ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 luty 2020
pokaż:
16 luty
Babolat Cup 2020 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KS Księżak Syntex Łowicz - Biofarm Basket Poznań 71 : 85 więcej
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 94 : 78 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Świt Szczecin - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 4 więcej
Piast Karsko - Łucznik Strzelce Kraj. 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Czarni 44 Szczecin 3 : 0 więcej
Włókniarz Okonek - Wiarus Żółtnica 3 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec 4 : 4 więcej
Sparta Sobiemyśl - Wicher Steklno 1 : 6 więcej
Lotnik Czarne - Jastrząb Łosośnica 1 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce 28 : 29 więcej
Ruch Chorzów - SPR JKS Jarosław 30 : 35 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
Tytani Wejherowo - Arka Gdynia 11 : 29 więcej
UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska 31 : 26 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Zmiany w rozgrywkach. D »
4 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
4 » Niedomówienia między wł »
3 » Stal z licencją na grę
2 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » Stal szuka sparingspart »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
1 » Stal Szczecin bez licen »
mecze:
7 » SCRS Barlinek-Pogoń II  »
7 » Pomorzanin Sławoborze-K »
5 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
4 » Wieża Postomino-Rasel D »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
3 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
3 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
2 » Błękitni Stargard-Górni »
2 » Sarmata Dobra-Vineta Wo »
2 » Iskierka Szczecin-Świt  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2838
• imprez: 120645
• newsów: 73420
• użytkowników: 74483
• komentarzy: 1094986
• zdjęć: 794057
• relacji: 38570
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies