ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2020
pokaż:
03 czerwiec
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów 0 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
GKS Katowice - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
Elana Toruń - Stal Rzeszów 1 : 4 więcej
Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo 1 : 2 więcej
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków 2 : 2 więcej
05 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
18:00  Korona Kielce - Piast Gliwice więcej
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Polonia Środa Wlkp. - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
19:00  LZS Kowalewice - Iskra Białogard więcej
06 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
17:30  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
20:00  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
12:00  Lech II Poznań - Pogoń Siedlce więcej
16:00  Legionovia Legionowo - Elana Toruń więcej
17:40  Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Błękitni II Stargard - Olimp Gościno więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin więcej
11:00  MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin więcej
15:00  Rasel Dygowo - Flota Świnoujście więcej
15:00  Sokół Karlino - Ina Goleniów więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek więcej
17:00  Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna III liga gr. 2
  KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Chemik Police - Mieszko Gniezno więcej
17:00  Unia Janikowo - Górnik Konin więcej
17:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Grom Nowy Staw więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin więcej
11:00  Stal Szczecin - Iskra Golczewo więcej
  Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce więcej
17:00  Sparta Gryfice - Polonia Płoty więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Iskra Banie - Kłos Pełczyce więcej
12:00  Orkan Suchań - Odra Chojna więcej
14:00  Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno więcej
17:00  Stal Lipiany - Biali Sądów więcej
  Drawa Drawno - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
18:00  Strong Zielenica - Sława Sławno więcej
  Vimobilia Będzino - Saturn Mielno więcej
  Zefir Wyszewo - Astra Ustronie Morskie więcej
  Wieża Postomino - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Głaz Tychowo - Błonie Barwice więcej
  Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec więcej
15:00  Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Sad Chwiram - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo więcej
14:00  KS Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Radowia Radowo Małe - Promień Mosty więcej
  Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice więcej
  Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino więcej
  Sarmata Dobra - Unia Stargard więcej
  Dąb Dębice - Ina Ińsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Ogniwo Babinek - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Orzeł Grzędzice - Wicher Steklno więcej
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 : 3 więcej
  Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo więcej
  Czarni Czarnówko - Podlesie Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
16:00  Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin więcej
  Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
15:00  KLUKS Krzywin - Myśla Dargomyśl więcej
  GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  Mechanik Warnice - Iskra Lutówko więcej
  Błyskawica Kluki - Piast Kolin więcej
  Sęp Brzesko - Wicher Przelewice więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Iskra Warszyn więcej
  Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Grot Bonin - Fala ABFrost Gąski więcej
  Sokół Lulewice - Derby Karścino więcej
  Syrena-Grot Rymań - Gryf Dobrowo więcej
  Jantar Siemyśl - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Remor Recz - Błękitni Sarnik więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Żeńsko więcej
  Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Ina Nadarzyn - Korona Raduń więcej
  Iskra Pomień - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Płomień Jeżyczki - KS Skibno więcej
  Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino więcej
  Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe więcej
  Wicher Rąbino - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Drzewiarz Krosino - Mechanik II / Iskra więcej
17:00  KS Gwda Wielka - Sokół Spore więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo więcej
  Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec więcej
  Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno więcej
15:00  Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Bytyń Nakielno więcej
  Grom Szwecja - Grom Giżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grom Płonno - Unia II Dolice więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Zorza II Dobrzany więcej
  Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Korona Kielce więcej
  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
12:00  SMS Łódź - Cracovia Kraków więcej
13:30  Arka Gdynia - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin więcej
  Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna Sparingi
13:00  Hutnik Szczecin - Vineta Wolin więcej
07 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
12:30  Raków Częstochowa - ŁKS Łódź więcej
17:30  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
16:00  Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice więcej
13:05  Stal Rzeszów - Widzew Łódź więcej
17:30  Skra Częstochowa - GKS Katowice więcej
16:00  Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów więcej
16:00  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
18:00  Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin więcej
15:00  Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Tanowia Tanowo - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Piast Chociwel - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Piast Karsko - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - Korona Człopa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów więcej
15:30  Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
15:00  Masovia Maszewo - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Arkonia Szczecin - Aquila Szczecin więcej
11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kobylanka więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17:00  Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
17:00  Polonia Giżyn - SCRS Barlinek więcej
13:00  Bryza Reńsko - Koral Mostkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
14:00  Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
13:30  Resko Karcino - Radew Białogórzyno więcej
16:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
13:00  Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Darpol Barzowice więcej
17:00  Gryf Polanów - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
14:00  Pogoń Wierzchowo - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Sława Choszczno więcej
16:00  Orkan II Suchań - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
12:00  Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Tczew więcej
13:00  GOSRiT Luzino - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
13:00  Górnicza Konin - KKP Chełmża więcej
13:00  WAP Włocławek - Gwiazda Toruń więcej
17:00  Błękitni Stargard - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
16:00  KS Raszyn - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Medyk II Konin - Piastovia Piastów więcej
16:00  UKS SMS Łódź II - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  MUKS Praga Warszawa - Unifreeze Górzno więcej
16:00  Stomilanki Olsztyn - Polonia Środa Wlkp. więcej
09 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Zagłębie Lubin - Korona Kielce więcej
20:30  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków więcej
18:00  Piast Gliwice - Górnik Zabrze więcej
10 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
18:00  Wisła Kraków - Raków Częstochowa więcej
18:00  Wisła Płock - Śląsk Wrocław więcej
20:30  ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Górnik Konin - Chemik Police więcej
11 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo więcej
  Lech Czaplinek - Vineta Wolin więcej
16:00  Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
16:00  Ina Goleniów - Błękitni II Stargard więcej
18:00  Flota Świnoujście - Sokół Karlino więcej
12:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:30  Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin więcej
18:30  Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Grom Nowy Staw więcej
18:00  Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo więcej
12 czerwiec
piła nożna II liga
17:00  Elana Toruń - Garbarnia Kraków więcej
13 czerwiec
piła nożna II liga
17:00  Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard więcej
15:00  Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa więcej
18:00  GKS Katowice - Stal Rzeszów więcej
19:10  Widzew Łódź - Legionovia Legionowo więcej
17:00  Górnik Polkowice - Lech II Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Sokół Karlino - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Polonia Płoty więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Wicher Brojce - Stal Szczecin więcej
16:00  Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Dąb Dębno - Piast Karsko więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Drawa Drawno więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Orkan Suchań więcej
16:00  Odra Chojna - Iskra Banie więcej
15:00  Kłos Pełczyce - Stal Lipiany więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz więcej
  Morzycko Moryń - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Saturn Mielno - Płomień Myślino więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - LZS Kowalewice więcej
16:00  Iskra Białogard - Vimobilia Będzino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Turowo więcej
17:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Błonie Barwice - Orzeł Łubowo więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo więcej
  Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Redłovia Redło więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
17:00  Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Sowianka Sowno - Zalew Stepnica więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Promień Mosty - Dąb Dębice więcej
  Ina Ińsko - Sarmata Dobra więcej
  Unia Stargard - Masovia Maszewo więcej
  Czarni Marianowo - Płomień Lisowo więcej
  Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo więcej
  WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Radowia Radowo Małe - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Czarni 44 Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin więcej
  OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice więcej
  Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek więcej
  Podlesie Sowno - Łabędź Widuchowa więcej
Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Grot Gardno - Orzeł Małkocin więcej
  Wicher Steklno - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna więcej
  Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica więcej
  Mieszko Mieszkowice - KLUKS Krzywin więcej
  Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice więcej
  Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Koral Mostkowo - Polonia Giżyn więcej
16:00  Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki więcej
  Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki więcej
  Zorza Tychowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Iskra Warszyn - Sęp Brzesko więcej
  Wicher Przelewice - Bryza Reńsko więcej
17:00  SCRS Barlinek - Piast Kolin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Fala ABFrost Gąski - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Jantar Siemyśl więcej
  Gryf Dobrowo - Derby Karścino więcej
  Sokół Lulewice - Grot Bonin więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec więcej
  Błękitni Sarnik - Korona Raduń więcej
  Świt Barnimie - Sokół Granowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Darpol Barzowice - Błękitni Tychowo więcej
  Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki więcej
  KS Skibno - Gryf Polanów więcej
  Wieża II Postomino - KS Sieciemin więcej
  Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Legion Strączno - Znicz Dzikowo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Gryf Budowo - Grom Szwecja więcej
  Grom Giżyno - KP Drawsko Pomorskie więcej
15:00  Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo więcej
13:00  Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo więcej
14 czerwiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
18:00  Cracovia Kraków - Wisła Płock więcej
18:00  Górnik Zabrze - Legia Warszawa więcej
18:00  Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice więcej
18:00  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
18:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
18:00  Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin więcej
18:00  Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź więcej
piła nożna II liga
13:05  Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście więcej
17:00  Vineta Wolin - Olimp Gościno więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek więcej
15:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów więcej
15:00  Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin więcej
17:00  MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew więcej
  Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca więcej
16:00  Grom Nowy Staw - Jarota Jarocin więcej
16:00  Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno więcej
16:00  Unia Janikowo - Świt Szczecin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Chemik Police - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Nielba Wągrowiec - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Sokół Kleczew - Górnik Konin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Biali Sądów - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wieża Postomino więcej
13:00  Sława Sławno - Victoria Sianów więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Sad Chwiram - Ikar Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  KS Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Arkonia Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Unia Swochowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17:00  Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Grot Gorawino - Resko Karcino więcej
12:00  Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Zjednoczeni Wapnica więcej
16:00  Klon Krzęcin - Remor Recz więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Pogoń Noskowo - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
13:00  Huragan Bierzwnica - Drzewiarz Krosino więcej
13:00  Sokół Spore - SP Wilcze Laski więcej
13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Świelino więcej
13:00  Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo więcej
13:00  Mechanik II / Iskra - Wicher Rąbino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Zorza II Dobrzany - Orkan II Suchań więcej
16:00  Sława Choszczno - Ogniwo Dzwonowo więcej
16:00  Unia II Dolice - Dęby Rogowo więcej
16:00  Gwiazda Żalęcino - Grom Płonno więcej
16:00  Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
17 czerwiec
piła nożna II liga
17:00  Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów więcej
17:00  Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice więcej
17:05  Garbarnia Kraków - Widzew Łódź więcej
14:00  Legionovia Legionowo - GKS Katowice więcej
18:00  Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów więcej
16:00  Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Błękitni Stargard - Bytovia Bytów więcej
20 czerwiec
piła nożna II liga
17:00  Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
13:00  Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo więcej
13:00  Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek więcej
13:00  Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo więcej
13:00  Hutnik Szczecin - Sokół Karlino więcej
13:00  Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
13:00  Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
13:00  Ina Goleniów - Vineta Wolin więcej
13:00  Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
13:00  Tanowia Tanowo - Wicher Brojce więcej
13:00  Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn więcej
13:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko więcej
13:00  Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez więcej
13:00  Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
13:00  Prawobrzeże Świnoujście - Zorza Dobrzany więcej
13:00  Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Stal Lipiany - Odra Chojna więcej
13:00  Orkan Suchań - Energetyk Gryfino więcej
13:00  Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce więcej
13:00  Sokół Pyrzyce - Biali Sądów więcej
13:00  Osadnik Myślibórz - Piast Karsko więcej
13:00  Drawa Drawno - Morzycko Moryń więcej
13:00  Unia Dolice - Dąb Dębno więcej
13:00  Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:00  Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław więcej
13:00  Zefir Wyszewo - Sława Sławno więcej
13:00  Płomień Myślino - Iskra Białogard więcej
13:00  Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie więcej
13:00  Wieża Postomino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
13:00  Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Redłovia Redło - Sad Chwiram więcej
13:00  Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna więcej
13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
13:00  Mechanik Turowo - Korona Człopa więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Błonie Barwice więcej
13:00  Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec więcej
13:00  Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica więcej
13:00  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
15:00  Sokół Suliszewo - Grom Giżyno więcej
21 czerwiec
piła nożna II liga
16:00  Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce więcej
18:00  Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg więcej
15:00  Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna więcej
13:05  Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów więcej
18:00  GKS Katowice - Garbarnia Kraków więcej
19:10  Widzew Łódź - Lech II Poznań więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
13:00  Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje więcej
13:00  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo więcej
13:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar Dziwnów więcej
13:00  Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów więcej
13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Sowianka Sowno więcej
13:00  Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
13:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino więcej
13:00  Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo więcej
13:00  Płomień Lisowo - Unia Stargard więcej
13:00  Masovia Maszewo - Ina Ińsko więcej
13:00  Sarmata Dobra - Promień Mosty więcej
13:00  Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe więcej
13:00  Orkan Dalewo - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
13:00  Zryw Kołbaskowo - Arkonia Szczecin więcej
13:00  Hanza Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
13:00  Świat Drzewa KP Przecław - OKS Center MD Goleniów więcej
13:00  Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin więcej
13:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska więcej
13:00  Chemik II Police - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
13:00  Czarni Fiege Lubanowo - Znicz Niedźwiedź więcej
13:00  Orzeł Grzędzice - Grot Gardno więcej
Zootechnik Kołbacz - Zjednoczeni Kobylanka 0 : 3 więcej
13:00  Unia Swochowo - Podlesie Sowno więcej
13:00  Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko więcej
13:00  Ogniwo Babinek - Wicher Steklno więcej
13:00  Orzeł Małkocin - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
13:00  Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl więcej
13:00  Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
13:00  KLUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
13:00  Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole więcej
13:00  Witniczanka Witnica - GKS Golenice więcej
13:00  Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
13:00  Piast Kolin - Koral Mostkowo więcej
13:00  Sęp Brzesko - Zorza Tychowo więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Iskra Lutówko więcej
13:00  Bryza Reńsko - Iskra Warszyn więcej
13:00  Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice więcej
13:00  Błyskawica Kluki - SCRS Barlinek więcej
13:00  Polonia Giżyn - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
13:00  Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo więcej
13:00  Sokół Lulewice - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
13:00  Grot Bonin - Gryf Dobrowo więcej
13:00  Derby Karścino - Wicher Mierzym więcej
13:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
13:00  Jantar Siemyśl - Grot Gorawino więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
13:00  Ina Nadarzyn - Sokół Granowo więcej
13:00  Zjednoczeni Wapnica - Świt Barnimie więcej
13:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko więcej
13:00  Korona Raduń - Klon Krzęcin więcej
13:00  Remor Recz - Iskra Pomień więcej
13:00  Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
13:00  Arkadia Malechowo - KS Skibno więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Wieża II Postomino więcej
13:00  Gryf Polanów - Passat Bukowo Morskie więcej
13:00  Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo więcej
13:00  KS Sieciemin - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Santos Kłębowiec więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Kopanik Lubno więcej
13:00  Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Gryf Budowo więcej
13:00  Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Wspólni Różewo - Legion Strączno więcej
27 czerwiec
piła nożna II liga
17:00  Pogoń Siedlce - Elana Toruń więcej
14:00  Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów więcej
17:30  Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo więcej
16:00  Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard więcej
17:00  Stal Rzeszów - Znicz Pruszków więcej
17:00  Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
17:00  SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Odra Chojna - Chemik Police więcej
17:00  Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
17:00  Sława Sławno - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Wieża Postomino - Rasel Dygowo więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Korona Człopa - Sokół Karlino więcej
28 czerwiec
piła nożna II liga
13:05  Górnik Polkowice - Widzew Łódź więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
13 » Dbają o murawę i budyne »
12 » Dąb Dębno z nowym trene »
6 » Capelli Sport partnere »
4 » VI Runda Pucharu Polsk »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
1 » Koniec sezonu
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
4 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 624
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122222
• newsów: 73304
• użytkowników: 74478
• komentarzy: 1095076
• zdjęć: 793319
• relacji: 38528
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies