ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2023
pokaż:
01 marzec
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Kołobrzeg 64 : 70 więcej
GKS Tychy - Polonia Bytom 96 : 87 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 90 : 84 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS UMCS Start II Lublin 104 : 67 więcej
Decka Pelplin - Dziki Warszawa 62 : 73 więcej
Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom 82 : 76 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
USAR Kwidzyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 36 : 36k więcej
02 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 91 : 76 więcej
03 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 88 : 87 więcej
Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra 76 : 83 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 94 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 23 : 31 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Volley Wrocław 1 : 3 więcej
04 marzec
Turniej finałowy ligi wojewódzkiej młodzika więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 77 : 66 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKKS Żak Koszalin 79 : 69 więcej
AZS AGH Kraków - Polonia Warszawa 71 : 79 więcej
Enea Basket Poznań - GKS Tychy 81 : 65 więcej
Polonia Bytom - Polpharma Starogard Gd. 86 : 80 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - MKK Zgierz 85 : 82 więcej
Ogniwo Szczecin - KSK Noteć Inowrocław 75 : 110 więcej
Pyra Poznań - TKM Włocławek 96 : 97 więcej
ŁKS Łódź - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 95 : 69 więcej
piła nożna Sparingi
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 3 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Wisła Płock 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Widzew Łódź - Warta Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Wisła Puławy 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 4 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Czcibor Cedynia 4 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 1 więcej
Ehrle Dobra - Ogniwo Babinek 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Zawisza Grzmiąca 5 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - GKS Manowo 0 : 5 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 1 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Victoria Sianów 4 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 3 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Korona Człopa 8 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 4 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 5 : 0 więcej
Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 2 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Gavia Choszczno 3 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 0 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 0 : 3 więcej
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 3 : 0 więcej
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 4 : 1 więcej
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mechanik Warnice - Gwiazda Żalęcino 4 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Kluczevia II Stargard 1 : 1 więcej
Piast Kolin - Wicher Reptowo 2 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Znicz Niedźwiedź 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Chemik II Police 9 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Kłos Kamienny Jaz 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Arkadia Malechowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Pogoń Tczew - Hydrotruck Radom 1 : 0 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 0 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia - Miedź Legnica 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław U17 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin U17 - Pogoń Szczecin U17 4 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Chemik Bydgoszcz 3 : 1 więcej
Warta Poznań SA - Chrobry Głogów U17 4 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - KS Gniezno 4 : 6 więcej
TAF Toruń - Bonito Helios Białystok 4 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Industria Kielce 24 : 41 więcej
Energa MKS Kalisz - Górnik Zabrze 19 : 26 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Grupa Azoty Unia Tarnów 28 : 27 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 23 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - PGE KPR Gryfino 30 : 26 więcej
Sokół Kościerzyna - KS Szczypiorniak Olsztyn 34 : 29 więcej
ITS Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo 40 : 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 22 : 30 więcej
Czarni Olecko - Sambor Latocha Agropom Tczew 21 : 48 więcej
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak II Olsztyn 42 : 15 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Pogoń Handball Szczecin 28 : 27 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - BSMS Bartoszyce 26 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
05 marzec
Turniej finałowy ligi wojewódzkiej młodzika więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Legia Warszawa 73 : 86 więcej
Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław 74 : 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Rawlplug Sokół Łańcut 103 : 102 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Weegree AZS Politechnika Opolska 73 : 101 więcej
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno 74 : 70 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
PTK Pabianice - Sklep Polski MKK Gniezno 65 : 88 więcej
GAK Gdynia - KS Księżak Łowicz 65 : 93 więcej
piła nożna Sparingi
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 8 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - GKS 1962 Jastrzębie 2 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Znicz Pruszków 1 : 5 więcej
Górnik Polkowice - KKS Kalisz 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Łoźnica 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - MKS Sokół Karlino 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Wicher Brojce 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 7 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Unia Swochowo 0 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Wicher Steklno 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 2 : 1 więcej
Piast Karsko - Myśla Dargomyśl 5 : 7 więcej
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Pomień - Korona Raduń 5 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Calisia II/Grom Giżyno 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo 1 : 2 więcej
Strong Zielenica - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 4 więcej
Fala Gąski - KS Skibno 3 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 12 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Rekord Bielsko-Biała 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Szczecin 4 : 4 więcej
LSSS Lębork - Futsal Świecie 2 : 5 więcej
BestDrive Piła - Futbalo Białystok 2 : 6 więcej
LZS Bojano - Orlik Mosina 4 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów Wlkp. 32 : 26 więcej
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 28 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 31 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Wybrzeże Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 35 : 30 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
AZS Poznań - Jutrzenka Płock 32 : 17 więcej
MKS Brodnica - SMS ZPRP II Płock 27 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 0 : 3 więcej
06 marzec
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - PWSZ Tarnów 3 : 2 więcej
Radomka Radom - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
07 marzec
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
GAK Gdynia - Ogniwo Szczecin 85 : 83 więcej
08 marzec
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - AZS AGH Kraków 64 : 106 więcej
Turów Zgorzelec - Enea Basket Poznań 84 : 85 więcej
HydroTruck Radom - Decka Pelplin 79 : 83 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - Trefl II Sopot 75 : 57 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - ŁKS Youth Łódź 106 : 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Warta Poznań 1 : 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
09 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 97 : 82 więcej
Zastal Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 98 : 105 więcej
10 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 84 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 4 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 25 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - UNI Opole 3 : 2 więcej
11 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Pszczółka Start Lublin 74 : 72 więcej
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 115 : 83 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 83 : 94 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 89 : 91 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 79 : 80 więcej
MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 83 : 95 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Enea Basket Poznań 100 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 86 : 85 więcej
Trefl II Sopot - ŁKS Łódź 65 : 105 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - PTK Pabianice 66 : 78 więcej
MKK Zgierz - AMW Asseco Arka II Gdynia 89 : 82 więcej
KS Księżak Łowicz - Pyra Poznań 94 : 89 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Radomiak Radom 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 2 : 3 więcej
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
KKS Kalisz - Motor Lublin 0 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 3 : 2 więcej
GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg 3 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Ina Goleniów 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Darłovia Darłowo - Vimobilia Będzino 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 1 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Vineta Wolin - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Resko Karcino 3 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 1 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Pogoń Tczew 2 : 1 więcej
Hydrotruck Radom - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - KS AZS UJ Kraków 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin U19 - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - Cracovia SSA Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - TAF Toruń 5 : 4 więcej
Orlik Mosina - LSSS Lębork 4 : 6 więcej
Bonito Helios Białystok - BestDrive Piła 5 : 4 więcej
AZS UG Gdańsk - We-Met Futsal Club Kamienica 4 : 3 więcej
Futsal Świecie - Futsal Szczecin 3 : 3 więcej
Futbalo Białystok - LZS Bojano 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów 36 : 32 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 26 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz 25 : 35 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - ITS Jeziorak Iława 23 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Czarni Olecko - MKS Handball Czersk 25 : 35 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
AZS Poznań - Bukowsko-Dopiewski KPR 31 : 20 więcej
Sambor Tczew - MTS Kwidzyn 30 : 19 więcej
Arka Gdynia - UKS PCM Kościerzyna 50 : 26 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów 21 : 34 więcej
MKS Słupia Słupsk - Iskra AMW Gdynia 19 : 20 więcej
KS Tytani Wejherowo - SPR GKS Żukowo 24 : 23 więcej
12 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin 81 : 88 więcej
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 85 : 73 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa 73 : 75 więcej
Polonia Bytom - Decka Pelplin 86 : 97 więcej
Turów Zgorzelec - AZS AGH Kraków 69 : 78 więcej
Polonia Warszawa - AZS UMCS Start II Lublin 100 : 64 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - SMS PZKosz Władysławowo 61 : 74 więcej
ŁKS Youth Łódź - Ogniwo Szczecin 81 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia II Dolice 10 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Stal Mielec 2 : 0 więcej
Warta Poznań - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Lech II Poznań - Zagłębie II Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp. 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Czarni Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Grot Gardno 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 1 : 8 więcej
Pomorzanin Cychry - Kłos Kamienny Jaz 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - KS Skibno 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
AP Orlen Gdańsk - Medyk Konin 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Zagłebie Sosnowiec 1 : 3 więcej
Arka Gdynia SSA - Śląsk Wrocław U17 1 : 1 więcej
Odra Opole - Górnik Zabrze 1 : 4 więcej
Chrobry Głogów U17 - Zagłębie Lubin U17 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
FASE Szczecin JM - Żaki Szczecin JM 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Galiczanka Lwów 36 : 25 więcej
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 32 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Kospel Gwardia Koszalin - KS Szczypiorniak Olsztyn 46 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak II Olsztyn - Czarni Olecko 37 : 27 więcej
BSMS Bartoszyce - MKS Handball Czersk 28 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MKS Brodnica - SPR Pogoń Szczecin 27 : 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 0 : 3 więcej
13 marzec
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
14 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 104 : 83 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak II Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 31 więcej
15 marzec
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 60 : 99 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - GAK Gdynia 84 : 80 więcej
AMW Asseco Arka II Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 71 : 105 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Warta Poznań SA 4 : 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - USAR Kwidzyn 36 : 29 więcej
16 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 66 : 83 więcej
Zastal Zielona Góra - GTK Gliwice 100 : 89 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 79 : 101 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia SSA 6 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 25 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
UKS PCM Kościerzyna - MKS Brodnica 38 : 30 więcej
17 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 70 : 100 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Wisła Płock 3 : 2 więcej
Radomiak Radom - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - KKS Lech Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk 4 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Industria Kielce - Torus Wybrzeże Gdańsk 41 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - MMTS II Kwidzyn 24 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
18 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 79 : 84 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 78 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 98 : 106 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polonia Warszawa 84 : 79 więcej
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 77 : 91 więcej
Dziki Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 67 : 66 więcej
Polonia Bytom - Miasto Szkła Krosno 80 : 85 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
PTK Pabianice - Trefl II Sopot 88 : 49 więcej
ŁKS Łódź - MKK Zgierz 105 : 71 więcej
Ogniwo Szczecin - TKM Włocławek 90 : 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 4 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Mielec 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 4 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Siarka Tarnobrzeg 4 : 0 więcej
KKS Kalisz - GKS 1962 Jastrzębie 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 2 : 3 więcej
Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 1 : 0 więcej
Mewa Resko - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 4 więcej
Ina Goleniów - Rega Trzebiatów 4 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 1 : 7 więcej
Iskra Golczewo - Płomień Myślino 9 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 4 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin 2 : 5 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 0 : 3 więcej
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 5 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Gryf Polanów - Victoria Sianów 3 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - Głaz Tychowo 4 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Wrzos Wrześnica 2 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 0 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Unia Dolice - Lech Czaplinek 0 : 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 : 3 więcej
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2 : 2 więcej
Gedania Gdańsk - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Mechanik Bobolice 2 : 1 więcej
Chemik Police - Gavia Choszczno 4 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
Wieża Postomino - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 9 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 1 : 1 więcej
Resko Karcino - Vineta II Wolin 0 : 3 więcej
Wicher Brojce - Jantar II Dziwnów 4 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 0 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Bizon Cerkwica 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Piast Kolin 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 0 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 7 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Kluczevia II Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 7 : 3 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 3 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 8 : 0 więcej
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 1 : 5 więcej
Santos Kłębowiec - KS Dzikowo 2 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Hubertus Biały Bór 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Pogoń Tczew 5 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - AP Orlen Gdańsk 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec 3 : 1 więcej
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Arka Gdynia SSA 2 : 0 więcej
Polonia Warszawa U19 - Legia Warszawa S.A. 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków SA 3 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin U19 3 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Escola Varsovia 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Lubin U17 - FASE Szczecin U17 4 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław U17 - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Pogoń Szczecin U17 3 : 1 więcej
Warta Poznań SA - Odra Opole 4 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Chemik Bydgoszcz 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście JS 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Bałtyk Koszalin JM - FASE Szczecin JM 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JM - SALOS Szczecin JM 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 28 : 25 więcej
Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin 35 : 20 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Energa MKS Kalisz 28 : 28k więcej
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 33 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - Młyny Stoisław Koszalin 24 : 25 więcej
EKS Start Elbląg - MKS PR Urbis Gniezno 29 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
USAR Kwidzyn - Kospel Gwardia Koszalin 22 : 37 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława 27 : 34 więcej
Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna 35 : 41 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 28k : 28 więcej
Pogoń Handball Szczecin - MKS Handball Czersk 22 : 25 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 33 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Bukowsko-Dopiewski KPR - SMS ZPRP II Płock 32 : 35 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów 1 : 3 więcej
UNI Opole - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
19 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 101 : 86 więcej
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 86 : 79 więcej
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 76 : 77 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Enea Basket Poznań - Decka Pelplin 61 : 71 więcej
HydroTruck Radom - TBS Śląsk II Wrocław 113 : 56 więcej
Polpharma Starogard Gd. - WKK Wrocław 68 : 79 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - ŁKS Youth Łódź 85 : 79 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Pyra Poznań 70 : 91 więcej
GAK Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 : 90 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - KS Księżak Łowicz 55 : 74 więcej
piła nożna Sparingi
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Widzew Łódź - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy 3 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Lech II Poznań 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Sarmata Dobra 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
KP Przecław - Ehrle Dobra 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 2 więcej
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz 3 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Orzeł Pęzino 3 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Tanowia Tanowo 2 : 4 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Energetyk Gryfino 0 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Wicher Steklno 5 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Zryw Kołbaskowo 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - GKS Golenice 0 : 12 więcej
Polonia Giżyn - Pomorzanin Cychry 0 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 8 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Piast Karsko 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 0 : 3 więcej
Orkan Suchań - Ina Recz 1 : 0 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Świt Barnimie 0 : 3 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
Iskra Pomień - Klon Krzęcin 2 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Czarni Marianowo 0 : 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Błękitni Pomierzyn 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - KS Skibno 2 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Darłovia II Darłowo 2 : 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Fala Gąski 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pogoń Wierzchowo - Sad Chwiram 2 : 1 więcej
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Górnik Łęczna 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Korona SA Kielce 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów U17 1 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 13 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Chrobry Drzonowo 7 : 2 więcej
KS Mustang - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 5 więcej
piła nożna I Liga futsalu
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Świecie 3 : 2 więcej
LSSS Lębork - Futbalo Białystok 2 : 3 więcej
BestDrive Piła - KS Gniezno 1 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Orlik Mosina 8 : 4 więcej
LZS Bojano - Bonito Helios Białystok 2 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Świt Szczecin JS 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard JS - Kotwica Kołobrzeg JS 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Żaki Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 5 : 2 więcej
Błękitni Stargard JM - Chemik Police 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Bałtyk II Koszalin - Świt Szczecin JM 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 28 : 24 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Azoty Puławy 27 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - MKS Perła Lublin 27 : 28 więcej
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 30 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 30 : 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - Wybrzeże Gdańsk 28 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - Sambor Tczew 26 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Radomka Radom 3 : 0 więcej
21 marzec
koszykówka I liga mężczyzn
Turów Zgorzelec - AZS UMCS Start II Lublin 85 : 70 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak II Olsztyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 3 : 2 więcej
22 marzec
koszykówka I liga mężczyzn
Polonia Warszawa - WKK Wrocław 98 : 92 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław 71 : 69 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - Pyra Poznań 90 : 86 więcej
TKM Włocławek - AZS UMK Toruń 88 : 94 więcej
ŁKS Youth Łódź - AMW Asseco Arka II Gdynia 91 : 75 więcej
KSK Noteć Inowrocław - ŁKS Łódź 97 : 100 więcej
Trefl II Sopot - GAK Gdynia 57 : 71 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sklep Polski MKK Gniezno 90 : 75 więcej
MKK Zgierz - PTK Pabianice 92 : 83 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanin Sławoborze - Ikar Krosino 3 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Wałcz 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
KP II Przecław - Świt II Szczecin 2 : 8 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiet
Pogoń Tczew - Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Bałtyk Koszalin JM - Gwardia Koszalin JM 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Industria Kielce 21 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - MTS Kwidzyn 28 : 20 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - UNI Opole 2 : 3 więcej
23 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 86 więcej
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 72 więcej
Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 68 : 51 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
MKKS Żak Koszalin - TBS Śląsk II Wrocław 76 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg 10 : 4 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 4 : 5 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Wybrzeże Gdańsk - AZS Fahrenheit Gdańsk 37 : 27 więcej
24 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Pszczółka Start Lublin 108 : 90 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Kotwica Kołobrzeg JS - Akademia MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 26 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak II Olsztyn 47 : 31 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
25 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 101 : 90 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
GKS Tychy - AZS UMCS Start II Lublin 110 : 63 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Turów Zgorzelec 70 : 84 więcej
Polpharma Starogard Gd. - AZS AGH Kraków 88 : 83 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
GAK Gdynia - MKK Zgierz 65 : 97 więcej
ŁKS Łódź - ŁKS Youth Łódź 110 : 56 więcej
AZS UMK Toruń - Pyra Poznań 86 : 68 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - KS Księżak Łowicz 92 : 74 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Polonia Warszawa 0 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Radunia Stężyca 4 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Płomień Myślino - Ina Goleniów 1 : 13 więcej
Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 6 : 0 więcej
Sparta Gryfice - AP Kotwica Kołobrzeg 5 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Astra Ustronie Morskie 3 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn 0 : 6 więcej
Jeziorak Szczecin - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Ehrle Dobra - Czcibor Cedynia 2 : 2 więcej
Stal Szczecin - Orzeł Grzędzice 2 : 2 więcej
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 1 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 5 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - MKS Sokół Karlino 6 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zawisza Grzmiąca 5 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - GKS Manowo 0 : 8 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Piast Chociwel - Sokół Suliszewo 0 : 0 więcej
Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 4 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Orzeł Łubowo 6 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 6 : 3 więcej
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. 8 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Gedania Gdańsk 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Cartusia Kartuzy 0 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 4 : 3 więcej
Vineta Wolin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 6 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 5 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Chemik Police 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Vineta II Wolin - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Wicher Brojce 3 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 1 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Resko Karcino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Masovia Maszewo 0 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jastrząb Łosośnica 5 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
Redłovia Redło - Radowia Radowo Małe 2 : 0 więcej
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 4 : 0 więcej
Ikar Krosino - Sparta Węgorzyno 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Wicher Przelewice 2 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Piast Kolin - Mechanik Warnice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Grot Gardno 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 0 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 1 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 4 : 4 więcej
Ina Recz - Skrzydlaci Będargowo 5 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Calisia II/Grom Giżyno 4 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Korona Raduń 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 1 więcej
Fala Gąski - Wrzos Wrzosowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo 1 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Santos Kłębowiec 1 : 5 więcej
Mechanik Turowo - Błękitni Ostrowice 5 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 3 : 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Orlen Gdańsk - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Hydrotruck Radom - Medyk Konin 2 : 1 więcej
Pogoń Tczew - Śląsk Wrocław 3 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin U19 - Polonia Warszawa U19 3 : 4 więcej
Arka Gdynia SSA - Śląsk Wrocław 3 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Raków Częstochowa 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Górnik Zabrze S.A. 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Odra Opole - Zagłębie Lubin U17 0 : 2 więcej
Chrobry Głogów U17 - Zagłebie Sosnowiec 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP - Budowlani Lubsko 3 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 10 więcej
KA4 resPect Krobia - Warta Poznań 0 : 3 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Kasta II Szczecin-Majowe - Rybak Trzebież 1 : 6 więcej
Czarni II Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Darpol Barzowice 5 : 2 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Chrobry Drzonowo 1 : 4 więcej
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Orlik Mosina - Futsal Świecie 3 : 8 więcej
Bonito Helios Białystok - LSSS Lębork 6 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Błękitni Stargard JS - Świt Szczecin JS 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Bałtyk II Koszalin - MKP Szczecinek 2 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Świt II Szczecin JM 4 : 2 więcej
Świt Szczecin JM - Prawobrzeże Szczecin 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Górnik Zabrze 22 : 29 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 : 28 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - KPR Ruch Chorzów 33 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKF KPR Sparta Oborniki - KS Szczypiorniak Olsztyn 34 : 24 więcej
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo 40 : 35 więcej
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP I Kwidzyn 35 : 26 więcej
ITS Jeziorak Iława - Kospel Gwardia Koszalin 29 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 23 : 28 więcej
Czarni Olecko - Pogoń Handball Szczecin 40 : 42 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - BSMS Bartoszyce 30 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
AZS Poznań - MTS Kwidzyn 38 : 28 więcej
Sambor Tczew - UKS PCM Kościerzyna 32 : 24 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
26 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 81 : 90 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 99 : 101 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - Polonia Bytom 95 : 84 więcej
Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 87 : 62 więcej
MKKS Żak Koszalin - Dziki Warszawa 82 : 86 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom 93 : 95 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 77 : 72 więcej
Polonia Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 94 : 69 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 74 : 46 więcej
PTK Pabianice - KSK Noteć Inowrocław 84 : 108 więcej
Ogniwo Szczecin - SMS PZKosz Władysławowo 87 : 70 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Motor Lublin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Golczewo 7 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Mewa Resko 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Morzycko Moryń - KP Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Iskra Białogard 0 : 9 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gavia Choszczno 7 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Hanza Goleniów - Jantar II Dziwnów 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Znicz Niedźwiedź 0 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 4 : 4 więcej
Sęp Brzesko - Wicher Reptowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Sztorm Szczecin 3 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 6 więcej
Tanowia Tanowo - Czarni Fiege Lubanowo 19 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 4 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Piast Karsko - Piast Piaseczno 12 : 0 więcej
GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 2 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - KS Skibno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Błonie Barwice 1 : 2 więcej
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - KS AZS UJ Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - Śląsk Wrocław U17 0 : 6 więcej
FASE Szczecin U17 - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Energetyk Junior Gryfino - Pogoń II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - KTS-K Luzino 5 : 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - Górnicza Konin 8 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Future Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Grot Gorawino - KS Mustang 2 : 0 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 7 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - LZS Bojano 5 : 3 więcej
AZS UG Gdańsk - BestDrive Piła 5 : 0 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - SALOS Szczecin JS 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
FASE Szczecin JM - Gwardia Koszalin JM 4 : 2 więcej
Błękitni Stargard JM - SALOS Szczecin JM 1 : 4 więcej
Arkonia Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 5 więcej
Chemik Police - Żaki Szczecin JM 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 29 : 27 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów 24 : 26 więcej
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Unia Tarnów 30 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Galiczanka Lwów 30 : 25 więcej
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 29 : 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - PGE KPR Gryfino 29 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - Jutrzenka Płock 27 : 26 więcej
MKS Brodnica - Arka Gdynia 19 : 35 więcej
27 marzec
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
28 marzec
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Polpharma Starogard Gd. 74 : 114 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - SMS PZKosz Władysławowo 58 : 90 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Polonia Warszawa U19 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg 29 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - Szczypiorniak II Olsztyn 34 : 19 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Radomka Radom 3 : 0 więcej
Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
29 marzec
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - Dziki Warszawa 63 : 91 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
KS Księżak Łowicz - SMS PZKosz Władysławowo 92 : 61 więcej
AMW Asseco Arka II Gdynia - TKM Włocławek 94 : 80 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Escola Varsovia 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
MKS Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 : 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn 33 : 34 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
30 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 80 : 85 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 58 : 67 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - Szczypiorniak II Olsztyn 40 : 22 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
31 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 96 : 88 więcej
Zastal Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 97 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 0 : 0 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Korona SA Kielce 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - KP II Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Arkonia II Szczecin - Świt II Szczecin JM 2 : 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - Czarni Olecko 32 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 17
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies