ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 marzec 2024
pokaż:
09 marzec
„Futsal dla Dzieci” Orlików w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - GTK Gliwice 72 : 81 więcej
Legia Warszawa - Trefl Sopot 70 : 85 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - AZS AWF Katowice 117 : 92 więcej
MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy 64 : 86 więcej
HydroTruck Radom - Decka Pelplin 89 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Cracovia 1 : 1 więcej
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Vineta II Wolin 0 : 4 więcej
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 : 3 więcej
Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów 6 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 12 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Masovia Maszewo 1 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - GKS Kołbacz 0 : 1 więcej
Stal Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Dąb Dębno - Rurzyca Nawodna 3 : 1 więcej
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - MKS Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 0 : 1 więcej
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 5 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 2 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Recz 2 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Pyrzyce 1 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Gavia Choszczno 0 : 16 więcej
Santos Kłębowiec - Korona Człopa 4 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 4 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 4 więcej
Odra Chojna - MKP Szczecinek 2 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 : 1 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Znicz Niedźwiedź - Błękit Pniewo 2 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Rybak Trzebież 1 : 2 więcej
Świt II Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Sztorm Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 1 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Sekwoja Brwice 1 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Lubanowo 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Wicher Brojce 0 : 3 więcej
Płomień Myślino - Sparta Węgorzyno 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 1 : 3 więcej
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Zamęcin - Sęp Brzesko 1 : 4 więcej
Korona Raduń - Skrzydlaci Będargowo 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino 0 : 7 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Darłovia II Darłowo 2 : 1 więcej
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 1 : 7 więcej
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo 1 : 1 więcej
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 1 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 5 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 3 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 3 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 1 : 1 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 2 : 6 więcej
Świt Szczecin - Noteć Czarnków 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
GKS Katowice - Stomilanki Olsztyn 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 3 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Tczew 3 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 0 : 1 więcej
APLG Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - LSSS Lębork 2 : 3 więcej
Futsal Świecie - Bonito Helios Białystok 8 : 4 więcej
Futbalo Białystok - LZS Bojano 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
Arka Gdynia - Raków Częstochowa 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 4 : 1 więcej
Polonia Warszawa JS - Odra Opole 7 : 0 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Górnik Zabrze 2 : 5 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 4 : 1 więcej
GES Poznań - Odra Opole 4 : 0 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Gryf Tczew - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - Handball JKS Jarosław 28 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Handball Stal Mielec - Nielba Wągrowiec 32 : 37 więcej
Grot Łódź - GKS Żukowo 29 : 32 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - MKS Olimpia Piekary Śl. 35 : 27 więcej
KPR Padwa Zamość - Jurand Ciechanów 36 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - APR Radom 32 : 31 więcej
AZS Poznań - SPR Pogoń Szczecin 23 : 24 więcej
Sambor Tczew - Korona Handball Kielce 28 : 32 więcej
Arka Gdynia - Dziewiątka Legnica 25 : 24 więcej
MTS Żory - AZS AWF Warszawa 31 : 23 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Tytani Wejherowo 37 : 26 więcej
PGE KPR Gryfino - USAR Kwidzyn 28 : 26 więcej
ITS Jeziorak Iława - SKF KPR Sparta Oborniki 39 : 29 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz 21 : 33 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Kospel Gwardia Koszalin 24 : 42 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - SPR Koszalin 26 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
34 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
14 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
jurgol
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175532
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies