ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2023
pokaż:
01 czerwiec
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - FASE Szczecin 0 : 5 więcej
02 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Arkadia Malechowo 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Future Szczecin 6 : 0 więcej
03 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Płomień Myślino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 4 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
Ina Goleniów - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 6 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 9 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 1 : 9 więcej
Mierzynianka Mierzyn - KP Przecław 5 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 3 : 0 więcej
Głaz Tychowo - GKS Manowo 2 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 3 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - MKS Sokół Karlino 0 : 8 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Orzeł Łubowo 4 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 3 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 1 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Unia Dolice - Olimp Złocieniec 3 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 8 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 8 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Chemik Police 9 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 5 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce 1 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Resko Karcino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Spójnia Świdwin 0 : 5 więcej
Rolpol Chlebowo - Jastrząb Łosośnica 4 : 0 więcej
Redłovia Redło - Masovia Maszewo 1 : 0 więcej
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Znicz Niedźwiedź 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 6 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 1 : 2 więcej
Piast Kolin - Sokół Pyrzyce 1 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Gwiazda Żalęcino 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Unia Swochowo 5 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo 13 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 4 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Stal Lipiany 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Zamęcin - Calisia II/Grom Giżyno 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - KS Skibno 3 : 0 więcej
Fala Gąski - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 3 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1 : 3 więcej
MKS Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Cracovia - Arka Gdynia 4 : 1 więcej
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 5 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 1 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Bruskowo Wielkie 6 : 0 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Perła Gmina Dygowo 4 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Szczecinek 0 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 3 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Bizon Cerkwica 6 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Wyszewo 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń 0 : 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 0 : 3 więcej
KP II Przecław - Pionier Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 5 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
LUKS Krzywin - Czcibor Bielin 0 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
GKS Sokół / Torpeda Grzybowo - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 7 więcej
Derby Karścino - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
KS Gwda Wielka - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin JS 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Chemik Police - Arkonia Szczecin JM 1 : 2 więcej
Żaki Szczecin JM - Gwardia Koszalin JM 1 : 6 więcej
Błękitni Stargard JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt Szczecin JM - Błękitni II Stargard 3 : 6 więcej
Bałtyk II Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Arkonia II Szczecin 3 : 2 więcej
04 czerwiec
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - KKS Kalisz 4 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 3 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie 0 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Śląsk II Wrocław 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Łoźnica 5 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jantar Dziwnów 3 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Orzeł Grzędzice 7 : 2 więcej
Iskra Banie - Stal Szczecin 3 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 2 : 0 więcej
KS Sieciemin - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2 : 4 więcej
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Gavia Choszczno 1 : 0 więcej
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 3 : 0 więcej
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Jantar II Dziwnów 6 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Sparta Skalin 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Chemik II Police - Czarni Szczecin 3 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 7 więcej
Tanowia Tanowo - Wicher Steklno 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 14 więcej
Zieloni Zielin - Kłos Kamienny Jaz 2 : 5 więcej
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 4 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Polonia Giżyn 2 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 10 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Ina Recz 0 : 5 więcej
Sokół Granowo - Korona Raduń 1 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Skrzydlaci Będargowo 1 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 : 5 więcej
Czarni Marianowo - Orkan Suchań 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Santos Kłębowiec - Błonie Barwice 6 : 1 więcej
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 1 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Niemcz - KTS-K Luzino 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
KKP II Bydgoszcz - LFA Szczecin 1 : 5 więcej
Górnicza Konin - LZS Stare Oborzyska 1 : 10 więcej
KA 4 resPect Krobia - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Świt II Szczecin 0 : 14 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - FASE Szczecin 3 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Błękit Pniewo 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki 4 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice 2 : 0 więcej
Grom Płonno - Unia II Dolice 3 : 1 więcej
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - KS Mustang 6 : 1 więcej
Grot Gorawino - Chrobry Drzonowo 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno 1 : 2 więcej
Sokół Spore - Drzewiarz Krosino 11 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Błękitni Stargard JS - SALOS Szczecin JS 3 : 1 więcej
Flota Świnoujście JS - Świt Szczecin JS 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
SALOS Szczecin JM - FASE Szczecin JM 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt II Szczecin JM - Pogoń Barlinek JM 0 : 0 więcej
05 czerwiec
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pogoń Połczyn Zdrój - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 2 więcej
06 czerwiec
piła nożna II liga PLO oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt Szczecin JM - Świt II Szczecin JM 3 : 3 więcej
07 czerwiec
Seaside BattleS MMA 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Prawobrzeże Świnoujście 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 4 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Victoria Sianów 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Szczecinek 1 : 5 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Rega Trzebiatów - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Darpol Barzowice - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Sokół Spore 0 : 3 więcej
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Błękitni Stargard JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 3 więcej
piła nożna Baraż o awans do I ligi
Kotwica Kołobrzeg - Motor Lublin 1 : 2 więcej
08 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 7 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 0 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Olimp Gościno 4 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno 6 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 2 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Wieża Postomino 0 : 5 więcej
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Czarni II Szczecin 5 : 3 więcej
09 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zawisza Grzmiąca - Iskra Białogard 0 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk 4 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 1 więcej
Unia Janikowo - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze 5 : 8 więcej
Bizon Cerkwica - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - KP II Przecław 6 : 1 więcej
10 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Sławoborze 2 : 0 więcej
Mewa Resko - Rega Trzebiatów 2 : 7 więcej
Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino 4 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 2 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 1 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 4 : 7 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Mierzynianka Mierzyn 0 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 0 : 4 więcej
Rurzyca Nawodna - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 5 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
KP Przecław - Łabędź Widuchowa 4 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Ehrle Dobra 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 2 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wrzos Wrześnica 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - Darłovia Darłowo 0 : 7 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - KS Sieciemin 10 : 0 więcej
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Piast Chociwel 2 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 5 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 0 : 6 więcej
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Korona Człopa - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 4 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Redłovia Redło 3 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Dąb Dębice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 11 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Małkocin 6 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Sęp Brzesko 4 : 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 12 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orkan Suchań - Świt Barnimie 6 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Granowo 4 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Czarni Marianowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Wiarus Żółtnica 2 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Hubertus Biały Bór 3 : 1 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LZS Stare Oborzyska - KKP II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia 3 : 0 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 5 : 5 więcej
LFA Szczecin - Victoria Niemcz 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Górnicza Konin 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Perła Gmina Dygowo 2 : 4 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
Oldboje Szczecinek - Amator Kołobrzeg 4 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 1 : 3 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Lech Czaplinek 12 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Drawa Drawsko 1 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sparta Gryfice 4 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Sowianka Sowno 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 5 : 2 więcej
Świt II Szczecin - Iskierka II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Błękit Pniewo - Sokół Różańsko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Orzeł Mrzeżyno 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - Flota Świnoujście JS 1 : 4 więcej
SALOS Szczecin JS - Akademia MKP Szczecinek 8 : 0 więcej
Świt Szczecin JS - Kotwica Kołobrzeg JS 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Bałtyk Koszalin JM - Żaki Szczecin JM 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin JM - Chemik Police 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt II Szczecin JM - Świt Szczecin JM 1 : 3 więcej
Arkonia II Szczecin - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
11 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Iskierka Szczecin 3 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
Wieża Postomino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 6 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 4 więcej
Dąb Dębno - Gavia Choszczno 4 : 1 więcej
Biali Sądów - MKP Szczecinek 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Leśnik Kliniska 0 : 3 więcej
Jantar II Dziwnów - Bizon Cerkwica 5 : 2 więcej
Wicher Brojce - Vineta II Wolin 2 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 1 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 6 : 2 więcej
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo 3 : 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Płomień Lisowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Piast Kolin 7 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Pęzino 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Vielgovia Szczecin 1 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Czarni Szczecin 6 : 2 więcej
Chemik II Police - Energetyk Gryfino 1 : 5 więcej
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 6 : 5 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Fiege Lubanowo 9 : 0 więcej
Wicher Steklno - Sztorm Szczecin 5 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry 2 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 7 : 3 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Mieszko Mieszkowice 6 : 1 więcej
GKS Golenice - Sekwoja Brwice 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Calisia II/Grom Giżyno - Iskra Lutówko 1 : 6 więcej
Korona Raduń - Iskra Pomień 0 : 2 więcej
Ina Recz - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 5 : 1 więcej
KS Skibno - Fala Gąski 1 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Darłovia II Darłowo 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Saturn Mielno 3 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Strong Zielenica 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 : 6 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Dzikowo 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Osadnik II Myślibórz 3 : 3 więcej
Koral Mostkowo - LUKS Krzywin 0 : 3 więcej
Klon Krzymów - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Strzała Płotno 10 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Ina Stradzewo 1 : 6 więcej
Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Grom Płonno 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 3 więcej
Chrobry Drzonowo - Derby Karścino 3 : 3 więcej
KS Mustang - GKS Sokół / Torpeda Grzybowo 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Drzewiarz Świerczyna 2 : 9 więcej
Legion Strączno - KS Gwda Wielka 3 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Arkonia Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 1 : 4 więcej
FASE Szczecin JM - Błękitni Stargard JM 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Pogoń Barlinek JM - Bałtyk II Koszalin 3 : 0 więcej
14 czerwiec
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy 0 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - TKKF Strażak Koszalin 5 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Flota Świnoujście JS 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt Szczecin JM - MKP Szczecinek 5 : 2 więcej
15 czerwiec
piła nożna Sparingi
SALOS Szczecin JM - FASE Szczecin JM 2 : 9 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sokół Stara Dąbrowa - Pamet Świdwin 2 : 4 więcej
17 czerwiec
Memoriał im. Stefana Moskalewicza więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 więcej
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - Olimpia Grudziądz 1 : 4 więcej
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 1 : 1 więcej
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Biali Sądów 1 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 2 : 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno 5 : 2 więcej
Chemik Police - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 4 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Flota Świnoujście 4 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 3 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 8 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 7 : 5 więcej
Oldboje Szczecinek - Oldboje Iskra Białogard 3 : 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Bizon Cerkwica 5 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Błękitni Gonne Małe 9 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard JS 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Bałtyk II Koszalin - Świt II Szczecin JM 5 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Prawobrzeże Szczecin 7 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek JM 1 : 6 więcej
piła nożna Baraż o awans do IV ligi
Gryf Kamień Pomorski - Arkonia Szczecin 3 : 1 więcej
Ina Ińsko - GKS Manowo 1 : 2 więcej
18 czerwiec
piła nożna Sparingi
Ogniwo Dzwonowo - Victoria Krzywnica 4 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Kotwica Kołobrzeg JS - Gwardia Koszalin JS 3 : 3 więcej
Flota Świnoujście JS - SALOS Szczecin JS 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt Szczecin JM - Arkonia II Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna Baraż o awans do Klasy Okręgowej
Wrzos Wrzosowo - Kluczevia II Stargard 0 : 1 więcej
Grom Szwecja - OKS Center MD Goleniów 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Iskra Pomień 3 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Piast Karsko 2 : 1 więcej
20 czerwiec
Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej w Kretominie więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
18:30  Pomorzanin Sławoborze - Pamet Świdwin więcej
21 czerwiec
piła nożna I liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Szczecinek 0 : 6 więcej
23 czerwiec
piła nożna II liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
24 czerwiec
XXV Ogólnopolski Turnieju Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 1 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 1 : 2 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Amator Kołobrzeg 4 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Lech Czaplinek 3 : 4 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sokół Stara Dąbrowa - Drawa Drawsko 3 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 0 więcej
Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
Oldboje Wyszewo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 1 : 1 więcej
piła nożna Baraż o awans do IV ligi
Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police 3 : 3 więcej
GKS Manowo - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
piła nożna Baraż o awans do Klasy Okręgowej
OKS Center MD Goleniów - Wrzos Wrześnica 2 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 1 : 0 więcej
25 czerwiec
piła nożna Sparingi
Husaria Schwedt - Odra Chojna 0 : 4 więcej
piła nożna Baraż o awans do Klasy Okręgowej
GKS Kołbacz - Czcibor Cedynia 6 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Sokół Suliszewo 1 : 2 więcej
28 czerwiec
piła nożna Sparingi
Sad Chwiram - Legion Strączno 2 : 7 więcej
29 czerwiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Farul Constanta 2 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 70
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78315
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177680
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies