ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - lipiec 2020
pokaż:
01 lipiec
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 1 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 1 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 4 : 0 więcej
Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań 2 : 1 więcej
GKS Katowice - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
Widzew Łódź - Elana Toruń 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Chemik Police - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
03 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1 : 2 więcej
Korona Kielce - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 : 8 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 4 więcej
04 lipiec
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 3 : 0 więcej
Elana Toruń - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Legia Warszawa 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
SCRS Barlinek - Chemik Police 3 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Bałtyk Koszalin 0 : 6 więcej
Iskierka Szczecin - Świt Szczecin 0 : 11 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 0 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 2 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Pionier Zwierzyn 9 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 : 4 więcej
Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Polonia Nowe Kramsko 3 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Warta Gorzów Wlkp. 1 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Pionier Zwierzyn 9 : 0 więcej
05 lipiec
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Lech II Poznań - Resovia Rzeszów 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Iskra Pomień - Piast Kolin 4 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 3 : 4 więcej
Wicher Brojce - Lotnik Czarne 2 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Błękitni Gonne Małe 7 : 2 więcej
06 lipiec
Obóz w Drawsku więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
07 lipiec
Obóz w Drawsku więcej
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 : 5 więcej
08 lipiec
Obóz w Drawsku więcej
piła nożna Sparingi
Lubuszanin Drezdenko - A.P. Gavia Choszczno 2 : 3 więcej
  Mechanik II / Iskra - Sokół Karlino więcej
09 lipiec
Obóz w Drawsku więcej
piła nożna Sparingi
18:30  Orkan Suchań - Sparta Węgorzyno więcej
10 lipiec
Obóz w Drawsku więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 5 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 4 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Drawa Krzyż - Korona Człopa 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 4 : 3 więcej
  Iskra Białogard - Sokół Karlino więcej
11 lipiec
Turniej przyjaźni więcej
KSW 53: Reborn więcej
6. RAZ 25h RUN z Mam Marzenie więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 0 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo 4 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 0 : 4 więcej
Znicz Pruszków - Lech II Poznań 1 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 3 : 2 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Sokół Karlino - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Unia Swochowo - Sparta Sobiemyśl 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Tanowia Tanowo 3 : 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Błękitni Stargard 5 : 7 więcej
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 4 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 5 : 5 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Odra Chojna 3 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Pogoń Skwierzyna 2 : 1 więcej
Dąb Dębno - Warta Słońsk 4 : 2 więcej
Polonia Płoty - Spójnia Świdwin 9 : 1 więcej
12 lipiec
6. RAZ 25h RUN z Mam Marzenie więcej
piła nożna II liga
GKS Katowice - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 5 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 0 : 6 więcej
14 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - Korona Kielce 3 : 1 więcej
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 6 : 3 więcej
15 lipiec
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 3 : 0 więcej
Elana Toruń - Resovia Rzeszów 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
Lech II Poznań - Gryf Wejherowo 5 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 2 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Chemik Police 2 : 0 więcej
16 lipiec
piła nożna Sparingi
  Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin więcej
Celuloza Kostrzyn n/O - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Stilon Gorzów 1 : 0 więcej
17 lipiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 : 1 więcej
18 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Korona Kielce - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Płock 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - GKS Leśnik Manowo 3 : 0 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 5 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Polonia Płoty - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Olimpia Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Osadnik Myślibórz 1 : 5 więcej
18:00  Orkan Suchań - Zorza Dobrzany więcej
Łucznik Strzelce Kraj. - Orzeł Bierzwnik 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 5 : 0 więcej
Korona Człopa - Polonia Jastrowie 3 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 5 : 1 więcej
Włókniarz Okonek - Wiarus Żółtnica 2 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 5 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
19 lipiec
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 2 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 2 : 3 więcej
Bytovia Bytów - Lech II Poznań 1 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice 0 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Elana Toruń 3 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 1 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 4 : 0 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Ina Goleniów 2 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo 5 : 2 więcej
22 lipiec
piła nożna Sparingi
Gavia Choszczno - Mirstal Mirosławiec 6 : 1 więcej
18:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec więcej
Świt Szczecin - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
Chemik Police - Jeziorak Szczecin 5 : 0 więcej
Grot Gardno - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 4 : 4 więcej
23 lipiec
piła nożna Sparingi
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 5 : 0 więcej
24 lipiec
piła nożna Sparingi
Błękitni Trzygłów - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Iskra Pomień 7 : 7 więcej
25 lipiec
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0 : 3 więcej
GKS Katowice - Resovia Rzeszów 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 6 : 0 więcej
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów 2 : 2 więcej
Lech II Poznań - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 3 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Górnik Łęczna 0 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 1 : 2 więcej
Olimp Gościno - Biali Sądów 4 : 1 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 4 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice 2 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 6 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - SALOS Szczecin 4 : 4 więcej
Korona Człopa - Orkan Śmiłowo 2 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - Pogoń Tczew 4 : 1 więcej
Orkan Suchań - Piast Chociwel 1 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin 1 : 1 więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - Muszelka Ogardy więcej
Wicher Steklno - Rurzyca Nawodna 5 : 0 więcej
Świt Szczecin - Polonia Warszawa 2 : 2 więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Dęby Rogowo 9 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Lech Czaplinek 0 : 2 więcej
26 lipiec
piła nożna Sparingi
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 1 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Gardominka Mechowo 2 : 1 więcej
27 lipiec
piła nożna Sparingi
Grom Giżyno - Sokół Sokoliniec 0 : 10 więcej
28 lipiec
piła nożna Sparingi
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 10 : 4 więcej
29 lipiec
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 6 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
1 » Lisek wygrywa w Poznani »
mecze:
30 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
29 » Polonia Płoty-Darłovia  »
28 » Kłos Pełczyce-Odra Choj »
26 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
24 » Korona Stuchowo-Syrena- »
21 » Arkonia Szczecin-Iskra  »
16 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
16 » Kotwica Kołobrzeg-GKS P »
16 » CRS Pogoń Barlinek-Orka »
16 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
KROTS9 maggi
TUPACK WojBody
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124554
• newsów: 73865
• użytkowników: 74793
• komentarzy: 1102201
• zdjęć: 800636
• relacji: 38738
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies