ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2022
pokaż:
01 luty
II Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AMW Asseco Arka II Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 83 : 81 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 7 : 0 więcej
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 3 : 0 więcej
02 luty
II Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 71 : 102 więcej
Zastal Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 75 : 61 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 89 : 71 więcej
KS AZS UMCS Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut 90 : 75 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 99 : 95 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin 92 : 77 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Turów Zgorzelec 70 : 68 więcej
Znicz Basket Pruszków - Dziki Warszawa 82 : 77 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AZS UMK Toruń - AZS Politechnika Gdańsk 77 : 49 więcej
Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 77 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 4 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - LKS Czaniec 4 : 5 więcej
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 0 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Warszawa U-19 3 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Delta Warszawa JM 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 22 : 27 więcej
siatkówka CEV Champions League
ŽOK UB - Imoco Volley Conegliano 0 : 3 więcej
03 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 80 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 95 : 99 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Delta Warszawa 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 4 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Future Szczecin 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Korona Handball Kielce 28 : 25 więcej
siatkówka CEV Champions League
Fatum Nyiregyhaza - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
04 luty
Piłka ręczna: 1/8 Puchar Polski - Kobiety Pogoń Szczecin K vs. Korona Handball Kielce 27:37 (16:17) więcej
piła nożna Sparingi
Lechia Zielona Góra - Dąb Dębno 7 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pomorskie - Lech Czaplinek 0 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
piła nożna I liga futsalu
Podkowa Teqball Club - Futbalo Białystok 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Azoty Puławy 26 : 30 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - UNI Opole 3 : 1 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - IŁ Capital Legionovia Legionowo 1 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
MKS Sokół Mogilno - UKŻPS Kościan 3 : 0 więcej
05 luty
III Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Zastal Zielona Góra 79 : 85 więcej
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 83 : 77 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 83 : 81 więcej
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 98 : 100 więcej
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 67 : 75 więcej
KS AZS UMCS Lublin - GKS Tychy 74 : 69 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń 94 : 79 więcej
Ogniwo Szczecin - Pyra Poznań 82 : 87 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 5 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 2 : 5 więcej
Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 2 : 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Pomorzanin Przybiernów 0 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 1 : 8 więcej
Victoria 95 Przecław - Polonia Płoty 0 : 9 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 1 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 5 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 11 : 2 więcej
Stal Szczecin - Stal Lipiany 6 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Polonia Warszawa U-19 2 : 4 więcej
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek 4 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Polonia Jastrowie 2 : 0 więcej
Korona Stuchowo - SALOS Szczecin JS 2 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Czarni II Szczecin 10 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Jedność Przewłoki 14 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Future Szczecin 6 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Piast Kolin 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Odra Chojna 1 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Grot Gardno 5 : 2 więcej
Aquila Szczecin - Sęp Brzesko 7 : 1 więcej
Iskra Pomień - Zryw Kołbaskowo 0 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Warta Gorzów Wlkp. 3 : 0 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 5 więcej
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 1 : 10 więcej
Olimp Gościno - Gavia Choszczno 2 : 1 więcej
Chemik Police - Morzycko Moryń 6 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - GKS Manowo 4 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - AP Lotos Gdańsk 3 : 1 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 0 : 7 więcej
Polonia Giżyn - GKP Kłodawa 2 : 2 więcej
Sokół Karlino - Wrzos Wrześnica 10 : 3 więcej
Biali Sądów - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Jastrząb Łosośnica 5 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - BERLINER AK 07 U19 7 : 0 więcej
KS Sieciemin - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Stradzewo 5 : 9 więcej
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 3 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Zefir Wyszewo 4 : 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łożnica 3 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
Stal Mielec - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 32 : 31 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 : 32 więcej
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 25 : 34 więcej
Łomża Vive Kielce - Sandra Spa Pogoń Szczecin 34 : 21 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 22 : 20 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
AZS Poznań - Jutrzenka Płock 27 : 23 więcej
SMS ZPRP II Płock - Bukowsko-Dopiewski KPR 21 : 27 więcej
Sambor Tczew - MKS PR Urbis Gniezno 22 : 34 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - SPR GKS Żukowo 25 : 18 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
06 luty
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2021/2022 więcej
III Kolejka Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 86 : 82 więcej
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 85 : 74 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Turów Zgorzelec - Sensation Kotwica Kołobrzeg 54 : 92 więcej
Polpharma Starogard Gd. - WKK Wrocław 78 : 79 więcej
piła nożna Sparingi
Unia Stargard - Orzeł Małkocin 6 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 4 : 5 więcej
Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Iskra Lutówko 6 : 0 więcej
Ina Goleniów JS - Sztorm Szczecin 4 : 4 więcej
Okręt Szczecin - Czcibor Cedynia 2 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Pionier Szczecin 8 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Bizon Cerkwica 11 : 2 więcej
Wicher Mierzym - KS Skibno 0 : 3 więcej
Unia Swochowo - Płomień Lisowo 3 : 2 więcej
Saturn Mielno - KS Mustang 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Hertha BSC U19 2 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 1 : 9 więcej
Strong Zielenica - Grot Bonin 5 : 3 więcej
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 8 więcej
Radew Białogórzyno - Wicher Brojce 3 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 5 : 2 więcej
Darłovia II Darłowo - Passat Bukowo Morskie 3 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Unia Dolice 1 : 9 więcej
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - MUKS Kostrzyn 1 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Wicher Steklno 1 : 5 więcej
Mechanik Bobolice - Czarni Czarne 0 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Energetyk Gryfino 2 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Lech Poznań 3 : 3 więcej
Warta Poznań - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
TAF Toruń - KS Gniezno 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Górnik Zabrze 25 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Perła Lublin 25 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - UKS PCM Kościerzyna 25 : 30 więcej
MTS Kwidzyn - SPR Pogoń Szczecin 30 : 40 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - BSMS Bartoszyce 32 : 30 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Słupia Słupsk - MSPR Junak Włocławek 37 : 14 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - Joker Świecie 3 : 1 więcej
07 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 80 : 94 więcej
piła nożna Sparingi
FASE Szczecin - Chrobry Głogów U17 2 : 2 więcej
FASE Szczecin U14 - Chrobry Głogów U14 7 : 0 więcej
Arkonia Szczecin WLTM - Chrobry Głogów 2008 6 : 1 więcej
Arkonia Szczecin WLTM - Chrobry Głogów 2007 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Wisła Płock 1 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
08 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń 96 : 74 więcej
Zastal Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 106 : 64 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Olimpia Elbląg 7 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 34 : 22 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - Enea Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
09 luty
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - TS Basket Poznań 90 : 84 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AMW Asseco Arka II Gdynia 115 : 65 więcej
Enea Basket Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno 86 : 83 więcej
piła nożna Sparingi
Chrobry Głogów - Błękitni Stargard 6 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - KS Sieciemin 3 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Energetyk Gryfino 5 : 1 więcej
Błękitni Stargard JS - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 6 więcej
Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 26 : 32 więcej
10 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia 100 : 75 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - MKKS Żak Koszalin 61 : 69 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - FASE Szczecin 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 35 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Gedania Gdańsk - SMS Police 3 : 0 więcej
11 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 85 : 67 więcej
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 68 : 87 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia II Darłowo - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 1 : 11 więcej
Kłos Pełczyce - Koral Mostkowo 4 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Łomża Vive Kielce 22 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Gminy Kobierzyce 24 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
12 luty
22. Memoriał Sławka Białego w piłce siatkowej więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin 79 : 70 więcej
AZS AGH Kraków - Turów Zgorzelec 83 : 78 więcej
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 101 : 106 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 68 : 93 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 78 : 79 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 75 : 60 więcej
Znicz Basket Pruszków - Polpharma Starogard Gd. 80 : 82 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Szczecin 87 : 75 więcej
TS Basket Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 72 : 80 więcej
Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 83 : 62 więcej
AMW Asseco Arka II Gdynia - AZS UMK Toruń 85 : 86 więcej
Enea Basket Poznań - Sokół Międzychód 69 : 73 więcej
Pyra Poznań - Enea Astoria II Bydgoszcz 102 : 85 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 0 : 6 więcej
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 0 : 3 więcej
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 2 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Polonia Płoty 1 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 2 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Iskra Szydłowo 2 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 3 : 3 więcej
Unia Dolice - Błękitni Stargard JS 2 : 2 więcej
Stal Szczecin - Victoria Templin 2 : 6 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Zagłębie II Lubin 0 : 0 więcej
Resko Karcino - Astra Ustronie Morskie 1 : 11 więcej
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 2 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Śląsk Wrocław 1 : 13 więcej
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 8 : 1 więcej
18:30  Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów więcej
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 3 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 4 : 0 więcej
13:00  Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty więcej
15:45  Rasel Dygowo - Wiekowianka Wiekowo więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Gościno 3 : 6 więcej
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 2 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Future Szczecin 4 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin 5 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 3 : 2 więcej
17:00  Czarni Lubanowo - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Stal Mielec 0 : 1 więcej
Radomiak Radom - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
UMKS Zgierz - Widzew Łódź Futsal 1 : 4 więcej
KS Dynamik Toruń - Futsal Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN
GKS Kołbacz - Vineta II Wolin 1 : 2 więcej
Grot Gardno - Jantar Dziwnów 3 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - SALOS Szczecin JS 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 27 : 37 więcej
SPR Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 : 30 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EUROBUD JKS Jarosław 21 : 26 więcej
MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 40 : 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Kospel Gwardia Koszalin - SMS ZPRP II Kwidzyn 32 : 23 więcej
Tytani Wejherowo - KPR Elbląg 34 : 22 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 33 : 31 więcej
USAR Kwidzyn - MKS Mazur Sierpc 36 : 21 więcej
Sokół Kościerzyna - PGE KPR Gryfino 26 : 26k więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz 29 : 23 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 : 34 więcej
Pogoń Handball Szczecin - MKS II Grudziądz 10 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stalpro Joker Powiat Pilski - AZS UMK Toruń 3 : 1 więcej
Enea Energetyk Poznań - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 0 więcej
Trefl Lębork - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
Astra Nowa Sól - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3 : 1 więcej
Sobieski Żagań - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 1 więcej
SPS Konspol Słupca - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
AZS UMK Toruń - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS ZSMS Poznań 3 : 1 więcej
UKŻPS Kościan - KS Pałac II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
13 luty
Mecz Wsparcia Polska - Ukraina więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 87 : 88 więcej
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 84 : 114 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 82 : 76 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 105 : 90 więcej
piła nożna Sparingi
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 4 : 6 więcej
Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice 2 : 2 więcej
Polonia Słubice - Dąb Dębno 3 : 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Ikar Krosino 3 : 4 więcej
Unia Swochowo - Okręt Szczecin 1 : 9 więcej
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 9 : 1 więcej
LZS Kowalewice - KS Sieciemin 1 : 7 więcej
Piast Karsko - Spartak Deszczno 1 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Wicher Steklno 2 : 2 więcej
Stal Szczecin - Okręt Szczecin 13 : 2 więcej
Orkan Suchań - Wicher Reptowo 0 : 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Aquila Szczecin 7 : 0 więcej
Mewa Resko - Energetyk Gryfino 3 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Vielgovia Szczecin 0 : 6 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Vimobilia Będzino 12 : 4 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Sztorm Szczecin 4 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 5 : 1 więcej
GKS Golenice - Iskra Lutówko 2 : 5 więcej
Ina Recz - Ina Stradzewo 1 : 10 więcej
Masovia Maszewo - Rolpol Chlebowo 3 : 7 więcej
Wrzos Wrzosowo - Mustang Korzystno 6 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Jastrząb Łosośnica 3 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - FC Schwedt 2 : 0 więcej
Grom Szwecja - Polonia Jastrowie JS 3 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - GKP Kłodawa 5 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Warta Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
Best Drive Piła - LZS Bojano 2 : 4 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futbalo Białystok 2 : 3 więcej
Podkowa Teqball Club - We-Met Futsal Club Kamienica 4 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN
Gwiazda Żalęcino - KS Skibno 4 : 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 7 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 4 więcej
Światowid 63 Łobez - Odra Chojna 1 : 6 więcej
Polonia Płoty - Czarni Szczecin 4 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy 23 : 28 więcej
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 28 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - Szczypiorniak II Olsztyn 41 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
Joker Świecie - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
14 luty
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - KS Księżak Łowicz 96 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
15 luty
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 106 : 78 więcej
piła nożna Sparingi
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Szczecin 1 : 7 więcej
Iskra Banie - Świat Drzewa KP Przecław 8 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Czarni Browar Witnica 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Grupa Azoty Unia Tarnów 25 : 29 więcej
siatkówka CEV Champions League
Fatum Nyiregyhaza - ŽOK UB 0 : 3 więcej
Imoco Volley Conegliano - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 0 więcej
16 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 69 : 76 więcej
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 64 : 54 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 90 : 100 więcej
Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław 81 : 73 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 7 więcej
Błękitni Pomierzyn - Gavia Choszczno 0 : 8 więcej
Radew Białogórzyno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - KS Skibno 6 : 3 więcej
Mewa Resko - Stal Szczecin 7 : 1 więcej
20:00  Tanowia Tanowo - Rybak Trzebież więcej
17 luty
koszykówka Puchar Polski Koszykówki
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 94 : 98 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 2 : 1 więcej
20:00  Rasel Dygowo - Śląsk Wrocław więcej
Astra Ustronie Morskie - Sparta Szamotuły 5 : 3 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole 3 : 1 więcej
18 luty
piła nożna Sparingi
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 : 0 więcej
16:45  Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek więcej
Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Sława Sławno 3 : 3 więcej
Ikar Krosino - Mirstal Mirosławiec 7 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3 : 1 więcej
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 26 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MKS PR Urbis Gniezno - SMS ZPRP II Płock 43 : 13 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
19 luty
koszykówka 1 liga koszykówki
Dziki Warszawa - GKS Tychy 83 : 57 więcej
Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Kołobrzeg 73 : 84 więcej
Turów Zgorzelec - MKKS Żak Koszalin 86 : 73 więcej
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 76 : 74 więcej
Znicz Basket Pruszków - WKK Wrocław 81 : 69 więcej
KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 69 : 94 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - KSK Noteć Inowrocław 90 : 89 więcej
koszykówka Puchar Polski Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 77 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 5 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Iskra Golczewo 2 : 9 więcej
Pomorzanin Nowogard - Płomień Lisowo 2 : 5 więcej
17:00  Błękitni Pomierzyn - Ina Ińsko więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 16 : 0 więcej
Polonia Płoty - Wicher Brojce 12 : 0 więcej
Chemik Police - Iskierka Szczecin 1 : 1 więcej
Stal Szczecin - Penkuner SV 5 : 4 więcej
Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 1 : 10 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Biali Sądów 3 : 4 więcej
Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 2 : 4 więcej
17:00  Unia Dolice - Vielgovia Szczecin więcej
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 2 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - GKS Golenice 8 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Wicher Mierzym 9 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 3 : 1 więcej
19:00  Orzeł Grzędzice - Kluczevia II Stargard więcej
17:30  Hajka Zegrze Pomorskie - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:30  Wybrzeże Biesiekierz - Grot Bonin więcej
Olimpia Szczecin - Okręt Szczecin 10 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Orzeł Wałcz 1 : 3 więcej
piła nożna I liga futsalu
Futbalo Białystok - KS Dynamik Toruń 6 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN
Ehrle Dobra Szczecińska - Vineta II Wolin 4 : 0 więcej
Grot Gardno - Odra Chojna 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - MKS Zagłębie Lubin 32 : 31 więcej
SPR Stal Mielec - Orlen Wisła Płock 25 : 36 więcej
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 20 : 19 więcej
Łomża Vive Kielce - Górnik Zabrze 37 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS Start Elbląg 31 : 35 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SPR Pogoń Szczecin - AZS Poznań 29 : 22 więcej
Jutrzenka Płock - Arka Gdynia 25 : 30 więcej
UKS PCM Kościerzyna - GUKS Drwęca Lubicz 40 : 15 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk 31 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - MSPR Junak Włocławek 42 : 17 więcej
SPR GKS Żukowo - MKS Brodnica 26 : 26k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
20 luty
koszykówka 1 liga koszykówki
AZS UMCS Start II Lublin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 81 : 91 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AZS Politechnika Gdańsk - TS Basket Poznań 72 : 97 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 3 : 3 więcej
Gryf Polanów - Start Miastko 1 : 4 więcej
Rurzyca Nawodna - Piast Karsko 7 : 3 więcej
Dąb Dębno - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Drawa Drawsko Pomorskie 0 : 6 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - GKS Kołbacz 1 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 9 : 3 więcej
Orzeł Pęzino - Okręt Szczecin 0 : 7 więcej
Pionier Szczecin - Okręt Szczecin 4 : 4 więcej
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 12 : 2 więcej
Iskra Banie - Wicher Steklno 8 : 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Carina Gubin 0 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Bałtyk Koszalin 0 : 5 więcej
Iskra Pomień - Ina Stradzewo 8 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 0 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Warta Poznań - Radomiak Radom 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
Futsal Szczecin - TAF Toruń 6 : 1 więcej
KS Gniezno - UMKS Zgierz 1 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - Podkowa Teqball Club 5 : 2 więcej
LZS Bojano - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 4 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Best Drive Piła 4 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN
Pomorzanin Sławoborze - KS Skibno 4 : 7 więcej
Czarni Szczecin - SALOS Szczecin JS 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24 : 25 więcej
Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz 27k : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 17 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Bukowsko-Dopiewski KPR - MTS Kwidzyn 32 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 19 : 21 więcej
Iskra AMW Gdynia - AZS Politechnika Koszalińska 18 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
21 luty
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Górnik Łęczna 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 20 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Joker Świecie 3 : 1 więcej
22 luty
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 82 : 83 więcej
piła nożna Sparingi
Bałtyk Koszalin - Podlasie Biała Podlaska 3 : 0 więcej
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 6 : 1 więcej
Iskra Białogard - Sokół Karlino 0 : 3 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
23 luty
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Basket Poznań - Enea Astoria II Bydgoszcz 118 : 60 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 77 : 72 więcej
Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka II Gdynia 76 : 38 więcej
Ogniwo Szczecin - Sokół Międzychód 85 : 83 więcej
Pyra Poznań - AZS Politechnika Gdańsk 84 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Wrzos Wrzosowo - Ikar Krosino 0 : 5 więcej
Grot Bonin - KS Skibno 2 : 6 więcej
FASE Szczecin - Energetyk Gryfino 6 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - KS Sieciemin 2 : 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pomorskie 0 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - BSMS Bartoszyce 34 : 25 więcej
24 luty
piła nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 2 : 1 więcej
25 luty
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Znicz Basket Pruszków 89 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
Iskierka Szczecin - Sparta Gryfice 3 : 4 więcej
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Klon Krzymów - Chrobry Lisie Pole 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Wisła Płock 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - EUROBUD JKS Jarosław 24 : 30 więcej
Korona Handball Kielce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 : 33 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
26 luty
KSW 67 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - Turów Zgorzelec 85 : 79 więcej
MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin 62 : 76 więcej
AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno 76 : 64 więcej
GKS Tychy - KS Księżak Łowicz 87 : 99 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 76 : 75 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS UMCS Start II Lublin 81 : 65 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
KSK Noteć Inowrocław - Pyra Poznań 94 : 78 więcej
AZS Politechnika Gdańsk - Sklep Polski MKK Gniezno 65 : 58 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Enea Basket Poznań 61 : 92 więcej
Enea Astoria II Bydgoszcz - Ogniwo Szczecin 85 : 94 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - TS Basket Poznań 94 : 89 więcej
Sokół Międzychód - Trefl II Sopot 86 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 6 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Piast Chociwel 2 : 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - Zawisza Grzmiąca 7 : 5 więcej
Polonia Płoty - Ina Ińsko 2 : 7 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pomorskie 4 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 0 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Błonie Barwice 5 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Jantar Ustka 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Podlasie Biała Podlaska 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wicher Brojce 4 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice 1 : 11 więcej
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Stal Mielec 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 3 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
  Promień Mosty - KP Przecław więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 0 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Vineta Wolin 0 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Sława Sławno - GKS Manowo 1 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo 0 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Olimp Gościno 0 : 4 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 1 : 3 więcej
Płomień Myślino - Sokół Karlino 2 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce 26 : 32 więcej
Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk 32 : 26 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - SPR Stal Mielec 27 : 21 więcej
Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty Unia Tarnów 32 : 16 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 31 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin 20k : 20 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 24 : 26 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
GUKS Drwęca Lubicz - Jutrzenka Płock 27 : 26 więcej
AZS Poznań - Bukowsko-Dopiewski KPR 21 : 28 więcej
MTS Kwidzyn - MKS PR Urbis Gniezno 24 : 46 więcej
SMS ZPRP II Płock - Sambor Tczew 25 : 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock 28 : 21 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 25 : 28 więcej
PGE KPR Gryfino - USAR Kwidzyn 28 : 24 więcej
MKS Mazur Sierpc - KS Szczypiorniak Olsztyn 22 : 25 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Tytani Wejherowo 23 : 31 więcej
KPR Elbląg - Kospel Gwardia Koszalin 25 : 35 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS II Grudziądz - ITS Jeziorak Iława 0 : 10 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 : 29k więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk 22 : 25 więcej
AZS Politechnika Koszalińska - SPR GKS Żukowo 21 : 32 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - SPS Konspol Słupca 1 : 3 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Astra Nowa Sól 0 : 3 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Trefl Lębork 3 : 0 więcej
Anioły Toruń - Enea Energetyk Poznań 3 : 2 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - AZS UMK Toruń 1 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - SMS Police 3 : 0 więcej
27 luty
piła nożna Sparingi
13:00  Błękitni Pomierzyn - Ina Nadarzyn więcej
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 0 : 9 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2 : 6 więcej
13:00  Vineta II Wolin - Zalew Stepnica więcej
Piast Karsko - GKP Kłodawa 1 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 4 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Żaki Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
SALOS Szczecin JS - Ina Goleniów 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 0 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
KS Skibno - Astra Ustronie Morskie 0 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - MKP Szczecinek 4 : 2 więcej
piła nożna I liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futsal Szczecin 3 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - Futbalo Białystok 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Azoty Puławy 31 : 44 więcej
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 22 : 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
BSMS Bartoszyce - Pogoń Handball Szczecin 31 : 28 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS Handball Czersk 22 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - MSPR Junak Włocławek 45 : 15 więcej
MKS Kusy Szczecin - Iskra AMW Gdynia 40 : 24 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Enea Energetyk Poznań - Trefl Lębork 3 : 0 więcej
28 luty
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - Wybrzeże II Gdańsk 24k : 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Wróżymy z fusów i tabel »
1 » Jens Gustafsson po raz  »
1 » Od nowego sezonu Pogoń  »
mecze:
22 » Mechanik Warnice-GKS Ko »
19 » Gavia Choszczno-Iskra P »
18 » Pogoń Wierzchowo-Orzeł  »
17 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
16 » Zefir Wyszewo-Dąb Dębno
12 » Flota Świnoujście-Rasel »
12 » Darłovia Darłowo-Biali  »
11 » Olimp Złocieniec-Drawa  »
11 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
10 » Prawobrzeże Świnoujście »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
alfa18 dygowo2000
emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136280
• newsów: 76233
• użytkowników: 79818
• komentarzy: 1138836
• zdjęć: 844027
• relacji: 39831
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies