ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2021
pokaż:
01 czerwiec
piła nożna B Klasa gr. 3
Prawobrzeże Szczecin - Sztorm Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin 5 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki Szczecin 3 : 6 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn 27 : 16 więcej
02 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 1 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 1 : 5 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 1 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 1 : 4 więcej
Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Stal Lipiany 3 : 3 więcej
Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno 5 : 2 więcej
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 5 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Leśnik Manowo - Sokół Karlino 5 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Hutnik Kraków - Arka Gdynia SSA 3 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino 3 : 4 więcej
piła nożna I Liga PLO
Mechanik Bobolice - STLA Szczecinek 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin 0 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań 3 : 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Bałtyk Koszalin - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
FASE Szczecin - Warta Poznań SA 2 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Gryf Wejherowo - Chemik Police 0 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 29 : 19 więcej
SPR Stal Mielec - Łomża Vive Kielce 24 : 33 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 27 : 29 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty SPR Tarnów 31 : 27 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 30 : 26 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
GUKS Drwęca Lubicz - KU AZS Politechnika Koszalińska 10 : 0 więcej
03 czerwiec
Turniej o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Mechanik Bobolice - Iskierka Szczecin 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Biali Sądów 1 : 0 więcej
Polonia Płoty - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Wieża Postomino - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 0 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 0 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Pomień - Sokół Granowo 10 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 6 : 1 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 4 : 2 więcej
Gryf Budowo - Sad Chwiram 2 : 6 więcej
Znicz Dzikowo - Grom Szwecja 4 : 1 więcej
Legion Strączno - Grom Giżyno 2 : 5 więcej
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 0 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Pomierzyn 1 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 3 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Zorza II Dobrzany - Sparta II Węgorzyno 3 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Iskierka II Szczecin 4 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Future Szczecin 12 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
MKS Lew Lębork - Energetyk Junior Gryfino 5 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Victoria Niemcz Osielsko 5 : 2 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
LFA Szczecin - Spójnia Białe Błota 7 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - Marcus Gdynia 1 : 9 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 5 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Świt Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 3 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 7 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pomorzanin Toruń 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 0 : 3 więcej
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 3 : 0 więcej
04 czerwiec
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Unia Białogard - Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KS Tytani Wejherowo - KU AZS Politechnika Koszalińska 10 : 0 więcej
05 czerwiec
Turniej Ligi Orlików więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 2 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 1 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Stal Lipiany 2 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 3 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 6 : 0 więcej
Promień Mosty - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 2 : 6 więcej
Pionier Żarnowo - Masovia Maszewo 0 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 8 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Kluczevia II Stargard 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Wicher Steklno 4 : 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 1 : 1 więcej
LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 3 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice 7 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Czarni Fiege Lubanowo - GKS Golenice 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Korona Raduń - Iskra Warszyn 3 : 0 więcej
Ina Recz - Świt Barnimie 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Giżyno - Sokół Suliszewo 0 : 7 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Pomorzanin Krąpiel 9 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 3 więcej
Victoria 95 Przecław - Prawobrzeże Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sparta Sobiemyśl - Korona Klępicz 0 : 3 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
UKS SMS Łódź - Cracovia SSA Kraków 1 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław 2 : 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Błękitni Stargard 5 : 1 więcej
LFA Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 5 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław 1 : 4 więcej
Znicz Pruszków - KKS Kalisz 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów 5 : 0 więcej
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice 1 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 6 : 0 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 3 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Wyszewo 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 6 : 0 więcej
Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec 4 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 : 7 więcej
STLA Szczecinek - Olimp Złocieniec 7 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Amator Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 2 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
SALOS Szczecin - Chemik Police 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 3 : 5 więcej
Iskra Golczewo - Mewa Resko 2 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 3 : 1 więcej
Stal Szczecin - Wicher Brojce 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - KS Fala Międzyzdroje 3 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 5 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 4 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Astra Ustronie Morskie 3 : 2 więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Radew Białogórzyno - Iskra Kłanino 7 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 7 : 1 więcej
Victoria Sianów - Strong Zielenica 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Turowo 11 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 8 : 2 więcej
Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Ikar Krosino - Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
Drawa Drawno - Spójnia Świdwin 2 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 2 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Energa MKS Kalisz 28 : 26 więcej
MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 : 25k więcej
Grupa Azoty SPR Tarnów - KS SPR Chrobry Głogów 24 : 34 więcej
Górnik Zabrze - Azoty Puławy 22 : 28 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - SPR Stal Mielec 34 : 33 więcej
06 czerwiec
Pierwszy Rodziny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 1 : 0 więcej
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 5 : 0 więcej
Biali Sądów - Leśnik Manowo 1 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 7 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Wieża Postomino 5 : 2 więcej
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 3 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 2 : 2 więcej
Vineta Wolin - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo 3 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino 8 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń 11 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 2 : 0 więcej
Unia Stargard - Wicher Reptowo 1 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Sparta Skalin 9 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Chemik II Police - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 2 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 : 4 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Vielgovia Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 6 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 3 : 8 więcej
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Bryza Reńsko - Piast Karsko 1 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
Iskra II Banie - Piast Kolin 2 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Unia Swochowo 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Sokół Granowo - Klon Krzęcin 1 : 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Błękitni Tychowo 32 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino 2 : 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Płomień Jeżyczki 8 : 0 więcej
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 7 : 0 więcej
KS Skibno - Olympic Warszkowo 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Gwda Wielka 6 : 0 więcej
Błękitni Gonne Małe - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
Grom Świelino - Sokół Spore 4 : 5 więcej
Grot Bonin - Wicher Mierzym 3 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Pogoń Wierzchowo 5 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Huragan Bierzwnica 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Znicz Dzikowo - Mirstal Mirosławiec 2 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sad Chwiram 2 : 1 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 2 : 3 więcej
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 0 : 4 więcej
Gryf Budowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 7 więcej
Legion Strączno - Kopanik Lubno 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów 3 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Polonia II Płoty 2 : 11 więcej
Wicher II Brojce - Zieloni Wyszobór 1 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino 0 : 3 więcej
Sparta II Węgorzyno - Orkan II Suchań 0 : 6 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
GKS Kołbacz - Okręt Szczecin 6 : 2 więcej
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Sokół II Pyrzyce 2 : 8 więcej
Zryw Góralice - Stal II Lipiany 0 : 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Sokół Różańsko 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Pogoń II Barlinek - Grom Płonno 8 : 4 więcej
Ina Stradzewo - Pionier Zwierzyn 6 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Escola Varsovia - SKS Gwarek Zabrze 1 : 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
UKS Victoria SP2 Sianów - MKS Lew Lębork 1 : 2 więcej
Spójnia Białe Błota - Marcus Gdynia 0 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Victoria Niemcz Osielsko 3 : 1 więcej
GOSRiT Luzino - KA4 resPect Krobia 0 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Pogoń Siedlce - Motor Lublin 3 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 4 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
SALOS Szczecin - Chemik Police 7 : 0 więcej
Świt Szczecin - Hutnik Szczecin 1 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - Olimpijczyk Kwakowo 5 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
Chemik Police - Mieszko Gniezno 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń 2 : 1 więcej
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Swarzędz 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 5 : 0 więcej
Elana Toruń - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 5 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - Orlen Wisła Płock 29k : 29 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska 10 : 0 więcej
07 czerwiec
piła nożna eWinner II liga
GKS Katowice - Stal Rzeszów 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Sparta Gryfice - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
08 czerwiec
piła nożna II Liga PLO
Ikar Krosino - TKKF Strażak Koszalin 4 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Prawobrzeże Szczecin 2 : 3 więcej
09 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Iskra Banie - Morzycko Moryń 7 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
Unia Dolice - Orzeł Grzędzice 2 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 3 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 4 więcej
Odra Chojna - Kłos Pełczyce 19 : 1 więcej
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Sokół Lulewice 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard 4 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 3 : 6 więcej
Unia Białogard - SALOS Szczecin 1 : 4 więcej
FASE Szczecin - Świt Szczecin 12 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Żaki Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Redłovia Redło - Ikar Krosino 1 : 5 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk 0 : 10 więcej
10 czerwiec
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
11 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Znicz Niedźwiedź - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Legia Warszawa S.A. 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0 : 3 więcej
12 czerwiec
4 Amatorski Turniej PIłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Płotów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 3 : 0 więcej
Stal Lipiany - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Zorza Dobrzany 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 1 : 2 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 4 : 2 więcej
Leśnik Manowo - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 0 : 6 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 5 : 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 9 więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów 3 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 6 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań 1 : 5 więcej
Derby Karścino - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Zalew Stepnica 10 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Leśnik Kliniska 2 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 3 : 2 więcej
Sowianka Sowno - OKS Center MD Goleniów 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Ina Ińsko - Orkan Dalewo 4 : 0 więcej
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 3 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 : 4 więcej
Sparta Skalin - Płomień Lisowo 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 8 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Iskra II Banie 3 : 1 więcej
Piast Kolin - Jedność Przewłoki 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 1 : 5 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 1 : 2 więcej
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 4 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 4 : 4 więcej
Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo 0 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 2 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 5 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Pionier Szczecin - Okręt Szczecin 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Szczecin - GKS Kołbacz 4 : 5 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 0 : 10 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Hutnik Kraków - Górnik Zabrze S.A. 1 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok SSA 5 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Błękitni Stargard - UKS Victoria SP2 Sianów 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - GOSRiT Luzino 2 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Sokół Ostróda - GKS Katowice 3 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 4 : 4 więcej
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 4 : 3 więcej
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz 5 : 2 więcej
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 0 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard 5 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Wyszewo - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Ikar Krosino 3 : 3 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 6 : 2 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
piła nożna I Liga PLO
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 1 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 8 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 2 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 7 : 0 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 3 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - STLA Szczecinek 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 6 : 2 więcej
15:30  FASE Szczecin - Unia Białogard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Flota Świnoujście 2 : 2 więcej
Stal Szczecin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki 6 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 1 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 8 : 1 więcej
Górnik Konin - Chemik Police 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 : 6 więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Świt Szczecin - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 2 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 1 : 3 więcej
Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Dąb Dębice - Stal Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 0 : 9 więcej
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Płomień Myślino - Victoria Sianów 0 : 10 więcej
Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 6 więcej
Korona Człopa - KP Drawsko Pomorskie 1 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 0 : 3 więcej
Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 5 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 6 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
13 czerwiec
piła nożna Sparingi
13:00  Gwiazda Żalęcino - Ina Stradzewo więcej
Piast Piaseczno - FC Schwedt 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Sokół Lulewice - Bizon Cerkwica 4 : 6 więcej
Resko Karcino - Korona Stuchowo 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Hanza Goleniów - Radowia Radowo Małe 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 7 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Małkocin 1 : 6 więcej
Wicher Reptowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Czarnówko - Odrzanka Radziszewo 1 : 5 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni Szczecin 4 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 3 : 1 więcej
Wicher Steklno - Chemik II Police 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 3 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 0 : 3 więcej
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Karsko - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Polonia Giżyn 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Bryza Reńsko 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Lutówko - Ina Recz 4 : 3 więcej
Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 0 : 10 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 3 : 8 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Wrzos Wrześnica - Arkadia Malechowo 0 : 2 więcej
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 3 : 6 więcej
Błękitni Tychowo - KS Skibno 1 : 8 więcej
Passat Bukowo Morskie - Fala ABFrost Gąski 3 : 0 więcej
Olympic Warszkowo - KS Sieciemin 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin 3 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Hubertus Biały Bór 1 : 0 więcej
Huragan Bierzwnica - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 2 więcej
Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe 4 : 4 więcej
KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo 5 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Grom Świelino 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sad Chwiram - Legion Strączno 7 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Gryf Budowo 5 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 7 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Okręt Szczecin - Aquila II Szczecin 3 : 0 więcej
13:00  Rybak Trzebież - Iskierka II Szczecin więcej
FASE Szczecin - Victoria 95 Przecław 0 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Future Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl 3 : 0 więcej
Korona Klępicz - Klon Krzymów 0 : 10 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia 4 : 0 więcej
Korona SA Kielce - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - UKS SMS Łódź 3 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk 6 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - Spójnia Białe Błota 2 : 3 więcej
Marcus Gdynia - LFA Szczecin 6 : 2 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 3 więcej
MKS Lew Lębork - KA4 resPect Krobia 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 5 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Chemik Police - Arkonia Szczecin 3 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
FASE Szczecin - Warta Poznań 0 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 5 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Pomorzanin Toruń - Jarota Jarocin 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 0 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 : 0 więcej
15 czerwiec
piła nożna B Klasa gr. 3
FASE Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 : 4 więcej
16 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - Kłos Pełczyce 6 : 4 więcej
Stal Lipiany - Unia Dolice 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 1 : 5 więcej
Zorza Dobrzany - Morzycko Moryń 2 : 0 więcej
Dąb Dębno - Pogoń Barlinek 4 : 0 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 5 więcej
Odra Chojna - Orzeł Grzędzice 3 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek 3 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 7 : 1 więcej
Vineta Wolin - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 9 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Leśnik Manowo 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek 0 : 1 więcej
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 5 : 0 więcej
Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - TKKF Strażak Koszalin 5 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Żaki Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Błękitni Wronki - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 2 : 3 więcej
17 czerwiec
II Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Starosty Drawskiego do 21 lat. więcej
Turniej Finałowy Ligi Bałtyckiej Skrzatów więcej
Świnoujście Match Race więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 14 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Gryf Wejherowo - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
18 czerwiec
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych więcej
Świnoujście Match Race więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 2 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
GOSRiT Luzino - MKS Lew Lębork 5 : 0 więcej
piła nożna I Liga PLO
STLA Szczecinek - Iskra Białogard 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
19:30  Chemik Police - FASE Szczecin więcej
Unia Białogard - AP Gavia OZIMEK Choszczno 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
19 czerwiec
54 Letnie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym więcej
Świnoujście Match Race więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 6 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Pogoń Barlinek 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 4 : 4 więcej
Orkan Suchań - Stal Lipiany 3 : 8 więcej
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 0 : 4 więcej
Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin 3 : 0 więcej
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 5 : 0 więcej
Polonia Płoty - Wieża Postomino 2 : 8 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Biali Sądów 4 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 1 : 8 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Płomień Pobłocie Wielkie - Sokół Lulewice 7 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 8 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 15 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 3 : 0 więcej
Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica 1 : 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów 10 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Sparta Skalin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 7 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Unia Stargard 4 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 0 : 5 więcej
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 1 : 11 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 4 : 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Wicher Steklno 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 13 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Koral Mostkowo - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Iskra II Banie 9 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 4 : 1 więcej
Piast Kolin - Wicher Przelewice 7 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Recz - Klon Krzęcin 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 1 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin 0 : 11 więcej
Pionier Szczecin - Rybak Trzebież 0 : 5 więcej
Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Legia Warszawa S.A. - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Energetyk Junior Gryfino 3 : 0 więcej
LFA Szczecin - Victoria Niemcz Osielsko 7 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Bruskowo Wielkie - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 : 5 więcej
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 : 0 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Wyszewo 2 : 5 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 8 więcej
piła nożna I Liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 1 : 6 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 2 : 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 4 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 5 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 4 : 6 więcej
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 2 : 6 więcej
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 4 : 0 więcej
Unia Janikowo - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 2 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 2 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 0 : 10 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 1 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Strong Zielenica 2 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 4 : 3 więcej
20 czerwiec
54 Letnie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym więcej
Świnoujście Match Race więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 7 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Grzędzice 5 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 8 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Resko Karcino 3 : 3 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Derby Karścino 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Kluczevia II Stargard - Wicher Reptowo 3 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 2 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 0 : 5 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 1 : 8 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Unia Swochowo - Polonia Giżyn 0 : 9 więcej
GKS Golenice - Jedność Przewłoki 11 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 3 : 4 więcej
Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 0 : 3 więcej
Korona Raduń - Świt Barnimie 4 : 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica 0 : 5 więcej
KS Sieciemin - KS Skibno 2 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Olympic Warszkowo 3 : 7 więcej
Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie 2 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Hajka Zegrze Pomorskie - Hubertus Biały Bór 4 : 2 więcej
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 3 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo 0 : 4 więcej
Błękitni Gonne Małe - Wicher Mierzym 1 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Spore 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Legion Strączno - Gryf Budowo 3 : 0 więcej
Znicz Dzikowo - Sad Chwiram 6 : 1 więcej
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 2 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 7 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Bytyń Nakielno 7 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn 1 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sparta Sobiemyśl - Stal II Lipiany 0 : 3 więcej
Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń 4 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Korona Klępicz 3 : 0 więcej
Klon Krzymów - Sokół Różańsko 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - SKS Gwarek Zabrze 0 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Arka Gdynia SSA 0 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Korona SA Kielce 2 : 1 więcej
Escola Varsovia - Wisła Kraków SA 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Marcus Gdynia 4 : 0 więcej
Spójnia Białe Błota - Lechia Gdańsk 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 6 : 2 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Olimpijczyk Kwakowo - Lotos Gdańsk UKS 2 : 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań SA 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Zefir Wyszewo - Głaz Tychowo 9 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Saturn Mielno - Iskra Kłanino 8 : 0 więcej
21 czerwiec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Turniej Finałowy więcej
Turniej o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Arkonia Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 1 : 3 więcej
22 czerwiec
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wieża Postomino - Leśnik Manowo 0 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Mechanik Bobolice 1 : 5 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 3 : 0 więcej
Iskra Białogard - Orzeł Wałcz 3 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 5 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Vineta Wolin 1 : 10 więcej
Ina Goleniów - Pogoń II Szczecin 1 : 7 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 1 : 5 więcej
Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Dąb Dębice 5 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Świt Szczecin - SALOS Szczecin 3 : 2 więcej
23 czerwiec
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
24 czerwiec
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 7 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Spójnia Białe Błota - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 2 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 3 : 1 więcej
25 czerwiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 : 4 więcej
26 czerwiec
'Decathlon Kipsta CUP więcej
75 lecie Pioniera Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Odra Chojna - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 1 : 6 więcej
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 2 : 4 więcej
Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek 3 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 3 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - A.P. Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Unia Dolice - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Sokół Karlino - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
Wieża Postomino - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Biali Sądów - Sparta Węgorzyno 6 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Leśnik Manowo 4 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 : 1 więcej
Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 1 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Derby Karścino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Korona Stuchowo 4 : 6 więcej
Resko Karcino - Sokół Lulewice 11 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów 1 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 2 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 0 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 : 8 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 4 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Sekwoja Brwice 7 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Bryza Reńsko - GKS Golenice 2 : 5 więcej
Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Płomień Jeżyczki - Arkadia Malechowo 1 : 7 więcej
KS Skibno - Fala ABFrost Gąski 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Wicher Mierzym - Sokół Spore 5 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Gryf Dobrowo 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Gryf Budowo - Znicz Dzikowo 1 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 2 : 5 więcej
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 1 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - KA4 resPect Krobia 1 : 6 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
GOSRiT Luzino - LFA Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 7 więcej
Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin 5 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Ikar Krosino 1 : 6 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 5 więcej
piła nożna I Liga PLO
STLA Szczecinek - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino 2 : 6 więcej
Iskra Białogard - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec 2 : 3 więcej
Mieszko Gniezno - Pomorzanin Toruń 0 : 3 więcej
Unia Janikowo - Gwardia Koszalin 5 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Chemik Police 3 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gryf Wejherowo 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Jarota Jarocin 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Świt Szczecin - GKS Przodkowo 3 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 0 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 3 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 5 : 0 więcej
Dąb Dębice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Gryf Polanów - Sława Sławno 0 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 0 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 1 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 0 : 5 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 4 : 3 więcej
Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 0 : 2 więcej
27 czerwiec
'Decathlon Kipsta CUP więcej
PROCAM CUP 2021 V Ogólnopolski Turniej Piłkarski dla dzieci z małych miejscowości i wsi więcej
V Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
OKS Center MD Goleniów - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 2 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 5 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 6 : 2 więcej
Unia Stargard - Zorza Tychowo 6 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko 4 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Sparta Skalin 6 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Czarnówko - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 2 więcej
Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 0 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 6 : 2 więcej
LUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 4 : 3 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 4 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Karsko - Piast Kolin 8 : 1 więcej
13:00  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko 0 : 7 więcej
Iskra II Banie - Unia Swochowo 9 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Lutówko - Korona Raduń 8 : 2 więcej
Sokół Granowo - Iskra Warszyn 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
Orzeł Żeńsko - Ina Recz 1 : 4 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Sokoliniec 3 : 2 więcej
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 4 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo 4 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Wrzos Wrześnica 0 : 3 więcej
KS Sieciemin - Błękitni Tychowo 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Huragan Bierzwnica - Grot Bonin 3 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Grom Świelino 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 5 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 5 : 1 więcej
Grom Szwecja - Legion Strączno 4 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - GKS Kołbacz 3 : 4 więcej
Future Szczecin - Aquila II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Marcus Gdynia - MKS Lew Lębork 12 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - UKS Victoria SP2 Sianów 7 : 1 więcej
29 czerwiec
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski JM U-15 w Łodzi. więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - MFK 0 : 1 więcej
30 czerwiec
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski JM U-15 w Łodzi. więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 2 : 3 więcej
Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 5 : 1 więcej
Wieża Postomino - Ina Goleniów 2 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo 5 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 5 : 3 więcej
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 2 : 1 więcej
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Czas podsumować czwarto »
1 » Z pucharem na bakier
1 » 'Chcemy, żeby to było p »
1 » Radek Janukiewicz wraca »
1 » Czy mogę dodać własnego »
mecze:
73 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
35 » Zefir Wyszewo-Pogoń Poł »
30 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
28 » Gwardia Koszalin-Rasel  »
21 » Hubertus Biały Bór-Wrzo »
21 » Wrzos Wrzosowo-Gryf Dob »
19 » Gavia Choszczno-KP Draw »
17 » Ina Nadarzyn-Korona Rad »
17 » GKS Manowo-Biali Sądów
16 » Kłos Pełczyce-Iskra Lut »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2962
• imprez: 132359
• newsów: 75432
• użytkowników: 79384
• komentarzy: 1126904
• zdjęć: 827075
• relacji: 39427
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies