ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 kwiecień 2023
pokaż:
16 kwiecień
49, Maraton Dębno więcej
Turniej Ligowy Orlików U-10 więcej
Turniej Ligowy Żaków - U8 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 88 : 80 więcej
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 88 : 63 więcej
Trefl Sopot - Legia Warszawa 70 : 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Wisła Płock 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Widzew Łódź 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie 2 : 0 więcej
Motor Lublin - Lech II Poznań 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
KP Przecław - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Wiekowianka Wiekowo 0 : 1 więcej
GKS Manowo - Vimobilia Będzino 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez 0 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Bierzwnik 1 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - LZS Błękitni Trzygłów 1 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Zalew Stepnica 11 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Fala Międzyzdroje 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice 0 : 4 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo 3 : 3 więcej
Kluczevia II Stargard - Dęby Rogowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 : 4 więcej
Tanowia Tanowo - GKS Kołbacz 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Zieloni Zielin - Piast Piaseczno 9 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Błękitni Pomierzyn - Korona Raduń 7 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 1 : 0 więcej
Orkan Suchań - Calisia II/Grom Giżyno 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - KS Skibno 4 : 5 więcej
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 0 : 1 więcej
Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Odra Opole 2 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Budowlani Lubsko - Energetyk Junior Gryfino 0 : 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - LZS Stare Oborzyska 0 : 2 więcej
Victoria Niemcz - KKP II Bydgoszcz 2 : 5 więcej
KA 4 resPect Krobia - LFA Szczecin 0 : 3 więcej
Błękitni Stargard - KTS-K Luzino 1 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Drawa Drawsko 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Sowianka Sowno 4 : 4 więcej
Bałtyk Gostyń - Promień Mosty 3 : 10 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
KP II Przecław - Okręt Mirand Szczecin 2 : 3 więcej
Czarni II Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 3 więcej
FASE Szczecin - Pionier Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 1 : 5 więcej
Osadnik II Myślibórz - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Orzeł Żeńsko 2 : 3 więcej
Ina Stradzewo - Pomorzanka Jarosławsko 7 : 2 więcej
Grom Płonno - Bryza Reńsko 0 : 9 więcej
Unia II Dolice - Jedność Przewłoki 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Orzeł Mrzeżyno 1 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Darpol Barzowice 5 : 0 więcej
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 1 : 1 więcej
Wicher Rąbino - GKS Sokół / Torpeda Grzybowo 5 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Futsal Szczecin 1 : 2 więcej
BestDrive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica 1 : 6 więcej
TAF Toruń - LZS Bojano 5 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Błękitni Stargard JS 1 : 4 więcej
Świt Szczecin JS - Flota Świnoujście JS 6 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
FASE Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 2 : 0 więcej
Arkonia Szczecin JM - Chemik Police 1 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Błękitni Stargard JM 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Arkonia II Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 0 więcej
Pogoń Barlinek JM - Świt II Szczecin JM 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 23 : 35 więcej
EUROBUD JKS Jarosław - Galiczanka Lwów 29 : 25 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SMS ZPRP II Płock - SPR Pogoń Szczecin 26 : 34 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - MTS Kwidzyn 30 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
35 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
28 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Ina Ińsko-Ina Recz
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
15 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
14 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
13 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
12 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 16
Banditos Chwiramian...
JarasDwieN... kibic23P
kibic2wybr... marcinek04...
mati199999... OrkanFan
Remorowiec... renualtlot...
Snowy82 sodom666
szopinho Tauri
Ziela ZwyklyKibi...
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81168
• komentarzy: 1175460
• zdjęć: 900179
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies