ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 sierpień 2022
pokaż:
20 sierpień
piła nożna Sparingi
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 8 : 3 więcej
Wicher Brojce - Jastrząb Łosośnica 4 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Jedność Przewłoki 7 : 1 więcej
17:00  Okręt Mirand Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17:30  Orkan Suchań - Kluczevia II Stargard więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Widzew Łódź 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 3 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
Motor Lublin - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 3 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław 1 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Wisła Puławy 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 4 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Iskra Golczewo 0 : 7 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 : 2 więcej
Sarmata Dobra - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Czcibor Cedynia 5 : 2 więcej
Ehrle Dobra - KP Przecław 1 : 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 4 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Zawisza Grzmiąca 4 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - GKS Manowo 1 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - KS Sieciemin 5 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Sokół Karlino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Barlinek - Światowid 63 Łobez 3 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 0 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 1 : 2 więcej
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 1 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 2 : 1 więcej
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Unia Dolice 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 5 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Vineta Wolin 8 : 5 więcej
Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin 1 : 3 więcej
Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 5 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Chemik Police 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Medyk Konin 4 : 0 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew 0 : 6 więcej
AP Lotos Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Cracovia SSA Kraków 2 : 0 więcej
Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin 5 : 2 więcej
Korona SA Kielce - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 5 więcej
KKS Lech Poznań - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SSA 3 : 2 więcej
Odra Opole - Chrobry Głogów U17 4 : 3 więcej
Zagłebie Sosnowiec - KKS Lech Poznań 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Rekord Bielsko-Biała 6 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Ina Recz - Energetyk Gryfino 2 : 6 więcej
Korona Raduń - Wicher Steklno 2 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Orzeł Małkocin 1 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Dąb Dębice 2 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Sokół Pyrzyce 2 : 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Pomorzanin Przybiernów 3 : 0 więcej
Promień Mosty - Tanowia Tanowo 2 : 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Gra IV liga
mecze:
23 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
17 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
16 » Błękitni II Stargard-Dą »
15 » Sparta Gryfice-Polonia  »
14 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
14 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
12 » Wrzos Wrzosowo-Saturn M »
12 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
11 » Pionier 95 Borne Sulino »
11 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3028
• imprez: 140489
• newsów: 76670
• użytkowników: 80127
• komentarzy: 1146823
• zdjęć: 856244
• relacji: 39969
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies