ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 maj 2023
pokaż:
21 maj
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 4 : 2 więcej
Radomiak Radom - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Wisła Płock - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn 1 : 1 więcej
Lech II Poznań - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
Radunia Stężyca - KKS Kalisz 0 : 0 więcej
Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Orzeł Łoźnica 3 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - GKS Manowo 1 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 1 : 0 więcej
Piast Chociwel - Korona Człopa 8 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Dąb Dębno - Chemik Police 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Hanza Goleniów 1 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Jantar II Dziwnów 5 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Pionier Żarnowo 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Jastrząb Łosośnica 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Dęby Rogowo 2 : 4 więcej
Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź 1 : 4 więcej
Orzeł Małkocin - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Unia Swochowo 13 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Chemik II Police 5 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wicher Steklno 8 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Stal Lipiany 1 : 5 więcej
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 0 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 1 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 0 : 3 więcej
Piast Karsko - Kłos Kamienny Jaz 8 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Ina Recz 1 : 4 więcej
Sokół Granowo - Calisia II/Grom Giżyno 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Wicher Mierzym 3 : 0 więcej
Fala Gąski - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 3 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Skibno 4 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 0 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 3 : 6 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Ostrowice 1 : 1 więcej
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań 1 : 3 więcej
Miedź Legnica - Wisła Kraków 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
FASE Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 9 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KKP II Bydgoszcz - Warta Poznań 2 : 4 więcej
Victoria Niemcz - Błękitni Stargard 8 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
KP II Przecław - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 2 więcej
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Klon Krzymów 6 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Bielin 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Orzeł Żeńsko - Bryza Reńsko 0 : 0 więcej
Strzała Płotno - Jedność Przewłoki 1 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - KS Mustang 7 : 0 więcej
Grot Gorawino - Orzeł Mrzeżyno 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
13:00  Mirstal Mirosławiec - Orzeł II Łubowo więcej
Drzewiarz Krosino - Bytyń Nakielno 3 : 7 więcej
Sokół Spore - Legion Strączno 0 : 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - KS Gwda Wielka 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin JS - Błękitni Stargard JS 4 : 2 więcej
SALOS Szczecin JS - Gwardia Koszalin JS 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Gwardia Koszalin JM - Błękitni Stargard JM 5 : 1 więcej
Arkonia Szczecin JM - FASE Szczecin JM 2 : 0 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin JM 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard 2 : 6 więcej
Świt II Szczecin JM - Arkonia II Szczecin 7 : 3 więcej
Pogoń Barlinek JM - Prawobrzeże Szczecin 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Industria Kielce - Orlen Wisła Płock 27 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Pogoń Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 32 : 23 więcej
piłka ręczna Turniej Mistrzyń
SWWS Energa Szczypiorno Kalisz - Młyny Stoisław Koszalin 24k : 24 więcej
AZS Poznań - AZS AWF Warszawa 22 : 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
35 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
27 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Ina Ińsko-Ina Recz
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
15 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
14 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
13 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
12 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
Banditos JarasDwieN...
kibic2wybr... marcinek04...
mati199999... OrkanFan
OrzelFan48 Remorowiec...
renualtlot... sodom666
szopinho Tauri
tomek53
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81168
• komentarzy: 1175460
• zdjęć: 900179
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies