszykówka Suzuki I liga
24-10 12:00  TBS Śląsk II Wrocław - Pogoń Prudnik więcej
24-10 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno więcej
24-10 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa więcej
24-10 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław więcej
24-10 18:00  GKS Tychy - Decka Pelplin więcej
24-10 18:00  KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TS Wisła Chemart Kraków więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
24-10 13:30  Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
24-10 15:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
24-10 11:00  Wicher Brojce - Iskra Golczewo więcej
24-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - KS Fala Międzyzdroje więcej
24-10 14:00  Orzeł Łoźnica - Mewa Resko więcej
24-10 14:00  Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
24-10 15:00  Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów więcej
24-10 14:00  Sarmata Dobra - Piast Chociwel więcej
24-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
24-10 15:00  Zorza Dobrzany - Orkan Suchań więcej
24-10 14:00  SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
24-10 15:00  A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna więcej
24-10 15:00  Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
24-10 16:00  Vimobilia Będzino - Saturn Mielno więcej
24-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo więcej
24-10 14:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino więcej
24-10 13:00  Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze więcej
24-10 15:30  Sława Sławno - Gryf Polanów więcej
24-10 15:00  Strong Zielenica - Głaz Tychowo więcej
24-10 15:00  Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
24-10 15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski więcej
24-10 15:00  Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
24-10 15:00  Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec więcej
24-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno więcej
24-10 14:00  Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
24-10 13:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
24-10 14:00  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
24-10 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz więcej
24-10 15:00  Polonia Płoty - Biali Sądów więcej
24-10 12:00  Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
24-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
24-10 13:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
24-10 11:00  Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo więcej
24-10 14:30  Wieża Postomino - Vineta Wolin więcej
24-10 14:00  Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
24-10 16:00  Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań więcej
24-10 14:00  Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 14:30  Bałtyk Gostyń - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
24-10 14:00  Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo więcej
24-10 14:00  Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska więcej
24-10 15:00  Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe więcej
24-10 18:00  Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
24-10 15:00  Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo więcej
24-10 15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo więcej
24-10 14:00  Ina Ińsko - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
24-10 14:00  Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo więcej
24-10 15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin więcej
24-10 16:00  Wicher Steklno - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
24-10 14:30  Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
24-10 14:30  Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki więcej
24-10 14:00  Piast Kolin - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
24-10 13:00  Klon Krzęcin - Sokół Granowo więcej
24-10 15:00  Świt Barnimie - Ina Recz więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
24-10 16:00  Wspólni Różewo - Grom Szwecja więcej
24-10 13:00  Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno więcej
24-10 15:00  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
24-10 14:00  Aquila II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
24-10 11:00  Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin więcej
24-10 15:00  GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin więcej
24-10 18:30  Okręt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
24-10 14:00  Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański więcej
24-10 14:00  Mieszko Gniezno - Górnik Konin więcej
24-10 15:00  Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo więcej
24-10 15:00  Jarota Jarocin - Elana Toruń więcej
24-10 13:00  Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin więcej
24-10 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
24-10 14:00  Unia Janikowo - Chemik Police więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
24-10 20:00  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
24-10 17:30  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
24-10 15:00  Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
24-10 12:00  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
24-10 12:30  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
24-10 12:00  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
24-10 19:00  Best Drive Piła - LZS Dragon Bojano więcej
24-10 14:00  KS Futsal Oborniki - KS Gniezno więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
24-10 13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Lechia Gdańsk więcej
24-10 14:00  KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino więcej
24-10 14:00  Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin więcej
piła nożna II liga
24-10 15:00  Błękitni Stargard - Lech II Poznań więcej
24-10 18:00  KKS Kalisz - Stal Rzeszów więcej
24-10 17:00  Motor Lublin - Bytovia Bytów więcej
24-10 18:00  Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce więcej
24-10 14:15  Skra Częstochowa - GKS Katowice więcej
24-10 13:00  Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków więcej
24-10 13:00  Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
24-10 12:00  UKS Bielawianka Bielawa - KS Skra Częstochowa więcej
piła nożna II Liga PLO
24-10   Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica więcej
24-10   Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
24-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin więcej
24-10 16:00  Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin więcej
24-10 15:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara Dąbrowa więcej
piła nożna I Liga PLO
24-10 16:00  Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo więcej
24-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino więcej
24-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice więcej
24-10 16:00  Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów więcej
24-10 16:00  Iskra Białogard - STLA Szczecinek więcej
24-10 16:00  Błękitni Stargard - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
24-10 12:00  AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
24-10 12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
24-10 15:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
24-10 12:00  Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
24-10 12:00  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
24-10 12:00  Chemik Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
24-10 13:00  Świt Szczecin - Sparta Gryfice więcej
24-10 18:00  Błękitni Stargard - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
24-10 10:00  Błękitni Stargard - FASE Szczecin więcej
24-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
24-10 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Żaki Szczecin więcej
24-10 15:00  SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 16:00  Świt Szczecin - Sokół Karlino więcej
24-10 17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
24-10   Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
24-10   MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze więcej
24-10   Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
24-10   Zagłębie Lubin - Łomża Vive Kielce więcej
24-10   Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock więcej
24-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec więcej
24-10   KS SPR Chrobry Głogów - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
24-10   SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec więcej
24-10   Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna więcej
24-10   Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
24-10   SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo więcej
24-10   KPR Elbląg - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
24-10   Sambor Tczew - MKS Handball Czersk więcej
24-10   Jeziorak Iława - MKS Brodnica więcej
24-10   KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
24-10   AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
24-10   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
24-10   MKS Kusy Szczecin - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
24-10   UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
24-10   Tytani Wejherowo - MKS Słupia Słupsk więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
24-10   DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom więcej
24-10   Grot Budowlani Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
24-10   Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła więcej
24-10   Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź więcej
24-10   Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz więcej
24-10   Joker Świecie - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc więcej
25 październik
City Trial więcej
koszykówka Energa Basket Liga
25-10 17:35  Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard więcej
25-10   HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław więcej
25-10   Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
koszykówka Suzuki I liga
25-10 17:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
25-10 15:00  Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino więcej
25-10 15:00  Ogniwo Babinek - Unia Dolice więcej
25-10 13:00  Kłos Pełczyce - Stal Lipiany więcej
25-10 14:00  Dąb Dębno - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
25-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Iskra Białogard więcej
25-10 14:00  LZS Kowalewice - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
25-10 14:00  Spójnia Świdwin - Błonie Barwice więcej
25-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie więcej
25-10 13:00  Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
25-10 14:00  Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino więcej
25-10 15:00  Sokół Lulewice - Korona Stuchowo więcej
25-10 12:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
25-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica więcej
25-10 11:00  Błękitni Trzygłów - Promień Mosty więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
25-10 14:00  Sparta Skalin - Orzeł Pęzino więcej
25-10 12:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Małkocin więcej
25-10 13:00  Czarni Marianowo - Unia Stargard więcej
25-10 14:00  Wicher Reptowo - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
25-10 13:00  Czarni Czarnówko - Aquila Szczecin więcej
25-10 15:00  Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
25-10 14:00  Znicz Niedźwiedź - Świat Drzewa KP Przecław więcej
25-10 15:30  Chemik II Police - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
25-10 14:00  Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno więcej
25-10 14:00  Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko więcej
25-10 14:00  Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice więcej
25-10 14:00  Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin więcej
25-10 13:00  Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
25-10 14:00  Bryza Reńsko - Iskra II Banie więcej
25-10 14:00  GKS Golenice - Koral Mostkowo więcej
25-10 14:00  Wicher Przelewice - Polonia Giżyn więcej
25-10 14:00  Sęp Brzesko - Unia Swochowo więcej
25-10 14:00  Piast Karsko - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
25-10 14:00  Iskra Lutówko - Iskra Pomień więcej
25-10 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec więcej
25-10 13:00  Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn więcej
25-10 13:00  Iskra Warszyn - Korona Raduń więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
25-10 14:00  Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo więcej
25-10 12:00  Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin więcej
25-10 13:00  Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo więcej
25-10 12:00  Płomień Jeżyczki - Fala ABFrost Gąski więcej
25-10 11:00  Olympic Warszkowo - KS Skibno więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
25-10 12:00  Wicher Mierzym - Grot Bonin więcej
25-10 12:00  Sokół Spore - Grom Świelino więcej
25-10 15:00  Huragan Bierzwnica - Hubertus Biały Bór więcej
25-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Gryf Dobrowo więcej
25-10 14:00  KS Gwda Wielka - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
25-10 12:00  Wicher Rąbino - Błękitni Gonne Małe więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
25-10 14:00  Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo więcej
25-10 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Legion Strączno więcej
25-10 14:00  Sad Chwiram - Bytyń Nakielno więcej
25-10 13:00  Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
25-10 14:00  Pomorzanin Krąpiel - Sparta II Węgorzyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
25-10 18:00  Pionier Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
25-10 14:00  Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce więcej
25-10 17:30  Energetyk II Gryfino - Korona Klępicz więcej
25-10 13:00  Sparta Sobiemyśl - Polonia Gryfino więcej
25-10 13:00  Zryw Góralice - Sokół Różańsko więcej
25-10 14:00  Morzycko II Moryń - Stal II Lipiany więcej
piła nożna III liga gr. II
25-10 14:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin więcej
25-10 19:30  Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz więcej
25-10 14:00  Sokół Kleczew - GKS Przodkowo więcej
25-10 11:00  Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
25-10 15:00  Raków Częstochowa - Stal Mielec więcej
25-10 17:30  Lech Poznań - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
25-10 12:00  Korona Kielce - Hutnik Kraków więcej
25-10 17:00  Arka Gdynia - FCB Escola Varsovia więcej
25-10 12:00  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
25-10 12:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
25-10 12:00  Gwarek Zabrze - SMS Łódź więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
25-10 18:00  AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin więcej
25-10 17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Malwee Łódź więcej
25-10 17:00  Football Club 10 Zgierz - Futsal Victoria Sulejówek więcej
25-10 15:00  TAF Toruń - Mrówka Mosina więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
25-10 13:00  MKS Lew Lębork - Victoria II Sianów więcej
25-10 13:00  Błękitni Stargard - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna II liga
25-10 19:30  Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice więcej
25-10 12:00  Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
25-10 14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
25-10 13:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
25-10 17:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
25-10 16:00  Mewa Resko - Stal Szczecin więcej
25-10 11:00  Vineta Wolin - Arkonia Szczecin więcej
25-10 11:00  SALOS Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
25-10 12:00  Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin więcej
25-10 13:30  Chemik Police - Jeziorak Szczecin więcej
25-10 15:30  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
25-10 11:00  Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
25-10   SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin więcej
25-10   MKS Lublin - Ruch Chorzów więcej
25-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
25-10   KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
26 październik
koszykówka Energa Basket Liga
26-10   Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
26-10 18:00  Warta Poznań - Górnik Zabrze więcej
27 październik
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
27-10 14:00  Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
28 październik
koszykówka Suzuki I liga
28-10   TBS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
28-10 19:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
28-10 18:00  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
28-10 13:30  SMS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
28-10 16:00  Chemik Police - Bałtyk Koszalin więcej
28-10 17:00  Błękitni Stargard - Sparta Gryfice więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
28-10 17:00  Azoty Puławy - Zagłębie Lubin więcej
28-10 19:15  Stal Mielec - Gwardia Opole więcej
28-10 19:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - NMC Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
28-10   Sambor Tczew - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
28-10   MKS Handball Czersk - Jeziorak Iława więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
28-10   KU AZS Politechnika Koszalińska - UKS Morski Sianów więcej
29 październik
koszykówka Energa Basket Liga
29-10   Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
29-10 11:00  Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
29-10 17:00  Chemik Police - Sokół Karlino więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
29-10 17:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
29-10 18:15  KS SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz więcej
30 październik
koszykówka Energa Basket Liga
30-10   Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra więcej
30-10   Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
koszykówka Suzuki I liga
30-10 18:00  WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
30-10 18:00  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna II liga
30-10 17:00  GKS Katowice - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
30-10 13:00  Lotos Gdańsk UKS - FASE Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
30-10 18:00  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
30-10 16:30  Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn więcej
31 październik
koszykówka Energa Basket Liga
31-10   PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom więcej
31-10   Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. więcej
31-10   Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa więcej
31-10   GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław więcej
koszykówka Suzuki I liga
31-10   TS Wisła Chemart Kraków - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
31-10 17:00  Decka Pelplin - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
31-10 17:30  Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
31-10 18:00  KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
31-10 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
31-10 18:00  Dziki Warszawa - GKS Tychy więcej
31-10 18:00  Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
31-10 14:00  Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin więcej
31-10 12:00  Mewa Resko - Wicher Brojce więcej
31-10 13:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin więcej
31-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
31-10 13:00  Dąb Dębice - Tanowia Tanowo więcej
31-10 14:00  Iskra Golczewo - Sparta Gryfice więcej
31-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn więcej
31-10 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica więcej
31-10 13:00  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
31-10 13:00  Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek więcej
31-10 14:00  Stal Lipiany - Iskra Banie więcej
31-10 14:00  Odra Chojna - Zorza Dobrzany więcej
31-10 14:00  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek więcej
31-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń więcej
31-10 14:00  Unia Dolice - Osadnik Myślibórz więcej
31-10 13:00  Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno więcej
31-10 11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
31-10 14:00  Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno więcej
31-10 14:00  Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław więcej
31-10 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo więcej
31-10 14:00  Płomień Myślino - Strong Zielenica więcej
31-10 14:00  Iskra Białogard - LZS Kowalewice więcej
31-10 14:00  Victoria Sianów - Sława Sławno więcej
31-10 14:00  Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
31-10 14:00  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino więcej
31-10 15:30  Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
31-10 13:00  Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca więcej
31-10 14:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo więcej
31-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo więcej
31-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino więcej
31-10 13:00  Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez więcej
31-10 14:00  Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna więcej
31-10 14:00  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
31-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
31-10 15:00  Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice więcej
31-10 12:00  Vineta Wolin - Polonia Płoty więcej
31-10 14:00  Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno więcej
31-10 13:00  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
31-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin więcej
31-10 13:00  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
31-10 12:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów więcej
31-10 14:30  Biali Sądów - Lech Czaplinek więcej
31-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino więcej
31-10 11:00  Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
31-10 14:00  Masovia Maszewo - Sowianka Sowno więcej
31-10 14:00  Promień Mosty - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
31-10 14:00  Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna III liga gr. II
31-10 13:00  Unia Swarzędz - Sokół Kleczew więcej
31-10 14:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia więcej
31-10 14:00  Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno więcej
31-10 12:00  Bałtyk Koszalin - Elana Toruń więcej
31-10 14:00  Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
31-10 13:00  KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście więcej
31-10   Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec więcej
31-10 14:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
31-10 13:00  Chemik Police - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
31-10   Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
31-10 12:30  Świt Szczecin - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
31-10 12:00  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
31-10 12:30  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
31-10 11:00  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
31-10 18:00  FCB Escola Varsovia - Lech Poznań więcej
31-10 15:00  Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin więcej
31-10 11:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
31-10 16:00   Futsal Victoria Sulejówek - TAF Toruń więcej
31-10   Mrówka Mosina - AZS UG Gdańsk więcej
31-10 18:30  LZS Dragon Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
31-10 14:00  Legia Warszawa - Best Drive Piła więcej
31-10 19:00  KS Gniezno - Futbalo Białystok więcej
31-10   Futsal Szczecin - KS Futsal Oborniki więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
31-10 15:30  Czarni Sosnowiec - GKS Katowice więcej
31-10 14:00  ROW Rybnik - UKS SMS Łódź więcej
31-10 12:00  Medyk Konin - AZS UJ Kraków więcej
31-10 15:30  Akademia Piłkarska LG - Śląsk Wrocław więcej
31-10 11:00  Rolnik B. Głogówek - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
31-10 12:00  Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
31-10 12:00  UKS Bielawianka Bielawa - Medyk II Konin więcej
31-10 14:30  UKS SMS III Łódź - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
31-10 16:00  KS Skra Częstochowa - LUKS Ziemia Lubińska więcej
31-10   GSS Grodzisk Wielkopolski - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga PLO
31-10   TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
31-10   Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo więcej
31-10   Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
31-10   Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
31-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna I Liga PLO
31-10 16:00  Zryw Kretomino - Iskra Białogard więcej
31-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
31-10 14:00  Darłovia Darłowo - Błękitni Stargard więcej
31-10 14:00  Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg więcej
31-10 14:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
31-10 14:00  STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
31-10 12:15  Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
31-10 15:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
31-10   Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
31-10 13:30  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
31-10 14:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
31-10 12:00  CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
31-10 13:30  Błękitni Stargard - Chemik Police więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
31-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Białogard więcej
31-10 11:00  Żaki Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
31-10   Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
31-10 19:00  Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin więcej
31-10 11:00  Gavia Choszczno - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
31-10 15:30  FASE Szczecin - Chemik Police więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
31-10 13:00  Łomża Vive Kielce - Grupa Azoty Tarnów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
31-10   E.Leclerc Radomka Radom - Joker Świecie więcej
31-10   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police więcej
31-10   Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław więcej
31-10   ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź więcej
31-10   Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Borger trenerem FLoty
2 » MKS Kusy zaczyna walkę  »
1 » 14 lat minęło! Urodziny »
1 » Grają w okręgówce
mecze:
73 » Dąb Dębice-Pomorzanin N »
58 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
44 » Sokół Karlino-Polonia P »
39 » Jeziorak Szczecin-Sarma »
38 » Orzeł Wałcz-Hutnik Szcz »
35 » Olimp Złocieniec-Zawisz »
29 » Zefir Wyszewo-Sława Sła »
19 » WODR Barzkowice-Sparta  »
18 » Biali Sądów-Wieża Posto »
18 » Vineta Wolin-Mechanik B »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 124927
• newsów: 74010
• użytkowników: 74967
• komentarzy: 1107312
• zdjęć: 803728
• relacji: 38839
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies