ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 17.09.2020 09:06
Gra B-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane spotkaniaw b-klasie szczecińskiejb-klasie koszalińskiej
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa lapko2000 - 15.09.2020 10:56
Sparingpartner poszukiwany
KS Rybak Trzebież poszukuje sparingpartnera na dzień 19 lub 20.09.2020, godzina do ustalenia. Mecz na boisku w Trzebieży.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 10.09.2020 09:43
Gra B-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane spotkaniaw b-klasie szczecińskiejb-klasie koszalińskiej
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
        starsze newsy   
 

B Klasa gr. 1 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Polonia II Płoty 2 6 2 0 0 21 / 1
2.  Jantar II Dziwnów 2 4 1 1 0 5 / 2
3.  Wicher II Brojce 2 4 1 1 0 6 / 2
4.  Prawobrzeże II Świnoujście 2 3 1 0 1 13 / 5
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 2 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Orkan II Suchań 2 6 2 0 0 16 / 1
2.  Gwiazda Żalęcino 2 4 1 1 0 7 / 1
3.  Dęby Rogowo 1 3 1 0 0 2 / 0
4.  Zorza II Dobrzany 1 1 0 1 0 1 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 3 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Okręt Szczecin 4 12 4 0 0 21 / 3
2.  Sztorm Szczecin 3 9 3 0 0 12 / 7
3.  Rybak Trzebież 3 7 2 1 0 10 / 2
4.  GKS Kołbacz 3 7 2 1 0 7 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 4 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk II Gryfino 2 4 1 1 0 10 / 5
2.  Zryw Góralice 2 4 1 1 0 5 / 4
3.  Sokół Różańsko 2 4 1 1 0 6 / 3
4.  Sokół II Pyrzyce 2 4 1 1 0 7 / 5
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 5 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  SCRS II Barlinek 2 6 2 0 0 11 / 2
2.  Ina Stradzewo 2 6 2 0 0 12 / 5
3.  Grom Płonno 2 3 1 0 1 2 / 7
4.  Strzała Płotno 2 3 1 0 1 5 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B Klasa gr. 1
20-09 Wicher II Brojce - Polonia II Płoty
20-09 Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno
20-09 Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów
20-09 Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór

B Klasa gr. 2
20-09 Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo
20-09 Zorza II Dobrzany - Pomorzanin Krąpiel
20-09 Dęby Rogowo - Sparta II Węgorzyno
20-09 Orkan II Suchań - Gwiazda Żalęcino

B Klasa gr. 3
19-09 Pionier Szczecin - GKS Kołbacz
20-09 Iskierka II Szczecin - Aquila II Szczecin
20-09 Prawobrzeże Szczecin - Future Szczecin
20-09 FASE Szczecin - Sztorm Szczecin
26-09 GKS Kołbacz - Victoria 95 Przecław

B Klasa gr. 4
19-09 Polonia Gryfino - Korona Klępicz
20-09 Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice
20-09 Klon Krzymów - Stal II Lipiany
20-09 Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko
20-09 Energetyk II Gryfino - Morzycko II Moryń

B Klasa gr. 5
20-09 SCRS II Barlinek - Strzała Płotno
20-09 Ina Stradzewo - Skrzydlaci Będargowo
20-09 Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn

rozegrane mecze:
B Klasa gr. 1
2:0 - Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo
0:4 - Zieloni Wyszobór - Wicher II Brojce
3:0 - Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście
7:1 - Polonia II Płoty - Lotnik Czarne

B Klasa gr. 2
6:0 - Gwiazda Żalęcino - Unia II Dolice
5:0 - Orkan II Suchań - Sparta II Węgorzyno
0:2 - Pomorzanin Krąpiel - Dęby Rogowo
: - Ogniwo Dzwonowo - Zorza II Dobrzany

B Klasa gr. 3
2:5 - Victoria 95 Przecław - Okręt Szczecin
5:1 - Okręt Szczecin - Pionier Szczecin
1:0 - Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław
1:1 - GKS Kołbacz - Iskierka II Szczecin
4:0 - Aquila II Szczecin - Future Szczecin

B Klasa gr. 4
9:1 - Stal II Lipiany - Sparta Sobiemyśl
4:4 - Korona Klępicz - Sokół II Pyrzyce
5:2 - Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino
3:0 - Sokół Różańsko - Klon Krzymów
2:2 - Zryw Góralice - Energetyk II Gryfino

B Klasa gr. 5
0:6 - Grom Płonno - SCRS II Barlinek
4:0 - Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko
3:6 - Pionier Zwierzyn - Ina Stradzewo

 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
1 » Lisek wygrywa w Poznani »
mecze:
30 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
29 » Polonia Płoty-Darłovia  »
28 » Kłos Pełczyce-Odra Choj »
26 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
23 » Korona Stuchowo-Syrena- »
21 » Arkonia Szczecin-Iskra  »
16 » Kotwica Kołobrzeg-GKS P »
16 » Wieża Postomino-Orzeł W »
16 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
15 » CRS Pogoń Barlinek-Orka »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
emil123 PatrykF
royal447
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124554
• newsów: 73866
• użytkowników: 74793
• komentarzy: 1102203
• zdjęć: 800636
• relacji: 38739
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies