ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2016
pokaż:
01 marzec
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Asseco II Gdynia - Jedynka Pelplin 83 - 55 więcej
SMS Władysławowo - Obra Kościan 74 - 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Tauron Kielce - Śląsk Wrocław 37 - 20 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 29 - 29 więcej
02 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Basket Poznań 68 - 76 więcej
Noteć Inowrocław - Śląsk II Wrocław 62 - 68 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Asseco II Gdynia - Itago Gdynia 102 - 63 więcej
Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 71 - 83 więcej
Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo 119 - 82 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 6 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2 - 3 więcej
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa 3 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 26 - 23 więcej
Pogoń Baltica Szczecin - KPR Jelenia Góra 38 - 27 więcej
UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin 25 - 39 więcej
AZS AWFiS Gdańsk - Start Elbląg 28 - 35 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Vistal Gdynia 27 - 37 więcej
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 33 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock 22 - 40 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Hutnik Kraków - AZS Stal Nysa 0 - 3 więcej
KPS Siedlce - GKS Katowice 0 - 3 więcej
03 marzec
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Basket Piła - Jedynka Pelplin 86 - 81 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
GKS Żukowo - Sambor Tczew 39 - 21 więcej
04 marzec
Legionovia trenowała w Dziwnowie więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 109 - 73 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 1 - 1 więcej
Wisła Kraków - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
ROW Rybnik - GKS Tychy 0 - 0 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Krispol Września - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
05 marzec
KSW 34 więcej
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour więcej
Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Wojewody Zachodniopomorskiego więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Młodzik więcej
XVII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 81 - 76 więcej
Znicz Basket Pruszków - Sokół Łańcut 72 - 68 więcej
MOSiR Krosno - Noteć Inowrocław 112 - 82 więcej
Śląsk II Wrocław - GTK Gliwice 64 - 69 więcej
GKS Tychy - Rosa II Radom 102 - 84 więcej
AZS AWF Katowice - Pogoń Prudnik 82 - 77 więcej
Basket Poznań - Doral Nysa Kłodzko 44 - 51 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Rosa Radom 79 - 85 więcej
Energa Czarni Słupsk - Pro-Basket Kutno 87 - 84 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Twarde Pierniki Toruń 74 - 73 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Itago Gdynia - Kotwica 50 Kołobrzeg 77 - 101 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Białogard 1 - 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno 3 - 3 więcej
Unia Stargard - Ina Ińsko 4 - 4 więcej
Polonia Płoty - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 6 - 2 więcej
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 5 - 3 więcej
Ina Goleniów - Masovia Maszewo 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wicher Brojce 1 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Budowo 10 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 2 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3 - 1 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Legionovia Legionowo 1 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Polonia Bytom 1 - 0 więcej
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice 1 - 1 więcej
Stal Mielec - Znicz Pruszków 3 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
Radomiak Radom - Raków Częstochowa 1 - 0 więcej
Okocimski Brzesko - Gryf Wejherowo 0 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Piast Chociwel 5 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gwiazda Ruda Śl. - AZS UŚ Katowice 1 - 7 więcej
Gatta Zduńska Wola - Chrobry Głogów 6 - 0 więcej
Nbit Gliwice - Clearex Chorzów 0 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0 - 4 więcej
Pomologia Prószków - Pogoń Szczecin 2 - 2 więcej
UKP Zielona Góra - Ruch Chorzów 0 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Academy Wrocław 1 - 1 więcej
Warta Poznań - Gwarek Zabrze 3 - 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
Unia Dolice - Dąb Dębno 3 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń II Szczecin 0 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Świt Skolwin 0 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Gryf Polanów - Drawa Drawsko Pom. 3 - 5 więcej
Sława Sławno - Rasel Dygowo 2 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KPR Legionowo - Górnik Zabrze 27 - 27 więcej
SPR Chrobry Głogów - Stal Mielec 35 - 27 więcej
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 25 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Energetyk Gryfino - Stal Gorzów 18 - 29 więcej
Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 29 - 24 więcej
Cartusia Kartuzy - Wybrzeże II Gdańsk 24 - 22 więcej
MLKS Borowiak Czersk - SMS II Gdańsk 26 - 48 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn ZPR
Wybrzeże Gdańsk - KS Azoty Puławy 25 - 28 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGNiG Nafta Piła - Chemik Police 0 - 3 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Atom Trefl Sopot 0 - 3 więcej
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna 3 - 1 więcej
Budowlani Łódź - Impel Wrocław 1 - 3 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
SMS Spała - Energa Omis Ostrołęka 3 - 0 więcej
Camper Wyszków - KPS Siedlce 2 - 3 więcej
Ślepsk Suwałki - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
AZS Stal Nysa - KPS Kęczanin Kęty 3 - 0 więcej
Victoria Wałbrzych - AGH 100RK AZS Kraków 3 - 2 więcej
Hutnik Kraków - GKS Katowice 0 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
PSPS Chemik Police - SMS PZPS Szczyrk 3 - 1 więcej
Silesia Volley Mysłowice - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
KS Murowana Goślina - Karpaty Krosno 2 - 3 więcej
Nike Węgrów - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 1 więcej
Joker Świecie - Budowlani Toruń 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Olimp Łobez - Bronek Koszalin 0 - 3 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - LO - SMS I Świnoujście 1 - 3 więcej
Stocznia M&W Darłowo - SGS Goleniów 2 - 3 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn - play-off m.1-4
KS Chełmża - Espadon II Szczecin 0 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Wilki Wilczyn 3 - 0 więcej
06 marzec
VII edycja Biegu Kobiet- Alkala Bieg Kobiet więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa szczecinecka więcej
Konferencja metodyczno-szkoleniowa ZZPN więcej
Turniej finałowy PLAS Browar Połczyn Kobiet i Mężczyzn więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Żaków więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa dziewcząt więcej
Turniej Tenisa Stołowego w Dębnie więcej
Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Start Lublin 121 - 70 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 92 - 81 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Turów Zgorzelec 85 - 92 więcej
Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 69 - 86 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 94 - 73 więcej
SMS Władysławowo - Kotwica 50 Kołobrzeg 59 - 121 więcej
TKM Włocławek - AZS UMK Toruń 65 - 73 więcej
Itago Gdynia - Domino Inowrocław 63 - 76 więcej
Obra Kościan - Asseco II Gdynia 73 - 96 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 4 - 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 4 - 7 więcej
Płomień Jeżyczki - Barton Barcino 3 - 7 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Przekolno 2 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Dolina Łętowska 6 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Wicher Przelewice 0 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 6 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Stal Lipiany 0 - 13 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Pomorzanin Krąpiel 2 - 8 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zew Dąbroszyn 8 - 1 więcej
Ina Goleniów - Dąb Dębice 2 - 10 więcej
Aquila Szczecin - Czcibor Cedynia 4 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Płomień Myślino 1 - 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 5 - 1 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Nadwiślan Góra - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 2 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Red Devils Chojnice - GAF Omega Gliwice 6 - 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 5 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Nowa Sól - Górnik Zabrze 0 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy 32 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
LKS Kęsowo - AZS UKW Bydgoszcz 24 - 28 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica 28 - 25 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Gryf-Arena Gryfice - LO - SMS I Świnoujście 0 - 3 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn - play-off m.1-4
KS Chełmża - Espadon II Szczecin 0 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Wilki Wilczyn 3 - 0 więcej
07 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 Szczecin 3 - 4 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
DevelopRes Rzeszów - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
08 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 102 - 79 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 1 - 1 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn ZPR
Vive Tauron Kielce - MMTS Kwidzyn 41 - 24 więcej
09 marzec
Polska - Węgry 24:27 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Śląsk II Wrocław - Znicz Basket Pruszków 72 - 76 więcej
Basket Poznań - GTK Gliwice 61 - 64 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom 98 - 84 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn ZPR
Czuwaj Przemyśl - Orlen Wisła Płock 23 - 38 więcej
LKPR Moto-Jelcz Oława - Górnik Zabrze 29 - 31 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Gwardia Opole 30 - 35 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 17 - 34 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
GKS Katowice - SMS Spała 2 - 3 więcej
10 marzec
V Ogólnopolski Turniej w Piłce Nożnej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z okazji Dnia Kobiet więcej
11 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2 - 2 więcej
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
piła nożna II liga
ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
Budowlani Toruń - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
12 marzec
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour więcej
XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Abstynentów więcej
IV Memoriał im. Zbigniewa Rausa więcej
Turniej squasha - Mistrz Sprzedaży CUP więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Legia Warszawa 82 - 107 więcej
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 78 - 75 więcej
MOSiR Krosno - GTK Gliwice 102 - 58 więcej
Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 84 - 63 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Twarde Pierniki Toruń 59 - 84 więcej
Energa Czarni Słupsk - Start Lublin 94 - 60 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Kotwica 50 Kołobrzeg - Obra Kościan 84 - 56 więcej
AZS UMK Toruń - Domino Inowrocław 100 - 57 więcej
piła nożna Sparingi
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 0 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 5 - 4 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 7 więcej
Sokół Sokoliniec - Zjednoczeni Wapnica 4 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 3 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 4 - 2 więcej
Dęby Rogowo - Aquila Szczecin 1 - 7 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 5 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 1 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 - 2 więcej
Ruch Chorzów - Lech Poznań 1 - 3 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Okocimski Brzesko 3 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Nadwiślan Góra 3 - 0 więcej
Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 więcej
Znicz Pruszków - Wisła Puławy 1 - 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Olimpia Zambrów 2 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 0 - 1 więcej
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 0 - 3 więcej
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 więcej
Vineta Wolin - Drawa Drawsko Pom. 5 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 2 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 0 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 0 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Piast Chociwel 3 - 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 0 więcej
Odra Chojna - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Lipiany - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 więcej
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 3 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Błękitni II Stargard 1 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Stal Szczecin 0 - 2 więcej
Energetyk Gryfino - Sparta Węgorzyno 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Nbit Gliwice 4 - 1 więcej
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 6 więcej
Chrobry Głogów - Clearex Chorzów 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Rolpol Chlebowo 5 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 3 więcej
Mewa Resko - Orzeł Pęzino 2 - 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik II Police 0 - 3 więcej
Orkan Suchań - Sparta Gryfice 2 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Promień Mosty 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Biali Sądów 1 - 3 więcej
Remor Recz - Sęp Brzesko 3 - 2 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Zieloni Zielin 5 - 1 więcej
Unia Dolice - Gavia Choszczno 5 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Gwarek Zabrze - Bałtyk Koszalin 1 - 4 więcej
Academy Wrocław - Arka Nowa Sól 6 - 0 więcej
Górnik Zabrze - UKP Zielona Góra 3 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KKP Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 2 - 3 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 2 więcej
AZS Wrocław - Sztorm AWFiS Gdańsk 2 - 0 więcej
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Kotwica II Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań 17 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Gwardia Opole 32 - 31 więcej
Zagłębie Lubin - SPR Chrobry Głogów 17 - 15 więcej
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 29 - 21 więcej
Śląsk Wrocław - MMTS Kwidzyn 16 - 33 więcej
KS Azoty Puławy - KPR Legionowo 29 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Stal Gorzów - MLKS Borowiak Czersk 39 - 20 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Szczypiorniak Olsztyn 24 - 33 więcej
MKS Brodnica - Gwardia Koszalin 26 - 28 więcej
Tytani Wejherowo - LKS Kęsowo 47 - 18 więcej
Sambor Tczew - Energetyk Gryfino 47 - 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGNiG Nafta Piła - Atom Trefl Sopot 3 - 1 więcej
DevelopRes Rzeszów - Chemik Police 0 - 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 2 - 3 więcej
Muszynianka Muszyna - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Hutnik Kraków - SMS Spała 0 - 3 więcej
GKS Katowice - Victoria Wałbrzych 3 - 1 więcej
AGH 100RK AZS Kraków - AZS Stal Nysa 3 - 0 więcej
KPS Kęczanin Kęty - Ślepsk Suwałki 0 - 3 więcej
Warta Zawiercie - Camper Wyszków 3 - 1 więcej
KPS Siedlce - Krispol Września 1 - 3 więcej
Espadon Szczecin - Energa Omis Ostrołęka 3 - 2 więcej
siatkówka I liga kobiet
SMS PZPS Szczyrk - Joker Świecie 1 - 3 więcej
AZS Politechniki Śl. Gliwice - PSPS Chemik Police 0 - 3 więcej
Wisła Warszawa - Nike Węgrów 3 - 0 więcej
Silesia Volley Mysłowice - KS Murowana Goślina 1 - 3 więcej
siatkówka III liga kobiet
Spójnia Stargard - Gryf Szczecinek 3 - 0 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn - play-off m.1-4
Espadon II Szczecin - KS Chełmża 3 - 0 więcej
Wilki Wilczyn - Stal Grudziądz 3 - 1 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn - play-off m.5-6
OPP-Powiat Kołobrzeski - AZS UAM Poznań 0 - 3 więcej
13 marzec
Jeździć Bezpiecznie więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa białogardzko-kołobrzeska więcej
Międzyzdroje Cup 2016 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Basket Poznań 78 - 72 więcej
Astoria Bydgoszcz - AZS AWF Katowice 100 - 74 więcej
Rosa II Radom - Śląsk II Wrocław 91 - 73 więcej
Noteć Inowrocław - Znicz Basket Pruszków 75 - 80 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec 57 - 78 więcej
Pro-Basket Kutno - Stelmet Zielona Góra 50 - 81 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia 72 - 78 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Ostrów Wlkp. 79 - 73 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Politechnika Gdańska - Jedynka Pelplin 68 - 74 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 6 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 3 - 4 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Łożnica 2 - 3 więcej
Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze 1 - 2 więcej
Płomień Myślino - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 1 więcej
KLUKS Krzywin - Gryf Nowielin 5 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Stal Mielec 1 - 1 więcej
Polonia Bytom - GKS Tychy 0 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Świt Skolwin - KS Chwaszczyno 0 - 4 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Piast Karsko - Morzycko Moryń 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Red Devils Chojnice - Gwiazda Ruda Śl. 6 - 2 więcej
GAF Omega Gliwice - Red Dragons Pniewy 2 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 0 - 0 więcej
Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Koral Mostkowo - Grot Gardno 4 - 2 więcej
Klon Krzęcin - Mechanik Warnice 0 - 3 więcej
Czarni Lubanowo - Błękit Pniewo 0 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Pomologia Prószków - Ruch Chorzów 2 - 1 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - AP Szczecinek 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - GOSiRki Piaseczno 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
KP Przecław - Unia Swochowo 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Wierzchowo - Płomień Jeżyczki 5 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce 31 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Cartusia Kartuzy 38 - 28 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn ZPR
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 31 - 25 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn - play-off m.5-6
AZS UAM Poznań - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 0 więcej
14 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 62 - 79 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Mirstal Mirosławiec 0 - 1 więcej
Husaria Tymień - Sokół Lulewice 13 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków 2 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 2 - 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 więcej
15 marzec
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Asseco II Gdynia - Trefl II Sopot 91 - 77 więcej
piła nożna Puchar Polski
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 więcej
16 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Start Lublin - Rosa Radom 73 - 76 więcej
Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 91 - 83 więcej
piła nożna Puchar Polski
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin 3 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 3 - 1 więcej
Medyk Konin - AZS Wrocław 8 - 0 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Energa Omis Ostrołęka - KPS Siedlce 0 - 3 więcej
siatkówka Siatkarski Puchar Polski kobiet
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 3 - 2 więcej
Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 0 - 3 więcej
17 marzec
piła nożna Sparingi
Husaria Tymień - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - SMS II Gdańsk 31 - 33 więcej
18 marzec
I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych - CKS Handball Cup więcej
Malta Open 2016 - karate WUKF więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Legia Warszawa - Basket Poznań 71 - 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 5 - 1 więcej
piła nożna II liga
ROW Rybnik - Polonia Bytom 0 - 1 więcej
19 marzec
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour więcej
Międzynarodowa Gala Sztuk Walk Mieszanych więcej
Liga Żaków - Grupa Świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Białogardzka więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Świdwińska więcej
I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych - CKS Handball Cup więcej
Water polo (I): Arkonia Szczecin - Legia Warszawa więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Noteć Inowrocław 87 - 71 więcej
Sokół Łańcut - SKK Siedlce 93 - 87 więcej
Znicz Basket Pruszków - GTK Gliwice 79 - 67 więcej
Śląsk II Wrocław - Pogoń Prudnik 67 - 61 więcej
GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz 88 - 93 więcej
AZS AWF Katowice - Doral Nysa Kłodzko 80 - 61 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pro-Basket Kutno - Trefl Sopot 74 - 62 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 73 - 53 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Obra Kościan - Kotwica 50 Kołobrzeg 67 - 92 więcej
Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń 79 - 89 więcej
Jedynka Pelplin - Politechnika Gdańska 78 - 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 0 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 0 - 0 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 - 2 więcej
piła nożna II liga
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 1 - 1 więcej
Olimpia Zambrów - Znicz Pruszków 0 - 4 więcej
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 4 - 1 więcej
Stal Mielec - Raków Częstochowa 3 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0 - 1 więcej
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 2 - 1 więcej
Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo 2 - 0 więcej
Okocimski Brzesko - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
GKS Przodkowo - Gwardia Koszalin 3 - 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
KS Chwaszczyno - Cartusia Kartuzy 1 - 1 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Chemik Police 3 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Gryf Słupsk 1 - 1 więcej
Lechia II Gdańsk - Wierzyca Pelplin 5 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Astra Ustronie Morskie - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Odra Chojna 1 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 0 - 0 więcej
Piast Chociwel - Osadnik Myślibórz 2 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
Olimp Gościno - Iskra Białogard 2 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 1 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Kłos Pełczyce 3 - 0 więcej
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 3 więcej
Piast Karsko - Sarmata Dobra 4 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Ina Ińsko 0 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 3 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin 1 - 5 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Olimp Złocieniec - Sokół Karlino 0 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Orzeł Wałcz 1 - 3 więcej
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 2 - 2 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 2 więcej
Promień Mosty - Orkan Suchań 0 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Zootechnik Kołbacz 7 - 0 więcej
Tanowia Tanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 więcej
Chemik II Police - Mewa Resko 1 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Masovia Maszewo 3 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Rolpol Chlebowo 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 3 - 2 więcej
Błękit Pniewo - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
Grot Gardno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1 - 2 więcej
Lech Poznań - Arka Gdynia 3 - 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
UKP Zielona Góra - Academy Wrocław 2 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Warta Poznań 2 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 1 - 1 więcej
AP Szczecinek - SALOS Szczecin 2 - 2 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - Medyk Konin 0 - 2 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 3 - 6 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - Czarni Sosnowiec 2 - 0 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
Mitech Żywiec - KKP Bydgoszcz 0 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Olimpia Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Orzeł Prusinowo 5 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Międzywodzie 6 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Zorza Tychowo 5 - 0 więcej
Dąb Dębice - Zenit Koszewo 2 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 więcej
Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 2 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Pomorzanin II Nowogard 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Goplana Żabów - Rurzyca Nawodna 0 - 3 więcej
KLUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 0 - 2 więcej
KP Przecław - Ogniwo Babinek 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Piast II Karsko 3 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
AP Hutnik Szczecin - Gavia Choszczno 0 - 3 więcej
Arkonia II Szczecin - SALOS II Szczecin 2 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 1 - 4 więcej
Radew Białogórzyno - Darłovia Darłowo 0 - 5 więcej
Bajgiel Będzino - Wieża Postomino 0 - 4 więcej
Saturn Mielno - Jantar Siemyśl 7 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Kolejarz Wierzchowo - Unia Człopa 4 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna 0 - 5 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 2 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 3 - 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram 0 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Mirstal Mirosławiec 1 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 2 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Polonia Płoty 1 - 2 więcej
Korona Stuchowo - Mewa Resko 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 5 - 0 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Energetyk Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz 37 - 24 więcej
GKS Żukowo - Tytani Wejherowo 28 - 28 więcej
Gwardia Koszalin - Wybrzeże II Gdańsk 31 - 20 więcej
Cartusia Kartuzy - MLKS Borowiak Czersk 32 - 19 więcej
Sambor Tczew - Stal Gorzów 22 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn play-out
Śląsk Wrocław - Stal Mielec 25 - 31 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
SMS Spała - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
Krispol Września - Warta Zawiercie 0 - 3 więcej
Camper Wyszków - KPS Kęczanin Kęty 3 - 2 więcej
Ślepsk Suwałki - AGH 100RK AZS Kraków 3 - 1 więcej
AZS Stal Nysa - GKS Katowice 1 - 3 więcej
Victoria Wałbrzych - Hutnik Kraków 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
PSPS Chemik Police - Wisła Warszawa 3 - 1 więcej
ŁKS Łódź - KS Murowana Goślina 0 - 3 więcej
Nike Węgrów - Karpaty Krosno 0 - 3 więcej
Joker Świecie - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Bronek Koszalin - Gryf-Arena Gryfice 3 - 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet - play-off
Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
20 marzec
XXX Międzynarodowy Bieg Zaślubin więcej
I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych - CKS Handball Cup więcej
Water polo (II): Arkonia Szczecin - Legia Warszawa więcej
koszykówka I liga koszykarzy
MOSiR Krosno - Rosa II Radom 103 - 67 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 72 - 87 więcej
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 72 - 66 więcej
Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 70 - 59 więcej
Turów Zgorzelec - Śląsk Wrocław 99 - 84 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Stelmet Zielona Góra 83 - 80 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Trefl II Sopot - Asseco II Gdynia 54 - 71 więcej
piła nożna Sparingi
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 7 - 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Gryf Nowielin 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 2 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Drawa Drawsko Pom. - Świt Skolwin 0 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
GKS Leśnik II Manowo - Błonie Barwice 5 - 2 więcej
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Mechanik Bobolice 2 - 2 więcej
Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 15 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo 1 - 6 więcej
Mechanik Warnice - Remor Recz 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 2 - 1 więcej
Biali Sądów - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
Pomologia Prószków - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
Arka Nowa Sól - Gwarek Zabrze 0 - 5 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 6 - 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 1 - 5 więcej
Olimpia III Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Hattrick Kołobrzeg 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 2 - 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów 0 - 6 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Flota Świnoujście 0 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Czarni Marianowo 2 - 13 więcej
Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo 6 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Jedność Przewłoki 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 3 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Rybak Wełtyń 11 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Zryw Kołbaskowo 3 - 7 więcej
Czarni Czarnówko - Czcibor Cedynia 0 - 6 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Unia Swochowo 0 - 0 więcej
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - CRS Barlinek 0 - 9 więcej
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 2 - 4 więcej
Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 5 - 1 więcej
Iskra Pomień - Sokół Granowo 3 - 4 więcej
Korona Raduń - Saturn Szadzko 4 - 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Orkan Rów - Czarni Czerników 4 - 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Santos Sarbinowo 3 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 11 - 0 więcej
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 1 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Olimpia Smolnica 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 2 - 2 więcej
Baszta Sławno - Olympic Warszkowo 0 - 3 więcej
Płomień Jeżyczki - Arkadia II Malechowo 2 - 5 więcej
Orzeł Smardzewo - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
Strong Zielenica - KS Skibno 1 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Grot Bonin 2 - 4 więcej
Wrzos Wrześnica - Iskra Kłanino 6 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Graf Bukówko 0 - 3 więcej
Derby Karścino - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 8 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 2 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Huragan Bierzwnica 1 - 2 więcej
Wicher Rąbino - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Resko Karcino 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
LKS Karsibór - Mechanik Turowo 1 - 8 więcej
Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo 4 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 2 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 5 - 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - Bytyń Nakielno 7 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - SP Wilcze Laski 2 - 4 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
CRS Barlinek - Dąb Dębno 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Zawisza Grzmiąca - Fala Hen Gąski 2 - 2 więcej
Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Darpol Barzowice 10 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 1 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
AP II Szczecinek - Sad Chwiram 2 - 0 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 3 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Konin 4 - 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
LKS Kęsowo - MKS Brodnica 24 - 37 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SGS Goleniów - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 1 więcej
21 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 91 - 83 więcej
22 marzec
FUTSAL: Polska - Kazachstan więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
23 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 80 - 69 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Pro-Basket Kutno 58 - 63 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Politechnika Gdańska - Jedynka Pelplin 60 - 63 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 0 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - GKS Żukowo 28 - 33 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet ZPR
Pogoń Baltica Szczecin - Energa AZS Koszalin 23 - 25 więcej
AZS AWFiS Gdańsk - Zagłębie Lubin 24 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn play-out
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 38 - 18 więcej
Gwardia Opole - Stal Mielec 29 - 22 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet - play-off
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka Siatkarski Puchar Polski kobiet
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów 3 - 0 więcej
24 marzec
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 0 - 1 więcej
Znicz Pruszków - GKS Tychy 0 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 5 - 0 więcej
Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Gwarek Zabrze - UKP Zielona Góra 1 - 2 więcej
Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 2 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - AP Szczecinek 2 - 0 więcej
Świt Skolwin - Chemik Police 3 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Zagłębie Lubin - GOSiRki Piaseczno 0 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec 1 - 1 więcej
KKP Bydgoszcz - AZS PSW Biała Podlaska 1 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 1 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 0 więcej
AZS Wrocław - Medyk Konin 0 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Grom Szwecja - Lech Czaplinek 0 - 3 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Arka Gdynia - Górnik Konin 2 - 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 2 - 4 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1 - 6 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet ZPR
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Vistal Gdynia 24 - 34 więcej
Start Elbląg - MKS Selgros Lublin 31 - 30 więcej
25 marzec
piła nożna Sparingi
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 2 - 4 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Nadwiślan Góra 0 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Warta Poznań - Arka Nowa Sól 3 - 0 więcej
Academy Wrocław - Pomologia Prószków 3 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
AP II Szczecinek - Czwórka Wałcz 2 - 0 więcej
26 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 55 - 84 więcej
Stelmet Zielona Góra - Start Lublin 100 - 53 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 84 - 83 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Stal Ostrów Wlkp. 80 - 79 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 76 - 61 więcej
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 83 - 65 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Turów Zgorzelec 94 - 93 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Stal Mielec 0 - 0 więcej
Okocimski Brzesko - ROW Rybnik 0 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Puławy 2 - 1 więcej
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 3 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin 2 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 więcej
Chemik Police - KS Chwaszczyno 0 - 3 więcej
Cartusia Kartuzy - Drawa Drawsko Pom. 1 - 5 więcej
Świt Skolwin - Bałtyk Gdynia 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 3 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 0 - 0 więcej
Iskra Białogard - Jeziorak Szczecin 2 - 3 więcej
Kluczevia Stargard - Piast Chociwel 3 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 1 - 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 2 - 2 więcej
Dąb Dębno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 więcej
Odra Chojna - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Lipiany - Pomorzanin Nowogard 4 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Zorza Dobrzany 0 - 1 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 1 - 3 więcej
Ina Ińsko - Błękitni II Stargard 3 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Piast Karsko 2 - 3 więcej
Sarmata Dobra - Stal Szczecin 2 - 5 więcej
Morzycko Moryń - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Korona Człopa 1 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 0 - 8 więcej
Arkadia Malechowo - Hubertus Biały Bór 4 - 2 więcej
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Orzeł Wałcz 3 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - GKS Leśnik II Manowo 0 - 3 więcej
Sokół Karlino - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Wicher Brojce 0 - 6 więcej
Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino 1 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik II Police 3 - 1 więcej
Mewa Resko - Tanowia Tanowo 3 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 1 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Promień Mosty 1 - 1 więcej
Orkan Suchań - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 2 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Grot Gardno 3 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 5 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Mechanik Warnice 2 - 2 więcej
Remor Recz - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 1 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Unia Dolice 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Dąb Dębice 0 - 8 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Jedność-Ikar Krosino - Husaria Tymień 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Pomorzanin Sławoborze - Zawisza Grzmiąca 1 - 1 więcej
Darpol Barzowice - Saturn Mielno 0 - 9 więcej
Jantar Siemyśl - Grom Świelino 5 - 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 5 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 3 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Bajgiel Będzino 3 - 1 więcej
Wieża Postomino - Fala Hen Gąski 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Kolejarz Wierzchowo 11 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica 4 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 0 więcej
Sad Chwiram - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 0 więcej
Grom Szwecja - Jedność Tuczno 3 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Unia Człopa 3 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Polonia Środa WLKP - KKP Chełmża 2 - 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - Kotwica Kórnik 0 - 5 więcej
Olimp Gościno - AP Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Błonie Barwice - Sad Chwiram 4 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Pionier 95 Borne Sulinowo 9 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Fala Hen Gąski - Sława Sławno 0 - 13 więcej
Arkadia Malechowo - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 0 - 5 więcej
Saturn Mielno - Zryw Kretomino 2 - 2 więcej
27 marzec
Wielkanoc 2016 więcej
28 marzec
Wielkanoc 2016 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 70 - 62 więcej
29 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin 77 - 79 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - AZS Wrocław 0 - 2 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 6 - 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna 1 - 3 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - KKP Bydgoszcz 2 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 1 - 0 więcej
Mitech Żywiec - Zagłębie Lubin 1 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 1 - 6 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 0 więcej
30 marzec
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
SALOS II Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Leśnik Manowo 2 - 1 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet ZPR
Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin 24 - 26 więcej
MKS Selgros Lublin - Start Elbląg 27 - 24 więcej
Zagłębie Lubin - AZS AWFiS Gdańsk 32 - 23 więcej
Vistal Gdynia - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 41 - 26 więcej
31 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Śląsk Wrocław 79 - 89 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn ZPR
Vive Tauron Kielce - Gwardia Opole 41 - 17 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
9 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies