ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 kwiecień 2022
pokaż:
30 kwiecień
Szczecin Match Race więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Stal Mielec - Legia Warszawa 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
Olimpia Szczecin - KS AZS UJ Kraków 2 : 2 więcej
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 2 : 3 więcej
Tarnovia Tarnów - GKS Katowice 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - GKS Manowo 3 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Chemik Police - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zefir Wyszewo 2 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 5 : 1 więcej
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 0 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 3 : 2 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 2 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 4 : 0 więcej
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 5 więcej
Ikar Krosino - Mewa Resko 1 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Nowogard 3 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jantar Dziwnów 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Unia Dolice - Odra Chojna 1 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa 4 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 3 : 4 więcej
Pogoń Barlinek - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Lipiany 11 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - Radew Białogórzyno 3 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
Redłovia Redło - LZS Kowalewice 4 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 1 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Vimobilia Będzino 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 4 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Błękitni Pomierzyn 9 : 0 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pomorskie 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Lech Czaplinek 0 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 6 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Korona Człopa 2 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 1 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Radowia Radowo Małe 2 : 0 więcej
Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 1 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Jantar II Dziwnów 3 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 2 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 3 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 3 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 6 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 7 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 1 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 2 : 0 więcej
Promień Mosty - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 1 : 5 więcej
Wicher Reptowo - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sęp Brzesko - Grot Gardno 1 : 7 więcej
Wicher Steklno - Piast Kolin 0 : 3 więcej
Unia Swochowo - Bryza Reńsko 3 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Wicher Przelewice 7 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 1 : 2 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Granowo 3 : 1 więcej
Korona Raduń - Piast Karsko 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 4 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 : 1 więcej
GKS Golenice - Czcibor Cedynia 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Gryf Dobrowo 2 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino 2 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II Iskra Kłanino 5 : 1 więcej
Błonie Barwice - Grom Świelino 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 2 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa - Warta Poznań 0 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław 4 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia SSA Kraków 0 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Future Szczecin 0 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Iskierka II Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Grom Płonno 0 : 3 więcej
Sokół Różańsko - Osadnik II Myślibórz 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - KLUKS Krzywin 3 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Polonia Gryfino 8 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Morzycko II Moryń 9 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Zryw Kretomino 0 : 0 więcej
Oldboje Szczecinek - Victoria Sianów 5 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 7 : 5 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice 8 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Perła Gmina Dygowo 3 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - Radunia Stężyca 3 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 więcej
Żaki Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 6 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 4 : 0 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin JS - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Zryw Kretomino - Pogoń Barlinek 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Unia II Dolice - Jedność Przewłoki 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 25 : 27 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - MMTS Kwidzyn 24 : 24k więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów 31 : 29 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - MKS Zagłębie Lubin 20 : 25 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 22 : 35 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Sambor Tczew - UKS PCM Kościerzyna 29 : 32 więcej
SMS ZPRP II Płock - GUKS Drwęca Lubicz 30 : 36 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 28 : 28k więcej
SMS ZPRP II Płock - KPR Elbląg 24 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS II Grudziądz - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 : 10 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Pogoń Handball Szczecin 34 : 32 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 34 : 31 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - ITS Jeziorak Iława 20 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - UKS Morski Sianów 0 : 10 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
2 » Trener Andrzej Tychows »
mecze:
18 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
17 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
14 » Drawa Drawsko Pomorskie »
14 » Gavia Choszczno-Sarmata »
10 » Chemik Police-Rasel Dyg »
10 » Płomień Myślino-AP Kotw »
9 » Ikar Krosino-Masovia Ma »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 19
Arsenalczy... banito89
emil123 Endriu15
faksik1982 Fazi877
Januszek16... kibic2wybr...
KrolBalu Krzysiekp7...
Lipiany8 marcin567
Mazep12 Mentosss
Meteor80 mik79
t0825 tomdar
zapala81
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79830
• komentarzy: 1139413
• zdjęć: 844921
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies