ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 maj 2020
pokaż:
02 maj
piła nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice więcej
  Lech II Poznań - Resovia Rzeszów więcej
  Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard więcej
13:00  Lech Czaplinek - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin więcej
16:00  Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Olimp Gościno - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek więcej
17:00  Vineta Wolin - Sokół Karlino więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Nielba Wągrowiec - Radunia Stężyca więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Górnik Konin więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
18:00  Jarota Jarocin - Unia Janikowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
12:00  Polonia Płoty - Stal Szczecin więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Piast Chociwel - Tanowia Tanowo więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Wicher Brojce więcej
16:00  Iskra Golczewo - Sparta Gryfice więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Morzycko Moryń - Orkan Suchań więcej
12:00  Dąb Dębno - Energetyk Gryfino więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Drawa Drawno więcej
14:00  Unia Dolice - Iskra Banie więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Płomień Myślino - Zefir Wyszewo więcej
  Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Vimobilia Będzino - LZS Kowalewice więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Mechanik Turowo - Głaz Tychowo więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Ikar Krosino więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Korona Człopa - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Sad Chwiram więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  GKS Katowice - KKP Bydgoszcz więcej
  Mitech Żywiec - AZS Wrocław więcej
  Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków więcej
15:00  Górnik Łęczna - Rolnik Biedrzychowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Korona Stuchowo - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Czarni Marianowo - Ina Ińsko więcej
  Orzeł Pęzino - Promień Mosty więcej
  WODR Barzkowice - Radowia Radowo Małe więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice więcej
  Rolpol Chlebowo - Sarmata Dobra więcej
  Płomień Lisowo - Masovia Maszewo więcej
  Unia Stargard - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin więcej
  Czarni 44 Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Orzeł Małkocin - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek więcej
  Grot Gardno - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Znicz Niedźwiedź - Podlesie Sowno więcej
  Wicher Steklno - Czarni Czarnówko więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Łabędź Widuchowa więcej
  Orzeł Grzędzice - Unia Swochowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Sekwoja Brwice - KLUKS Krzywin więcej
  Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole więcej
  Zieloni Zielin - GKS Golenice więcej
  Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica więcej
  Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Iskra Warszyn - Błyskawica Kluki więcej
  Wicher Przelewice - Zorza Tychowo więcej
  Koral Mostkowo - Iskra Lutówko więcej
15:00  Piast Kolin - Jedność Przewłoki więcej
16:00  SCRS Barlinek - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Radew Białogórzyno - Jantar Siemyśl więcej
  Gryf Dobrowo - Resko Karcino więcej
  Sokół Lulewice - Wicher Mierzym więcej
  Fala ABFrost Gąski - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Grot Bonin - Derby Karścino więcej
15:00  Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Orzeł Bierzwnik - Remor Recz więcej
  Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec więcej
  Świt Barnimie - Błękitni Sarnik więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Korona Raduń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Wieża II Postomino - KS Skibno więcej
  Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie więcej
  Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Spore więcej
  Mechanik II / Iskra - Błękitni Gonne Małe więcej
  Grom Świelino - KS Gwda Wielka więcej
  Wicher Rąbino - SP Wilcze Laski więcej
  Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Wspólni Różewo - Grom Szwecja więcej
  Legion Strączno - Gryf Budowo więcej
  Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo więcej
  Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn więcej
  Znicz Dzikowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
13:00  Kopanik Lubno - Grom Giżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Korona II Stuchowo - Lotnik Czarne więcej
  Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo więcej
  Jantar II Dziwnów - Fala II Międzyzdroje więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Rybak Trzebież - Jeziorak II Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl więcej
  Klon Krzymów - Polonia Gryfino więcej
  Sokół Różańsko - Iskra II Banie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Dęby Rogowo - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
  FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław więcej
  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
  Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków więcej
12:00  Cracovia Kraków - Gwarek Zabrze więcej
13:00  SMS Łódź - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Gwiazda Toruń - Spójnia Białe Błota więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Pogoń Tczew więcej
13:00  GOSRiT Luzino - Górnicza Konin więcej
16:00  Błękitni Stargard - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Unifreeze Górzno - KS Raszyn więcej
  Ząbkovia Ząbki - MUKS Praga Warszawa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
14:00  Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
16:00  AP Reissa Poznań - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - UKS Hagard Strzałkowo więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica więcej
  Jeziorak Iława - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  AZS UMK Toruń - Sambor Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
13 » Dbają o murawę i budyne »
12 » Dąb Dębno z nowym trene »
6 » Capelli Sport partnere »
4 » VI Runda Pucharu Polsk »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
1 » Koniec sezonu
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
4 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kpdrawskop...
gości: 650
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122222
• newsów: 73304
• użytkowników: 74478
• komentarzy: 1095076
• zdjęć: 793319
• relacji: 38528
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies