ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 czerwiec 2020
pokaż:
27 czerwiec
Piłkarski Turniej Pokoleń więcej
Memoriał Oldbojów Ku Pamięci Tadeusza Kowalczyka i Stefana Medyńskiego więcej
I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej więcej
piła nożna Sparingi
Vineta Wolin - Zalew Stepnica 7 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 0 : 2 więcej
Świt Barnimie - Piast Kolin 5 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Vineta Wolin 0 : 10 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - GKS Katowice 3 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Elana Toruń 3 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 0 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 7 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 2 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Sława Sławno - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
Wieża Postomino - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Sokół Karlino 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
34 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
18 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
14 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
JanuszGol jurgol
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175532
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies