piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 03.03.2021 12:34
Victoria Sp 2 po pierwszym sparingu
autor: victoria sp2Piłkarki Victorii SP2 Sianów po rozegraniu dwóch turniejów halowych przeszły na boisko i po kilku treningach zagrały pierwszy mecz kontrolny.Ich przeciwnikiem był zespół III ligi MKS Lew Lębork. Spotkanie rozegrano na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lęborku. Niestety spotkanie zakończyło się porażką 6:3. Do przerwy było 2:1 dla ekipy Victorii SP2. Jeszcze w 79 minucie był remis 3:3. Końcówka należała jednak do miejscowej ekipy, które zaaplikowały sianowiankom trzy bramki. Te bramki były efektem zejścia kilku podstawowych zawodniczek z pola i wpuszczeniem na boisko młodych zawodniczek rezerwowych, które nie potrafiły się przeciwstawić bardziej doświadczonym przeciwniczkom.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 02.03.2021 21:18
Piłkarskie derby Szczecina
autor: Artur Szefer
W najbliższą sobotę rozgrywki wznowią III-ligowcy, a na pierwszy plan w wysuwa się pojedynek derbowy pomiędzy zajmującym miejsce na podium Świtem, a rezerwami Pogoni, które plasują się na 8. miejscu, czyli ostatnim dającym przepustkę do gry w grupie mistrzowskiej po zakończeniu zasadniczej części sezonu.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 02.03.2021 17:05
Ostatni sparing
2 marca 2021 roku zespół Klubu Piłkarskiego Drawsko Pomorskie rozegra swój ostatni mecz sparingowy przed rundą rewanżową koszalińskiej okręgówki. Rywalem KP będzie Drzewiarz Świerczyna występujący w tej samej klasie rozgrywkowej. W rundzie jesiennej Drzewiarz zdobył zaledwie 2 pkt. i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a drawski zespół trzecie miejsce z dorobkiem 34 punktów.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 02.03.2021 14:20
Remis w ostatnim sparingu
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeJuż za kilka dni na murawę powrócą piłkarki występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ostatnim sparingu przed rewanżową rundą rozgrywek piłkarki Olimpii Szczecin zremisowały 2:2 z beniaminkiem AP Lotos Gdańsk. Bramki dla rywalek zdobyły powracająca z zagranicznych wojaży, reprezentantka Polski Aleksandra Rompa oraz była piłkarka Olimpii Kornelia Okoniewska. Dla podopiecznych Adama Gołubowskiego dwukrotnie trafiła Natalia Oleszkiewicz.
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 02.03.2021 14:07
Zwycięstwo w sparingu
Mecz na Euroboisku w Drawsku Pomorskim był rozgrywany w bardzo szybkim tempie przez całe 90 minut. Jedna i druga drużyna miała po kilka okazji w pierwszej połowie, ale nikt nie znalazł drogi do bramki. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Wojciech Witoń, Wojtek Terlecki oraz Szymon Wyrzykowski oraz Piotr Ginda-Kopeć i Jakub Stupak dla Pogoni Połczyn. Mecz zakończył się zwycięstwem 3-2 dla KP.W ostatni weekend lutego drużyna Rafała Żuka i Tomasza Wyrzykowskiego rozegrała mecz kontrolny z Pogonią Połczyn Zdrój. Drużyna prowadzona przez Grzegorza Wawreńczuka dokonała w ostatnim czasie istotnych wzmocnień składu sprowadzając zawodników z Błoni Barwice: Stupaka, Wosia i Kalotę.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Rubiq - 01.03.2021 14:21
Sparingpartner poszukiwany
KS Hanza Goleniów szuka sparingpartnera na dzień 7 marca o godzinie 11:00 na euroboisku w Goleniowie.
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 01.03.2021 08:00
Kańczucki: Runda wiosenna będzie wymagająca
Za nami okres przygotowawczy do rundy wiosennej klasy okręgowej. Za tydzień Sparta w Płotach zmierzy się z Dębem Dębice. Zapraszamy do rozmowy z trenerem gryficzan, Marcinem Kańczuckim.

Gratulacje ukończenia kursu trenerskiego UEFA A. Czego podczas niego nauczył się Marcin Kańczucki?
- Dziękuję bardzo. Kursy, staże czy konferencja dla trenerów zawsze poszerzają horyzonty. Dostarczają nowych inspiracji, pozwalają na wymianę doświadczeń z innymi trenerami. To był dla mnie bardzo intensywny, ale pożyteczny czas.
piłka nożna / A klasa PanExpert - 28.02.2021 19:36
Klub GRYF DOBROWO poszukuje sparingpartnera w terminie 06.02 (sobota) lub 07.02 (niedziela) do rozegrania meczu sparingowego na naturalnej/sztucznej nawierzchni.