ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - II Liga PLO 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Oldboje Bruskowo Wielkie 16 46 15 1 0 89 / 22 8 0 0 53 / 11 7 1 0 36 / 11
2.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 16 37 12 1 3 53 / 18 6 0 1 25 / 5 6 1 2 28 / 13
3.  Ikar Krosino 16 29 9 2 5 45 / 38 6 1 2 30 / 17 3 1 3 15 / 21
4.  Maxtrans-Sokół Karlino 15 28 9 1 5 52 / 32 5 1 3 26 / 24 4 0 2 26 / 8
5.  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 15 26 8 2 5 53 / 34 5 0 2 25 / 9 3 2 3 28 / 25
6.  Oldboje Wyszewo 16 25 7 4 5 38 / 28 4 2 2 12 / 7 3 2 3 26 / 21
7.  TKKF Strażak Koszalin 15 23 7 2 6 41 / 41 3 2 3 23 / 27 4 0 3 18 / 14
8.  Intermarche-Rega Trzebiatów 16 16 4 4 8 23 / 38 1 3 4 10 / 17 3 1 4 13 / 21 1 1 0 1 0 1 / 1
9.  Pamet ¦widwin 15 16 4 4 7 32 / 44 1 2 4 14 / 30 3 2 3 18 / 14 1 1 0 1 0 1 / 1
10.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 15 4 3 9 41 / 61 4 1 3 28 / 30 0 2 6 13 / 31
11.  Sokół Stara D±browa 16 14 3 5 8 41 / 60 3 2 4 25 / 27 0 3 4 16 / 33
12.  Bizon Cerkwica 16 10 3 1 12 21 / 69 3 1 5 17 / 35 0 0 7 4 / 34
13.  Oldboje Błękitni Gonne Małe 16 3 2 0 14 23 / 67 2 0 3 10 / 15 0 0 11 13 / 52
Błękitni Gonne Małę ukarani kar± regulaminow± za walkover: -3pkt
wyniki spotkań - II Liga PLO 2020/2021
  12345678910111213
1.  Bizon Cerkwica
 
2.  Ikar Krosino
 
3.  Intermarche-Rega Trzebiatów
 
4.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
 
5.  Maxtrans-Sokół Karlino
 
6.  Oldboje Błękitni Gonne Małe
 
7.  Oldboje Bruskowo Wielkie
 
8.  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez
 
9.  Oldboje Wyszewo
 
10.  Pamet ¦widwin
 
11.  Sokół Stara D±browa
 
12.  TKKF Strażak Koszalin
 
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
 
terminarz - II Liga PLO 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara D±browa 4 - 4 0 0 2
Pamet ¦widwin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 6 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 0 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 0
Ikar Krosino - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 2 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Ikar Krosino 1 - 4 0 0 1
Sokół Stara D±browa - Pamet ¦widwin 1 - 5 0 0 4
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 2 - 0 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 12 0 0 2
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 4 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica 7 - 0 0 0 0
Ikar Krosino - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 1 0 0 1
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Wyszewo 7 - 2 0 0 0
Sokół Stara D±browa - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 1
Pamet ¦widwin - TKKF Strażak Koszalin 0 - 4 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 - 5 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 0 0 2
Oldboje Wyszewo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 - 0 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 3 0 0 3
Bizon Cerkwica - Sokół Stara D±browa 3 - 0 0 0 1
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 0 0 0 0
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 2 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 3 - 2 0 0 1
Sokół Stara D±browa - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 3 0 0 0
Pamet ¦widwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 3 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Stara D±browa - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Pamet ¦widwin 2 - 5 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 1 0 0 12
Oldboje Wyszewo - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 2 - 3 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - TKKF Strażak Koszalin 6 - 1 1 10 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 1 0 0 3
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 3 - 2 0 0 4
Sokół Stara D±browa - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 1 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 7 - 3 0 0 1
Pamet ¦widwin - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 - 6 0 2 0
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 4 0 0 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Bruskowo Wielkie - Intermarche-Rega Trzebiatów 10 - 0 0 16 2
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet ¦widwin 2 - 1 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 1 - 2 0 0 3
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 0
Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 3 0 0 0
Sokół Stara D±browa - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 7 - 7 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 0
Ikar Krosino - Sokół Stara D±browa 7 - 4 0 0 0
Pamet ¦widwin - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 9 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe 4 - 0 0 0 3
Bizon Cerkwica - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 6 0 6 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 2 - 5 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Pamet ¦widwin 0 - 1 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara D±browa 6 - 6 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 3 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 0 - 3 0 0 4
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Pamet ¦widwin 2 - 2 0 1 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 3 - 7 0 0 0
Sokół Stara D±browa - Oldboje Wyszewo 3 - 3 0 0 0
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 7 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 1 - 1 0 0 2
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 5 - 1 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara D±browa 7 - 1 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 6 0 4 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet ¦widwin 4 - 2 0 0 1
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Bizon Cerkwica 7 - 1 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 0
Pamet ¦widwin - Oldboje Wyszewo 3 - 3 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 - 5 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 9 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 5 - 3 1 0 2
14 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Bruskowo Wielkie - Ikar Krosino 7 - 2 0 0 2
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 - 0 0 2 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 8 - 1 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 0 0 1
Sokół Stara D±browa - TKKF Strażak Koszalin 2 - 4 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Pamet ¦widwin 1 - 0 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 0 2
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 1 - 8 0 0 0
Pamet ¦widwin - Sokół Stara D±browa 6 - 1 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 - 0 0 0 1
Ikar Krosino - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 - 0 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 1
16 kolejka relacja fotki komentarze
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 5 - 2 0 0 3
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 - 0 0 0 5
Bizon Cerkwica - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 2 0 0 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara D±browa 0 - 0 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Pamet ¦widwin 2 - 2 0 0 1
17 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 3 - 2 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 1 - 5 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 0 0 1
Sokół Stara D±browa - Bizon Cerkwica 2 - 0 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 - 1 0 0 2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 4 0 0 1
18 kolejka relacja fotki komentarze
00-00   Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
12-05 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
12-05 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Sokół Stara D±browa 0 0 3
12-05 17:00  Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
12-05 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet ¦widwin 0 0 0
12-05 18:30  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 1
19 kolejka relacja fotki komentarze
15-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara D±browa 0 0 1
15-05 17:00  Pamet ¦widwin - Bizon Cerkwica 0 0 0
15-05 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
15-05 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo 0 0 0
15-05 17:00  Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
15-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
19-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
19-05 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara D±browa 0 0 0
19-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
19-05 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Pamet ¦widwin 0 0 0
19-05 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 0 0 0
19-05 18:00  Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
22-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino 0 0 1
22-05 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
22-05 17:00  Pamet ¦widwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 0 0 0
22-05 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
22-05 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Sokół Stara D±browa 0 0 0
22-05 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
29-05 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
29-05 17:00  Sokół Stara D±browa - Ikar Krosino 0 0 0
29-05 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
29-05 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet ¦widwin 0 0 0
29-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
29-05 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Bizon Cerkwica 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
05-06 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 0 0 0
05-06 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
05-06 17:00  Pamet ¦widwin - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
05-06 17:00  Ikar Krosino - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
05-06 17:00  Sokół Stara D±browa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
05-06 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Wyszewo 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
12-06 17:00  Oldboje Wyszewo - Sokół Stara D±browa 0 0 0
12-06 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
12-06 17:00  Pamet ¦widwin - Ikar Krosino 0 0 0
12-06 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
12-06 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 0 0 0
12-06 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
19-06 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
19-06 17:00  Bizon Cerkwica - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
19-06 17:00  Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
19-06 17:00  Pamet ¦widwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
19-06 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Wyszewo 0 0 0
19-06 17:00  Sokół Stara D±browa - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
26-06 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
26-06 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
26-06 17:00  Oldboje Wyszewo - Pamet ¦widwin 0 0 0
26-06 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
26-06 17:00  Bizon Cerkwica - Ikar Krosino 0 0 0
26-06 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
80 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
39 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
16 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Koral Mostkowo-Piast Ko »
11 » Błękitni II Stargard-Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
go¶ci: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74783
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1116022
• zdjęć: 812125
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies