ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2015
pokaż:
01 czerwiec
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 2 - 2 więcej
piła nożna III liga kobiet
Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje 1 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3
Wicher Rąbino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 5 więcej
02 czerwiec
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec 80 - 77 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Błękit Pniewo - AP Hutnik Szczecin 5 - 6 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek 3 - 2 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 4 - 4 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Pomorzanin Sławoborze - Jantar Siemyśl 4 - 1 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
GKS Bełchatów - Korona Kielce 2 - 2 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 1 - 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 0 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
03 czerwiec
XVI Regionalny Turniej Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba więcej
Waterpolo: Arkonia Szczecin - GKPW Gorzów więcej
Waterpolo: Arkonia Szczecin - GKPW Gorzów więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 74 - 70 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Gryf Wejherowo - Rasel Dygowo 4 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie 4 - 0 więcej
Cartusia Kartuzy - GKS Leśnik Manowo 6 - 2 więcej
Chemik Police - GKS Przodkowo 0 - 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - KS Chwaszczyno 1 - 0 więcej
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
Darzbór Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 12 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4
Grom Szwecja - Sad Chwiram 3 - 1 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Intermarche-Rega Trzebiatów - Radowia Radowo Małe 2 - 2 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0 - 0 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1 - 6 więcej
04 czerwiec
Ekstraklasa Żużla: Stal Gorzów - PGE Stal Rzeszów więcej
PLFA I: Angles Toruń - Cougars Szczecin 14:31 więcej
Mistrzostwa Europy Karate WUKF Dzieci, Kadetów i Juniorów więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec 67 - 53 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - KKP Bydgoszcz 0 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - TKKF Stilon Gorzów 2 - 1 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 5 - 2 więcej
Mitech Żywiec - 1. FC AZS AWF Katowice 11 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 0 więcej
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec 3 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń II Szczecin - Arka II Gdynia 0 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Świt Skolwin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
Victoria Sianów - Korona Człopa 6 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Jedność Łąkowo - Sokół Spore 6 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Międzywodzie - Bizon Cerkwica 1 - 5 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. kujawsko-pomorska
Olimp Gościno - Polonia Środa WLKP 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo 1 - 3 więcej
05 czerwiec
Mistrzostwa Europy Karate WUKF Dzieci, Kadetów i Juniorów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Darłovia Darłowo 0 - 1 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 5 - 4 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3
16:30  Pogoń Połczyn Zdrój - Wicher Rąbino więcej
16:30  Pomorzanin Sławoborze - Rega Bierzwnica więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 0 - 3 więcej
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 3 - 2 więcej
06 czerwiec
Tour de Powiat więcej
Topliga: Husaria Szczecin - Eagles Warszawa 27:36 więcej
Benefis sędziowski Kazimierza Kowalskiego i Zdzisława Gędka więcej
Mistrzostwa Europy Karate WUKF Dzieci, Kadetów i Juniorów więcej
piła nożna I liga
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 więcej
Dolcan Ząbki - GKS Tychy 2 - 1 więcej
GKS Katowice - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 1 - 1 więcej
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 3 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 1 więcej
Pogoń Siedlce - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0 - 1 więcej
Wigry Suwałki - Wisła Płock 1 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Sarmata Dobra 3 - 0 więcej
Odra Chojna - Kluczevia Stargard 0 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Vineta Wolin 1 - 4 więcej
Lech Czaplinek - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Iskra Białogard - Ina Goleniów 3 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Błękit Pniewo - Zorza Dobrzany 1 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Flota II Świnoujście 3 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Unia Dolice 1 - 1 więcej
Orkan Suchań - Gavia Choszczno 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 3 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
GKS Leśnik II Manowo - Sława Sławno 2 - 4 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Wielim Szczecinek 2 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Olimp Złocieniec 5 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 2 - 2 więcej
Zryw Kretomino - Drzewiarz Świerczyna 4 - 0 więcej
Olimp Gościno - Bałtyk II Koszalin 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wicher Brojce - Promień Mosty 2 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 2 - 4 więcej
Światowid Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 3 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Victoria 95 Przecław 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 5 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 5 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Czarni Lubanowo 0 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Klon Krzęcin 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Pomorzanin Sławoborze - Mechanik Bobolice 0 - 3 więcej
Saturn Mielno - Radew Białogórzyno 1 - 2 więcej
Płomień Myślino - Grom Świelino 1 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Graf Bukówko 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Wałcz - Kolejarz Wierzchowo 12 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Darzbór II Szczecinek 3 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Mirstal Mirosławiec 6 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 3 - 6 więcej
Zawisza Grzmiąca - Jedność Tuczno 3 - 2 więcej
Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 7 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 2 - 0 więcej
Flota Świnoujście - AP Szczecinek 4 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 5 - 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 - 3 więcej
Unia Stargard - Pomorzanin Krąpiel 3 - 2 więcej
WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 2 - 3 więcej
Zenit Koszewo - Orkan Dalewo 4 - 2 więcej
Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard 2 - 1 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Pomorzanin II Nowogard 1 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Vielgovia Szczecin 4 - 0 więcej
Chemik II Police - Hanza Goleniów 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Rurzyca Nawodna - KLUKS Krzywin 4 - 3 więcej
Unia Swochowo - Klon Krzymów 3 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Iskra Banie 2 - 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 3 - 4 więcej
Czarni Czarnówko - Czcibor Cedynia 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 2 - 8 więcej
Biali Sądów - Pomorzanin Zamęcin 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Osadnik II Myślibórz 3 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Olimpia Smolnica 6 - 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - GKS Golenice 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Bizon Cerkwica 1 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Dęby Rogowo 0 - 5 więcej
Saturn Szadzko - Orkan II Suchań 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Bonus Rzepnowo 6 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Żeńsko - Klon II Krzęcin 3 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
Flota Świnoujście - Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Zalew Stepnica - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 2 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 2 - 1 więcej
Dąb Dębice - Piast Chociwel 2 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Fagus Kołbacz - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Vielgovia Szczecin - GKS Mierzyn 6 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Grot Gardno 6 - 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - GUKS Widuchowa 6 - 2 więcej
AP Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 19 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 5 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Morzycko Moryń 1 - 4 więcej
Chrobry Boleszkowice - Ogniwo Babinek 0 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Stal Lipiany - Osadnik II Myślibórz 3 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Unia Swochowo 14 - 2 więcej
Goplana Żabów - Kłos Pełczyce 3 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.7
Sokół Granowo - Remor Recz 1 - 4 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 9 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Wielim Szczecinek 3 - 1 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Arkadia Malechowo - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 9 - 1 więcej
Fala Hen Gąski - Saturn Mielno 0 - 3 więcej
Olimp Gościno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 9 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 3 - 4 więcej
Start-Iskra Mokre - Darpol Barzowice 0 - 3 więcej
Bajgiel Będzino - Zryw Kretomino 3 - 2 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4
Wspólni Różewo - Korona Człopa 3 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grom Giżyno 0 - 3 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Ina Ińsko - Iskra Białogard 3 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 2 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Pomorzanin Sławoborze 2 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Strażak Świeszyno 5 - 1 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Oldboje Manowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Lotnik Mirosławiec 3 - 0 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Bałtyk Koszalin - Warta Poznań 2 - 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
Elana Toruń - Arka Gdynia 2 - 9 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0 - 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych Puchar Prezesa ZZPN
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 1 więcej
07 czerwiec
Gryf Maraton więcej
Finał LBO-2012 KOZPN więcej
Liga Żaków - Grupa Szczecinecka więcej
Liga Żaków - Grupa Drawska więcej
Mistrzostwa Europy Karate WUKF Dzieci, Kadetów i Juniorów więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 69 - 77 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 0 - 0 więcej
MKS Kluczbork - Stal Mielec 3 - 2 więcej
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo 1 - 2 więcej
Górnik Wałbrzych - Okocimski Brzesko 2 - 2 więcej
Energetyk ROW Rybnik - Limanovia Limanowa 0 - 2 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa 1 - 2 więcej
Nadwiślan Góra - Rozwój Katowice 1 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 1 - 0 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Medyk Konin 1 - 7 więcej
1. FC AZS AWF Katowice - Zagłębie Lubin 0 - 14 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 3 - 0 więcej
Czarni Sosnowiec - GOSiRki Piaseczno 3 - 3 więcej
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 2 - 4 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Stomil Olsztyn - MUKS Praga Warszawa 0 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Medyk II Konin 0 - 7 więcej
KS Zamłynie Radom - Polonia Poznań 0 - 3 więcej
UKS SMS Łódź - Sztorm AWFiS Gdańsk 0 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Sportowa Czwórka Radom 7 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Lechia II Gdańsk 1 - 1 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Drawa Drawsko Pom. 5 - 0 więcej
KS Chwaszczyno - Chemik Police 0 - 3 więcej
GKS Przodkowo - Cartusia Kartuzy 0 - 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Bałtyk Koszalin 3 - 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Wejherowo 0 - 4 więcej
Rasel Dygowo - Pogoń II Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Stal Lipiany - Piast Chociwel 0 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Ina Ińsko 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Fagus Kołbacz - GKS Mierzyn 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki 3 - 0 więcej
Mechanik Warnice - Koral Mostkowo 4 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Remor Recz 4 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Jantar Siemyśl 4 - 5 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Zryw II Kretomino/Bonin - KS Sieciemin 4 - 1 więcej
Strong Zielenica - Płomień Jeżyczki 1 - 2 więcej
Wieża Postomino - Passat Bukowo Morskie 4 - 6 więcej
Victoria II Sianów - Orzeł Smardzewo 10 - 3 więcej
Wrzos Wrześnica - LZS Kowalewice 5 - 2 więcej
Baszta Sławno - Arkadia II Malechowo 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Gryf Dobrowo 5 - 5 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 1 - 3 więcej
Fala Hen Gąski - Wicher Rąbino 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Iskra Kłanino - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 więcej
Jedność Łąkowo - Huragan Bierzwnica 1 - 2 więcej
SP Wilcze Laski - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
Redłovia Redło - Bricomarche Radacz 3 - 0 więcej
Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Prusinowo 13 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 3 - 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar Dziwnów 1 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 1 - 3 więcej
Wicher Reptowo - Pomorzanin Przybiernów 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Łabędź-GryfHurt Widuch. 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 2 - 3 więcej
Spartakus Rychnów - Iskra Pomień 1 - 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 1 - 1 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Błyskawica Kluki - Piast Piaseczno 3 - 0 więcej
Santos Sarbinowo - Orkan Rów 3 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Goplana Żabów 6 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 6 - 1 więcej
Pogoń Noskowo - Kolorowi Rzyszczewo 2 - 2 więcej
Olympic Warszkowo - Dolina Łętowska 4 - 3 więcej
Dolina Łętowska - Błękitni Tychowo 3 - 4 więcej
Kolorowi Rzyszczewo - Olympic Warszkowo 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Hajka Zegrze Pomorskie - Husaria Tymień 3 - 3 więcej
Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno - Sokół Lulewice 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Gardominka/Polonia II Mechowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Ogniwo Dzwonowo 4 - 3 więcej
Piast Kolin - Orzeł II Pęzino 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Podlesie Sowno - Rybak Wełtyń 1 - 6 więcej
Leśnik Kliniska - Komarex Komarowo 4 - 1 więcej
Polonia Gryfino - Gryf Nowielin 5 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 1 - 3 więcej
Piast II Karsko - Iskra Warszyn 4 - 3 więcej
Błękitni Sarnik - Drawa Drawno 3 - 0 więcej
Gavia II Choszczno - Orzeł II Bierzwnik 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Zryw Góralice - Odra Czelin 4 - 3 więcej
Tywa Swobnica - Rosnowianka Rosnowo 3 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Pro-Team Żarczyn 0 - 1 więcej
Sokół Przyjezierze - Olimpia Troszyn 1 - 4 więcej
Czarni Czerników - Korona Klępicz 3 - 2 więcej
Błękitni Białęgi - Sekwoja Brwice 0 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. kujawsko-pomorska
GOSRiT Luzino - Olimp Gościno 0 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płn.
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 3 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Ina Goleniów 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra 3 - 0 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd.
Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 4 - 1 więcej
Victoria 95 Przecław - Gavia Choszczno 0 - 3 więcej
Unia Dolice - Błękitni Stargard 3 - 5 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 0 - 5 więcej
Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 więcej
12:00  AP Hutnik Szczecin - Dąb Dębno więcej
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Promień Mosty - Ina Ińsko 7 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 2 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Znicz Niedźwiedź - Orkan Suchań 2 - 4 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Reptowo 6 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Zieloni Zielin - Iskra Banie 2 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Wicher Przelewice - Osadnik Myślibórz 2 - 13 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.7
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 15 - 1 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
14:00  Grom Świelino - Płomień Myślino więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4
Legion Strączno - Grom Szwecja 1 - 2 więcej
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 2 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Kolejarz Wierzchowo 10 - 2 więcej
piła nożna III liga kobiet
Zalew Stepnica - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Olimpia II Szczecin 2 - 5 więcej
LUKS Przecław - Vielgovia Szczecin 0 - 6 więcej
Fala Międzyzdroje - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 1 - 4 więcej
Unia Człopa - Grom Szwecja 2 - 5 więcej
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 3 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Mechanik Turowo 2 - 11 więcej
Polonia Stepień - Drzewiarz Krosino 3 - 0 więcej
Lider Sępolno Wielkie - Gryf Budowo 4 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych Puchar Prezesa ZZPN
Akademia Pogoń Szczecin - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Wisła Kraków 0 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4 - 2 więcej
piła nożna Finał Junior Młodszy KOZPN
AP II Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
08 czerwiec
Finał Mini Mundialu 2015 więcej
09 czerwiec
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec 75 - 69 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Sokół Karlino - Darpol Barzowice 4 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
Chemik Police - CRS Barlinek 0 - 1 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 2 - 5 więcej
10 czerwiec
Turnieju Minisiatkówki - trójki i czwórki chłopców więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 3 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 0 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Błękitni II Stargard 4 - 8 więcej
Remor Recz - Mechanik Warnice 4 - 2 więcej
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 5 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 9 więcej
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 5 - 0 więcej
Ogniwo Babinek - Polonia Giżyn 3 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 2 - 1 więcej
AP Szczecinek - SALOS Szczecin 0 - 5 więcej
Energetyk Gryfino - Flota Świnoujście 1 - 0 więcej
Świt Skolwin - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. kujawsko-pomorska
Olimp Gościno - KKP II Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 4 - 2 więcej
Lech Poznań - Elana Toruń 3 - 2 więcej
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 6 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych Puchar Prezesa ZZPN
SALOS Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
Sława Sławno - Arkonia Szczecin 3 - 0 więcej
11 czerwiec
Turnieju Minisiatkówki - dwójki chłopców i dziewcząt więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa kołobrzeska więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Victoria Sianów - Bizon Cerkwica 8 - 1 więcej
piła nożna Finał Junior Młodszy KOZPN
Gwardia Koszalin - AP II Szczecinek 3 - 1 więcej
12 czerwiec
Finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015 więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa sławieńska więcej
Finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015- turniej na Łasztowni więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Świt Skolwin 0 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 3 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
CRS Barlinek - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Radowia Radowo Małe - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 4 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Sokół St. Dąbrowa 10 - 2 więcej
piła nożna I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3
16:00  Rega Bierzwnica - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Wicher Rąbino - Jedność Łąkowo więcej
piła nożna WLJ Młodszych Puchar Prezesa ZZPN
AP Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
13 czerwiec
Finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015 więcej
Motorowodne Mistrzostwa Europy klasy 0-175, 0-500 więcej
Finał LBO-2012 ZZPN więcej
PLFA I: Cougars Szczecin - Crusaders Warszawa 23:0 więcej
Finały Piłkarskiej Kadry LZS więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darzbór Szczecinek - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Białogard 0 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek 1 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 2 - 0 więcej
Vineta Wolin - Odra Chojna 0 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Sarmata Dobra 4 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Polonia Płoty - Stal Lipiany 2 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 - 0 więcej
Ina Ińsko - Jeziorak Szczecin 2 - 3 więcej
Flota II Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Błękit Pniewo 2 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
Sława Sławno - Wielim Szczecinek 2 - 0 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Korona Człopa 3 - 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Drzewiarz Świerczyna 9 - 0 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Gościno 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
Victoria 95 Przecław - Fagus Kołbacz 0 - 3 więcej
GKS Mierzyn - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 5 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Światowid Łobez 0 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 7 - 1 więcej
Mewa Resko - Promień Mosty 6 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Jedność Przewłoki 3 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Koral Mostkowo 2 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Zieloni Zielin 5 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Klon Krzęcin 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Sokół Karlino 0 - 1 więcej
Darpol Barzowice - Wrzos Wrzosowo 2 - 4 więcej
Graf Bukówko - Płomień Myślino 4 - 7 więcej
Grom Świelino - Saturn Mielno 4 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 1 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Błonie Barwice - Orzeł Wałcz 3 - 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Wiarus Żółtnica 3 - 3 więcej
Sad Chwiram - Spójnia Świdwin 3 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 3 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Sowianka Sowno 4 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 więcej
Orzeł Prusinowo - Pionier Żarnowo 1 - 12 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąb Dębice - Czarni Marianowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Chemik II Police 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 0 - 1 więcej
Grot Gardno - Witniczanka Witnica 1 - 0 więcej
Klon Krzymów - Rurzyca Nawodna 0 - 3 więcej
KLUKS Krzywin - Łabędź-GryfHurt Widuch. 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 1 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Biali Sądów 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pro-Team Żarczyn - Sokół Przyjezierze 4 - 0 więcej
Odra Czelin - Tywa Swobnica 3 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 5 - 3 więcej
Iskra Golczewo - Zalew Stepnica 2 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Ina Ińsko - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 0 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 8 - 0 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 0 - 8 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.7
Remor Recz - Drawa Drawno 2 - 2 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Iskra Białogard - Zryw Kretomino 1 - 0 więcej
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 3 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Strażak Świeszyno 1 - 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Pamet Świdwin 1 - 3 więcej
14 czerwiec
Finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015 więcej
Play off do MŚ 2015: Polska - Ukraina więcej
Motorowodne Mistrzostwa Europy klasy 0-175, 0-500 więcej
Finał Ligi Żaków KOZPN więcej
Topliga: Seahawks Gdynia - Husaria Szczecin 27:8 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Unia Dolice - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Złocieniec 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Polonia Giżyn - Piast Karsko 1 - 2 więcej
Wicher Przelewice - Remor Recz 2 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Czarni Lubanowo 4 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Pęzino 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Darzbór II Szczecinek - Kolejarz Wierzchowo 2 - 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Świt Skolwin 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Chemik Police - AP Szczecinek 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Baszta Sławno - Zryw II Kretomino/Bonin 0 - 1 więcej
Arkadia II Malechowo - Wrzos Wrześnica 3 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Victoria II Sianów 6 - 1 więcej
Orzeł Smardzewo - Wieża Postomino 3 - 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 6 - 0 więcej
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 5 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 4 - 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Zenit Koszewo 2 - 1 więcej
Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 3 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Unia Stargard 4 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Rolpol Chlebowo 3 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 0 - 4 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Wicher Reptowo 0 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Zalew Stepnica 2 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czcibor Cedynia - Zryw Kołbaskowo 5 - 0 więcej
Iskra Banie - Unia Swochowo 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Korona Raduń - Sokół Granowo 3 - 4 więcej
Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 2 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Spartakus Rychnów 2 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Błyskawica Kluki 3 - 4 więcej
GKS Golenice - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 4 więcej
Olimpia Smolnica - Santos Sarbinowo 5 - 1 więcej
Orkan Rów - Pomorzanin Cychry 6 - 0 więcej
Osadnik II Myślibórz - Piast Piaseczno 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Bajgiel II Będzino 4 - 7 więcej
Husaria Tymień - Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno 13 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 2 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Zieloni Wyszobór 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Iskra Warszyn - Orzeł Żeńsko 8 - 1 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 2 - 4 więcej
Drawa Drawno - Pomorzanka Jarosławsko 11 - 3 więcej
Błękitni Sarnik - Gavia II Choszczno 5 - 1 więcej
Klon II Krzęcin - Orzeł II Bierzwnik 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Rosnowianka Rosnowo - Sokół Różańsko 0 - 3 więcej
Olimpia Troszyn - Sekwoja Brwice 0 - 1 więcej
Korona Klępicz - Zryw Góralice 2 - 1 więcej
Czarni Czerników - Błękitni Białęgi 6 - 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. kujawsko-pomorska
GOSRiT Luzino - Polonia Środa WLKP 0 - 3 więcej
KKP II Bydgoszcz - Victoria Sianów 0 - 4 więcej
Olimp Gościno - MLKS Tucholanka Tuchola 5 - 0 więcej
Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski 6 - 0 więcej
Noteć Inowrocław - TKKF Stilon II Gorzów 1 - 4 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
Wybrzeże Rewalskie Rewal - AP Hutnik Szczecin 6 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 - 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Energetyk Gryfino 21 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Polonia Płoty - Bizon Cerkwica 1 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Mewa Resko 10 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Piast Chociwel - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Wicher Reptowo 11 - 3 więcej
Fagus Kołbacz - Mechanik Warnice 0 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
GKS Mierzyn - Tanowia Tanowo 1 - 2 więcej
Błękit Pniewo - Vielgovia Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Myśla Dargomyśl - Ogniwo Babinek 11 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 więcej
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 4 - 3 więcej
Czarni Lubanowo - Zieloni Zielin 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Unia Swochowo - Sęp Brzesko 7 - 6 więcej
Piast Karsko - Stal Lipiany 7 - 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Sokół Pyrzyce 4 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Wicher Przelewice 7 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Unia Człopa - Znicz Dzikowo 10 - 0 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn 2 - 3 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 2 - 2 więcej
LKS Karsibór - Bytyń Nakielno 1 - 3 więcej
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Gryf Budowo - Mechanik Turowo 2 - 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Lider Sępolno Wielkie 3 - 2 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Polonia Stepień 5 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych Puchar Prezesa ZZPN
Akademia Pogoń Szczecin - Sława Sławno 3 - 0 więcej
piła nożna Finał Junior Starszy KOZPN
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 0 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Wspólni Różewo 5 - 3 więcej
Rasel Dygowo - Pomorzanin Sławoborze 6 - 7 więcej
Spójnia Świdwin - Wspólni Różewo 11 - 10 więcej
15 czerwiec
Finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015 więcej
Turnieju Minisiatkówki - trójki i czwórki dziewcząt więcej
16 czerwiec
piła nożna I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd.
Odra Chojna - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 3 więcej
17 czerwiec
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
Zryw Kretomino - GKS Leśnik II Manowo 1 - 4 więcej
Bałtyk II Koszalin - Arkadia Malechowo 1 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Victoria Sianów 1 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Hubertus Biały Bór 2 - 2 więcej
Gryf Polanów - Drawa II Drawsko Pom. 4 - 1 więcej
Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Sława Sławno 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Mechanik Bobolice 0 - 6 więcej
Jantar Siemyśl - Pomorzanin Sławoborze 7 - 3 więcej
piła nożna Finał Junior Starszy ZZPN
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
18 czerwiec
Nasza Mała Ekstraklasa Myślibórz 2015 więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa koszalin więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Tanowia Tanowo - Błękit Pniewo 11 - 1 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Amator Kołobrzeg 2 - 3 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 - 2 więcej
19 czerwiec
IV Ultramaraton Szczecin – Kołobrzeg więcej
Mistrzostwa Polski Młodziczek w piłkę nożną więcej
Dni Talentu więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Błękitni II Stargard 1 - 13 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 6 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Bizon Cerkwica 6 - 1 więcej
20 czerwiec
IV Ultramaraton Szczecin – Kołobrzeg więcej
Finał Coca-Cola Cup więcej
Finał ZZPN Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa białogardzka więcej
Mistrzostwa Polski Młodziczek w piłkę nożną więcej
Obchody 120-lecia Rostocker FC więcej
Bieg Dnia Olimpijskiego więcej
Obchody 70-lecia MKS Dąb Dębno więcej
70-lecie Błękitnych Stargard więcej
Dni Talentu więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 2 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 więcej
Stal Szczecin - Ina Goleniów 3 - 3 więcej
Świt Skolwin - Arkonia Szczecin 0 - 1 więcej
Iskra Białogard - Darzbór Szczecinek 2 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Liga Okręgowa
Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 2 więcej
Piast Chociwel - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 0 - 2 więcej
Błękit Pniewo - Flota II Świnoujście 3 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 5 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 0 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Gavia Choszczno 12 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 2 - 1 więcej
Orkan Suchań - Polonia Płoty 0 - 4 więcej
piła nożna Koszalińska Liga Okręgowa
GKS Leśnik II Manowo - Wielim Szczecinek 1 - 1 więcej
Sława Sławno - Korona Człopa 3 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Wiekowianka Wiekowo 1 - 6 więcej
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 4 - 0 więcej
Victoria Sianów - Bałtyk II Koszalin 4 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wicher Brojce - Mewa Resko 2 - 1 więcej
Promień Mosty - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 5 więcej
Sparta Gryfice - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 więcej
Światowid Łobez - Iskra Golczewo 1 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 0 - 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - GKS Mierzyn 3 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Victoria 95 Przecław 3 - 0 więcej
Fagus Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Pęzino - Mieszko Mieszkowice 1 - 4 więcej
Zieloni Zielin - Mechanik Warnice 4 - 8 więcej
Czarni Lubanowo - Wicher Przelewice 3 - 3 więcej
Remor Recz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 5 więcej
Koral Mostkowo - Sokół Pyrzyce 0 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Polonia Giżyn 2 - 4 więcej
Piast Karsko - Ogniwo Babinek 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Mechanik Bobolice 1 - 4 więcej
Darłovia Darłowo - Jantar Siemyśl 3 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 1 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Grom Świelino 3 - 2 więcej
Saturn Mielno - Graf Bukówko 2 - 1 więcej
Płomień Myślino - Darpol Barzowice 4 - 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Wałcz - Darzbór II Szczecinek 3 - 0 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 1 - 4 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 1 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Jedność Tuczno 4 - 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 7 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 3 - 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 7 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Biali Sądów - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Piast Piaseczno - Orkan Rów 3 - 2 więcej
Sęp Brzesko - GKS Golenice 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Odrzanka Radziszewo - GKS Mierzyn 4 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - GUKS Widuchowa 2 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Witniczanka Witnica - Czarni Lubanowo 1 - 0 więcej
Piast Piaseczno - Iskra Banie 11 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 17 - 0 więcej
Chrobry Boleszkowice - Myśla Dargomyśl 0 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Wicher Przelewice - Goplana Żabów 3 - 0 więcej
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 1 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Piast Karsko 0 - 9 więcej
Sęp Brzesko - Osadnik II Myślibórz 2 - 1 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Sarmata Dobra - Iskra Białogard 0 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 2 - 1 więcej
Strażak Świeszyno - Ina Ińsko 4 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Olimp Złocieniec 4 - 3 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Lotnik Mirosławiec - Radowia Radowo Małe 0 - 6 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 0 - 0 więcej
Oldboje Manowo - Victoria Sianów 5 - 11 więcej
piła nożna Baraże o udział w Centr. Lidze Juniorów
Gwarek Zabrze - Gwardia Koszalin 7 - 1 więcej
21 czerwiec
Triathlon Kołobrzeg 2015 więcej
Mistrzostwa Polski Młodziczek w piłkę nożną więcej
PLFA I: Cougars Szczecin - Wilki Łódź więcej
Dni Talentu więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Zryw II Kretomino/Bonin - Płomień Jeżyczki 3 - 0 więcej
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 1 - 3 więcej
Strong Zielenica - Orzeł Smardzewo 0 - 0 więcej
Wieża Postomino - LZS Kowalewice 7 - 1 więcej
Victoria II Sianów - Arkadia II Malechowo 5 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Baszta Sławno 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Gostyń - Orzeł Prusinowo 8 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Jantar Dziwnów 2 - 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 0 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 4 - 3 więcej
Unia Stargard - Orkan Dalewo 4 - 1 więcej
WODR Barzkowice - Kluczevia II Stargard 3 - 1 więcej
Zenit Koszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 2 więcej
Zorza Tychowo - Dąb Dębice 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Łożnica 1 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Vielgovia Szczecin 1 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Grzędzice 0 - 1 więcej
Wicher Reptowo - OKS Center MD Goleniów 2 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Pomorzanin II Nowogard 3 - 0 więcej
Chemik II Police - Pomorzanin Przybiernów 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin 5 - 3 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Klon Krzymów 3 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 0 - 2 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 1 - 3 więcej
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 3 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Czarnówko 1 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Gryf Objezierze 3 - 1 więcej
Spartakus Rychnów - Ina Nadarzyn 0 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 2 - 1 więcej
Sokół Granowo - Iskra Pomień 1 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Błyskawica Kluki - Osadnik II Myślibórz 3 - 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Olimpia Smolnica 2 - 3 więcej
Santos Sarbinowo - Goplana Żabów 0 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Gwiazda Żalęcino 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Błękitni Sarnik 1 - 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Drawa Drawno 4 - 1 więcej
Piast II Karsko - Grom Płonno 8 - 1 więcej
Orzeł II Bierzwnik - Iskra Warszyn 9 - 2 więcej
Gavia II Choszczno - Klon II Krzęcin 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Zryw Góralice - Czarni Czerników 3 - 5 więcej
Tywa Swobnica - Korona Klępicz 6 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Odra Czelin 3 - 3 więcej
Sokół Przyjezierze - Rosnowianka Rosnowo 3 - 0 więcej
Sekwoja Brwice - Pro-Team Żarczyn 4 - 7 więcej
Błękitni Białęgi - Olimpia Troszyn 5 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Zalew Stepnica - Wicher Brojce 1 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Znicz Niedźwiedź - Fagus Kołbacz 3 - 12 więcej
Wicher Reptowo - Orzeł Pęzino 20 - 3 więcej
Mechanik Warnice - Pomorzanin Krąpiel 6 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
AP Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Sokół Suliszewo - Znicz Dzikowo 3 - 0 więcej
Unia Człopa - LKS Karsibór 7 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 - 2 więcej
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 12 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 6 - 5 więcej
piła nożna Finał Junior Starszy ZZPN
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
23 czerwiec
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Dziewcząt więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Lotnik Mirosławiec 7 - 3 więcej
24 czerwiec
Środy na torze - finał więcej
LMS: AP Kotwica Kołobrzeg - AP Pogoń Szczecin więcej
Finał Ligi Młodzika Starszego: AP Kotwica Kołobrzeg - AP Pogoń Szczecin 2:5 więcej
piła nożna Baraż o udział WLJ Młodszych
Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
25 czerwiec
piła nożna Baraż o udział WLJ Starszych
Pomorzanin Sławoborze - Stal Szczecin 0 - 5 więcej
26 czerwiec
Regions Cup - turniej eliminacyjny więcej
PressCup 2015 więcej
27 czerwiec
Regions Cup - turniej eliminacyjny więcej
Sandra Beach - turniej trójek w formule open więcej
Leśna Piątka Ultra - 100km więcej
Turniej z okazji dwudziestolecia Pioniera 95 Borne Sulimowo więcej
Mistrzostwa Polski Młodzików w piłce wodnej więcej
Koleżeński Trening Triathlonowy więcej
PressCup 2015 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Lębork - Pogoń Szczecin 1 - 7 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Lech Czaplinek - Radowia Radowo Małe 1 - 3 więcej
Victoria Sianów - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
Oldboje Manowo - Sokół St. Dąbrowa 0 - 3 więcej
piła nożna Baraż o utrz. w Klasie Okręgowej Płn/Płd
Ogniwo Babinek - Promień Mosty 1 - 3 więcej
piła nożna Baraże o udział w Centr. Lidze Juniorów
Gwardia Koszalin - Gwarek Zabrze 0 - 13 więcej
28 czerwiec
City Trail Pod Prąd więcej
Regions Cup - turniej eliminacyjny więcej
Tatarek Beach - turniej par mikstowych więcej
PressCup 2015 więcej
29 czerwiec
XII Ogólnopolski Turniej im. Leszka Jezierskiego więcej
30 czerwiec
XII Ogólnopolski Turniej im. Leszka Jezierskiego więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 15
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies