ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2016
pokaż:
01 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 75 - 94 więcej
02 luty
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Tytani Wejherowo 32 - 34 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet ZPR
Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna 41 - 28 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Pogoń Baltica Szczecin 24 - 30 więcej
03 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 78 - 69 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 93 - 86 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Stal Ostrów Wlkp. 78 - 69 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Trefl II Sopot - Basket Piła 67 - 62 więcej
AZS UMK Toruń - SMS Władysławowo 96 - 92 więcej
Obra Kościan - Jedynka Pelplin 57 - 65 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - AS Trenčín 3 - 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 2 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 5 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Trzygłów 7 - 2 więcej
Błękitni Stargard - GKS Leśnik Manowo 4 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 5 - 1 więcej
piła nożna Halowy Puchar Polski
FC Bydgoszcz - Pogoń '04 Szczecin 7 - 3 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet ZPR
Drwęca Lubicz - AZS AWFiS Gdańsk 13 - 41 więcej
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 19 - 33 więcej
KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin 15 - 28 więcej
AZS AWF Warszawa - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 23 - 40 więcej
Vistal Gdynia - KPR Jelenia Góra 39 - 21 więcej
SPR Olkusz - Zagłębie Lubin 30 - 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 1 więcej
Impel Wrocław - PGNiG Nafta Piła 3 - 2 więcej
Muszynianka Muszyna - DevelopRes Rzeszów 3 - 1 więcej
Atom Trefl Sopot - Chemik Police 2 - 3 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Energa Omis Ostrołęka - Victoria Wałbrzych 1 - 3 więcej
04 luty
piła nożna Sparingi
Energetyk Gryfino - Sparta Gryfice 5 - 4 więcej
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście 14 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Sparta Gryfice 5 - 4 więcej
Torgelower FC Greif - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 0 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Sowianka Sowno 7 - 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Cartusia Kartuzy - Sambor Tczew 15 - 27 więcej
05 luty
piła nożna Sparingi
Drutex-Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 5 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Jantar Ustka 2 - 5 więcej
Klon Krzęcin - Błękitni Dobiegniew 2 - 4 więcej
06 luty
Turniej o Puchar Burmistrza Polanowa więcej
III Halowy Turniej Piłki Nożnej Pamięci Macieja Rynkiewicza więcej
IV Memoriał im. Michała Ślęzaka więcej
Halowy Turniej Piłkarski Oldbojów w Sianowie więcej
Finał Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej Juniorów więcej
V Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Karnice więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - AZS AWF Katowice 79 - 85 więcej
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 88 - 82 więcej
Rosa II Radom - Astoria Bydgoszcz 80 - 86 więcej
GTK Gliwice - Doral Nysa Kłodzko 74 - 57 więcej
Noteć Inowrocław - Basket Poznań 73 - 67 więcej
Sokół Łańcut - Legia Warszawa 73 - 54 więcej
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 61 - 57 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 73 - 75 więcej
Pro-Basket Kutno - Śląsk Wrocław 71 - 60 więcej
Start Lublin - Asseco Gdynia 69 - 80 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
AZS UMK Toruń - Basket Piła 85 - 75 więcej
piła nożna Sparingi
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 5 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 1 - 1 więcej
Eintracht Zinnowitz - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 10 - 5 więcej
Drawa Drawsko Pom. - MKP Szczecinek 1 - 2 więcej
Ilanka Rzepin - Dąb Dębno 3 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Wicher Brojce 3 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 0 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 0 - 8 więcej
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 8 - 2 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Promień Mosty 5 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 7 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice 1 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - AZS AWFiS Gdańsk 33 - 26 więcej
Pogoń Baltica Szczecin - Start Elbląg 24 - 20 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 - 29 więcej
KPR Jelenia Góra - Vistal Gdynia 21 - 27 więcej
Ruch Chorzów - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 - 17 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 27 - 20 więcej
Vive Tauron Kielce - Górnik Zabrze 37 - 27 więcej
SPR Chrobry Głogów - KPR Legionowo 26 - 26 więcej
Gwardia Opole - KS Azoty Puławy 22 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Gwardia Koszalin - GKS Żukowo 21 - 22 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Energetyk Gryfino 37 - 26 więcej
MLKS Borowiak Czersk - AZS UKW Bydgoszcz 26 - 33 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PGNiG Nafta Piła 1 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Chemik Police 0 - 3 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 2 - 3 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
AGH 100RK AZS Kraków - Warta Zawiercie 3 - 0 więcej
KPS Kęczanin Kęty - SMS Spała 3 - 2 więcej
Espadon Szczecin - Hutnik Kraków 3 - 0 więcej
Krispol Września - AZS Stal Nysa 3 - 0 więcej
Camper Wyszków - Ślepsk Suwałki 1 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
Wisła Warszawa - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
Karpaty Krosno - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 0 więcej
KS Murowana Goślina - Budowlani Toruń 0 - 3 więcej
Nike Węgrów - PSPS Chemik Police 3 - 1 więcej
07 luty
Turniej halowy piłki nożnej zespołów z Gminy Szczecinek więcej
Turniej Halowy Piłki Nożnej Seniorów więcej
Finał Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej Juniorów więcej
3 KJS – Jeździć Bezpiecznie więcej
koszykówka I liga koszykarzy
MOSiR Krosno - Śląsk II Wrocław 81 - 68 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk 71 - 83 więcej
Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 86 - 80 więcej
Rosa Radom - Turów Zgorzelec 81 - 71 więcej
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 68 - 57 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Asseco II Gdynia - Domino Inowrocław 103 - 63 więcej
Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo 83 - 74 więcej
TKM Włocławek - Politechnika Gdańska 77 - 67 więcej
Trefl II Sopot - Obra Kościan 92 - 67 więcej
piła nożna Sparingi
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Trzygłów 5 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Zootechnik Kołbacz 6 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Sława Sławno 5 - 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Pomorzanin Zamęcin 3 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica 2 - 3 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 więcej
Aquila Szczecin - Centrum 44 5 - 1 więcej
18:00  Orzeł Bierzwnik - GKP Kłodawa więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gatta Zduńska Wola - Pogoń '04 Szczecin 4 - 3 więcej
Clearex Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. 4 - 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - GAF Omega Gliwice 4 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin 25 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 26 - 20 więcej
Stal Mielec - Orlen Wisła Płock 23 - 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
LKS Kęsowo - Stal Gorzów 22 - 28 więcej
MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica 30 - 37 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn ZPR
SPR Chrobry Głogów - KPR Legionowo 27 - 21 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Impel Wrocław - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
08 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - AZS Koszalin 84 - 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Red Dragons Pniewy - FC Toruń 1 - 2 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
Budowlani Łódź - DevelopRes Rzeszów 3 - 2 więcej
09 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rosa Radom - Start Lublin 94 - 47 więcej
piła nożna Sparingi
Światowid 63 Łobez - Pogoń II Szczecin 0 - 12 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - MKS Brodnica 36 - 34 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. - play-off
Chemik Police - Fenerbahçe SK Stambuł 0 - 3 więcej
10 luty
I Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Stargardu więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk 73 - 85 więcej
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 28 - 20 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
SMS Spała - Camper Wyszków 3 - 0 więcej
11 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 87 - 78 więcej
piła nożna Sparingi
Olimp Złocieniec - AP Szczecinek 2 - 2 więcej
Unia Stargard - Mechanik Warnice 6 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Sparta Gryfice 2 - 2 więcej
Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - Świt Skolwin 4 - 3 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - SMS II Gdańsk 28 - 38 więcej
12 luty
Finał Mistrzostw Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Legia Warszawa - Noteć Inowrocław 116 - 68 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Baszta Sławno 4 - 2 więcej
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 3 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0 - 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGNiG Nafta Piła - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
AZS Politechniki Śl. Gliwice - Silesia Volley Mysłowice 1 - 3 więcej
13 luty
Water polo: Arkonia Szczecin Waterpolo Pozna (I) więcej
Finał Mistrzostw Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej więcej
Pajo Cup 2016 więcej
XV Memoriał im. Jerzego Machońskiego więcej
koszykówka I liga koszykarzy
GKS Tychy - Spójnia Stargard 92 - 75 więcej
AZS AWF Katowice - Sokół Łańcut 60 - 66 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Rosa II Radom 79 - 75 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 73 - 82 więcej
Turów Zgorzelec - Stal Ostrów Wlkp. 90 - 79 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Basket Piła - Domino Inowrocław 82 - 72 więcej
piła nożna Sparingi
Orkan Dalewo - Mechanik Warnice 2 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 2 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
Ina Ińsko - Mechanik Warnice 2 - 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 6 - 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 1 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 5 - 1 więcej
Polonia Płoty - Piast Chociwel 3 - 5 więcej
Rasel Dygowo - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Iskra Kłanino 2 - 4 więcej
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 3 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica 3 - 2 więcej
Gryf Słupsk - GKS Leśnik Manowo 6 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 0 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 5 - 0 więcej
Unia Stargard - Orkan Suchań 2 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 więcej
Celuloza Kostrzyn n/O - Dąb Dębno 0 - 6 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 1 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Piast Gliwice 0 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Nbit Gliwice - AZS UŚ Katowice 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 36 - 25 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - KPR Jelenia Góra 35 - 24 więcej
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 24 - 32 więcej
MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin 25 - 19 więcej
AZS AWFiS Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Stal Mielec 33 - 27 więcej
Śląsk Wrocław - Gwardia Opole 20 - 30 więcej
KS Azoty Puławy - SPR Chrobry Głogów 36 - 22 więcej
MMTS Kwidzyn - Vive Tauron Kielce 25 - 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Stal Gorzów - Wybrzeże II Gdańsk 45 - 20 więcej
Tytani Wejherowo - MLKS Borowiak Czersk 36 - 33 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy 21 - 33 więcej
Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn 22 - 36 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 27 - 23 więcej
GKS Żukowo - LKS Kęsowo 42 - 10 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Ślepsk Suwałki - Krispol Września 3 - 2 więcej
AZS Stal Nysa - Energa Omis Ostrołęka 3 - 1 więcej
Hutnik Kraków - KPS Siedlce 0 - 3 więcej
GKS Katowice - Warta Zawiercie 3 - 2 więcej
AGH 100RK AZS Kraków - KPS Kęczanin Kęty 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
PSPS Chemik Police - ŁKS Łódź 3 - 1 więcej
Joker Świecie - Nike Węgrów 3 - 0 więcej
SMS PZPS Szczyrk - KS Murowana Goślina 3 - 1 więcej
Wisła Warszawa - Karpaty Krosno 3 - 1 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn gr.1
Trójka Nakło - AZS UAM Poznań 0 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Wilki Wilczyn 3 - 1 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - KS Chełmża 0 - 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Espadon II Szczecin 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet
WTS Włocławek - SMS Police 0 - 3 więcej
Culmen Chełmno - Orzeł Elbląg 2 - 3 więcej
Gedania Gdańsk - Trefl Malbork 3 - 0 więcej
Murowana II Goślina - Libero Starogard Gdański 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
LO - SMS I Świnoujście - Olimp Łobez 3 - 0 więcej
14 luty
Finał Miejsko-Gminnej Ligi Halowej w Połczynie-Zdroju w sezonie 2015/2016 więcej
RAZLOVE - 1. BIEG WALENTYNKOWY więcej
II Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup 2016 więcej
Finał Mistrzostw Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej więcej
Pajo Cup 2016 więcej
Water polo: Arkonia Szczecin Waterpolo Pozna (II) więcej
Halowy Turniej Piłkarski Seniorów o Puchar Prezesa KOZPN więcej
koszykówka I liga koszykarzy
MOSiR Krosno - SKK Siedlce 86 - 59 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Start Lublin 84 - 76 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Pro-Basket Kutno 69 - 64 więcej
Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra 41 - 70 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Śląsk Wrocław 77 - 68 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Kotwica 50 Kołobrzeg - TKM Włocławek 103 - 69 więcej
Politechnika Gdańska - Jedynka Pelplin 81 - 64 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 5 - 4 więcej
Aquila Szczecin - Iskra Banie 3 - 1 więcej
Victoria Sianów - Fala Hen Gąski 5 - 2 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Gryf Nowielin 7 - 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Orzeł Prusinowo 2 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 4 - 0 więcej
Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 5 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Gwiazda Ruda Śl. 6 - 3 więcej
Chrobry Głogów - FC Toruń 4 - 3 więcej
Clearex Chorzów - GAF Omega Gliwice 0 - 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin 27 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KPR Legionowo - Pogoń Szczecin 24 - 23 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Muszynianka Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
Atom Trefl Sopot - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
Victoria Wałbrzych - Espadon Szczecin 2 - 3 więcej
15 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek 66 - 86 więcej
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 66 - 60 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gatta Zduńska Wola - Red Devils Chojnice 4 - 2 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 0 więcej
16 luty
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Mewa Resko 1 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 0 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Baszta Sławno 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Tauron Kielce - KPR Legionowo 34 - 20 więcej
17 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Śląsk II Wrocław 63 - 69 więcej
Legia Warszawa - GTK Gliwice 88 - 77 więcej
SKK Siedlce - Astoria Bydgoszcz 87 - 99 więcej
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 80 - 59 więcej
Rosa II Radom - Basket Poznań 72 - 66 więcej
Noteć Inowrocław - AZS AWF Katowice 76 - 72 więcej
Sokół Łańcut - GKS Tychy 73 - 67 więcej
Znicz Basket Pruszków - MOSiR Krosno 59 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
SMS Władysławowo - TKM Włocławek 80 - 88 więcej
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 56 - 51 więcej
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 0 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 27 - 28 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
AGH 100RK AZS Kraków - SMS Spała 1 - 3 więcej
KPS Kęczanin Kęty - GKS Katowice 3 - 1 więcej
Warta Zawiercie - Hutnik Kraków 3 - 0 więcej
KPS Siedlce - Victoria Wałbrzych 2 - 3 więcej
Espadon Szczecin - AZS Stal Nysa 3 - 0 więcej
Energa Omis Ostrołęka - Ślepsk Suwałki 0 - 3 więcej
Krispol Września - Camper Wyszków 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
Silesia Volley Mysłowice - SMS PZPS Szczyrk 2 - 3 więcej
18 luty
piła nożna Sparingi
Błękitni Trzygłów - Sparta Węgorzyno 2 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 36 - 26 więcej
KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów 23 - 30 więcej
19 luty
1. Turniej Strefowy o awans do II ligi koszykówki więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - GAF Omega Gliwice 3 - 3 więcej
20 luty
18. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2016 więcej
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour więcej
Bałtyk Cup 2016: Energa Cup - rocznik 1997-98 więcej
Football Arena Cup więcej
II Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej więcej
IV Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
II Bałtyckie Mistrzosta Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2016 więcej
Ligi Żaków KOZPN - gr. białogard-kołobrzeg więcej
1. Turniej Strefowy o awans do II ligi koszykówki więcej
II Turniej Żaków o puchar Prezesa Dyrektora MOSiR-u w Kamieniu Pomorskim więcej
Turniej juniorów starszych o Puchar Głosu Szczecińskiego więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 78 - 86 więcej
Śląsk II Wrocław - Sokół Łańcut 49 - 74 więcej
GKS Tychy - Noteć Inowrocław 94 - 70 więcej
GTK Gliwice - AZS AWF Katowice 67 - 89 więcej
Legia Warszawa - Rosa II Radom 87 - 78 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Astoria Bydgoszcz 72 - 67 więcej
Basket Poznań - Pogoń Prudnik 52 - 67 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Turów Zgorzelec 80 - 94 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Trefl II Sopot - SMS Władysławowo 74 - 78 więcej
Itago Gdynia - Basket Piła 83 - 76 więcej
Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń 71 - 62 więcej
Obra Kościan - Politechnika Gdańska 67 - 75 więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Polanów - Iskra Białogard 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Odra Chojna 0 - 5 więcej
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 8 - 1 więcej
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka 5 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 6 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 1 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 4 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 2 - 1 więcej
Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 więcej
SV Warthe - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 9 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 4 - 2 więcej
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
AZS UŚ Katowice - Chrobry Głogów 3 - 3 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 2 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 31 - 24 więcej
UKS PCM Kościerzyna - AZS AWFiS Gdańsk 24 - 29 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin 17 - 29 więcej
Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia 31 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy 24 - 30 więcej
SPR Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 25 - 15 więcej
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 22 - 28 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 29 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
GKS Żukowo - Stal Gorzów 30 - 25 więcej
Gwardia Koszalin - Sambor Tczew 29 - 28 więcej
Cartusia Kartuzy - Tytani Wejherowo 20 - 30 więcej
Energetyk Gryfino - MKS Brodnica 26 - 31 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
SMS Spała - Krispol Września 1 - 3 więcej
Camper Wyszków - Energa Omis Ostrołęka 3 - 0 więcej
AZS Stal Nysa - KPS Siedlce 3 - 1 więcej
Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
Hutnik Kraków - KPS Kęczanin Kęty 0 - 3 więcej
GKS Katowice - AGH 100RK AZS Kraków 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
PSPS Chemik Police - Joker Świecie 1 - 3 więcej
ŁKS Łódź - Karpaty Krosno 3 - 2 więcej
KS Murowana Goślina - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 1 więcej
Nike Węgrów - Budowlani Toruń 2 - 3 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn gr.1
Espadon II Szczecin - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
KS Chełmża - Stal Grudziądz 2 - 3 więcej
Wilki Wilczyn - Trójka Nakło 3 - 0 więcej
AZS UAM Poznań - LO MS Świnoujście 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet
SMS Police - Murowana II Goślina 3 - 1 więcej
Libero Starogard Gdański - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Gedania Gdańsk 2 - 3 więcej
Trefl Malbork - Culmen Chełmno 1 - 3 więcej
Orzeł Elbląg - WTS Włocławek 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
LO - SMS I Świnoujście - Stocznia M&W Darłowo 3 - 0 więcej
siatkówka III liga kobiet
SMS II Police - Spójnia Stargard 1 - 3 więcej
21 luty
18. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2016 więcej
Bałtyk Cup 2016: Energa Cup - rocznik 1997-98 więcej
Football Arena Cup więcej
II Bałtyckie Mistrzosta Pomorza w Futsalu Dźwirzyno Cup 2016 więcej
IV Halowy Turniej Piłki Nożnej 'Center MD CUP' więcej
Liga Bałtycka Orlik - Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Orlik więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa wałecka więcej
1. Turniej Strefowy o awans do II ligi koszykówki więcej
Gedania R-Gol Cup więcej
koszykówka I liga koszykarzy
MOSiR Krosno - Spójnia Stargard 88 - 58 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Śląsk Wrocław 89 - 64 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Kotwica 50 Kołobrzeg - Jedynka Pelplin 108 - 74 więcej
TKM Włocławek - Asseco II Gdynia 55 - 77 więcej
piła nożna Sparingi
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 3 - 6 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 6 - 3 więcej
Drawa Drawno - Świt Barnimie 3 - 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 2 - 5 więcej
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 4 - 6 więcej
Aquila Szczecin - Zenit Koszewo 5 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 więcej
Baszta Sławno - Grot Bonin 0 - 3 więcej
Penkuner SV - Sparta Gryfice 1 - 5 więcej
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 7 - 2 więcej
Energetyk II Gryfino - Iskra Banie 3 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Sława Sławęcin 6 - 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Sokół Kuleszewo 4 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin 1 - 1 więcej
Gryf Nowielin - Gryf Przekolno 2 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Vielgovia Szczecin 8 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gwiazda Ruda Śl. - FC Toruń 1 - 3 więcej
Red Devils Chojnice - Clearex Chorzów 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 31 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
LKS Kęsowo - Energetyk Gryfino 24 - 24 więcej
SMS II Gdańsk - Wybrzeże II Gdańsk 41 - 21 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 3 - 0 więcej
Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 1 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
Silesia Volley Mysłowice - Wisła Warszawa 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Bronek Koszalin - Mieszko Połczyn Zdrój 0 - 3 więcej
Gryf-Arena Gryfice - Olimp Łobez 3 - 2 więcej
22 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Górnik Łęczna 1 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Rekord Bielsko-Biała - Nbit Gliwice 2 - 2 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGNiG Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 0 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Muszynianka Muszyna 1 - 3 więcej
23 luty
piła nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 2 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. - play-off
Fenerbahçe SK Stambuł - Chemik Police 3 - 0 więcej
24 luty
III liga kosza: Spójnia II Stargard - Kotwica 50 II Kołobrzeg 64:68 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pro-Basket Kutno - Polpharma Starogard Gd. 92 - 82 więcej
piła nożna Sparingi
Świt Skolwin - Vineta Wolin 4 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin 25 - 24 więcej
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - SPR Chrobry Głogów 35 - 23 więcej
KS Azoty Puławy - Vive Tauron Kielce 25 - 29 więcej
25 luty
Turniej o Superpuchar Miejsko-Gminnej Ligi Halowej - sezon 2015/2016 więcej
Trenuj z nami, a może Ty zostaniesz gwiazdą reprezentacji Polski więcej
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Kotwica 50 Kołobrzeg - Obra Kościan 77 - 35 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 1 - 5 więcej
26 luty
Bałtyk Cup 2016: Sano Cup - rocznik 1999-200 więcej
Finał: Kaskada Cup 2015 - Mała Liga Kosza więcej
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Legia Warszawa - Pogoń Prudnik 84 - 75 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 76 - 74 więcej
Start Lublin - Śląsk Wrocław 72 - 79 więcej
piła nożna Sparingi
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 3 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 5 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0 - 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 więcej
27 luty
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour więcej
Bałtyk Cup 2016: Sano Cup - rocznik 1999-200 więcej
100%EG Adventure Run XIII więcej
IV Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o puchar Szczesny Materiały Budowlane więcej
III Regionalny Turniej Oldbojów w piłce nożnej - Winter Cup więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa drawska więcej
Ligi Żaków KOZPN - gr. szczecinecka więcej
Ligi Żaków KOZPN - gr. drawsko-wałecka więcej
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 81 - 76 więcej
SKK Siedlce - Doral Nysa Kłodzko 76 - 78 więcej
Rosa II Radom - AZS AWF Katowice 93 - 71 więcej
GTK Gliwice - GKS Tychy 78 - 53 więcej
Sokół Łańcut - MOSiR Krosno 80 - 84 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 49 - 61 więcej
Stelmet Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 101 - 78 więcej
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 72 - 52 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
AZS UMK Toruń - Itago Gdynia 90 - 65 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Karlino - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel 3 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
Polonia Płoty - Olimp Gościno 4 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 4 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Czarni Czarne 1 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 6 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 2 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 0 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice 3 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 3 - 4 więcej
Promień Mosty - Dąb Dębice 2 - 5 więcej
Świt Skolwin - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Korona Kielce 3 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
GAF Omega Gliwice - Gwiazda Ruda Śl. 2 - 2 więcej
FC Toruń - AZS UŚ Katowice 2 - 2 więcej
Chrobry Głogów - Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 więcej
Gatta Zduńska Wola - Nbit Gliwice 4 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 27 - 21 więcej
Ruch Chorzów - Pogoń Baltica Szczecin 17 - 26 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 27 - 23 więcej
Vistal Gdynia - Energa AZS Koszalin 34 - 28 więcej
MKS Selgros Lublin - AZS AWFiS Gdańsk 30 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 32 - 30 więcej
Stal Mielec - Gwardia Opole 23 - 24 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 20 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - Cartusia Kartuzy 32 - 26 więcej
Stal Gorzów - SMS II Gdańsk 27 - 23 więcej
Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 33 - 33 więcej
Sambor Tczew - LKS Kęsowo 38 - 35 więcej
Energetyk Gryfino - GKS Żukowo 21 - 33 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 28 - 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Chemik Police - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
DevelopRes Rzeszów - PGNiG Nafta Piła 0 - 3 więcej
siatkówka I liga mężczyzn
AGH 100RK AZS Kraków - Hutnik Kraków 3 - 0 więcej
KPS Kęczanin Kęty - Victoria Wałbrzych 2 - 3 więcej
Warta Zawiercie - AZS Stal Nysa 3 - 1 więcej
KPS Siedlce - Ślepsk Suwałki 0 - 3 więcej
Espadon Szczecin - Camper Wyszków 3 - 0 więcej
Energa Omis Ostrołęka - Krispol Września 0 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
ŁKS Łódź - Joker Świecie 3 - 2 więcej
Budowlani Toruń - PSPS Chemik Police 2 - 3 więcej
Wisła Warszawa - KS Murowana Goślina 3 - 1 więcej
Karpaty Krosno - Silesia Volley Mysłowice 3 - 1 więcej
28 luty
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Szczecinie więcej
Bałtyk Cup 2016: Sano Cup - rocznik 1999-200 więcej
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów więcej
Mistrzostwa Niemiec & Open de la Ville de Herstal więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pro-Basket Kutno - Turów Zgorzelec 84 - 69 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 87 - 68 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr.A
Basket Piła - TKM Włocławek 85 - 69 więcej
piła nożna Sparingi
Ina Ińsko - Gavia Choszczno 2 - 1 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Grot Gorawino 8 - 2 więcej
Dolina Łętowska - Płomień Jeżyczki 2 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Radowia Radowo Małe 2 - 4 więcej
Odra Czelin - Korona Klępicz 3 - 13 więcej
Wrzos Wrześnica - SwePol Link Bruskowo Wielkie 0 - 7 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 7 - 1 więcej
Aquila Szczecin - Grom Szczecin 6 - 4 więcej
Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 6 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Gryf Nowielin 4 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 9 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Pogoń Wierzchowo 4 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Karol Pęplino 2 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 11 - 0 więcej
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 4 - 2 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 11 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - GKS Leśnik Manowo 1 - 13 więcej
Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0 - 2 więcej
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice 3 - 3 więcej
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy 2 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KPR Legionowo - MMTS Kwidzyn 28 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk 39 - 36 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Atom Trefl Sopot - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
29 luty
Finał: Kaskada Cup 2015 - Mała Liga Kosza więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rosa Radom - Asseco Gdynia 87 - 80 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
9 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies