ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
autor: aszef
Za nami druga kolejka szczecińskiej B-klasy. Trzy punkty do ligowej tabeli dopisali piłkarze Okrętu Szczecin, Rybaka Trzebież, Sztormu Szczecin i Victorii 95 Szczecin. Liderem Rybak, tabelę z zerowym dorobkiem punktowym zamyka Pionier przed drugą drużyną Iskierki.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 10.09.2021 17:56
Gra B-klasa
autor: aszefW weekend zostaną rozegrane kolejne spotkania w  b-klasie szczecińskiej.
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 07.09.2021 21:16
Wyniki losowania IV rundy Pucharu Polski ZZPN
Wydział Rozgrywek prezentuje wyniki losowania IV rundy Pucharu Polski ZZPN. Termin rozegrania spotkań: 15.09.2021r. (środa), godz. 17:15.

Pary Pucharu ZZPN Szczecin
Pary Pucharu ZZPN Koszalin
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa maciekchudzik - 05.09.2021 20:08
Ruszyła B-klasa, Sztorm liderem po pierwszej kolejce
autor: aszefW mijający weekend swoje rozgrywki zainaugurowała szczecińska B-klasa. Na boiskach najniższej klasy rozgrywkowej obejrzeliśmy kilka bardzo ciekawych pojedynków. Tylko Sztorm Szczecin i Victoria 95 Przecław zachowały czyste konta.

Bardzo emocjonujące spotkanie obejrzeli kibice w Mierzynie gdzie miejscowa Mierzynianka podejmowała Pioniera Szczecin. Beniaminek, który po kilku latach przerwy powrócił do szczecińskiej B-klasy pokonał gości 5:4.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 31.08.2021 20:28
III runda Pucharu Polski ZZPN
W środę, 1 września o godzinie 17:30 rozegrane zostaną spotkania III rundy Pucharu Polski ZZPN Szczecin oraz ZZPN Koszalin.


Pary Pucharu ZZPN Szczecin

Pary Pucharu ZZPN Koszalin

piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa klonik123 - 23.08.2021 09:04
Poszukiwany sparingpartner
UKS Klon Krzymów szuka sparingpartnera na sobotę lub niedzielę 28/29 sierpnia .

Zainteresowane drużyny prosimy o kątakt z Trenerem pod Nr. Tel. +48798994541
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Michalsky - 22.08.2021 18:33
Sparingpartner poszukiwany
Klub Lotnik Czarne poszukuje chętnego zespołu do rozegrania sparingu w dniu 28/29.08.2021r.

Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 727475140
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 20.08.2021 11:17
II runda Pucharu Polski ZZPN
W niedzielę, 22 sierpnia o godzinie rozegrane zostaną spotkania Ii rundy Pucharu Polski ZZPN Szczecin oraz ZZPN Koszalin.


Pary Pucharu ZZPN Szczecin

Pary Pucharu ZZPN Koszalin

        starsze newsy   
 

B klasa gr. 1 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Prawobrzeże II Świnoujście 2 6 2 0 0 8 / 1
2.  Orzeł Mrzeżyno 2 4 1 1 0 5 / 2
3.  Polonia II Płoty 2 3 1 0 1 9 / 5
4.  Vineta II Wolin 1 3 1 0 0 2 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 2 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Rybak Trzebież 2 6 2 0 0 9 / 2
2.  Sztorm Szczecin 2 6 2 0 0 7 / 1
3.  Victoria 95 Przecław 2 6 2 0 0 5 / 2
4.  Okręt Szczecin 2 3 1 0 1 9 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 3 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Gwiazda Żalęcino 2 6 2 0 0 12 / 2
2.  Unia II Dolice 2 6 2 0 0 5 / 1
3.  Zorza II Dobrzany 2 3 1 0 1 4 / 4
4.  Ina Stradzewo 2 3 1 0 1 4 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 4 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Różańsko 2 6 2 0 0 9 / 2
2.  Skrzydlaci Będargowo 2 3 1 0 1 6 / 5
3.  Pionier Zwierzyn 2 3 1 0 1 4 / 4
4.  Osadnik II Myślibórz 1 3 1 0 0 5 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 5 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Polonia Gryfino 2 6 2 0 0 7 / 0
2.  Klon Krzymów 2 4 1 1 0 8 / 4
3.  Kłos Kamienny Jaz 2 2 0 2 0 1 / 1
4.  Morzycko II Moryń 2 1 0 1 1 2 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B klasa gr. 1
18-09 Orzeł Mrzeżyno - Polonia II Płoty
18-09 Gardominka Mechowo - Sowianka Sowno
19-09 Prawobrzeże II Świnoujście - KS Mustang
19-09 Ikar II Krosino - Lotnik Czarne
19-09 Vineta II Wolin - Zieloni Wyszobór

B klasa gr. 2
18-09 Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin
18-09 Future Szczecin - Rybak Trzebież
18-09 Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin
19-09 Jeziorak II Szczecin - Sztorm Szczecin
19-09 Mierzynianka II Mierzyn - Okręt Szczecin

B klasa gr. 3
18-09 Jedność Przewłoki - Unia II Dolice
19-09 Gwiazda Żalęcino - Dąbrovia II Stara Dąbrowa
19-09 Pomorzanin Krąpiel - Zenit Koszewo
19-09 Zorza II Dobrzany - Ina Stradzewo

B klasa gr. 4
19-09 Strzała Płotno - Sęp II Brzesko
19-09 Pionier Zwierzyn - Osadnik II Myślibórz
19-09 Sokół Różańsko - Grom Płonno
19-09 Stal II Lipiany - Skrzydlaci Będargowo

B klasa gr. 5
18-09 Morzycko II Moryń - KLUKS Krzywin
19-09 Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów
19-09 Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino

rozegrane mecze:
B klasa gr. 1
0:3 - Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno
1:2 - KS Mustang - Ikar II Krosino
9:2 - Polonia II Płoty - Gardominka Mechowo
0:2 - Lotnik Czarne - Vineta II Wolin
1:5 - Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście

B klasa gr. 2
2:3 - FASE Szczecin - Victoria 95 Przecław
4:1 - Sztorm Szczecin - Czarni II Szczecin
2:8 - Pionier Szczecin - Future Szczecin
6:0 - Rybak Trzebież - Mierzynianka II Mierzyn
7:3 - Okręt Szczecin - Iskierka II Szczecin

B klasa gr. 3
: - Dąbrovia II Stara Dąbrowa - Orkan II Suchań
0:2 - Pomorzanin Krąpiel - Ina Stradzewo
2:1 - Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany
0:8 - Zenit Koszewo - Gwiazda Żalęcino

B klasa gr. 4
2:3 - Skrzydlaci Będargowo - Sokół Różańsko
0:2 - Grom Płonno - Pionier Zwierzyn
3:1 - Strzała Płotno - Stal II Lipiany
5:2 - Osadnik II Myślibórz - Pomorzanka Jarosławsko

B klasa gr. 5
0:0 - KLUKS Krzywin - Kłos Kamienny Jaz
2:0 - Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń
6:2 - Klon Krzymów - Czarni Czarnówko

 
top komentarze
newsy:
1 » Mimo wysokiego zwycięst »
mecze:
21 » Kłos Pełczyce-Ina Nadar »
18 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
17 » Derby Karścino-Gryf Dob »
16 » Orzeł Bierzwnik-KP Draw »
16 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
13 » Morzycko Moryń-Stal Lip »
12 » Gwardia Koszalin-Chemik »
12 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
11 » Pionier 95 Borne Sulino »
11 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2956
• imprez: 131918
• newsów: 75380
• użytkowników: 79331
• komentarzy: 1125393
• zdjęć: 825724
• relacji: 39400
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies