ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 listopad 2022
pokaż:
26 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 83 : 69 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 99 : 111 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Decka Pelplin - HydroTruck Radom 76 : 81 więcej
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 96 : 94 więcej
WKK Wrocław - Turów Zgorzelec 72 : 55 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS UMCS Start II Lublin 128 : 73 więcej
GKS Tychy - Enea Basket Poznań 102 : 94 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - ŁKS Youth Łódź 102 : 76 więcej
GAK Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 84 : 94 więcej
AZS UMK Toruń - KSK Noteć Inowrocław 68 : 72 więcej
ŁKS Łódź - Trefl II Sopot 111 : 55 więcej
Pyra Poznań - KS Księżak Łowicz 71 : 66 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 8 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Calisia II/Grom Giżyno - Czarni Marianowo 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia 5 : 0 więcej
Korona SA Kielce - Miedź Legnica 2 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Cracovia SSA Kraków 5 : 0 więcej
Legia Warszawa S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze S.A. 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
Odra Opole - Pogoń Szczecin U17 0 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Arka Gdynia SSA 3 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Rekord Bielsko-Biała 5 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
FASE Szczecin - Chrobry Głogów U17 6 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Mechanik II Iskra Kłanino - Wieża Postomino 0 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 1 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gwardia Koszalin 1 : 5 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Orzeł Wałcz 0 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 6 : 6 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 : 2 więcej
26-11 12:00  Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - KS Gniezno 3 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiet
Pogoń Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 0 więcej
LFA Szczecin - KS SWD II WODZISŁAW ŚLĄSKI 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25 : 24 więcej
Łomża Industria Kielce - Grupa Azoty Unia Tarnów 40 : 25 więcej
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS PR Urbis Gniezno - MKS Perła Lublin 28k : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKF KPR Sparta Oborniki - Kospel Gwardia Koszalin 30 : 34 więcej
PGE KPR Gryfino - SMS ZPRP I Kwidzyn 42 : 40 więcej
Sokół Kościerzyna - USAR Kwidzyn 36 : 33 więcej
ITS Jeziorak Iława - MKS Grudziądz 34 : 32 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 23 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 18 : 24 więcej
MKS Handball Czersk - Wybrzeże II Gdańsk 28 : 28k więcej
Czarni Olecko - AZS Fahrenheit Gdańsk 27 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - MKS Brodnica 29k : 29 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - SPR Pogoń Szczecin 28 : 29 więcej
AZS Poznań - Arka Gdynia 22 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - BKS Bostik Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
1 » Lekcja futbolu. Śląsk o »
mecze:
12 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » KS Mustang-Saturn Mieln »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » Czarni II Szczecin-Ehrl »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
1 » SALOS Szczecin JS-Okręt »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143367
• newsów: 77005
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151727
• zdjęć: 862035
• relacji: 40144
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies