ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 23.09.2022 20:12
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed kolejne jesienne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 15.09.2022 09:54
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne jesienne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 08.09.2022 21:24
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne jesienne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa dyroSwitu - 04.09.2022 22:02
Kanonada na inaugurację
Drugi zespół Świtu Szczecin rozpoczął zmagania w Klasie B i na dzień dobry zwyciężył 10:1 przy Stołczyńskiej 100 drugi zespół Świat Drzewa Przecław.

Młodzi zawodnicy prowadzeni przez trenerów Artura Malińskiego oraz Mariusza Pikułę, zostali w tym meczu wsparci w pierwszej połowie przez defensora pierwszego zespołu Jakuba Ostrowskiego, który służył młodszym kolegom radą i doświadczeniem.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa chudy82 - 23.08.2022 22:51
Sparingpartner poszukiwany
WODR Barzkowice szuka sparingpartnera na 28.08.2022 (niedziela). Zapewniamy obsadę sędziowską.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Raczek4 - 21.08.2022 13:02
Sparingpartner poszukiwany
Zespół Znicz Wysoka Kamieńska, grający w szczecińskiej B-klasie Grupie 1, szuka sparingpartnera na niedzielę 28.08.2022 godz.18:00.
Posiadamy własny obiekt, możemy przygotować boisko, w sprawie sędziego lub jeszcze innych warunków możemy się dogadać.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa hejwodr - 15.08.2022 20:48
WODR Barzkowice szuka zawodników

Ogłaszamy nabór do naszej drużyny piłkarskiej. Jeśli Trener Cię nie docenia, a koledzy z drużyny nie podają do Ciebie piłki to czas na spełnianie marzeń. Pewnie jednym z marzeń jest gra w WODR Barzkowice.

Poszukujemy chętnych , ambitnych i zaangażowanych zawodników.
Naszym celem jest stworzenie drużyny rozwijającej się i walczącej w każdym meczu
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Raczek4 - 12.08.2022 10:48
Sparingpartner poszukiwany
Zespół Znicz Wysoka Kamieńska, grający w szczecińskiej B-klasie Grupie 1, szuka sparingpartnera na sobotę 20.08.2022 godz.15-17.
Posiadamy własny obiekt, zapewniamy obsługę sędziowską z ZZPN.
        starsze newsy   
 

B klasa gr. 1 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Promień Mosty 4 12 4 0 0 32 / 2
2.  Sowianka Sowno 4 7 2 1 1 13 / 11
3.  Polonia II Płoty 4 7 2 1 1 9 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 2 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka II Szczecin 4 12 4 0 0 29 / 3
2.  Świt II Szczecin 3 9 3 0 0 26 / 3
3.  Okręt Mirand Szczecin 4 9 3 0 1 17 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 3 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Błękit Pniewo 4 10 3 1 0 9 / 4
2.  Czarni Czarnówko 4 9 3 0 1 10 / 2
3.  Klon Krzymów 4 9 3 0 1 12 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 4 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Ina Stradzewo 4 12 4 0 0 23 / 4
2.  Bryza Reńsko 4 9 3 0 1 20 / 5
3.  Orzeł Żeńsko 4 9 3 0 1 14 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 5 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar Motortech Siemyśl 4 10 3 1 0 29 / 3
2.  Derby Karścino 4 9 3 0 1 15 / 20
3.  Chrobry Drzonowo 2 6 2 0 0 14 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa gr. 6 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Mirstal Mirosławiec 4 12 4 0 0 30 / 5
2.  Legion Strączno 4 12 4 0 0 27 / 3
3.  Bytyń Nakielno 4 9 3 0 1 13 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B klasa gr. 1
typuj teraz
01-10 Promień Mosty - Sowianka Sowno
02-10 Polonia II Płoty - Prawobrzeże II Świnoujście
02-10 Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska

B klasa gr. 2
typuj teraz
01-10 Świt II Szczecin - Pionier Szczecin
01-10 Rybak Trzebież - FASE Szczecin
01-10 Kasta II Szczecin-Majowe - Czarni II Szczecin
02-10 Iskierka II Szczecin - Świat Drzewa KP II Przecław
02-10 Okręt Mirand Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn
08-10 Rybak Trzebież - Świt II Szczecin

B klasa gr. 3
typuj teraz
01-10 Błękit Pniewo - Czcibor Bielin
01-10 LUKS Krzywin - Osadnik II Myślibórz
02-10 Koral Mostkowo - Klon Krzymów
02-10 Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko
02-10 Sokół Różańsko - Polonia Gryfino

B klasa gr. 4
typuj teraz
01-10 WODR Barzkowice - Ina Stradzewo
01-10 Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo
01-10 WODR Barzkowice - Bryza Reńsko
02-10 Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice
02-10 Strzała Płotno - Grom Płonno

B klasa gr. 5
typuj teraz
01-10 Syrena-Grot Rymań - Chrobry Drzonowo
01-10 Derby Karścino - Wicher Rąbino
02-10 Syrena-Grot Rymań - Orzeł Mrzeżyno
02-10 KS Mustang - Chrobry Drzonowo
02-10 GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Grot Gorawino

B klasa gr. 6
typuj teraz
01-10 Mirstal Mirosławiec - KS Gwda Wielka
02-10 Sokół Spore - Bytyń Nakielno
02-10 Drzewiarz Krosino - Orzeł II Łubowo
02-10 Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno

rozegrane mecze:
B klasa gr. 1
6:0 - Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń
3:4 - Sowianka Sowno - Polonia II Płoty
1:4 - Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty

B klasa gr. 2
3:5 - Future Szczecin - Victoria 95 Przecław
0:13 - FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin
2:3 - Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin
0:3 - Kasta II Szczecin-Majowe - Okręt Mirand Szczecin
2:1 - Pionier Szczecin - Rybak Trzebież
1:8 - Victoria 95 Przecław - Świt II Szczecin

B klasa gr. 3
4:2 - Klon Krzymów - LUKS Krzywin
8:1 - Czcibor Bielin - Koral Mostkowo
0:1 - Czarni Czarnówko - Błękit Pniewo
5:1 - Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko
6:0 - Polonia Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko

B klasa gr. 4
2:0 - Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko
1:3 - Grom Płonno - Orzeł Żeńsko
3:2 - Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice
4:2 - Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec
6:2 - Ina Stradzewo - Strzała Płotno

B klasa gr. 5
1:2 - Grot Gorawino - Wicher Rąbino
11:0 - Chrobry Drzonowo - Darpol Barzowice
4:1 - Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań
2:1 - Wieża II Postomino - KS Mustang
2:2 - Orzeł Mrzeżyno - Jantar Motortech Siemyśl

B klasa gr. 6
3:0 - Legion Strączno - Sokół Spore
8:2 - KS Gwda Wielka - Drzewiarz Świerczyna
3:0 - Bytyń Nakielno - Drzewiarz Krosino
4:5 - Orzeł II Łubowo - Mirstal Mirosławiec

 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
23 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
16 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
16 » Biali Sądów-Flota Świno »
16 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
16 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
14 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
14 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
13 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
13 » Spójnia Świdwin-Sparta  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
MietekzulW...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3027
• imprez: 140232
• newsów: 76657
• użytkowników: 80125
• komentarzy: 1146723
• zdjęć: 856208
• relacji: 39960
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies