ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2014/2015
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Piast II Karsko - GKS Golenice 1 - 4 0 0 6
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Pomorzanin Przybiernów 0 - 3 0 0 3
Zieloni Wyszobór - Pomorzanin II Nowogard 1 - 2 0 0 5
Bizon Cerkwica - KS Fala Międzyzdroje 3 - 1 0 0 0
Gardominka Mechowo - Dąb Dębice 2 - 5 0 0 1
SALOS Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 0 0 1
Zalew Stepnica - Orzeł Łoźnica 3 - 4 0 0 0
Podlesie Sowno - Radowia Radowo Małe 1 - 4 0 0 0
Dęby Rogowo - WODR Barzkowice 1 - 7 0 0 0
Orzeł Prusinowo - Jantar Dziwnów 1 - 4 0 38 2
Orzeł II Pęzino - Biali Sądów 4 - 2 0 0 5
Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 3 - 0 0 62 11
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 2 - 5 0 0 1
Chrobry Boleszkowice - Czcibor Cedynia 0 - 3 1 0 5
Saturn Szadzko - Zenit Koszewo 2 - 7 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Zorza Tychowo 2 - 7 0 0 0
Gavia II Choszczno - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 1
Rybak Wełtyń - Unia Swochowo 3 - 1 0 0 3
Komarex Komarowo - Zryw Kołbaskowo 1 - 2 0 0 2
Regalica Szczecin - Hanza Goleniów 0 - 3 0 0 2
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 0 - 3 0 0 0
Vitkowia Witkowo - Unia Stargard 6 - 4 0 0 3
Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna 9 - 2 0 0 4
Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 1 - 3 0 19 0
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 5 0 0 0
Aquila Szczecin - Grot Gardno 8 - 3 0 36 4
Orzeł Mrzeżyno - Bałtyk Gostyń 0 - 3 0 0 2
Kluczevia II Stargard - Vielgovia Szczecin 1 - 0 0 0 7
Czarni Czerników - Jastrząb Łosośnica 5 - 1 0 0 3
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 4 - 2 0 0 0
2 runda relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 0
Pomorzanin II Nowogard - Iskra Golczewo 3 - 2 0 0 11
Bizon Cerkwica - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 4
Dąb Dębice - Unia Dolice 4 - 1 0 0 1
SALOS Szczecin - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 0 0 8
Radowia Radowo Małe - Ina Ińsko 3 - 8 0 0 0
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 0 0 0
Orzeł II Pęzino - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 0
Chemik II Police - Jeziorak Szczecin 1 - 0 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Flota II Świnoujście 1 - 2 0 0 3
Czcibor Cedynia - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 1
GKS Golenice - Sokół Pyrzyce 1 - 4 0 0 0
Zenit Koszewo - Ina Recz 14 - 2 0 0 8
Zorza Tychowo - Zorza Dobrzany 2 - 9 0 0 0
Gavia II Choszczno - Klon Krzęcin 5 - 4 0 0 1
Rybak Wełtyń - Błękit Pniewo 0 - 7 0 0 30
Zryw Kołbaskowo - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 3 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 2 - 1 0 0 0
Hanza Goleniów - Masovia Maszewo 2 - 0 0 0 9
Rolpol Chlebowo - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 10
Vitkowia Witkowo - Polonia Giżyn 0 - 12 0 0 7
Pro-Team Żarczyn - Zieloni Zielin 5 - 3 0 0 0
Pomorzanin Krąpiel - Mechanik Warnice 0 - 4 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Węgorzyno 1 - 5 1 0 0
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 1 - 2 0 71 4
Czarni Czerników - Myśla Dargomyśl 1 - 6 0 0 3
Bałtyk Gostyń - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 1
Victoria 95 Przecław - Orzeł Pęzino 3 - 0 0 0 0
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 2 0 0 5
Zootechnik Kołbacz - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 0 0
Wicher Przelewice - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 2 0 0 3
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 4 0 0 0
Koral Mostkowo - Gavia Choszczno 3 - 1 0 0 0
Jedność Przewłoki - Stal Lipiany 1 - 5 0 0 4
Piast Karsko - Mieszko Mieszkowice 3 - 0 0 0 3
Sparta Gryfice - Mewa Resko 5 - 3 0 62 4
Kłos Pełczyce - wolny los  
WODR Barzkowice - Błękitni II Stargard 0 - 2 0 0 1
3 runda relacja fotki komentarze
Wicher Przelewice - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 0 1
Jantar Dziwnów - Flota II Świnoujście 2 - 0 0 0 2
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 1 - 5 0 0 3
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 14
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 2 - 5 0 0 3
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 3
Dąb Dębice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 7 0 0 1
Ehrle Dobra Szczecińska - Hutnik Szczecin 2 - 8 0 0 0
Pomorzanin II Nowogard - Vineta Wolin 1 - 4 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Odra Chojna 1 - 5 0 0 1
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 6 - 5 0 0 0
Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo 1 - 7 0 0 3
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 1 - 4 0 0 0
Zenit Koszewo - Zorza Dobrzany 0 - 1 0 0 0
Mechanik Warnice - Ina Ińsko 1 - 4 0 0 1
Gavia II Choszczno - Kłos Pełczyce 2 - 6 0 0 12
Ogniwo Babinek - Iskierka Szczecin 7 - 1 0 0 1
Czarni Fiege Lubanowo - Świt Szczecin 4 - 2 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 4 1 0 0
Hanza Goleniów - Victoria 95 Przecław 8 - 7 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Piast Chociwel 1 - 0 0 0 8
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 - 4 0 0 5
Pro-Team Żarczyn - Stal Lipiany 3 - 6 0 0 2
Koral Mostkowo - Dąb Dębno 3 - 8 0 0 0
Energetyk Gryfino - wolny los  
Kluczevia II Stargard - Sparta Węgorzyno 2 - 4 0 0 4
4 runda relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 4 - 2 2 0 9
Błękit Pniewo - Ina Goleniów 2 - 3 0 0 3
Chemik II Police - Arkonia Szczecin 2 - 5 0 0 1
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 6 - 3 0 56 5
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 0 1
Hanza Goleniów - Energetyk Gryfino 2 - 3 1 0 4
Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 6
Stal Lipiany - Odra Chojna 4 - 0 0 0 3
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 1 - 3 0 0 1
Czarni Fiege Lubanowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Sarmata Dobra 4 - 2 0 0 2
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 5 - 3 0 0 14
Zorza Dobrzany - Hutnik Szczecin 3 - 4 0 0 1
Dąb Dębno - wolny los  
1/16 finału relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 4
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 1 - 2 2 0 12
Rolpol Chlebowo - Energetyk Gryfino 0 - 6 0 3 0
Jantar Dziwnów - Vineta Wolin 2 - 3 0 35 4
Czarni Fiege Lubanowo - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 3
Piast Karsko - Chemik Police 1 - 0 0 0 10
Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin 2 - 1 2 62 13
Ina Ińsko - Stal Lipiany 2 - 1 0 0 3
1/8 finału relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Vineta Wolin 4 - 3 2 0 20
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 1 - 0 1 0 0
Piast Karsko - Ina Ińsko 3 - 0 1 0 20
Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 - 3 1 0 7
1/4 finału relacja fotki komentarze
Osadnik Myślibórz - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 3
Piast Karsko - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 8
Sad Chwiram - Astra Ustronie Morskie 6 - 8 0 0 16
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin 1 - 4 0 0 14
1/2 finału relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 6
Gwardia Koszalin - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 0 0 10
finał relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3 - 2 3 10 18
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
80 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
39 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
16 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Koral Mostkowo-Piast Ko »
11 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
jasiek5353 mik79
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74783
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1116023
• zdjęć: 812125
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies