ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 listopad 2021
pokaż:
06 listopad
Szczecińska Liga Mistrzów rocznik 2011 więcej
Pierwsza Piłka rocznik 2011 grupa 5 więcej
Baraż wojewódzki o udział w Centralnej Lidze Juniorek U-15 (jesień) II Mecz UKS Victoria SP2 Sianów - LFA Szczecin 2:1 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 73 : 87 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
MKKS Żak Koszalin - Turów Zgorzelec 72 : 64 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 77 : 69 więcej
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków 96 : 79 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin 75 : 58 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS AZS UMCS Lublin 81 : 66 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 89 : 62 więcej
GKS Tychy - Dziki Warszawa 79 : 78 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka Gdynia 76 : 87 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 87 : 78 więcej
Sokół Międzychód - Biofarm Basket Poznań 94 : 77 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - TS Basket Poznań 73 : 67 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Radomiak Radom - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - KS AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Jeziorak Szczecin 6 : 0 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 4 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Połczyn Zdrój 7 : 0 więcej
Vineta Wolin - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Unia Janikowo - Elana Toruń 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 2 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 3 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Kotwica II Kołobrzeg 6 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 5 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 4 więcej
Stal Lipiany - Mierzynianka Mierzyn 6 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 13 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 12 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Mechanik Bobolice 0 : 9 więcej
Głaz Tychowo - Wrzos Wrześnica 1 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Vimobilia Będzino 6 : 0 więcej
Gryf Polanów - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
Redłovia Redło - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 0 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
Piast Chociwel - Drawa Drawno 4 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Bierzwnik 0 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Pomień 7 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - KP Drawsko Pomorskie 5 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Chemik Police 8 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - SALOS II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Wicher Brojce - Bałtyk Gostyń 3 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 4 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 4 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 0 : 4 więcej
Ina Recz - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Promień Mosty - Chemik II Police 1 : 6 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 4 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Czarni Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sęp Brzesko - Kluczevia II Stargard 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 3 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Pogoń II Barlinek 4 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Gryf Dobrowo 2 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 3 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Błękitni Ostrowice 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Olimpijczyk Kwakowo - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
Radunia Stężyca - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Arka Gdynia SSA - SKS Gwarek Zabrze 7 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Wisła Kraków SA 0 : 4 więcej
Warta Poznań - Górnik Zabrze S.A. 1 : 5 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Rzeszów 3 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Polonia Warszawa 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin 3 : 3 więcej
Future Szczecin - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Okręt Szczecin - Pionier Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 1 : 4 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 6 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - KA4 resPect Krobia 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Górnicza Konin 9 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
UMKS Zgierz - Futsal Szczecin 7 : 3 więcej
KS Dynamik Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica 9 : 7 więcej
Futbalo Białystok - LZS Bojano 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 34 : 21 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - Sambor Tczew 23 : 24 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Bukowsko-Dopiewski KPR 35 : 28 więcej
Jutrzenka Płock - SPR Pogoń Szczecin 18 : 28 więcej
AZS Poznań - SMS ZPRP II Płock 30k : 30 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MKS PR Urbis Gniezno 18 : 42 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 29 więcej
Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 : 34 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 35 : 30 więcej
ITS Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 39 : 27 więcej
BSMS Bartoszyce - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 : 31 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR GKS Żukowo - MSPR Junak Włocławek 36 : 12 więcej
Iskra AMW Gdynia - MKS Słupia Słupsk 27 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Joker Świecie 3 : 1 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - UNI Opole 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - Stalpro Błyskawica Szczecin 0 : 3 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Enea Energetyk Poznań 0 : 3 więcej
Anioły Toruń - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Sobieski Żagań 3 : 1 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SPS Konspol Słupca 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - AZS UMK Toruń 2 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - KS Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
5 » Kary zawieszenia licenc »
3 » Pomorzanin rozpocznie p »
3 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Kamil Lech zawodnikiem  »
1 » Przygotowania Pogoni Po »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
7 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin-Hansa Ro »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
2 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
1 » Vineta II Wolin-Znicz N »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2981
• imprez: 133854
• newsów: 75816
• użytkowników: 79597
• komentarzy: 1133823
• zdjęć: 836660
• relacji: 39628
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies