ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 czerwiec 2018
pokaż:
17 czerwiec
Piłkarskie Mistrzostwa Koszalina 2018 w grze na konsoli więcej
Mistrzostwa Europy WADF więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 3 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 3 - 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 0 - 9 więcej
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 1 - 3 więcej
Piast Kolin - Saturn Szadzko 3 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Dąb Dębice 2 - 5 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 10 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Sparta Skalin 6 - 3 więcej
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 2 - 7 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Zryw Kołbaskowo 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Energetyk II Gryfino - LUKS Krzywin 15 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa 2 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Pro-Team Żarczyn 3 - 1 więcej
Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 więcej
Piast Piaseczno - Czarni Czarnówko 2 - 2 więcej
Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo 2 - 4 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 2 - 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 6 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Iskra Lutówko 4 - 5 więcej
Świt Barnimie - Iskra Pomień 2 - 0 więcej
Grom Płonno - Gryf Objezierze 2 - 3 więcej
Remor Recz - Błękitni Sarnik 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Czarni Czerników - Iskra Banie 2 - 2 więcej
Orkan Rów - Gryf Nowielin 4 - 8 więcej
Bryza Reńsko - GKS Golenice 5 - 2 więcej
Wicher Przelewice - Goplana Żabów 3 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Światowid 63 Łobez 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Piast Kolin 7 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Biało-Zielone Gdańsk - TKKF Stilon Gorzów 2 - 8 więcej
Kotwica Kórnik - Olimpia II Szczecin 0 - 3 więcej
Lipno Stęszew - KKP Chełmża 1 - 5 więcej
Lubuszanin Drezdenko - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 6 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 5 - 2 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Polonia Środa Wlkp. 7 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
1 » Iskierka Mirand Szczeci »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Bengoro
gości: 82
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152686
• newsów: 78327
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies