ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 marzec 2023
pokaż:
18 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 78 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 79 : 84 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 98 : 106 więcej
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 77 : 91 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polonia Warszawa 84 : 79 więcej
Polonia Bytom - Miasto Szkła Krosno 80 : 85 więcej
Dziki Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 67 : 66 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
PTK Pabianice - Trefl II Sopot 88 : 49 więcej
ŁKS Łódź - MKK Zgierz 105 : 71 więcej
Ogniwo Szczecin - TKM Włocławek 90 : 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 4 : 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Siarka Tarnobrzeg 4 : 0 więcej
KKS Kalisz - GKS 1962 Jastrzębie 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 2 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Płomień Myślino 9 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 1 : 0 więcej
Mewa Resko - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 4 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 1 : 7 więcej
Ina Goleniów - Rega Trzebiatów 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 4 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 0 : 5 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 0 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin 2 : 5 więcej
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 : 0 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 3 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - Głaz Tychowo 4 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Wrzos Wrześnica 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Unia Dolice - Lech Czaplinek 0 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 0 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2 : 2 więcej
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Gavia Choszczno 4 : 0 więcej
Wieża Postomino - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Mechanik Bobolice 2 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 9 : 0 więcej
Wicher Brojce - Jantar II Dziwnów 4 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 1 : 1 więcej
Resko Karcino - Vineta II Wolin 0 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 0 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Bizon Cerkwica 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 0 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 7 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Kluczevia II Stargard 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Piast Kolin 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 2 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 7 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Hubertus Biały Bór 2 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 8 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - KS Dzikowo 2 : 1 więcej
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Pogoń Tczew 5 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec 3 : 1 więcej
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom 6 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - AP Orlen Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Arka Gdynia SSA 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków SA 3 : 2 więcej
Polonia Warszawa U19 - Legia Warszawa S.A. 0 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin U19 3 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Escola Varsovia 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań SA - Odra Opole 4 : 0 więcej
Zagłębie Lubin U17 - FASE Szczecin U17 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław U17 - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Pogoń Szczecin U17 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Chemik Bydgoszcz 8 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście JS 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Bałtyk Koszalin JM - FASE Szczecin JM 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JM - SALOS Szczecin JM 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin 35 : 20 więcej
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 33 : 28 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 28 : 25 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Energa MKS Kalisz 28 : 28k więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS PR Urbis Gniezno 29 : 25 więcej
KPR Ruch Chorzów - Młyny Stoisław Koszalin 24 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława 27 : 34 więcej
USAR Kwidzyn - Kospel Gwardia Koszalin 22 : 37 więcej
Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna 35 : 41 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 28k : 28 więcej
Pogoń Handball Szczecin - MKS Handball Czersk 22 : 25 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 33 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Bukowsko-Dopiewski KPR - SMS ZPRP II Płock 32 : 35 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów 1 : 3 więcej
UNI Opole - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
39 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
13 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 16
andrzejand... Donaldighn...
Egon224 Eloelo320
Iksdewrzos kakalosz
kasiakisie... kostek1
Luki95 marekperec
Mlodykarny nik
robs Spartus
Troublemak... vaeloran
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173435
• zdjęć: 896438
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies