ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 listopad 2019
pokaż:
23 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 77 : 81 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 72 : 81 więcej
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 89 : 71 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 87 : 80 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 82 : 79 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno 87 : 89 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy 83 : 89 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 111 : 109 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
Lech II Poznań - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów 0 : 3 więcej
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
GKS Katowice - Gryf Wejherowo 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 0 : 5 więcej
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 7 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
Vineta Wolin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mewa Resko - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Wicher Brojce - Tanowia Tanowo 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 4 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Prawobrzeże Świnoujście 4 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 3 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - Unia Dolice 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 2 : 0 więcej
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 6 : 0 więcej
Odra Chojna - Stal Lipiany 2 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Drawa Drawno 2 : 6 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino 1 : 6 więcej
Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
Iskra Białogard - Płomień Myślino 0 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 7 : 0 więcej
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 3 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Sad Chwiram - Redłovia Redło 2 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 7 więcej
Korona Człopa - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 1 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - SMS Łódź 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 14 : 0 więcej
Victoria Sianów - Mewa Resko 4 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
Ina Goleniów - Prawobrzeże Szczecin 0 : 7 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Błękitni Stargard 12 : 1 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin 2 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
AP Kotwica Kołobrzeg - Tarnovia Tarnów 3 : 5 więcej
Ząbkovia Ząbki - Olimpia Szczecin 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 26 : 22 więcej
Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 22 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo 22 : 23 więcej
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 26 : 24 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów 34 : 28 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 26 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 28 : 28k więcej
KPR Blejkan Gryfino - MKS Brodnica 21 : 25 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów 20 : 27 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
13 » Dbają o murawę i budyne »
12 » Dąb Dębno z nowym trene »
6 » Capelli Sport partnere »
4 » VI Runda Pucharu Polsk »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
1 » Koniec sezonu
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
4 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
hubcio
gości: 572
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122222
• newsów: 73304
• użytkowników: 74478
• komentarzy: 1095076
• zdjęć: 793319
• relacji: 38528
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies