ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 lipiec 2020
pokaż:
18 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Korona Kielce - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Płock 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 2 : 0 więcej
Wieża Postomino - GKS Leśnik Manowo 3 : 0 więcej
Polonia Płoty - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 5 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Polonia Jastrowie 3 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 5 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 1 więcej
Włókniarz Okonek - Wiarus Żółtnica 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Osadnik Myślibórz 1 : 5 więcej
Łucznik Strzelce Kraj. - Orzeł Bierzwnik 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 5 : 0 więcej
18:00  Orkan Suchań - Zorza Dobrzany więcej
Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Hubert Sadowski uda się »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » UKS Morzycko Moryń sta »
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
mecze:
44 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
42 » Hutnik Szczecin-Polonia »
25 » Chemik Police-Gwardia K »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
21 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
20 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
18 » Ina Goleniów-Iskierka S »
18 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
18 » Błękitni Stary Jarosław »
17 » MKP Szczecinek-Lech Cza »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2870
• imprez: 123305
• newsów: 73629
• użytkowników: 74584
• komentarzy: 1097172
• zdjęć: 796548
• relacji: 38627
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies