piłka ręczna / ligi mężczyzn
piłka ręczna / ligi mężczyzn Bengoro - 26.11.2023 12:50
Kolejna wygrana KPR Gryfino
autor: rwnetoraPGE KPR Gryfino pokonał Sambor Latocha Agropom Tczew 38:34. Dla gospodarzy była to czwarta wygrana z rzędu, a zaraz piąte zwycięstwo w sezonie.

Bardzo emocjonujący mecz z Sambor Tczew - Mężczyźni i musimy przyznać, że nie należał on do najłatwiejszych. Na ogromne brawa zasługuje Jakub Gackowski, który zaliczył w sobotę 8 celnych trafień i wiele świetnych akcji w obronie.
piłka ręczna / ligi mężczyzn rwnetora - 21.11.2023 16:22
Trzecia wygrana z rzędu
autor: rwnetora Wygrywamy z KS Szczypiorniak Olsztyn 43:21. Bardzo dobre spotkanie rozegrali dzisiaj nasi skrzydłowi- Bartek Telenga, Kamil Kostrzewa oraz Maksymilian Markowski. Bramkę kolejny raz zamurował Olek Jeziorny, ale naprawdę cała drużyna drużyna zasługuje na ogromne brawa.
piłka ręczna / ligi kobiet
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 19.11.2023 19:02
Stolica zdobyta. Świetny wynik Pogoni
autor: Wojciech KozłowskiPrzed meczem w Warszawie do składu SPR-u Pogoni Szczecin dołączyła nowa twarz. Z Młynów Stoisław Koszalin przybyła młoda rozgrywająca, Patrycja Jura, która w ORLEN Superlidze bardzo rzadko pojawiała się od pierwszych minut zawodów.
Szczecinianki znakomicie rozpoczęły mecz w stolicy Polski. Od początku bardzo wysoko poprzeczkę postawiła sobie zaledwie 17-letnia Zuzanna Zimnicka. Raz po raz jej ataki kończyły się wyjmowaniem piłki z siatki przez 2 lata młodszą Alicję Klarkowską.
autor: tkowW niedzielę, 29 października, SPR Pogoń Szczecin podejmowała na własnym parkiecie drużynę ENEA Piłka Ręczna Poznań. Po 4 porażkach w Lidze Centralnej, w końcu nadeszło upragnione zwycięstwo i bardzo ważne 3 punkty.

Pogoń rozpoczęła mecz, a wynik spotkania otworzyła Oliwia Panczenko. Dzięki dobrym obronom Katarzyny Zimny, drużyna już na początku meczu wyszła na prowadzenie 3:0. W 7. minucie wynik na tablicy pokazywał 4:4 i wtedy to trenerka Pogoni zdecydowała interweniować i wzięła czas. Gra przez większą część toczyła się bramka za bramkę, aż do 21. minuty. Wtedy to Pogoń zaczęła powiększać swoje prowadzenie nad ekipą z Poznania, dzięki mocnej obronie i skutecznym rzutom. Wynik na przerwę pokazywał 15:11 dla Pogoni. Prym w strzelaniu wiodła Zuzanna Zimnicka, która zdobyła 5 bramek w I części spotkania.
piłka ręczna / ligi mężczyzn ligamistrzow1 - 01.07.2023 16:21
Lista rywali na sezon 2023/2024

Dział Organizacji Rozgrywek ZPRP podaje do wiadomości wszystkie kluby z rozgrywek: Ligi Centralnej Kobiet, Ligi Centralnej Mężczyzn, I ligi mężczyzn gr. A, które przystąpią do sezonu 2023/2024
Swoich przedstawicieli w tych rozgrywkach ma też nasze województwo, lista drużyn w każdej lidze poniżej:
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 08.05.2023 19:32
Szok. Pogoń spadła z PGNiG Superligi Mężczyzn
autor: Kuba HajdukNie tak to miało wygląda. Sandra Spa Pogoń w przedostatniej kolejce rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn grała o być albo nie być w tych rozgrywkach. Wszystko utrudniło nieoczekiwane zwycięstwo Zagłębia Lubin dzień wcześniej w Kwidzynie przeciwko tamtejszemu MMTS-owi. Portowcy przegrali bardzo wyraźnie, ale to efekt tego, że z każdą akcją gości uchodziła z nich wszelka nadzieja na odwrócenie losów rywalizacji. Po 11 latach Pogoń znowu zagra w I lidze (obecnie nazywanej jako Liga Centralna). O wydarzeniu z niedzieli 7 maja 2023 roku przeczytasz poniżej.
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 19.02.2023 14:54
Pogoń zatopiła Arkę w Szczecinie w hicie
autor: Wojciech KozłowskiJeśliby oceniać pierwszą część rywalizacji na szczycie I ligi w grupie A, to należałoby to zrobić poprzez rezultat do przerwy (8:8). Od razu trzeba zaznaczyć, że był bardzo niski. Miało na to wpływ kilka kwestii. Pierwsza to oczywiście słabsza skuteczność. Drugi, niewątpliwa ranga spotkania. Wygrana gości praktycznie zapewniała im zwycięstwo w całych rozgrywkach.
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 05.02.2023 13:44
Wicelider zobowiązuje. Punkty na trudnym terenie
autor: Artur SzeferBardzo ważne spotkanie rozegrały szczypiornistki SPR-u Pogoni Szczecin. Udały się na Kaszuby, by zmierzyć się z tamtejszym KS-em Kościerzyna. Ewentualna strata punktów z tym rywalem mogła być dla naszych pań bardzo kosztowna. Już początek zawodów pokazał, że to, że popularna 'Kościerka' zajmuje dopiero 6. miejsce w stawce 10 drużyn, jest co najmniej mylące. Przez pierwsze 20 minut żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi. Na zdjęciu Lidia Haławczak (obecnie zawodniczka i drugi trener).