ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 sierpień 2023
pokaż:
06 sierpień
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin U17 - FASE Szczecin U17 0 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Spójnia Świdwin 2 : 11 więcej
KS Sieciemin - Wiekowianka Wiekowo 1 : 8 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 6 : 9 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Pogoń Wierzchowo 5 : 4 więcej
Energetyk II Gryfino - Czarni Lubanowo 1 : 3 więcej
Grot Gardno - Łabędź Widuchowa 7 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Iskra Pomień 2 : 8 więcej
13:30  Sparta Skalin - Czarni Czarnówko więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 9 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Muszelka Ogardy 4 : 5 więcej
14:00  Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo więcej
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin U17 2 : 4 więcej
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 4 : 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko 3 : 5 więcej
Dęby Rogowo - Leśnik Kliniska 8 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Piast Kolin 4 : 1 więcej
16:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
Okręt Szczecin JS - Świt Szczecin JM 0 : 10 więcej
16:30  Orkan Suchań - Mechanik Warnice więcej
Pogoń Szczecin U15 - FASE Szczecin U15 1 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Okręt Mirand Szczecin 4 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 3 : 4 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Grzędzice 3 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Ina II Goleniów 0 : 3 więcej
18:00  Znicz Niedźwiedź - Future Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 więcej
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
granowo
gości: 18
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78314
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177680
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies