ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 listopad 2021
pokaż:
13 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - MKS Białogard więcej
Międzynarodowa Gala Karate Zawodowego ,,UKF 4 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 78 : 66 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 91 : 82 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Chemart Kraków 74 : 78 więcej
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 73 : 81 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 : 75 więcej
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 78 : 81 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 112 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Astoria Bydgoszcz 82 : 73 więcej
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 79 : 63 więcej
Sokół Międzychód - AMW Asseco Arka Gdynia 91 : 58 więcej
Biofarm Basket Poznań - Ogniwo Szczecin 84 : 47 więcej
TS Basket Poznań - Politechnika Gdańska 65 : 68 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - Medyk Konin 2 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 6 : 0 więcej
Elana Toruń - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Spójnia Świdwin 2 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 2 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Łabędź Widuchowa 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Stal Lipiany 1 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Osadnik Myślibórz 1 : 6 więcej
Pogoń Barlinek - Iskierka Szczecin 0 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 : 1 więcej
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 1 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 : 0 więcej
Korona Człopa - Drawa Drawno 5 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Piast Chociwel 0 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Zorza Dobrzany 3 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 4 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 6 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk II Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 13 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 0 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 1 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 0 : 5 więcej
Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 0 : 4 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 3 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Sparta Skalin 4 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Bryza Reńsko 13 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko 5 : 1 więcej
Unia Stargard - Grot Gardno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Rurzyca Nawodna 0 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 6 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 0 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań 6 : 4 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 2 więcej
Sokół Lulewice - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 14 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 1 więcej
Warta Poznań SA - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Arka Gdynia SSA 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Okręt Szczecin 0 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 6 więcej
piła nożna I liga futsalu
UMKS Zgierz - Podkowa Teqball Club 3 : 4 więcej
TAF Toruń - Best Drive Piła 6 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk 28 : 25 więcej
Łomża Vive Kielce - SPR Stal Mielec 35 : 28 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 28 : 32 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 31 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SMS ZPRP II Płock - Arka Gdynia 27 : 30 więcej
Sambor Tczew - GUKS Drwęca Lubicz 30 : 16 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - Jutrzenka Płock 23 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - UKS PCM Kościerzyna 37 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KPR Elbląg - PGE KPR Gryfino 22 : 28 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - MKS Mazur Sierpc 35 : 26 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sokół Kościerzyna 21 : 25 więcej
Tytani Wejherowo - SMS ZPRP II Płock 33 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 22 : 32 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Handball Czersk 29 : 20 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Pogoń Handball Szczecin 31 : 23 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MSPR Junak Włocławek - UKS Morski Sianów 15 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SPS Konspol Słupca - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 1 więcej
Astra Nowa Sól - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
Trefl II Gdańsk - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
Enea Energetyk Poznań - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - SMS Police 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
mecze:
55 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
43 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
28 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
23 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
16 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
14 » Wieża Postomino-MKP Szc »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
12 » Gavia Choszczno-Chemik  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
DonMateo forbidden3...
Higlejn20 KibicStarg...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3017
• imprez: 138534
• newsów: 76536
• użytkowników: 79974
• komentarzy: 1143037
• zdjęć: 851180
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies